Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

coz , najciemniej pod latarnia ; a ty narcyz nie badz taki elokwentny , skad mialem wiedziec ze alternate fire to akurat celownik? i wyobraz sobie , wiem co to RMB. w misjach jestem chyba dopiero na 2giej , dlatego tego jeszcze w grze nie mialem.

thx anyway

Edytowane przez rout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działa ten trik ze skasowaniem tego pliku gta_sa.set i ustawianiem od nowa ustawień, dalej sie tnie nawet na 16 bitach.... to jest nie możliwe zeby na gf 5200fx nie dało sie pograć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pomóżcie !!!!!

Edytowane przez T_M_K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj tego moda dla dzieciaków to sie sama zadowoli. Chciałeś bez cenzury to kombinuj teraz :D

Mam nadzieje że masz założony "Gimp Suit" dostępny w Twojej garderobie.

1512851[/snapback]

jak mam wlaczona cenzure to i tak tak jest :/ cos sknocilem, czy poprostu w cenzurowanej wersjin tez tak jest (z zaspokajaniem ) Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Co sadzicie o tym spolszczeniu co wyszlo ?? Fakt,ze nie ma wnim jeszcze spolszczenia misji,ale na start chyba spox ??

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jakos niezauwazyłem takiej zeczy zeby ktos miał taki problem wienc napisałem hmmmm

to co mam:

 

-sytem: Windows XP

-komputer: Intel Pentium 4 CPU

2.66 GHz

256 MB RAM

-karta: NVIDIA GeForce FX 5200

128 MB

a mam taki problem zaczynam jzu troche grac no piersze chwile gry to jest dojechanie tam do domu CJ i jest taki problem ze po chwili pojawiaja mi sie na ekranie pełno jakis kresek i niewiadomo czego jeszcze wala sie tekstury samochodow wszystkiego praktycznie czasem troche to słabiej czasem mocniej i totalnie sie nie da grac co mam zrobic zeby sie tego pozbyc i muc grac ???????????

1512514[/snapback]

Wymiana sterów na najnowsze ze stronki NV. 1512552[/snapback]

U mnie też tka było ale się dało filmik przerwać na SHIFT (odpowiada on u mnie za bieg), NAciskałem parenaście razy i się filmik przerwał :wink:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkółka jazdy - zadanie Alley Oop bodajże gdzie trzeba przeskoczyć przez dwa auta robią w górze 360st - męczę się już prawie godzinę i nic z tego nie wychodzi.

 

Rozumiem, że rozpędzamy się i najazd bokiem na rampe, później puszczamy gaz i co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy ktoś już latał tym monsterem. Jeśli nie to zdecydowanie polecam. Stoi w hangarze w połudnowo-wschodniej części lotniska w Venturas. Spróbujcie sobie tym wylądować. Tylko zostawcie duuuuużo pasa bo hamuje godzine ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na taką zabawę?  :lol:

PS

Znalazłem 99 tagów i nie moge wiecej; ktos wie gdzie leży ten którego jeszcze nie mam? ;)  :lol:  :D

1513113[/snapback]

Czemu nie... :wink: :D Edytowane przez NeoXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem zadowolony niose gta Sa do domq

wkladam plyte do DvD-Roma LGdrd8160b

plyta raz zawirowala po chwili koniec cisza plyty nie wykrywa

Wkladam Znow i To Samo Prosze o Pomoc..

Edytowane przez Mrugacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem zadowolony niose gta Sa do domq

wkladam plyte do DvD-Roma LGdrd8160b

plyta raz zawirowala po chwili koniec cisza plyty nie wykrywa

Wkladam Znow i To Samo Prosze o Pomoc..

1513418[/snapback]

Ja z oryginalem problemow nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem zadowolony niose gta Sa do domq

wkladam plyte do DvD-Roma LGdrd8160b

plyta raz zawirowala po chwili koniec cisza plyty nie wykrywa

Wkladam Znow i To Samo Prosze o Pomoc..

1513418[/snapback]

oddaj do sklepu zeby Ci wymienili nosnik, przeciesz to masz napisane w regulaminie kazdego sklepu, wystarczy przczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rip daj screena ze statystyk z widoczną pozycją "Times Cheated" to może Ci pogratuluje ;) Jak tylko raz użyłeś kodu to nawet nieźle (chociaż to zawsze oszukiwanie), ale jak więcej no to lipa.

1511503[/snapback]

chyba o to Ci chodzilo - osoby ktore mnie pytaly ile zajelo mi to czasu tez znajda tu odpowiedz

 

>>> 1513048[/snapback]

fajnie sie wyskakuje z niego lecac na duzej wysokosci! :P

 

Witam!

O co chodzi w misji w Las Venturas, w ktorej trzeba wziąć samolot z lotniska i wyskoczyć koło tamy. Podlatuje tam naciskam enter i nie chce wyskoczyć CJ :/ Jak to trzeba zrobić?

1513388[/snapback]

masz leciec wysoko przeleciec przez czerwony okrag i wtedy wyskoczyc naciskajac ENTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadam :)

 

Dołączona grafika

 

Taka mała rzecz a cieszy. Robiłem to dzisiaj około 2 godzin ale się oplacało - teraz mam w domku AK 47, Sawed off Shotgun, Molotova i Micro SMG :wink: Jutro się będe bawił fotografiami :)

Pozdrawiam

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wim o co chodzi...

 

Otóż proszę państwa DVD Rom wymieniony wyżej nie czyta płyt DVD+R...

 

Reszty proszę się domyślić...(nie żebym się czepiał czy co...)

 

Też mam tego dziada swoją drogą...:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że San Andreas nie jest grą szczególnie pamięciożerną, ale jednak jest! Wymieniłem dziś swoje pamięci - 512MB/266MHz noname na 2x512MB/400MHz Kingstona i nawet przy moim słabiutkim procku różnica jest kolosalna!!!! Nie spodziewałem się aż takiej poprawy... Polecam wszystkim posiadającym 512mb dokupienie pamięci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, w "key to her heart" sama się "zaspokaja".

1512902[/snapback]

kufa, to nie rozumiem. mam ten programik i tam jest pokazany aktualny status gry mam teraz na "cenzured" i jade ta misje a i tak [gluteus maximus] ... ech.. chyba cos sie glebiej zapisalo.. jakies pomysly? jak wlaczyc ponownie cenzurke :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zaczęły się wakacje, no a mi udało się skończyć grę! :)

 

Dołączona grafika

 

--- łączenie postów ---

 

1) Niedawno wykonałem misję w której ukradłem cysternę z benzyną i pojawił mi się symbol PI. Dalako jeszcze mam do następnego miasta?

2) Jak zdobyć więcej sex appeal'u ? i do czego właściwie to służy?

1513667[/snapback]

1) graj dalej

2) np. idź na striptiz! po co to je to ja nie wiem ale po striptizie się zwiększa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wg was najlepsze utwory pasujące do klimatu gry, które można wrzucić jako mp3 do User Track?

Może jakąś mała lista itp.

1513672[/snapback]

A swojego gustu nie masz? Ani swoich ulubionych piosenek...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziala przyspieszenie przerywnika..

Co do szkoły pilotazu.. ci którzy robią i mają problemy, to proponuje  robic kóleczka w prawą strone:)

Ja ukonczylem ją w 20min. (cała szkole na srebro, 3 chyba na złoto testy).

Gram na DualShocku2 + (jak trzeba precyzyjnie celować, uzywam myszki)

pozdro.

Aha.. jeszcze jedno, ktos napomniał o piratach i powiedzial ironicznie, kto by kupił za 250zł gre. ja kupilem;)

1512560[/snapback]

peseq wnioskuje, ze uzywasz przejsciowki wiec napisz jakiej firmy i jak sie sprawuje(czy dzialaja analogowe przyciski itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...