Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

@Xaneej

Mi chodziło o użytkowników tego forum a nie o wszystkich ludzi na tej planecie. Jeżeli dałeś tyle za gre to tylko twoja sprawa, bo dla mnie to wyżucenie pieniędzy w błoto jeżeli moge mieć te gre za grosze.

Edytowane przez JPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

nie wiem czemu ale ta gra to dla mnie rzaden hit ani nic nadzwyczajnego. to samo co w vice city + jakeis [ciach!]ły ala sims. no moze fabuła jes ciekawa choc do konca nie wiem bo mi sie zbyt szybko znudziła ta gra ! poprostu jest nudna, ciagle to samo. ta gra ma strasznie duzo błędów które odrzucaja od niej (nie wiem, moze tylko mnie). chłopaki którzy tworzyli te gre powinni sie bardziej postarac, takie jest moje zdanie na temat tej gry

 

p.s.

jednye co mi sie podoba to spadochron w pierwszym miescie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xaneej

Mi chodziło o użytkowników tego forum a nie o wszystkich ludzi na tej planecie. Jeżeli dałeś tyle za gre to tylko twoja sprawa, bo dla mnie to wyżucenie pieniędzy w błoto jeżeli moge mieć te gre za grosze.

1511537[/snapback]

Wg. tej myśli nawet jeśli by kosztowała 20zl to juz jest "błoto" dal ciebie.

PRZESADZASZ!!

 

I nie pisz za innych, bo nikomu do czytnika nie zaglodałes.

 

Fakt faktem 250 to sporo - ale jak wyjdzie "normalna" wersja to juz bedzie sporo taniej. Teraz rzeczywiscie kupowanie troche mija sie z celem, ale za miesiac wszyscy nadrobimy zaległości :]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Burro

Gdybyś dokładnie przeczytał mój post to byś wiedział o co chodzi.

Edytowane przez JPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w jakim sklepie z ubrankami mozna kupic jakis graniturek lub marynarke + spodnie w kantke :>

Bedzie fajnie :]

 

Te misje od Zero sa przesrane... a z samych dialogow tego pana mocno sie usmialem, prze koleś z niego :)

 

Gdzie mozna spotkac pociag towarowy?

Czy wypelnienie ilus tam misji przewozenia towarów ciezarówka daje cos oprocz keszu?? Chocby % ? To samo sie tyczy tych dupereli z parkowaniem samochodu, przy tym hotelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do @xpektor - tak daje to %

---------------------------------

Coś mnei ździwiło. Myślałem że nie będize w grze juz lepszej misji niż w "BLACK PROJECT" a tu teraz skończyłem taką która bije tą poprzednią na kolana :wink: A mianowicie "Breaking the Bank at Caligula's" ;) Własnie dla takich misji się gra w tą grę :]

Teraz mój osobisty ranking misji jakie mi się najbardziej podobały (kolejnosc nie przypadkowa)

1. "Breaking the Bank at Caligula's"

2. "Black Project"

3. "Just Business"

4. "Reuniting the Families"

 

Może jeszcze coś dojdzie, anrazie jestem dalej w Las Venturas - progress gry 76.97% :D

---------------------------------

A teraz jedna ciekawa rzecz, poznajecie może tą okolicę ?? (Screeny z GTA:SA)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

--------------------------------

A dodam że gra teraz tak zasysa że rgam dzisiaj od 11:30 nonstop :wink:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

A teraz jedna ciekawa rzecz, poznajecie może tą okolicę ?? (Screeny z GTA:SA)

 

Pozdro

1511797[/snapback]

lol

to gta3 i śnieżny mod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

To jest misja z SA gdzie lecimy do Liberty i musimy zrobić rozpor** w tym barze :] Żeby Salvatore dostał szału bo to jego bar :D

Pozdro

1511877[/snapback]

lol ? O_O

pierwsze słysze, jeśli jest taka misja to zwracam honor i z chęcią w nią pykne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

gdzie mozna dostac misje od Zera bo ide do niego wedlug radaru a nic tam nie ma.trzeba kupic ten jego sklep?

1511849[/snapback]

Tak, musisz kupić jego sklep ale zanim to zrobisz polecam ci byś ukończył szkołe pilotarzu :] Przyda ci się :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

witam

jak mozna poprawic skilla w tancu do misji Beach a life (czy cos takiego)

1512015[/snapback]

A po co? Musisz tylko klikać te przyciski które akurat są w kółku i to wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ano taki,ze po 1 poradnik ma grubo ponad 100 stron,po2 to jest jakas misja poboczna a po 3 ja nie korzystam z solucji do takich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko, mam problem następujący (nie wiem czy nie był opisywany juz wcześniej, bo nie chce mi sie czytac wszystkiego) mam fx5200, 768 ramu i 2,6 procek i kurde nie moge pograc, na 800-600 i low jest tak że przez chwilke śmiga plynniie a potem tnie jak cholera, i potem znowu przez chwile chodzi plynnie i potem znowu tnie, wkurza mnie to strasznie i nie wiem co jest grane..... za słaby sprzet czy co?????? niech ktos mi odpowie plis :? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

siemanko, mam problem następujący (nie wiem czy nie był opisywany juz wcześniej, bo nie chce mi sie czytac wszystkiego) mam fx5200, 768 ramu i 2,6 procek i kurde nie moge pograc, na 800-600 i low jest tak że przez chwilke śmiga plynniie a potem tnie jak cholera, i potem znowu przez chwile chodzi plynnie i potem znowu tnie, wkurza mnie to strasznie i nie wiem co jest grane..... za słaby sprzet czy co?????? niech ktos mi odpowie plis  :?  :?

1512109[/snapback]

Zmien palete kolorow na 16 bitowa,jesli to nie pomoze to napisz jakie aktualnie masz aplikacje otwarte w menegedze urzadzen.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TROCHE POMOGŁO, ALE TO JEST BEZ SENSU BO JAK ODPALE GRE TO PRZEZ JAKIES 5 MINUT DZIAŁA ZAJEBISCIE A POTEM CO CHWILA SIE TNIE, I TO NIE W MOMENCIE JAK NP DUZO AUT JEDZIE ALB JAKAS AKCJA JEST TYLKO CO KILKADZIESIAT SEKUND PRZYCINA ZE SIE GRAC NIE DA....... :? WIEC DALEJ NIE WIEM O CO BE (procesy w załączniku)

post-111311-1119574518_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Moze to Nod Ci spowalnia.Sam go uzywam,ale zawsze jak gram to go wylaczam standardowo.Sproboj go wylaczyc.Jak to nie da tzn,ze cos siedzi w rejestrze co Ci zamula system i albo to sa steroniki,albo klient torrent (jesli uzywasz torrenta i jest to najnowszy azerus to wszystko jasne [nawet jak go wylaczasz to wystarczy jednorazowe wlaczenie,te 2 najnowsze wersje sa cos skopane].Moze byc tez cos z kontrolerami do plyty glownej.Sciagnij najnowsze stery do plyty glownej.Przyczyn moze byc mnostwo,ja Ci podalem te wg mnie najbardziej prawdopodobne.Jesli zadna z tych rzeczy nie pomoze to pozostal Ci reinstal systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

a co do tej misji w liberty city to w gta 3 przy tym barze byla misja ze trzeba bylo ukrasc wozek kolesiowi, zamontowac bombe, on wsiadal i bum. Kurde odrazu mi sie stare czasy przypomnialy, gta3 ehh to byla dla mnie kiedys gra kosmiczna.

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...