Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Da się wybić cały gang. Można zdobyć wszystkie tereny. Jest ich o ile dobrze pamiętam 55.

 

@Freelancer7

Grats :)

 

Dzisiaj na luzaku podszedłem do 8 misji trucking i... udało się :D

Zostały tylko misje kurierskie, wyścigi uliczne, imort/export i zadania na stadionach oraz straż pożarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest misji z łapaniem kurierów? W nieskończoność? Bo ne chce mi sie co chwilę jechac kawał drogi żeby ich łapać...

Czasem kurierzy jadą hummerem, ale za nic nie mogę im go ukraść :( Wystrzelam pasażerów ale kierowca jest chyba nietykalny; obija autem o barierki autostrady. Przez szybę zastrzelić też go nie można, drzwi otworzyć nie mozna...

Próbowałem go wziąc na hol :lol: ale nim sie odwróciłem to auto zniknęło :mur:

 

A czy jest gdzieś FBI Rancher? Enfocera już ukradłem teraz chciałbym tego czarnego, ale nim do garażu z ulicy wjadę to mnie rozwalą :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, szukałem i znalazłem. Jeżeli komuś nie działa MP3 w San Andreas, a zrobił juz wszystko co było możliwe, to niech spróbuje zainstalować to:

KLIK

Mi pomogło, chociaż wczesniej miałem zainstalowane niezbędne kodeki MP3, Media Playera 10, Quicktime itd, a mimo to mp3 w grze nie działało.

 

@Crosis jeżeli jeszcze komuś pomoże to może wrzuciłbyś ten link do FAQ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak to jest w koncu ze zdobywaniem tego terenu. Wybiłem PRAWIE caly zołty i fioletowy gang. Na mapie zostały tylko 2 malutkie miejsca na ktorych znajduja sie budynki. Jedno żółte a drugie fioletowe. Nie moge sprowokowac kolejnej walki a co jakis czas moje tereny (przylegle do tych punktow )zostaja atakowane. Co trzeba zrobic zeby ostatecznie uporac sie z tymi gangami? ... moze trzeba przedtem zamalowac wszystkie tagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crosis jeżeli jeszcze komuś pomoże to może wrzuciłbyś ten link do FAQ?

1526231[/snapback]

Jasne że wrzucę. Każde takie propozycje są mile widziane :)

Co trzeba zrobic zeby ostatecznie uporac sie z tymi gangami?

1526238[/snapback]

Tagi na to nie mają wpływu. Musisz mieć trochę szcześcia. Krąż wokół pola wrogiego gangu, często patrz do tyłu, obracaj się. Jeśli spotkasz grupkę 3 gangsterów, to uda się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak to jest w koncu ze zdobywaniem tego terenu. Wybiłem PRAWIE caly zołty i fioletowy gang. Na mapie zostały tylko 2 malutkie miejsca na ktorych znajduja sie budynki. Jedno żółte a drugie fioletowe. Nie moge sprowokowac kolejnej walki a co jakis czas moje tereny (przylegle do tych punktow )zostaja atakowane. Co trzeba zrobic zeby ostatecznie uporac sie z tymi gangami? ... moze trzeba przedtem zamalowac wszystkie tagi?

1526238[/snapback]

Filoletowy mały punkt, gdzie jest duży budynek do którego można wejść - wystarczy wejść na dach i troche pochodzić - zobaczysz trzech ballsów. NIE można w inny sposób sprowokować walki nie będąc na dachu.

 

Żółty - trzeba poszukać 3 samochodów tego gangu i zastrzelić kierowców = prowokcja. (ten sposób można wykorzystać na innych terytoriach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, szukałem i znalazłem. Jeżeli komuś nie działa MP3 w San Andreas, a zrobił juz wszystko co było możliwe, to niech spróbuje zainstalować to:

1526231[/snapback]

stary wielgasne dzieki! ...DZIALA! a najsmieszniejsze jest to ze juz sobie przypomnialem kiedy i czemu zniknelo mi odtwarzanie mp3 :o otoz system mam dosyc swiezy (12dni) ale dopiero przedwczoraj chcac obejrzec trailera .mov zainstalowalem normalnego quicktime 6..i zniknely eMPeTrojki w SA ;s takze drogi Crosis'ie prosze dodac ta informacje do FAQ ;] POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filoletowy mały punkt, gdzie jest duży budynek do którego można wejść - wystarczy wejść na dach i troche pochodzić - zobaczysz trzech ballsów. NIE można w inny sposób sprowokować walki nie będąc na dachu.

 

Żółty - trzeba poszukać 3 samochodów tego gangu i zastrzelić kierowców = prowokcja. (ten sposób można wykorzystać na innych terytoriach)

1526292[/snapback]

Wielkie dzieki, wreszcie zadzialalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zaskocze wszystkich ale mi SA chodzi ogólnie bez szwanku. W 800x600 i very high detalach bez AA , fps nie spada poniżej 30 (moze czasami ale żadko). W 1024x768, najwyzszych detalach i full AA mozna było jeszcze jakos grac ale z oporami :) Jedynie co przeszkadza to znikające tekstury przy właczonym AA na drugim poziomie. Nie mam żadnych restartów ani blue screenów :)

Mój komp: Athlon XP 2400 , Radeon 9200 128mb (stery omegi), 762 MB DDR, AC97(najnowsze stery)

Edytowane przez ziomalMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie. Koniec kłopotu ze znikaniem tekstur na radeonach!!!!!!! :-P

Nalżey zainstalowac catalyst 4.9. Oto link: http://www2.ati.com/drivers/wxp-w2k-cataly...25a-017633c.exe

Według mnie gra chodzi teraz zdecydowanie płynniej.

Warto tez wgrac najnowsze stery do dzwieku bo tak mi sie wydaje ze w moim przypadku rozwiazalo to problem restartów. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chilad roXuje ;]]] 1 zjazd wygralem za 2gim razem, 2 tez za 2gim razem, a 3 za 1wszym.

U mnie jakos podobnie, tylko ze 3-ci za 2-gim razem, bo przy pierwszej probie mialem 3 gwiazdki na karku i troche to przeszkadzalo :) Ale wez pod uwage, ze kazdemu inne misje sprawiaja problem.. Tobie np. ostatnia cos nie szla :P Wielu innym za to nie sprawila zadnego problemu.. mi zreszta tez, na koniec mialem 100% zycia i 100% pancerza ;]

A wracajac do Chiliad to ja jechalem wiekszosc pierwszego i drugiego wyscigu na luzie, pedalowalem tylko na prostych (szczegolnie na tej ostatniej mozna sporo nadrobic... nawet kilka pozycji), a zakrety na luzie a co ostrzejsze na hamulcach i wcale nie bylo tak zle..

Co do Chiliad to polecam troche inna wersje Chiliad Challenge. "Zdobyc" sobie 5 albo nawet 6 gwiazdek i wtedy probowac wjechac na gore... zabawa przednia jak z naprzeciwka tymi waskimi drozkami nadjezdzaja co chwile FBI czy SWAT'y i trzeba ich unikac.. polecam :>

Zeby nie bylo za latwo sugeruje wjezdzac samochodem, nie motorem (zbyt latwo ominac jadacy z naprzeciwka samochod, bo mozna sie prawie wszedzie zmiescic), ja np. zakosilem policji Rangera i nim wjezdzalem.

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: przed chwilą grałem w GTA Vice City. Mierzyłem fps(nie wiem jak się pisze w każdym razie klatki na sekundę). Miałem ich około 25-30(wacha się). Grałem na geforce MX 440 SE 64MB, 256 ramu i P4 1,5@1,65. Pytam sie czy to dobry wynik oraz czy ktoś grał na podybnym kompie(konfiguracja) i czy GTA San Andreas chodziło płynnie? To dla mnie bardzo ważne bo czekam na tą gierkę. POMÓŻCIE!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: przed chwilą grałem w GTA Vice City. Mierzyłem fps(nie wiem jak się pisze w każdym razie klatki na sekundę). Miałem ich około 25-30(wacha się). Grałem na geforce MX 440 SE 64MB, 256 ramu i P4 1,5@1,65. Pytam sie czy to dobry wynik oraz czy ktoś grał na podybnym kompie(konfiguracja) i czy GTA San Andreas chodziło płynnie? To dla mnie bardzo ważne bo czekam na tą gierkę. POMÓŻCIE!!!!

1527129[/snapback]

U kumpla na GF 4 MX 440 46 MB chodzi dobrze, bez ścinek przy 800x600x16 bit, Medium, Distance minimum, Mipmap off :) A jeśli chodzi o VC to mi też tak działa bo tam poprostu jest limit FPS'ów max 30 i tyle :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry jesli bylo ... na bodaj victoria beach , przy latarni , kolo samego mostku, TYLKO w niedziele jest czerwone kolko , ale jak w nie wchodze , wyskakuje napis ze 'cluckin' cock ' nie jest jeszcze gotowy. o co chodzi? co w tym miejscu mozna zrobic ? jakies wyscigi sa czy co? nie smiac sie [za glosno ] ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry jesli bylo ... na bodaj victoria beach , przy latarni , kolo samego mostku, TYLKO w niedziele jest czerwone kolko , ale jak w nie wchodze , wyskakuje napis ze 'cluckin' cock ' nie jest jeszcze gotowy. o co chodzi? co w tym miejscu mozna zrobic ? jakies wyscigi sa czy co? nie smiac sie  [za glosno ] ;p

1527474[/snapback]

to jest TRIATLON i on jest dostepny chyba po 8 rano, zreszta nie wiem czy nie musisz miec skilla zeby uczestniczyc w tych zawodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w temacie ale nie znalazłem takiego problemu jaki mam:

Otóż po sformatowaniu dysku w GTA:SA nie słychać takich dźwięków jak pojazd którym jade czy pisk opon.Ktoś może mi pomóc?Moja karta to Sound Blaster 24-bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paweł m

 

Mam bardzo podobny sprzęt jak na razie: GF MX 440SE 64mb P4 1.6@2.0G i 512 Ramu. Na High, mipmapah OFF, widscreen on, 800x600 lub 1024x764(czy jakoś tak) mam ok 15FPS na mieście a poza jakieś 20 z groszami. Jedynie jak się dymi to spada do ok. 10 FPS

 

Jak wy wygrywacie na tych (...) wyścigach konnych?? ja nigdy nie moge trafić tylko raz wygrałem 2mln i to wszystko, mój koń jest prawie zawsze 2 albo ostatni.

Edytowane przez JPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy wygrywacie na tych (...) wyścigach konnych?? ja nigdy nie moge trafić tylko raz wygrałem 2mln i to wszystko, mój koń jest prawie zawsze 2 albo ostatni.

1527860[/snapback]

to źle?! po co więcej kasy? ja raz postawiłem wszystko na ostatniego (z najwiękaszą stawką) i wygrałem 1,2 mln. Tyle kasy mi wystarczy na wszystkie domki i broń, bo przeciez kasa dochodzi jeszcze w trakcie gry. Więcej nie gram bo i po co :unsure:

 

a co powiecie na takiego gline? :lol:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja prawie kasy nie mam. Przed tą wygraną miałem może 100000 a teraz przerąbałem i mam teraz ok 230000

 

iTune rzeczywiście pomaga. Dzięki.

Edytowane przez JPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz kasy to:

1. misje strażackie, policyjne, medyczne.

2. zabawa w alfonsa, taksówkarza.

3. jeśli masz odblokowane uliczne wyścigi to za każdy wygrany dostajesz 1k.

4. jeśli już możesz to eksportuj pojazdy.

Możliwości jest sporo.

 

@Mikeft

Coś słabo szukałeś. Spójrz na pierwszą stronę i pierwszy post i dokładnie go przeczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Crosis, wszystko to moge wykożystać, ale wygrałem na tych wyścigach na ostatni milion 10 mln i teraz mam już spokoj B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crosis no jest tam tylko:

Problemy z dźwiękiem.Niektórym pomaga:1. Zainstalowanie gry na full.2. Wyłączenie akceleracji dźwiękuNajskuteczniejszą metodą jest: zainstalowanie najnowszych sterowników (nForce 4.57 działa ok). W przypadku kart Audigy, Sound Blaster Live! 5.1 itp. Instalujemy sterowniki z web update. Ogólnie najnowsze sterowniki pomagają.

No i tak:

1.Zrobiłem i nic

2.Nie wiem jak ;?

nForcy mi nie wchodzą do mojego SB 24-bit a z web update znalazłem tylko pod Audigy a umnie takiej nie wykrywa :(

 

I co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie slyszysz dzwiekow otoczenia , ale slyszysz muzyke z radia , to moze ci pomoc zmienienie przysp. sprzetowego na 2 od lewej. mi przerywalo nieraz , zmniejszylem to przysp. i slychac wszystko , coprawda jakby troche przyciszone , ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...