Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie troche popykalem w ta gre, i pierwsze wrazenia sa takie ze to wyglada bardziej na dodatek do vc niz osobna gra, zawiodlem sie troche na grafice bo w porownaniu do vc zmiany sa niewielkie, a ztego co slyszalem sa mialo obslugiwac p.s 2.0, w grze nie zabardzo to widac, samochody tez sa mocno kanciaste i podobne do tych w vc, w sumie grafa prawie nic sie nie zmienila, stad jezeli komus chodzilo vc to sa tez bedzie. Wiem ze po 2godz gry nie mozna nic stweirdzic ale pisze o pierwszych wrazeniach, podoba mi sie natomiast lazenie po sklepach(mozna jakas je obrobic, bo jak zabije kasjera to zadnej forsy nie ma), i to ze jak wlecisz z autem do morza to nie giniesz tylko sobie poplywac mozna :) .no i rower jest wypas :). Co do wymagan ustawilem sobie 1024x768x32 i high, distance w polowie gdzies i jest plynniutko, jutro spobuje z AA, bo dzis troche pozno.

Mam jeszcze takie pytanie po co jest ta opcja frame limits ?? Rozumiem ze jak jest wlaczona to gra nie przekracza 25fps ? czy jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawajce screenów z tej gry, one śmierdzą. Realnie grafika w grzej jest owiele ładniejsza :o Jasne - nie ma tam super efektów, ale jest bardzo miła dla oka [;

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam wszystkich, hehe jeszcze wczoraj bylo pare postow patrze dzisiaj juz mnostwo, widze ze sprawdzily sie moje slowa ze gra sprawi wam wiele dobrej zabawy. Gra wymiata im wiecej gram tym bardziej chce do niej wrocic. Klimat jest poprostu nieziemski, ale to wszystko jest juz w tym poscie opisane.

 

Mam dla was dobra nowine, przynajmniej moge powiedziec to posiadacza kar z serii X800 zainstalujcie sobie CATALYSTY 5.6, gra dostaje ogromnego kopa, draak sie mnie pytal to odpowiadam - Tekstury nie znikaja wszystko jest po staremu po za ta roznica ze jest szybciej :), wczesniej musialem grac z AAx2 w 1600x1200 i czasami widzialem fps w granicach 28-30 (srednio 40)obecnie na cat 5.6 gram z AAx4 (1600x1200) i najmniej widzialem 29fps (srednio 40-50) wiec przyrost wydajnosci jest rewelacyjny (moglem skoczyc o jeden poziom AA do gory) GORACO POLECAM CAT 5.6 do tej gry

 

Coz mam wiecej powiedziec San Andreas wymiata i tyle

pozdro

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myslę że na moim P4 1,5Ghz, 256 ramu i Gefoprce mX440 se pójdzie bo jak nie to tornado w portfelu. Na Vice City wymieniałem grafikę. Jeżeli raz zargram a się spodoba to się długo nie będę zastanawiał. TA GRA BĘDZIE CUDOWNA!!!!!!!!!!!!!! I myśże u mnie będzie śmigać. Powiedzcie co o tej konfiguracji sądzicie.A pozatym niwe ważne że coś z fizyką, z grafiką. Tak jak mówiłem TA GRA BĘDZIE CUDOWNA!!! POZDRO!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiedzieliscie ze w GTA mozna sie przemieszczac miedzy miastami, mozesz poleciec samolotem, mozesz pojechc pociagiem, mozesz zamowic taksowke - hehe rewelacja i nie mowie tu ze porywasz samolot czy taxe i sam jedziesz tylko tak legalnie jak w zyciu :) tak gra dopieszczona jest na maxa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos chcial fote w deszczu z piorunami?

akurat ciezko to oddac na screenie

 

foto

1489505[/snapback]

A piorun to tak jakby dac wielki płat swiatła na każda tekstura ;]

 

Jak bede dzisiaj gral i przypadkiem zdarzy mi sie burza to sprobuje uchwycic piorun.

 

@ draak - zainstalowalem te sterowniki i powiem ze naprawde cos tam lepiej gra. Odwazylem sie na high detal i jak na narazie ladnie chodzi. Pod koniec przyszlego tyg. zaopatruje sie w X800XL więc moze z gry bede czerpal jeszcze wiecej przyjemnosci ;]

 

 

@ jordi - dodaj ze jeszcze mozna samemu z samolotu wyjsc ;] Nie do konca musi byc to lotnisko :>

--------

 

W tym temacie wychodzi juz kompletnie na jaw kto gra w gry dla grafiki, a kto dla samej gry.

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamany:(( ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m sobie wyczekiwane GTA patrze i jestem w szoku. Takich błędów w grafie na swoim kompie jeszcze nie widziałem:(( Ma ktoś pomysł jak to naprawic bo próbowałem wszystkich opcji i nic:( komp jak w opisie.

 

http://img181.echo.cx/my.php?image=gtasa6lb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Prosze o konkretna odpowiedz, oraz aby moj post nie bym pomijany tak jak poprzednie, co ja jestm juz taki maly, ze niezauwazalny :wink:? A mianowicie, czy pogram sobie na GeForcie 4 mx 440 64 MB :huh:? juz raz mi pisaliscie odpowiedz, lecz ja jeszcze nie jestem przekonany, a gre juz zamowilem :huh: i teraz czekam, az mi powiecie TAK, da sie :lol: pozdrawiam... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recenzja ala R.i.P. :

 

setup > install > run > omg :blink: > nieprzespana noc :D

 

gra miażdży !!!! nie wiem co wy macie do grafiki... mi sie tam podoba !!

ale ten klimat, klimat, klimat oraz zabawa przez duże Z :D

 

nie no niechce mi sie więcej pisać... jade do lekarza i z prędkością prioruna bede wracać aby sie dorwać do tej wspaniałej gry !! :lol:

 

rowerki rządzą :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was tez podczas "upału" grafika tak jakby faluje. Niewiem czy jest to wlasnie wina prażacego slona czy jakiejs wady gry ale tak to wyglada jakby zar z nieba lecial :D

1489715[/snapback]

no dokladnie mialem sie tez o to zapytac, juz myslalem ze to wina sterow czy cos ale widze ze u Ciebie tez tak jest, chyba to jest jakis taki efekt falowania cieplego powietrza czy cos w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie mialem sie tez o to zapytac, juz myslalem ze to wina sterow czy cos ale widze ze u Ciebie tez tak jest, chyba to jest jakis taki efekt falowania cieplego powietrza czy cos w tym stylu

1489723[/snapback]

 

u mnie to samo czasami troche to qpiascie wyglada ale bylem pewny ze to zasluga mojego poczciwego radka 9100!! A pozatym nie brakuje mi zadnych tekstur tak jak nie ktorym i na cat 5.5 i na omegach 4.12.

 

i jeszcze mam pytanie jaka jest roznica miedzy very high a low ?? czy az tak bardzo znikoma ( lepsze cienie, i krzaczki ?? ) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te falowanie to oczywiscie efekt cieplego powietrza, aczkolwiek troche dziwnie sie czasem rozmazuje (widywalem znacznie lepsze heat haze'y ale w gta nie o grafike chodzi, wiec mi to nie przeszkadza), ale sam pomysl ciekawy.. efekt nasila sie w okolicach poludnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jestem pewien,ze po zainstalowaniu tych catalistow posiadacze radkow 9100 nie beda mieli migotania textur na co piatej postaci,pozatym to nie przeszkadza za bardzo.Wiem,bo widzialem.Dzis to sprawdze jeszcze raz na tej samej konfiguracji co wczoraj i Wam powiem..Jordi,kiedy wyszkly te catalisty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien,ze po zainstalowaniu tych catalistow posiadacze radkow 9100 nie beda mieli migotania textur na co piatej postaci,pozatym to nie przeszkadza za bardzo.Wiem,bo widzialem.Dzis to sprawdze jeszcze raz na tej samej konfiguracji co wczoraj i Wam powiem..Jordi,kiedy wyszkly te catalisty?

1489751[/snapback]

 

hydro mi to spokojnie dziala na omegach 5.5 i na omegach 4.12 zadnych tekstur brakuje.

 

mam prozbe neich ktos kto posiada karte full dx9 niech zrobi screen w very high i low i medium bo na moim radku roznica jest znikoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm już 3 razy san andreas zrobiło mi pada - dwa razy włączył się vpu recovery - to wyłączłem to, za trzecim był totalny pad... Miał ktoś coś podobnego w tej grze ? (catalyst 5.6, r9550)

 

Pozatym gra jest jak narazie boska (jak znam serie gta, pewnie mnie wkurfi w połowie rozgrywki)... Grafika - nie wiem co się czepiacie - jest bardzo ładna, klimatyczna, szczególnie o zachodzie słońca ;] Duże te miasto jak patrze tak na mape :o Ciekawe czy zapamiętam je na pamięć kiedyś :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kurde LUDZIe.... pisze juz 5 razy posta, i odpwoeidzi od was nie dostaje ;/ wyzej sobie popaczcie ;/ i w koncu odpowiedzcie...!!

1489766[/snapback]

booshee przeciez bylo juz o tym mowione, czytac nie umiesz czy jak?? :mur:

 

Ciezko odpowiedziec na Twoje pytanie, zdania sa podzielone, wedlug tworcow gry gra nie pojdzie na kartach pokroju GF4MX a wedlug niektorych graczy gra dziala. Juz coraz mniej ludzi ma takie karty graficzne dlatego ciezko nam powiedziec czy pojdzie czy nie, nie chce zebys zrozumial mnie zle ale ta grafa to juz sie nie nadaje do nowych gier i tyle.

Osobiscie twierdze ze uruchomisz gre na GF4MX, jak bedzie chodzila?? pewnie slabo ale powinienes uruchomic, jednak nie odpowiem ci na 100% bo nie mam jak tego sprawdzic. Moze ktos z forum da znac sprawdzajac na wlasnej 4MX czy dziala to wtedy bedziesz wiedzial

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAN ANDREAS JEST CUDOWNE!!!!!!!!!!! I BASTA :rolleyes:

 

gierka jest 1000000x lepsza niz Vice City..ci ktorzy pisza ze ma grafe taka sama jak VC to chyba sa slepi totalnie..grafika jest spoor lepsza, piekne zachody slonca it...podobaja mi sie ulice..w sensie "podłoże"..jest takie chropowate..w koncu nie znikaja samochody i nie pojawiaja sie 2 m przed maska...rowniez nie trzeba grac z frame limiterem (co licze in plus bo w VC musialem miec ta opcje na ON..inaczej mi ginely tekstury

 

gram w 1024x768x32 max detale, max distance, 4xAA, 8XAF...i gierka smiga...nie wiem jestem dopiero na poczatku wiec moze potem bedzie troszke gorzej (vide Poca)..ale nie sądze

 

spadam do San Andreas.. C U niggas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff....zainstalowane, odpalone :D

 

I od razu pierwszy zonk. Postacie sa w kolorze zoltym :blink: . TRoche kombinacji, nic. Zmienilem stery z NGO 5.5 na omegi 5.4 no i po sprawie.

Grafika: Nie powala na kolana, widac ze jest to stary silnik GTA, troche poprawiony, ale nie ma tragedii. Wkoncu ma dobrze dzialac, a nie wygladac, co i tak przy mnogosci tego co sie dzieje na ulicy, jak wielkie miasto jest do odkrycia...Jak dla mnie git, poza tym nie o grafike tu chodzi przeciez :D

 

Grywalnosc: To jest to co misie lubia najbardziej :D Jest po prostu nie do wy je ba nia :P Rowerk, motorek, muzyczka, panienki, mozliwosc wydziargania sie porzadnie, fryzurka na afro, a jak jeszcze zobaczylem ze mozna scholowac woz policyjny to odpadlem. Nie mialem wczoraj za duzo czasu zeby grac, przeszedlem ze 2 misje moze, narazie konceentrowalem sie na zwiedzaniu miasta i podrywaniu dziewczynek :D I oczywiscie trenowaniu skilla w jezdzie BMX. Juz nie moge sie doczekac przyjscia do domu i skapiszonowania mordy jakiemus meksykancowi :P

 

Muzyka: Oprocz tego, ze mamy mozliwosc wrzucenia swoich mp3, dostepna jest pokazna ilosc stacji radiowych. A tam jest wszystko co trzeba. Lacznie z tym co lubie, czyli HH. Bynajmniej nie jakies 18L czy inne wynalazki :D

 

Podsumowujac: Kupowac, "kupowac", grac, pakowac, podwyzszac respekt i nei marudzic na grafike.

 

W 1024x768 v.high,aax2, smiga jak trzeba. Nic nie zwalnia, nie przycina. Nie wiem, moze jak bedzie wiecej sie dzialo to zatnie, ale narazie jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z was za fani, jesli liczycie tylko na jakąś grafike w stylu HL2? :lol: :lol:

 

Zajmijcie się lepiej przechodzeniem gry a nie ciągle o tych efektach nawijacie : ] jest przecież tyle możliwości....

 

Dla mnie gra jest świetnie robiona, już dawno nie pamiętam która gra mnie tak wciągnęła i zachwyciła możliwościami (no może PES4 ale to inna bajka....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Bardzo mala roznica,moze wybralem zle miejsce,ale nie widze jako takiej roznicy a wszystkie w 1024x768

 

http://img138.echo.cx/img138/6798/vh3ku.jpg

very high

 

http://img138.echo.cx/img138/1301/h6li.jpg

high

 

http://img138.echo.cx/img138/5499/m9rw.jpg

medium

 

http://img138.echo.cx/img138/4200/l7zp.jpg

low

 

Edit - w tej grze sie nei da zrobic screenow porownawczych bo zmienilem np teraz raptownie z low na very high i jest spora roznica a na tych screenach sami widziecie,nie ma wlasciwie zadnej.Na very high w rzeczywistosci sa odbicie od slonca, falowanie oraz cienie pobliskich drzew.A na moich ?? Nic z tego nie widac

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro bez urazy (wiesz ze Cie lubie) ale ten Twoj CJ wyglada troszke jak "ciotka" :lol: - bez urazy pamietaj :wink:

 

a co do obrazkow to rzeczywiscie roznicy nie ma wielkiej, no chyba ze tylko na screenach a moze pomoc to z wydajnoscia na slabszych PC'tach

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jordi - koles zostal tak celowo ubrany by byl zdzierski ale np bez takich motywow jak funny glasses czy czegos w tym stylu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam pytanie dotyczace ustawien w grze , wiem ze mozna ustawic Very High, dystans ale chodzi mi o wygladzanie krawedzi czy mozna ustawic tylko x3 ???

 

PS: jak mierzycie ilosc klatek w grze??

1489865[/snapback]

W tej grze 1 to jest jak 2,2 jak 4 a 3 jak 6 :) Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug instrukcji do gry mozliwosc ustawiania AA w grze jest od 1-6 i zalezy to od karty graficznej, ja mam na swojej tylko x3 max. Nie wiem moze x6 jest dostepne na kartach seri GF 6xxx

 

"Modes (1-6) - Alows the user to select the level of Anti Aliasing applied to the in gamem graphic. This will not neccesairly offer all modes on all graphic cards, this is limited to what the hardware can do and available video memmory"

 

kaltaki mozesz zmierzyc instalujac i wlaczajac sobie programik fraps

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...