Jump to content
Sign in to follow this  
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Recommended Posts

Ale chyba zadałeś dwa najgłupsze pytania w całym tym temacie :mrgreen:

Hahaaahhahaha [;

1. Nie można

1514043[/snapback]

Oczywiście że można. Mozna tyle samochodów, motorów zapakować do garażu ile sie zmieści. Można to było zrobic w gta III, VC, można i teraz.

1.Jak zwiększyc limit samochodów w grazu??? (aby wiecej sie zapisaywalo)

No to powiedz mi jak zwiekszyć "limit" samochodow w garazu jedno miejscowym np. na 4 samochody :>

No to powiedz mi jak zwiekszyć "limit" samochodow w garazu jedno miejscowym np. na 4 samochody :>

1514069[/snapback]

Stawiasz auto w progu, wtedy drzwi sie nie zamkną. Upychasz do garażu ile sie zmieści i zabierasz auto z wjazdu. Proste. Działa od gta III, sprawdzone.

Ale po co to komu?

Edited by koleszka

Mam problem szukałem i nie znalazłem odpowiedzi

Czasem znika dzwięk kroków itp muzyka w radiu działa git ale reszta nie

- Sound Blaster Live 5.1 najnowsze sterowniki mam

- Gre instalowałem na maxa

- SP2

Może ktos pomóc ?

Mam taki maly wkurzajacy problem.

Od kilku misji (nieustannie) caly czas na lotnisku w San Fierro,

a dokladnie jak sie do niego wjedza (kolo bramy i budki straznika) pokazuje sie zolty kwadracik (taki jak na misjach czesto sa). J

est on caly czas, niezaleznie czy

sie bujam po mapie, czy w czasie misji.

Gdy tam pojade to nic, kompletynie nic nie ma.

Jak to zlikwidowac?

Witam, niestety ciezka sprawa sprawdzalem w wielu solucjach pisza roznie. Problem jest z wykonaniem misji Freefall w ktorej trzeba ukrasc samolot w powietrzu. Brzmi fajnie, wykonanie niby prosta a jednak nie do konca. Otoz proboje juz dobre 3h brat jest tez w tym momecie i nie umiemy tego wykonac. W solucjach pisza, ze wystarczy tylko przeleciec przez petle nad samolotem. Jak pisza tak czynie i niestety nic sie nie dzieje. Dodam tylko, ze ciezko jest przeleciec bardzo rowno przez nia a robie to prawie powiem prawie w srodku. Nigdy nie wychodzi idealnie w srodek. Czy ktos ma na to jakis sposob? Trzeba cos zrobic jak sie przelatuje przez te petle ?

Stawiasz auto w progu, wtedy drzwi sie nie zamkną. Upychasz do garażu ile sie zmieści i zabierasz auto z wjazdu. Proste. Działa od gta III, sprawdzone.

Ale po co to komu?

1514123[/snapback]

I co z tego że upchniesz w garażu na 4 samochody, nawet 8 samochodów, skoro po zapisniu gry zostaną tylko 4??

Co trzeba zrobić żeby dostać licencje pilota? W los santos udało mi się wbić na lotnosko przez mur i mogłem latać, ale w san fierro nie mogę wejść do samolotu.

Można jakoś zmniejszyć dopakowanie CJ'a? Byłem ciekaw jak będzie wyglądał i myślałem że będzie sie lepiej klepał. Teraz wygląda jak klocek, a bijse sie tak samo. Da się coś z tym zrobić ?

Bjkuba - mam (mialem) taki sam problem. Zainstaluj stery KX (KX Drivers) czy cos takiego, i powinno przejsc. Mi to pomoblo, ale dzwiek zanika mi wtedy, gdy jest descz/burza.

Mam mały problem z przejściem misji z Cesarem, w której należy zrobić zdjęcia twarzy dwojga osobom. Robie zdjęcia na maksymalnym zoomie, dokładnie skierowanym na twarz lecz nie mogę zaliczyć tej misji. O co chodzi?

Poniżej zamieszczam kilka zabawnych screenów jakie udało mi się uchwycić:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

a dokladnie jak sie do niego wjedza (kolo bramy i budki straznika) pokazuje sie zolty kwadracik (taki jak na misjach czesto sa). J

Jak to zlikwidowac?

1514157[/snapback]

problem jest taki że trzeba wleciec o tyłu tylko jak to zrobić wolniejszym samolotem to ja nie wiem od 2 dni

kufa, to nie rozumiem. mam ten programik i tam jest pokazany aktualny status gry mam teraz na "cenzured" i jade ta misje a i tak [gluteus maximus] ... ech.. chyba cos sie glebiej zapisalo.. jakies pomysly? jak wlaczyc ponownie cenzurke :wink:

1513565[/snapback]

mam to samo :\

przełączyłem na cenzure, wywaliłem progros i nadal to samo :\

wieczorem zobacze czy reinstall gry pomoże /:

Jak to zlikwidowac?

problem jest taki że trzeba wleciec o tyłu tylko jak to zrobić wolniejszym samolotem to ja nie wiem od 2 dni

1514196[/snapback]

sorry, nie bardzo wiem o co ci chodzilo z tym...

trojkat caly czas jest :/

PS.

Mam Sound Blaster Live! 5.1 (stary shit ale dziala ok),

mam tez zintegrowana dzwiekowe z DFI LanParty Pro 875B,

ktora z nich bedzie lepsza?

na SB mi czasami dzwieki nie dzialaja (w deszczu)

własnie przeszedlem SA i ze szczescia wam pomoge, ta misja rzeczywiscie jest trudna jak h*j :P ja po 2 dniach zrobilem tak, lece w strone trojkacika za mapa, kiedy widze ze trojkacik sie minimalnie rusza (czyli dolatuje do samolotu) wtedy zwalniam i czekam, kiedy pojawia sie samolot skrecam, ale nie strzalkami tylko E albo Q, wtedy samolot skreca w poziomie i mamy wieksza kontrole, lece za nim i tez nie uzywam strzalek tylko Q i E do skrecania, nie wolno panikowac ani robic gwaltownych ruchow... trzeba to zrobic na spokojnie.

PS. najlepiej w tej misji leciec wysoko, pozniej pikujac w dol nabierzemy wiekszej predkosci i szybciej dolecimy do kolka

PS2. jak dalej nie bedziecie mogli zrobic to piszcie, postaram sie pomoc.

Edited by wortigern

I co z tego że upchniesz w garażu na 4 samochody, nawet 8 samochodów, skoro po zapisniu gry zostaną tylko 4??

1514167[/snapback]

Wjechałem 5-cioma, zapisałem, zamnkąłem, uruchomiłem i załadowałem grę. Dalej jest 5 :blink:

Te nadmiarowe samochody mają to do siebie że w garażu są na chodzie, tzn dymi im się z rury wydechowej :lol:

Ale delj nie wiem po co to komu :unsure:

Witam, niestety ciezka sprawa sprawdzalem w wielu solucjach pisza roznie. Problem jest z wykonaniem misji Freefall w ktorej trzeba ukrasc samolot w powietrzu. Brzmi fajnie, wykonanie niby prosta a jednak nie do konca. Otoz proboje juz dobre 3h brat jest tez w tym momecie i nie umiemy tego wykonac. W solucjach pisza, ze wystarczy tylko przeleciec przez petle nad samolotem. Jak pisza tak czynie i niestety nic sie nie dzieje. Dodam tylko, ze ciezko jest przeleciec bardzo rowno przez nia a robie to prawie powiem prawie w srodku. Nigdy nie wychodzi idealnie w srodek. Czy ktos ma na to jakis sposob? Trzeba cos zrobic jak sie przelatuje przez te petle ?

1514165[/snapback]

bylo bylo bylo!!!! jak sie samolot zbliza, trzeba natychmaist zrobic nawrot i leciec za nim (lepiej leciec wyzej niz on) i wtedy dogonic i wleciec przez to kolko. ja to przechodzilem bite 2h i imo jest to najtrudniejsza pod wzgledem manualnym misja w calym SA

10prob i zaliczona ;]

aczkolwiek byladziwna ta misja

patent polega na tmy .. zeby na mapie zaznaczyc sobie ten czerowny marker w miejscu lotniska .. .wystartowac i leciec w keirunku tamtego samolotou ...

distatnce dac na maxa

i leciec tak zeby utrzymac wysokosc rowna z nim..

jak tylko zobaczymy go na horyzoncie nalazy zawrocic 180* (po to nam ten czerwony marker zeby wiedziec ile to bedzie 180*) ..

po zawrocie powinnismy sie zrownac z tamtym samolotem i wystarczy podleciec ood tylu do niego a wlaczy sie animka jak CJ skacze na tamten drugi samolot

Edited by Chaos

chyba o to Ci chodzilo - osoby ktore mnie pytaly ile zajelo mi to czasu tez znajda tu odpowiedz

>>>  http://www.thegtaplace.com/sastats/index.php?user=R_i_P_  <<<

Dopiero doczytałem że to był trainer a nie kod, wiec w statsach nie jest zapisany. No to gratuluje wytrwałości, ja w czasie fabuły miałem krytyczne momenty ale w końcu dałem rade. Za to zdecydowanie trudniejsza od wszystkich misji z fabuły wydawała mi się ostatnia misja "trucking" w której policyjny Rancher potrafił odczepić naczepe z ciężarówki. Z kolei zatrzymanie się na dłużej aby ponownie ją zaczepić skutkowało ostrzelaniem ze śmigłowca i booom - mission failed. Ale tez w koncu się udało. W tej chwili mam jakieś 89%. BTW statystyk to aż dziwne że do ukończenia 100% Rockstar nie zażyczyło sobie zaliczenia wszystkich typiar i znalezienia skoków chociażby.

BTW tego upychania fur w garażu, chciałem w każdym garażu zostawić sobie jetpacka (gadget cholernie przydatny) niestety po zapisaniu gry nie ma go w garażu :(

Pozdro.

To chyba jak narazie jestem rekordzista w tej misji :wink: za 3 razem :P

Jak bedziesz ten samolot widzial to zwroc sie w strone miasta i zwolnij ciag silnika tak zeby tamten zaczol cie mijac

własnie przeszedlem SA i ze szczescia wam pomoge, ta misja rzeczywiscie jest trudna jak h*j :P ja po 2 dniach zrobilem tak, lece w strone trojkacika za mapa, kiedy widze ze trojkacik sie minimalnie rusza (czyli dolatuje do samolotu) wtedy zwalniam i czekam, kiedy pojawia sie samolot skrecam, ale nie strzalkami tylko E albo Q, wtedy samolot skreca w poziomie i mamy wieksza kontrole, lece za nim i tez nie uzywam strzalek tylko Q i E do skrecania, nie wolno panikowac ani robic gwaltownych ruchow... trzeba to zrobic na spokojnie.

PS. najlepiej w tej misji leciec wysoko, pozniej pikujac w dol nabierzemy wiekszej predkosci i szybciej dolecimy do kolka

PS2. jak dalej nie bedziecie mogli zrobic to piszcie, postaram sie pomoc.

1514227[/snapback]

Wybawco !!! Super opisales jak to wykonac wielkie dzieki z mojej strony. Robilem dokladnie jak napisales i wszystko poszlo za pierwszym razem. Jeszcze raz dzieki. Jesli chcecie wygrac ta misje to robcie co napisal wortigern, a na 99% wam sie uda!

BTW tego upychania fur w garażu, chciałem w każdym garażu zostawić sobie jetpacka (gadget cholernie przydatny) niestety po zapisaniu gry nie ma go w garażu :(

1514301[/snapback]

u mnie było, ale! dzis 2x miałem taką sytuacje że w garażu na 4 miesjca, zostawiłem 4 pojazdy. Po jakimś czasie otwieram a tam tylko motor :blink:

Ludzie pomóżcie mi bo nie moge grać!!!!! nowe sterowniki do grafy nie pomogły, windowsa też przeinstalowałem, i wszystko na nic bo i tak sie zacina, a jak ludzie piszą że na fx5200 grają sobie płynnie na 1024-768 to mnie [ciach!] strzela, czemu mi sie zacinaaaaaa?????? niech mi ktoś powie co mam zrobić!!!!

Nie chcę być natrętny, ale czy jest sznsa żeby ktoś odpowiedział na moje pytanie ?

1514204[/snapback]

jestes natretny, poprzedni post napisales o 12:46 a ten o 12:59, czy Ty myslisz ze wszyscy na tym forum czekaja na Twoje posty zeby tylko na nie odpowiedziec i to w czasie <15 minut ?? widocznie nikt jeszcze nie zna odpowiedzi z tych co przeczytali, inny przeczytaja to pozniej, wieczorej, jutro za tydzien, a Ty wymagasz odpowiedzi natychmiast. W glowie Ci sie chyba z tego upalu poprzewracalo... sam sobie znajdz odpowiedz szybciej jak tutaj tak 'wolno' wszyscy odpowiadaja... rece opadaja od takich wypowiedzi .....

Gorsen @ Przynajmniej wiemy że umiesz korzystać z opcji copy & past ;] Edited by Poca

@RIP - ostatnią misje przechodziłeś na god modzie ? Szczerze - buhahahah... Serio ta gra wam sprawia takie trudności ? Dla mnie ta ostatnia misja była najłatwiejszą z wszystkich - nigdy pasek helt'a nie spadł poniżej 80%, prawie cały czas miałem jakiś procet kamizelki, zaliczyłem ją za pierwszym razem... Ciekawa to ona jest, ale za prosta... o.O