Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak posiadam radeona 9000 pro 128 mb- "szafira" (250/275@305/320).

Na każdym rodzaju sterów mogę uświadczyć to denerwujące migotanie ludzi, nawet z wyłączonym mip mapping'iem. Efekt ten jednak znika jeśli zmienimy paletę kolorów w grze na 16 bitów.

Co do wydajności, do dziwię się hydro2, że mówi, zę gra śmigała w 1024 detale na high i dist na max, jak u mnie na sprzecie a2000xp 384 mb ram i karta jak wyżej, gra chodzi w 800x600 detale na medium i distance na 8 kresek i wtedy dopiero chodzi płynnie, tzn nie spada poniżej 25 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra dogs...

teraz czas na moje wrazenia B) ..... no dobra ujme to tak "byla to najbardziej oczekiwana prezeze mnie GRA wszystkich lat" .... i juz teraz stwierdzam ze jest to najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem B) jak zainstalowalem to myslalem doslownie ze zrobie qpe :lol:

gra chodzi wrecz rewelacyjnie, na tym co w podpisie (bo tak gram) i VERY HIGH DETAILS + draw distance FULL + aa x4 i anizo x8 FPSy nie schodza ponizej 43 B) srednio jest 50 wiec jest poprostu debest. grafika moze nie powala na nogi jak np farcry czy hl2, ale mysle ze gdyby byla taka grafika to by zabawa nie byla juz taka przednia. GRYWALNOSC panowie, GRYWALNOSC.... to sie nnajbardziej liczy, to ze gbra potrafi wywolac takie emocje jeszcze przed wydaniem i takie jak sie juz ja ma i gra... no moglbym tu ja wychwalac i wychwalac godzinami. san andreas jest tak ogromne ze nawet sobie tego nie wyobrazalem (a gralem 2 dni na ps2 w nia). mnogosc mozliwosci ubierania sie, jedzenia, chodzenia na silownie, jezdzenia roznymi brykami, oldkulowymi bmx'ami czy lowriderami, w dodatku zabieranie panienki do restauracji czy do baru i oczekiwanie na "to" co sie pozniej stanie. ta gra mnie jeszvze nie raz zaskoczy, bo np wczoraj trafilem do clubu disco i uczylem sie tanczyc z jakas panna.. nie no normalnie brak mi slow B) to co w tej grze tak przyciaga to ta swoboda wlasnie, to ze mozna sobie skakac z najwyzszego wiezowca w miescie na spadochronie, z samolotu, jezdzic traktorami i kombajnami po wsi... normalnie CHILLOUT totalny B) albo bronienie wlasnego terrytorium przed obcymi gangami... pozniej bedzie jeszcze nauka latania i inne zajeb*ste rzeczy! na plus zaliczyc tez trzeba szybkosc wczytywania misji i samej gry, oraz to ze dali mozliwosc sluchania wlasnych mp3 (jedynie co mnie wkurza to to ze za kadzym razem wchodzac do gry i chcac ich sluchac musze isc do menu dac scan zeby wyszukalo..heh)

pozniej dam moze jakies screeny, a teraz zapodam 15mb avika nagranego przeze mnie wczoraj (xvid -compress 90%) ktorego nazwalem >> gta_sa-sheriff_in_the_hood.avi <<

 

... GTA:SA 4 LiFE !!! :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przeczytalem

"Posiadacze Grand Theft Auto: San Andreas na platformę PC mogą ściągnąć stworzony przez PatrickW mod odblokowujący mini grę. Zadaniem gracza w tym trybie gry jest seksualne zadowolenie partnerek, poprzez naciskanie klawiszy góra i dół."

 

http://www.gtagarage.com/files/download.php?F=34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fenomenalna B) Jej największy atut to z pewnością grywalność! Od 8 rano siedze przy niej i nie mogę się oderwać od monitora. Miód cieknie z każdej strony i serio nie wiem jak się dzisiaj zbiore do pracy :lol:

 

Gram 1280x1024 (LCD 19'') AAx3 ustawione w grze, Anizo x 16 (w sterach). Smiga jak szalona, nie widziałem <30FPS ani razu. Srednio jest 50-55 fps wg Fraps'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox ten filmik @R.i.P zrobiłeś :D :D :D Akcja pokazana. Bardzo mi się podoba to ja kzrobili shotguna :)Mam takie do was pytanie, czy da się sterować w grze tak jak np. w VC (chodzi mi o myszkę) czy tylko tak jak na waszych fimach ?? Że myszka to free look :| A i jeszcze pytanie do @Pocy - na twoim filmie dodawałeś swoją muzykę czy to muza z gry ?? Jak byś mógł to zapodaj tytuł - bardzo mi się spodobałą.

P.S. - Prośba do ludzi robiących filmiki, róbcie w takiej jakości jak R.i.P - u niego na filmie przynajmniej widać jaka jest grafika - mi się bardzo podoba :D Zresztą dla mnie w GTA grafa się nieliczy. SA by mogło wyglądać nawet tak jak GTA 3 byle by tylko miało to "coś" :wink:

Pozdro

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że gracze only PC są spragnieni takich wpyciarskich tytułów. Nie ma sie co czarować. Ostatnio wielkich hitów pełną gębą nie tylko grafiką coraz mniej. Ludzie byli iście wygłodniali ;) Teraz statusy na gg, podpisy o gta sa, avatary, nawet strony torrentowe zmieniają szaty na związane z gta sa. Brakuje tylko google. Przy wersji na PS2 nie było aż takiego szału. Tak, ludzie też czekali, cieszyli sie i podniecali, ale nie w takim stopniu ;)

 

Wersja PS2 dostała ocene 9.9

X-box 9.5

PC 9.3

 

Jak widać, grafa nadal nie jest najważniejsza i O TO CHODZI. Gra powala grywalnością i daje możliwość dobrej zabawy przez dziesiątki godzin. Obszar gry jest tak ogromny ze sobie nie wyobrażacie, a skoki spadochronowe z rowerem, jazda ze szczytu, myśliwce, traktory... ajjjt za dużo tego... :P Grajcie :)

 

PS: Nie jest to tekst PC vs konsola wiec mi tu durnej wojny nie wywoływać, bo juz czuje ze ktoś sie szykuje. Stwierdzam fakt poprostu ;) Poprostu dalej gadajcie o grze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce wam pokazac filmik skoq ze spadochronu , jak obslugiwac Virtual Duba ? bo filmiki wychodza po 90mb =/

 

btw>jak ustawic we frapsie zeby nagrywał dzwiek z gry ?; ]

1490029[/snapback]

Masz najnowszego frapsa ?? W najnowszym jest chyba dźwięk od razu nagrywany, lub możńa go włączyć. A co do Virtual Duba to ci niepomogę bo sam niewiem :mur: Niech ktoś pomoze koledze bo chętnie zobaczę filmik ze skokiem ze spadochronu :rolleyes:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra całkiem nienajgorsza, chociaz denerwuje mnie ten gangsta-murzynski klimat :? i grafika troche slaba....ale styka :wink: z tą swobodą chyba przesadzili, tyle rzeczy mozna robic ale nie widać zbytnio żadnego celu, podobnie jak w morrowindzie.

ale gralem dopiero 4 godziny i odkrylem pewnie dopiero 0,005 % możliwości gry :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc teraz moja kolej ja także już grałem.

 

Po kolei :

 

1. W opcjach na GeForce 6800 też jest max : 3 = 6x ( to odpowiedź dla kogoś kto się wyżej pytał czy na GeForce jest inaczej)

 

2. Sterowanie. Strasznie mi się nie podoba, przyzwyczajony jestem do tego z Vice City, w opcjach troche pogrzebałem ale nie mogłę ustawić takiego jak w Vice City :mur: tzn. że strzałka lewo/prawo służy do przesuwania się w bok !! Chyba wiecie o co mi chodzi.

 

3. Jak się wsiada do samochodu to obraz powinien być zza samochodu tak jak to było w Vice City, a tutaj sam musze sobie myszką ustawić widok samochodu z tyłu, jest to strasznie denerwujące podczas rozrób !!

 

4. Celowanie/Strzelanie - nie ma celownika tak jak to było w Vice City, i trudniej się strzela, kilka razy nie trafiłem w Cel !!! Troche to denerwujące.

 

Po za tym, gra jest fajna, (zamocny jest rower) , klimaty fajne, ciekawe misje, grafika dobra, gra chodzi szybko i płynniutko. Nie ma zaników tekstur itp.

 

ps. Raz zdarzyło mi się że gra staneła na chwile, myślałem że się zawiesiła ale nagle ruszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Celowanie/Strzelanie - nie ma celownika tak jak to było w Vice City, i trudniej się strzela, kilka razy nie trafiłem w Cel !!! Troche to denerwujące.

Ke? Wciśnij prawy myszki i masz celownik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Zainst gre, wchodze do menu, chodze po opcjach, wkońcu daje na New game, gra sie ładuje ładuje a potem reset :? Co może być nie tak?? Komp taki jak z podpisu :? spełnia min wymagania z readme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ feluś -

 

LXGIWYL = Weapon Set 1, Thug's Tools
KJKSZPJ = Weapon Set 2, Professional Tools
UZUMYMW = Weapon Set 3, Nutter Tools
HESOYAM = Health, Armor, $250k
OSRBLHH = Increase Wanted Level Two Stars
ASNAEB = Clear Wanted Level
AFZLLQLL = Sunny Weather
ICIKPYH = Very Sunny Weather
ALNSFMZO = Overcast Weather
AUIFRVQS = Rainy Weather
CFVFGMJ = Foggy Weather
YSOHNUL = Faster Clock
PPGWJHT = Faster Gameplay
LIYOAAY = Slower Gameplay
AJLOJYQY = Peds Attack Each Other, Get Golf Club
BAGOWPG = Have a bounty on your head
FOOOXFT = Everyone is armed
AIWPRTON = Spawn Rhino
CQZIJMB = Spawn Bloodring Banger
JQNTDMH = Spawn Rancher
PDNEJOH = Spawn Racecar
VPJTQWV = Spawn Racecar
AQTBCODX = Spawn Romero
KRIJEBR = Spawn Stretch
UBHYZHQ = Spawn Trashmaster
RZHSUEW = Spawn Caddy
CPKTNWT = Blow Up All Cars
XICWMD = Invisible car
PGGOMOY = Perfect Handling
SZCMAWO = Suicide
ZEIIVG = All green lights
YLTEICZ = Aggressive Drivers
LLQPFBN = Pink traffic
IOWDLAC = Black traffic
AFSNMSMW = Boats fly
BTCDBCB = Fat
JYSDSOD = Max Muscle
KVGYZQK = Skinny
ASBHGRB = Elvis is Everywhere
BGLUAWML = Peds Attack You With Weapons, Rocket Launcher
CIKGCGX = Beach Party
MROEMZH = Gang Members Everywhere
BIFBUZZ = Gangs Control the Streets
AFPHULTL = Ninja Theme
BEKKNQV = Slut Magnet
BGKGTJH = Traffic is Cheap Cars
GUSNHDE = Traffic is Fast Cars
RIPAZHA = Cars Fly
JHJOECW = Huge Bunny Hop
JUMPJET = Spawn Hydra
KGGGDKP = Spawn Vortex Hovercraft
JCNRUAD = Smash n' Boom
COXEFGU = All Cars Have Nitro
BSXSGGC = Cars Float Away When Hit
XJVSNAJ = Always Midnight
OFVIAC = Orange Sky 21:00
MGHXYRM = Thunderstorm
CWJXUOC = Sandstorm
LFGMHAL = Mega Jump
BAGUVIX = Infinite Health
CVWKXAM = Infinite Oxygen
AIYPWZQP = Have Parachute
YECGAA = Have Jetpack
AEZAKMI = Never Wanted
LJSPQK = Six Star Wanted Level
IAVENJQ = Mega Punch
AEDUWNV = Never Get Hungry
IOJUFZN = Riot Mode
PRIEBJ = Funhouse Theme
MUNASEF = Adrenaline Mode
WANRLTW = Infinite Ammo, No Reload
OUIQDMW = Full Weapon Aiming While Driving
THGLOJ = Reduced Traffic
FVTMNBZ = Traffic is Country Vehicles
SJMAHPE = Recruit Anyone (9mm)
BMTPWHR = Country Vehicles and Peds, Get Born 2 Truck Outfit
ZSOXFSQ = Recruit Anyone (Rockets)
OGXSDAG = Max Respect
EHIBXQS = Max Sex Appeal
VKYPQCF = Taxis Have Nitrous, L3 Bunny Hop
NCSGDAG = Hitman In All Weapon Stats
VQIMAHA = Max All Vehicle Skill Stats
OHDUDE = Spawn Hunter
AKJJYGLC = Spawn Quad
AMOMHRER = Spawn Tanker Truck
EEGCYXT = Spawn Dozer
URKQSRK = Spawn Stunt Plane
AGBDLCID = Spawn Monster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, tak czytam i czytam i w sumie to same radeony albo GF6xxx tutaj :D. Ktoś w to grał już na GF FX? EXO3 pisał że ma problema...oby nie z powodu FXa. Ktoś zapodał screena z deszczu o który prosiłem (sorry ale nie pamiętam kto....Chaos chyba...szkoda że taki mały ale i tak thx). A może ktoś narnormalniej walnąłby kilkunastosekundowy filmik w czasie burzy ze średnią kompresją (tak żeby cokolwiek było widać) i zapoda do downloada. Byłoby miło ;).

A, no i nie dowiedziałem się jeszcze od nikogo jak jest z prognozami pogody w grze. Są one zapowiadane w radiu i mają rzeczywiste odzwierciedlenie w grze czy nic takiego nie ma? Pozdro dla Ziomków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram, od rana gram i gram i choć wydawało to mi sie niemożliwe to gra cały czas co raz bardziej wciąga!!! kończe piwko i znowu zabieram się za granie B)

zaraz wrzuce filmik lotu ze spadochronem, aby podjarać tych którzy jeszcze nie grają B)

btw - po wgraniu cat 5,6 sysko okej, przy AAx3 framerate nie spada poniżej 49 klatek B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOKALDNIE u mnie też wyskakuje sammo do pulpitu, co jakiś czas, wiec niewiem co sie dzieje, napenwo nie przez stery bo mam najn.. ((nieraz po odpaleniu gierki all jest ok a czasem wychodzi )) aha i po wrzucenieu kawałkoów do user tracks ... nic sie nie dzieje !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

gram, od rana gram i gram i choć wydawało to mi sie niemożliwe to gra cały czas co raz bardziej wciąga!!!  kończe piwko i znowu zabieram się za granie  B)

zaraz wrzuce filmik lotu ze spadochronem, aby podjarać tych którzy jeszcze nie grają  B)

btw - po wgraniu cat 5,6 sysko okej, przy AAx3 framerate nie spada poniżej 49 klatek  B)

1490297[/snapback]

Hehe catalistow ?:) Madre posuniecie :) Widze,ze zmieniasz karty bardzo czesto :) Ale wiesz,co dobre.Co ATI to ATI :) mimo,ze w SA jest logo nv to i tak na x800 wszystko Ci bedzie chodzic i wygladac jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe  catalistow ?:) Madre posuniecie :) Widze,ze zmieniasz karty bardzo czesto :) Ale wiesz,co dobre.Co ATI to ATI :) mimo,ze w SA jest logo nv to i tak na x800 wszystko Ci bedzie chodzic i wygladac jak powinno.

1490306[/snapback]

po części masz rację, ale ja poprostu lubię ATI, mam większe zaufanie do nich niż do NV B)

 

 

Skan przekroju:

1490316[/snapback]

w sumie bardzo miło, że się tym zainteresowali :rolleyes:

 

narnormalniej walnąłby kilkunastosekundowy filmik w czasie burzy ze średnią kompresją (tak żeby cokolwiek było widać) i zapoda do downloada. Byłoby miło ;).

1490281[/snapback]

mówisz masz

 

gta_sa_kucyk1.avi [8mb/0:55sek]

 

ale szczerze mówiąc jak patrze na ten filmik to w 50% nie oddaje on grafiki, to naprawdę wygląda fajnie w przeciwieństwie do tego, jakie odczucia można mieć po obejrzeniu screenów <_<

te zielone kwadraciki to nie wiem co to, na oryginale tego nie ma, jak skompresuje to się pojawiają :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wkońcu moge pograć spokojnie :) textury nie znikają, ale tylko przy ustawieniu na LOW i nie ważne czy mip mapping jest włączony czy wyłączony, musi być LOW i już :( a szkoda bo sprzęt może troszke więcej pociągnąć

 

a różnica między tymi efektami jest, a dokładnie w cieniowaniu no i dodatkowej trawce gdzie niegdzie ;)

 

LOW:

Dołączona grafika

 

VERY HIGH:

Dołączona grafika

 

PS. oczywiście gra wymiata :D warto było czekać, ale z drugiej strony tyle czasu to robili i takie babole jeśli chodzi o błędy w grafice ehh :|

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...