Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge przejsc szkoly pilotazu, moze znajdzie sie chetny co by mi ją przeszedl + misje u Torreno, ktore sa od razu po niej? :D

 

Wyślę mojego save'a na mail

 

Męczę się z tym od rana i zatrzymałem się na trzeciej lekcji w szkole pilotazu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta zabawa to wszystko by bylo ok ale...

Podczepiam naczepe do tira lub schodki lotnicze pod wozek bagazowy i jest OK. Problem zaczyna sie gdy chce ta naczepe lub schodki odczepic??

Jak to zrobic czy jest od tego jakis klawisz?

1510882[/snapback]

Nie wiem, jak ktoś wie niech da znac ;)

 

A próbowaliście samochód holować pomocą drogową? najlepiej wziąć na hol policje jak nam na ogonie siedzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z San Andreas. Jak uruchamiam gre to przed pokazaniem sie głównego menu jak wyświetlają się tamte obrazki i pisze GTA SAN ANDREAS gra mi wraca do windowsa i pojawia się następujący błąd: Wystąpił problem z aplikacją gta_sa.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. i można wysłac raport o błędach. Pomóżcie. Co Zrobic?!

Edytowane przez rafcio3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z San Andreas. Jak uruchamiam gre to przed pokazaniem sie głównego menu jak wyświetlają się tamte obrazki i pisze GTA SAN ANDREAS gra mi wraca do windowsa i pojawia się następujący błąd: Wystąpił problem z aplikacją gta_sa.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. i można wysłac raport o błędach. Pomóżcie. Co Zrobic?!

1511088[/snapback]

co zrobic....hmm.....mysle ze czas poczytac wczesniejsze posty....zaczynajac od 1str :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Ma, problem z misją z tym Low Riderem.

1511052[/snapback]

albos glupis, albo slon Ci na ucho nadepnal.

wciskasz strzalke ktora przechodzi przez kolko DO RYTMU

za kazde zle wcisniecie - punkty dla przeciwnika.

za dobre - dla Ciebie

takie trudne?

 

P.S.

gratuluje 100% ukonczenia gry R.I.P. - ja gram od 2 miesiecy i mam dopiero 63% ;)

ale ostatnio wessalo mnie Final Fantasy X :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem problem z GTA taki ze raz mi sie uruchamialo a raz nie. Poczytalem sobie forum tutaj znalazlem ten patch zainstalowalem i pomoglo.....tylko nie doczytalem ze ten patch jest dla tych ktorzy maja problem z savami.....I teraz w ogole w grze nie widze savow...........no po prostu rece opadaja. Moze ktos ma pomysl gdzie je trzeba wrzucic (moje dokumenty itd nie dziala w ogole) Probowalem wrzucic do folderu z gra i nic. Probowalem zasejwowac od nowa gre tak tez zrobilem ale nie ma w ogole tego pliku. Nie mam pojecia co zrobic dalej :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkolka latania zliczona. Moze gorzej od szkoly jazdy bo w wiekszosci srebra ale moze byc. A pierwsza misja z tego lotniska to przegiecie :mur: 5 razy do tego podchodzilem. Musialem przeleciec cale Las Venturas I Los Santos i dopiero od strony oceanu mi sie udalo podleciec i zaliczyc :mur: A strefa 69 to przegiecie. Ta pani w radiowezle nawijajaca to juz wogole :lol:

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge przejsc szkoly pilotazu, moze znajdzie sie chetny co by mi ją przeszedl + misje u Torreno, ktore sa od razu po niej?  :D

 

Wyślę mojego save'a na mail

 

Męczę się z tym od rana i zatrzymałem się na trzeciej lekcji w szkole pilotazu  :mur:

1511055[/snapback]

Tez miałem z tym problem, ale uwiez mi trenning czyni mistrza :wink: na poczatka wogule nie moglem trafic w 2 pierscien potem w 3 a potem jak juz wmiare opwnowalem te dwa to juz dolatywalem do ostatniego i brakowalo mi tylko % no i w koncu po jakis 2h udalo sie, a juz myslalem ze wyrzuce przez okno komputer tak mnie nerwy baraly ale teraz za kazdym razem to przelece. No i jezeli tego nie opanujesz to bedziesz mial pozniej problemy z wykonaniem misji. A jezeli chcesz zeby ktos to za ciebie zrobil to po co grasz :?

Edytowane przez pasażer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No ja też teraz jestem w szkole latania :unsure: Kurcze, trudne to troche jest ale mam nadzieję że przejde. Ma ktoś jakiś uniwersalny sposób na te szkółke?

 

P.S Zauważyliście jedną rzecz; otóż policja w SA jest 100 razy głupsza niż w VC. Z łatwością można uciec na motorze mając nawet cztery gwiazdki. Aha, i dopiero raz byłem aresztowany :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście policja dużo słabsza niż w Vice City.

Mam pytanie: czy w 3 misji u ZERO - usuwanie przeszkód z drogi helikopterem - można podnieść te pie****** beczki magnesem? jeśli nie to w jaki sposób mam je usunąć z drogi - latam nisko nad nimi i nic :? nie chca sie czepic :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja może tak zacznę.

1. Gratulacje dla R.I.P'a za 100% ukończenie gry - mam nadzieję że mi się tez to uda :)

-------------------------------

2. Znalazłem znowu coś z poprzednich częście, a mianowicie w misji "DON PEYOTE" pojawia się Ken Rosenberg (czy jak się to pisze :]) który był w VC. Ten koleś u którego robiliśmy początkowe misje w VC.

-------------------------------

3. Narazie najlepsze misje w SA jakie miałem to najpierw misja u Big Smooke'a gdzie uciekaliśmy motorem z wielkiego budynku a gonili nas kolesie. Smoke jechał a ja strzelałem z tyłu motoru. Więcej niepwoeim co było :P Potem misja z hotelem tak samo, kiedy trzeba było strzelać do policji z AK 47 ;) A teraz skończyłem misję Black Project, narazie najlepsza z całej gry, (mam aktualnie około 61%). Dostajemy Jetpack :wink:

------------------------------

4. Wiecie może gdzie są termal google ?? Bo jak byłem w AREA 69 to je dostałem ale potem sobie wyskoczyłem z samolotu ze spadochronem i google wcięło :| A tak fajnie się z nimi grało :mellow:

EDIT: Już sobie przypomniałem że gdzieś tutaj pisało żę po misji jak ją skończę to google są w sklepie u Zero :wink:

Pozdro

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem ze znalezieniem czarnego boxville'a do misji Burglar (okradanie domów). Powinien on być za domem Rydera w godzinach od 20.00 do 5.00 ale nie ma tego samochodu tam. Nie ma go też w innych godzinach.

 

 

Czy ktoś wie jak odnaleźć ten samochód tak aby można było okradać domy ??

 

P.S. Misję zlecaną przez Rydera, po której Boxville powinien stać za jego domem już wykonałem.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W czasie misji life's a bech gra mi sie wyłącza i wyskakuje błąd gta_sa.exe. Przypuszczam że to wina cracka. Jednak ściągałem już kilka cracków z neta i żaden nie działa poprawnie  :mad:  :sad:

1511227[/snapback]

przeciez nie wolno grac na piratach :blink:

a regulamin tweaka czytałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego w poradniku wiec pytam tu. Problem z misja Key to her heart. Wszystko jestem juz u niej na chacie.. wyskakuje mi z dupcia i ja mam ja klepac . Dwa uderzenia spacji.. i spada jej podniecenie i koniec misji :/ Ech strasznie wkurzajace jak to przejsc ? Trzeba jakos specjalnie naciskac? Kur** :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy w 3 misji u ZERO - usuwanie przeszkód z drogi helikopterem - można podnieść te pie****** beczki magnesem? jeśli nie to w jaki sposób mam je usunąć z drogi - latam nisko nad nimi i nic :? nie chca sie czepic :)

1511172[/snapback]

Jak jestes nad przeszkoda to wciskasz LMB i sie przyczepia.

 

R.I.P: gratulki.. szkoda tylko, ze z czitem w ostatniej misji ;P

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)ja nie wiem jak można przejść driving school na gold - trzeba chyba mieć niesamowitego farta :)

1511003[/snapback]

Nie farta tylko skilla. Ja męczyłem parę godzin to cholerstwo, aż w końcu wymęczyłem. Niestety ten gruchot, którego dostałem jest niewspólmierny do mego wysiłku i się wkurzyłem na R*.

B)

 

Pogratulowałbym 100% ale jakby nie było trainera.. a tak to.. pfff :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co autorzy dali opisy do obslugi nowego sprzetu do rekrutowania nowych członkow ;) gangu etc.....:mur:

Kurcze jestem w misji FREEFAL co za [ciach!]... :P juz pare metrow i byl bym w obreczy a tu nagle on dolatuje grrr...

i znowu ten sam schemat:

Dojazd motororem na lotnisko->>Dolatywanie do celu :mur: ;]

O ile gonitwa spowrotem do Las Venturas jest szybka o tyle doleciec to ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!! ROZWIAZANIE JEDNEGO Z PROBLEMOW

 

Jezeli ktos ma taki problem jak ja mialem, tzn gdy sie klika na ikone lub w inny sposob chce sie wlaczyc gta i po nacisnieciu nic sie nie dzieje to robimy tak. Wchodzimy do tego folderu gdzie sa savy replay'e itd (C-Moje dokumenty-pliki z gry) Kasujemy plik gta_sa.set i gra wlacza sie juz normalnie tylko trzeba sobie na nowo ustawic grafike ale to pare sekund roboty. To dziala na XP nie wiem jak jest z innymi systemami ale nie zaszkodzi sprobowac jak ktos bedzie mial cos podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez męczyłem troche ten schemat ale w końcu sie udało.

Teraz zatrzymałem sie na misji i Sweeta Grove 4 life, jak mnie nerwy chwyciły...Sweet trzyma sie dobrze a tu nagle jakieś auto go przejechało, i to kilka razy tak miałem :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może jutro rozpoczne przygode wakacyjną z tą CUDOWNĄ GIERKA JAKĄ JEST GTA SAN ANDREAS!!!! Mam jedno pytanko: czy gra działa z płyta bo szkoda mi nowej płyty? Proszę odpowiedzcie!!! POZDRO DLA MANIAKÓW SERII GTA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może jutro rozpoczne przygode wakacyjną z tą CUDOWNĄ GIERKA JAKĄ JEST GTA SAN ANDREAS!!!! Mam jedno pytanko: czy gra działa z płyta bo szkoda mi nowej płyty? Proszę odpowiedzcie!!! POZDRO DLA MANIAKÓW SERII GTA!!!

1511365[/snapback]

hmm piracisz... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie! Kto zapłacił za GTA 250 zł????

Bo jakoś mi się wydaje że mało kto.

Edytowane przez JPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ha! Skończyłem szkołe pilotarzu. 4 godziny mi to zajeło grania bez przerwy ;] Ale opłacało się :) Mam pytanie do niektórych uzytkowników - skąd wiecie że R.I.P używał kodów :blink: Po czym to widać że tak powiem?

 

R.I.P - gratulacje!!! Ile czasu Ci zajeło przejściej tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie! Kto zapłacił za GTA 250 zł????

Bo jakoś mi się wydaje że nikt.

1511395[/snapback]

Ja dalem tyle za gre i do tego musialem dokupic naped dvd zeby pograc sobie w nia , pozatym zastanow sie jakby wszyscy mnie takie podejscie na tej planecie jak ty to myslisz ze dzis zagral bys w jaka kolwiek gre? bo mi sie wydaje ze co najwyzej w arcanoida z lat 80 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...