Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie gdzie jest ten wielki samolot pokazany kilka stron wcześniej:?: Jeszcze chyba tylko jego nie testowałem, a nigdzie nie moge znaleść :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, rozwiązałem już swój problem. Obniżyłem częstotliwość taktowania grafy w Powerstripie. :) Ale tak swoją drogą to trochę dziwne, że FX5200 (250/500) przy fabrycznych ustawienaich się przegrzewa.

Edytowane przez Koleś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie gdzie jest ten wielki samolot pokazany kilka stron wcześniej:?: Jeszcze chyba tylko jego nie testowałem, a nigdzie nie moge znaleść  :???:

1521379[/snapback]

Podczepaim siepod pytanie. Niby jets on an lotnisku w Venturas w jakimś hangarze. Tylko że ja objechałem wszytkie (tylko 2 są otwarte) i w żadnym niema AT 400 :mur: Dodam zę wszystkie wyścigi z lotsniska zrobione + szkoła latania na gold cała. Jak ktoś by mógł to proszę oscreena z hangaru gdzie stoi ta maszyna ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey mam problem

otóż przed formatem dysku gra działała normalnie a teraz klikam na ikonke SA i chwilke sobie komp myśli (tak ze 3-4 sekundy) i nic sie nie dzieje. jak ten problem rozwikłać dodam że z tej samej płytki wszystko działa u mojego kuzynka

dzięki za pomoc

POZDRAWIAM <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kciałbym się zapytać, czy taki konfig:

Du(p)ron 1000, MoBo ECS jakiś, GF2 MX 200 albo 400, 256 MB DDR uciągnie SA?

1521730[/snapback]

 

tak w 640x480 low detail a grafika bedzie przedpotopowa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki konfig będzie w wakacje(od kuzyna).... niestety :( ale jak wrócę do P4 będzie jazda :D

tak mnie rozochociliście, że zamówię przedpremierowo w cenedze i poczekam te 3 tygodnie... do 18 lipca jest jeszcze sporo czasu - więc kasa do skarbonki i nie ruszać :D

 

PS. nielubie procków amd, ale niestety będę musiał się z takim zmagać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepaim siepod pytanie. Niby jets on an lotnisku w Venturas w jakimś hangarze. Tylko że ja objechałem wszytkie (tylko 2 są otwarte) i w żadnym niema AT 400  :mur:  Dodam zę wszystkie wyścigi z lotsniska zrobione + szkoła latania na gold cała. Jak ktoś by mógł to proszę oscreena z hangaru gdzie stoi ta maszyna ;)

Pozdro

1521617[/snapback]

 

JESTEM BOSKI !!!

 

Dołączona grafika

 

południowa część lotniska w Las Venturas ,trzeba podejść do tego hangaru od przodu i poczekać aż się te ogromne wrota zsuną na dół , trzeba stać bardzo blisko !!! przy samych wrotach trzeba stać !!!

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESTEM BOSKI !!!

 

http://kev3.gaa.pl/gta.jpg

 

południowa część lotniska w Las Venturas ,trzeba podejść do tego hangaru od przodu i poczekać aż się te ogromne wrota zsuną na dół , trzeba stać bardzo blisko !!! przy samych wrotach trzeba stać !!!

a podniecasz sie jak dziecko :P

przecie nie raz bylo pisane gdzie jest AT-400 (BOING)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozna jakos przetransportowac fure z LOS SANTOS do east basin docks w San Fierro inczej niz po prostu nia jechac tam pol godizny?

1521893[/snapback]

byla taka misja z kasynem, helikopterem i furgonetka, moze ten helikopter gdzies jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, oto moj kolejny popis mozliwosci policjanta. Przyznam ze niezle mozna na niej zarobic :D Kto mial wiecej kasy odemnie ? Mowa tu o wersji PC ( nie uzywam zadnych kodow!! czysta gra z mojej strony)

http://tass_2.w.interia.pl/helipolicja143lvl.JPG milion dolcow za wykonanie jednego poziomu :D

a to moj efekt koncowy niestety z przyczyn odemnie nie zaleznych musialem snonczyc na 202 poziomie ;D Ponizej screen z 201 lvl

http://tass_2.w.interia.pl/helipolicja201lvl.JPG - prawda ze rowne 2mln$ ladnie wyglada ? [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, oto moj kolejny popis mozliwosci policjanta. Przyznam ze niezle mozna na niej zarobic :D Kto mial wiecej kasy odemnie ? Mowa tu o wersji PC ( nie uzywam zadnych kodow!! czysta gra z mojej strony)

1521914[/snapback]

 

powiadają, że pieniądze szczęścia nie dają... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, oto moj kolejny popis mozliwosci policjanta. Przyznam ze niezle mozna na niej zarobic :D Kto mial wiecej kasy odemnie ? Mowa tu o wersji PC ( nie uzywam zadnych kodow!! czysta gra z mojej strony)

1521914[/snapback]

tyle ze to nie jest trudne ..

raczej nudne sie robi po pewnym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a walsnie.. mam pytanie.. czyli venegance misje moge zrobic samolotem? nie musze jeździc samochodem? bo to jest nudne dopiero:/

1521999[/snapback]

Vigilante mozesz zrobic kazdym pojzadem jaki ci na to pozwala

motor, samochod, helikopter, czołg (nim akurat sie nie da nikogo dogonic :) )

 

 

 

btw .. mam juz nrg 500 i bmx challenge zaliczone ..

teraz jezdze rowerkami w chiliad.. ale hardcore jest z tej góry tak zasuwac ;]

zrobilem tez wszyskie racy naziemne .. i 3/4 lotniczych ..

tylko ze po lotniczych nie mam save'a bo testowalem omegi na catach 5.6 i okazalo sie ze sie tez wieszaja po jakims czasie :/ takze [gluteus maximus] trza bedzie znow latac ..

 

nie mniej spoko ..

aha

 

gdzie sie robi te misje kurierskie? burgershot itp?

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie nie potroficie pomóć ?! mój problem jest opisany na poprzedniej sronie i byłbym bardzo wdzięczny gdyby mi ktoś pomógł bo nie moge grać w SAN ANDREAS :mur:

pomóżcie koledze może macie chociaż jakiś pomysł żebym mógł dalej grać ?

prosze :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie nie potroficie pomóć ?! mój problem jest opisany na poprzedniej sronie i byłbym bardzo wdzięczny gdyby mi ktoś pomógł bo nie moge grać w SAN ANDREAS  :mur:

pomóżcie koledze może macie chociaż jakiś pomysł żebym mógł dalej grać ?

prosze  :unsure:

1522087[/snapback]

 

MOJE DOKUMENTY > GTA San Andreas User Files - usun ten folder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widze ze co poniektorym LATANIE pieknie wychodzi.Dla mnie to problem w szkole latania juz przy 3 levelu(ten z obreczami)sprawia mi wiele problemow.MOze klawiszologia nie ta.

wznoszenie " . "

nurkowanie " , "

skrecanie (obrot wokol osi)na strzalkach

a delikatne skrecanie Q i E

Ma ktos jakis sprawdzony sposob??Czy cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw .. mam juz nrg 500 i bmx challenge zaliczone ..

teraz jezdze rowerkami w chiliad.. ale hardcore jest z tej góry tak zasuwac ;]

1522006[/snapback]

Szczęściarz ;) Ja na NRG-500 challenge wymiękam :| Za każdym razem dopada mnie złość ze względu na "przemyślaną" pracę kamer :(

gdzie sie robi te misje kurierskie? burgershot itp?

1522006[/snapback]

1522125[/snapback]

Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Ja na przykład nie korzystałem z klawiszy Q i E, stwierdziłem, że za dużo roboty będzie korzystanie z 8 klawiszy. Jak chcesz skręcać, to wciskasz najpierw bok, a następnie strzałka w dół (u Ciebie "."). W końcu dojdziesz do wprawy w lataniu i zaliczysz szkółkę na gold :D

 

Nie wiem jak Wy, ale dla mnie najlepszym środkiem transportu są właśnie samoloty i helikoptery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...