Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

no musisz zebrac wszystkie te kolorowe punkty (czer, zielone, zolte). jak to zrobisz to sie odblokuje pojazd Dune i nastepna misja Dirt Track

(...)

1518632[/snapback]

Ja robię tak - zdobywam 30 punktów, kończy mi się wyścig, mam przed wejściem Dune'a, ale dalej nie mam nowego wyścigu. Spróbuje jeszcze zebrać wszystkie punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam pytanie Jak mozna poznac wszystkie misje-tak zeby zadnej nie przeoczyc np. Importu aut(bo sie o tym po prostu nie wie) Czy jedynym wyznacznikiem jest %postepu w grze?? drugie pyt. jak sie wam lepiej gra?? robicie glowny watek najpierw czy co sie trafi ?? ja jestem w sanrro i troche zal mi ze srednio zwiedzilem los santos czy ta wioche-robie glowny watek.

c ya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Witam.mam pytanie Jak mozna poznac wszystkie misje-tak zeby zadnej nie przeoczyc np. Importu aut(bo sie o tym po prostu nie wie) Czy jedynym wyznacznikiem jest %postepu w grze?? drugie pyt. jak sie wam lepiej gra?? robicie glowny watek najpierw czy co sie trafi ?? ja jestem w sanrro i troche zal mi ze srednio zwiedzilem los santos czy ta wioche-robie glowny watek.

c ya

1518789[/snapback]

Głównie to dzieki mapie wiesz co jeszcze masz do zrobienia :) Kiedy i ona się skończy pozostaje ci ogólna wiedza o grze.... Lepiej jest robić watek główny a potem misje dodatkowe....unikniesz bałaganu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja staram się robić wszystko co moge, zostawiłem sobie jedynie ciężarówki i misje taxi, straży i policji.

 

no i jesli zna sie dośc dobrze angielski to dosć trudno przeoczyć to co jest do robienia bo w zasadzie wszystko jest napisane.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest robić watek główny a potem misje dodatkowe....unikniesz bałaganu.

1518815[/snapback]

Z drugiej strony dobrze jest wykonać misje dla policji, straży pożarnej i służby zdrowia, a także znaleźć wszystkie tagi, lub zrobić wszystkie zdjęcia. Dzięki temu będzie łatwiej później. Dobrze jest też przy najbliżej okazji podnieść sobie skilla w strzelaniu z danej broni, driving skill w sumie też się przyda :)

 

Co zrobić, żeby ukończyć grę na 100% :?:

 

1. Wykonać wątek główny (96 misji).

2. Wykupić wszystkie Safe Houses (29 łącznie).

3. Zdobyć wszystkie tzw. Assets (3 łącznie).

4. Zamalowanie wszystkich tagów - tags(100).

5. Znalezienie wszystkich ostryg - oysters (50).

5. Znalezienie wszystkich podków - horseshoes (50).

6. Zrobienie wszystkich fotek - snapshots (50).

7. Wykonać 12 misji Vigilante (dla policji).

8. Wykonać 12 misji Firefighter (dla straży pożarnej).

9. Wykonać 12 misji Paramedic (dla służby zdrowia - NFZ ;) ).

10. Wykonać 50 misji dla Taxi.

11. Wykonać 10 misji w Pimping (jako dziwkarz ;) ).

12. Wykonać 2 Freight Missions (jako kierownik ;) pociągu).

13. Wykonać tzw. ukryte, poboczne misje: BMX Chalange, 3 wyścigi Chiliad Chalange i NRG-500 Chalange.

14. Wygrać zawody na stadionach: 8-Track, Blood Bowl, Dirt Track, Kick Start.

15. Pokonać 3 mistrzów w salach gimnastycznych.

16. Wygrać 4 zawody w Ammu-nation (Pistol, Micro SMG, Shotgun, AK47).

17. Przejść wszystkie szkoły (driving, flying, bike, boat) co najmniej na bronze (70%).

18. Wykonać Assets Missions: 8 Trucker, Level 5 Of Valet Parking, 7 Quarry.

19. Wykonać Courier Missions: w Los Santos - Roboi's Food Mart, w San Fierro - Hippy Shopper, w Las Venturas - Burger Shot.

20. Wygrać wszystkie uliczne wyścigi (22 łącznie).

21. Wykonać wszystko w Import/Export (zebranie trzech list pojazdów).

 

Chyba niczego nie przeoczyłem :?: :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos cos takiego ?:wink:

 

Cytowanie obrazków :angry: - Crosis

1518495[/snapback]

 

tak , ja tak miałem i nie wiem czemu tak jest :P

 

może rockstars powinni zrobić dłuższy pasek od respectu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW zachecam do proby przelecenia pod roznymi niekoniecznie wysokimi mostami... najlepiej kilka z rzedu, coby za latwo nie bylo, ja juz sobie obmyslilem sciezke przelotu z dosc duza iloscia mostow, musi mi sie teraz tylko udac wszystkie "zaliczyc" za jednym zamachem. Mała 1518711[/snapback]

Sprawdź TO a potem pogadamy :P

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź 1518890[/snapback]

a co w tym szczegolnego .. do góry nogami to ja moge nawet Shamalem poleciec .. a nie hydrą .. pff ..

fido latał zwykłym Rustlerem i to jest cos trudniejszego .. hydra ma dobra predkosc i lepsza sterownosc ... nie ma najmniejszego problemu w lataniu nią

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rustlerem powiadasz.... ok ...

1518904[/snapback]

ta .. juz nie mowiac o tym ze tamten most pod którym przeleciales zmiescil by AT-400 (boinga) ... jest jednym z najwyższych w grze ...

FIdo rzucił wyzwanie .. machnij sie tą trasa która on pokazał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki maly wkurzajacy problem.

Od kilku misji (nieustannie) caly czas na lotnisku w San Fierro,

a dokladnie jak sie do niego wjedza (kolo bramy i budki straznika) pokazuje sie zolty kwadracik (taki jak na misjach czesto sa). J

est on caly czas, niezaleznie czy

sie bujam po mapie, czy w czasie misji.

Gdy tam pojade to nic, kompletynie nic nie ma.

Jak to zlikwidowac?

To moze dam zdjecie zeby bylo wiadmomo o co chodzi...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość obibok1

Mam problem. Jak mam zwerbowac 2 gangsterow?? I wogole ktorych - zoltych czy fioletowych?? (misja LOS DESPERADOS) POMOZCIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz zwerbować 2 zielonych !!!! jak widzisz jakiś 2 zielonych to najeżdżasz na jednego celownikiem i klikasz naicskasz G a potem to samo z drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tez mam małe pytanko... Przeszedłem misje w Salonie samochodowym "wang cars" czy cos takiego.... W SF i po skonczeniu misji dostalem mozliwosc exportowania samochodow na statek... z listy 10 samochodow brakuje mi jeden.. mianowicie..."REMINGTON" jesli wie ktos o to za pojazd niech wrzuci fotke albo napizse co to i gdzie go mozna spotkac... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź 1518890[/snapback]

Przelec ta trasa co podalem to pogadamy :P Pod tym olbrzymem to mozna wszystkim przeleciec.. a nie o to chodzi.. do gory nogami tez mam plany latac, ale rowniez pod nizszymi mostami i rustlerem :) Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jak mam zwerbowac 2 gangsterow?? I wogole ktorych - zoltych czy fioletowych?? (misja LOS DESPERADOS) POMOZCIE!!!

1519011[/snapback]

Chyba zwariuje. :mur:

 

Ja proponuje niezawodny sposob. Prawy przycisk myszy-celownik na glowie(ludziki w niebieskim mundurze..nie wiem co to za gang-jak sie nazywa.)i wtedy lewy przycisk myszy i tak do momentu az beda migac ci wszystkie gwiazdki-wtedy szybko kombinacja ctrl+alt+delete-sprawdzony na 100.

 

Ludzie zaczekajcie na polska wersje bo to z tego panie nic nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie se naprawiłem kompa wiec nie jestem w ostatnich misjach jak wy. ale jak trzeba przejsc ta misje z tanczacym samochodem??

1519275[/snapback]

bylo!

 

btw to destroy targets to zeby miec gold to trzeba miec ponizej 1min? wczoraj udalo mi sie pare razy miec nawet 56sec i wyladowac ale dostawalem za to jakies 85% - heh.. :/ ogolnie mam na silver 95% i tylko ta jedna misja zostala ;]

 

i co ktos juz ma jakis pomysl z tymi filmami na moj wzor? moze juz ktos cos "nakrecil"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw to destroy targets to zeby miec gold to trzeba miec ponizej 1min? wczoraj udalo mi sie pare razy miec nawet 56sec i wyladowac ale dostawalem za to jakies 85% - heh.. :/ ogolnie mam na silver 95% i tylko ta jedna misja zostala ;]

1519279[/snapback]

Destroy target żeby zaliczyć na gold trzeba: zejść z czasem poniżej 70 sekund i wylądować bardzo dokładnie. Nie wiem jak u Ciebie to wygląda, ale u mnie są jakby 3 kręgi czerwone przy lądowaniu. Trzeba idealnie wylądować w samym środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Mam demo frapsa więc są to 30 sek filmiki złączone w jeden

2.nie wiem dlaczego ale jak włączam nagrywanie to śmigło przestaje się kręcić albo bardzo wolno się kręci.

 

co do twojego rekordu to ja przeleciałem jeszcze pod dwoma następnymi mostami a 3 niestety "wpadka" :P

 

CHECK THIS OUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destroy target żeby zaliczyć na gold trzeba: zejść z czasem poniżej 70 sekund i wylądować bardzo dokładnie. Nie wiem jak u Ciebie to wygląda, ale u mnie są jakby 3 kręgi czerwone przy lądowaniu. Trzeba idealnie wylądować w samym środku.

1519287[/snapback]

dzieki wielkie ze przypomniales mi wlasnie o tych trzech kregach, bo mi sie wydawalo wlasnie ze to jest jeden ale w rzeczywistosci sa 3 ;] no i zapomnialem ze do ladowania uzywa sie tez caps-locka... udalo mi rzutem na tasme dokladnie w 60sec. :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją "CESAR VIALPONDO" od Sweet'a (ta w której jest konkurs lowiderów, które tańczą w rytm muzyki. Naciskma przyciski, samochód skacze dobrze, ale cały czas wyswietla się BAD i przegrywam. To samo z misją w której trzeba tańczyć na plarzy. Pomóżcie!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogos komu moge dac zeby wrzucil na ftp moj filmik z latania helikopterem w ciasnych tunelach (bez usterek zadnych) i ewolucje hydra na golden gate :] bo te filmiki co ogladalem to cieniuuutkie cieniuutkie :D

 

helikopterem w tunelu - a'la mission impossible - czadzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...