Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

kolego wyzej jakbys jeszcze bardzo szczegolowo i konkretnie opisal co i jak z podkladaniem tych aut jak mam to robic bylbym niezwykle wdzieczny , a moze podpieloby sie to tez pod pierwszego posta i byloby bardzo ok

1533495[/snapback]

...sposób podkładania samochodów do Vice był w wątku o Vice, można próbować podobnie, bo na pierwszy rzut oka struktura SA jest podobna do VC - podobne handlingi, etc. Jeżeli chodzi o SA, to będę w weekend próbował podstawiać, wtedy obaczymy i opiszę co i jak, jeżeli zadziała dobrze...

 

O gustach sie nie dyskutuje. Zalezy kto co lubi. JA wole gry bez dopalaczy

jakieś 65% to rzeczywiście kwestia gustu, reszta to po skok jakościowy po przesiadce na customy - standardowe samochody w SA są zrobione po prostu biednie - wiadomo, są powody takiego postępowania, ale na szczęście są ludzie zdolni i chętni by tworzyć customy (pomijam milczeniem wklejanie samochodów z nfs-ów).

 

...teraz kolejna sprawa - SanAndreas jest super, ale nie przesładzajmy- jest kilka rzeczy niedopracowanych:

 

- skoro niektóre samochody mają ruchome części,to dlaczego nie ma w końcu składanego dachu w kabrioletach

 

- ostatnio jakiś redneck sypnął mi per "ziomek" - jakkolwiek dziwne...

 

...mimo wszystko to i tak są tylko drobiazgi, nie zmienia to faktu, że SA rządzi... :D

 

Edit:

 

...no i pierwszy problem, w default.ide niema zapisków dotyczących kół, co na razie wyklucza podstawienie no-wheels moda, ale będę szukał dalej... <_<

 

...co do pytania niżej, to raczej wątpię, chociaż dużo rzeczy jest zapisanych w tych plikach, tylko potrzeba cierpliwości żeby szukać... :D

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwośc konfiguracji w którymś z plików w katalogu gry aby było większe zróżnicowanie samochodów w danej chwili? to moim zdaniem jeden z największych bugów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją STORWAWAY w solucji mam napisane:

 

"Gdy podjedziesz bliżej, na chwile przed startem, będziesz mógł spokojnie wjechać do środka."

 

Natomiast u mnie po filmik CJ sam pokazuj się na motorze (wbrew temu co jest w solucji) Wciskam gaz na maksa, gonie samolot ale niemozliwe jest go dogonic. Powtażałem misje dziesiątki razy i nic :blink: Pomocy!!!

 

 

Cała solucja misji (z gta.pl)

 

× STORWAWAY×

 

Bardzo ciekawa misja. Na początku wskakuj szybko na ścigacza obok i goń startujący samolot. Nie jedź bezpośrednio za nim a lekko z boku, gdyż wylatują z niego beczki. Gdy podjedziesz bliżej, na chwile przed startem, będziesz mógł spokojnie wjechać do środka. Teraz czas na pozbycie się strażników. Samolot jest wypełniony po brzegi materiałami wybuchowymi, więc każdy niecelny strzał może spowodować eksplozję, a w konsekwencji klęskę misji. Tak więc używaj pięści lub też dowolnej broni białej, ażeby pozbyć się wrogów. Gdy uporasz się z przeciwnikami, podrzuć ładunek wybuchowy przy kabinie pilota, wyskocz z samolotu i zdetonuj go! A tak już poza misją, otwórz spadochron, ażeby się nie zabić. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją  STORWAWAY w solucji mam napisane:

 

"Gdy podjedziesz bliżej, na chwile przed startem, będziesz mógł spokojnie wjechać do środka."

 

Natomiast u mnie po filmik CJ sam pokazuj się na motorze (wbrew temu co jest w solucji) Wciskam gaz na maksa, gonie samolot ale niemozliwe jest go dogonic. Powtażałem misje dziesiątki razy i nic  :blink:  Pomocy!!!

Cała solucja misji (z gta.pl)

 

  × STORWAWAY×

 

Bardzo ciekawa misja. Na początku wskakuj szybko na ścigacza obok i goń startujący samolot. Nie jedź bezpośrednio za nim a lekko z boku, gdyż wylatują z niego beczki. Gdy podjedziesz bliżej, na chwile przed startem, będziesz mógł spokojnie wjechać do środka. Teraz czas na pozbycie się strażników. Samolot jest wypełniony po brzegi materiałami wybuchowymi, więc każdy niecelny strzał może spowodować eksplozję, a w konsekwencji klęskę misji. Tak więc używaj pięści lub też dowolnej broni białej, ażeby pozbyć się wrogów. Gdy uporasz się z przeciwnikami, podrzuć ładunek wybuchowy przy kabinie pilota, wyskocz z samolotu i zdetonuj go! A tak już poza misją, otwórz spadochron, ażeby się nie zabić. :blink:

1536175[/snapback]

Tez mialem maly problem z ta misja, jedz motorem pomiedzy samochody wtedy skracasz sobie nieco droge ip owinienys go szybko dogonic. Predzej jechalem prawa strona omijajac czarnych ludzi obok samochodow zeby do mnie nie strzelali ale nawet samolotu nie doganialem. Zrobilem co napisalem wczesniej i wyszlo za 3 razem. Samolot powinienys dogonic pod sam koniec jak juz startuje.

Pozdro i zycze powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHolera mam misje gdzie jade po Cesara (misja po deconstruction gdzie buldozerem trzeba rozwlaic to i owo)I Jak juz po niego dojezdzam to ten debil nie wsiada do fury,pare razy wlaczlaem gre,itp,i nic co za bla,wie ktos jak to obejsc?Po za reinstalką gry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czekasz na niego w swojej furze? bo z tego co pamiętam trzeba wsiasc do Lowridera Cesara, który tam stoi.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Mam dosyć nietypowy problem z grą. Otóż od zainstalowania najnowszych sterowników Omegi(tych bazowanych na catalystach 5.6) do mojego Radeona 9800Pro, gra przestała zapisywać moje save'y i ustawienia do folderu 'Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files', tylko utworzyła folder 'GTA San Andreas User Files' bespośrednio na dysku C: i tam zaczęła operowac tymi plikami. Jest to trochę dla mnie uciążliwe, ponieważ na innym koncie użytkownika brat również gra w San Andreas, a w moim przypadku ustawienia, zarówno jak i save'y stają się globalne, a nie jak do tej pory było, lokalne dla użytkownika.

 

Czy to sterowniki Omegi mogą być przyczyną? Bo to trochę dziwne, żeby sterowniki o takim czymś decydowały :/. Bardzo proszę o pomoc.

 

Dziękuję z góry,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He,ja go i przejeżdzalem i tluklem i strzelaem mu w dupsko,a jak mnie slzag trafil przyladowalem mu w leb z RPG...I nic,no po RPG juz bylo mission failed : D

1536794[/snapback]

Podeślij mi save na maila, to zobacze czy u mnie będzie się działo to samo. Ja nie wiem ... Albo macie piraty, albo jakieś dziwne wersje tej gry ... Mi nie wystąpił żaden z problemów jakie tu opisujecie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj maila to to zrobe,i gdyby jakimś cudem u Ciebie się dalo to przejsc,to prosże odejsij mi dwa savy,jeden po przejsciu i jeden przed ale saveniety jeszcze raz u Ciebie,moze u mnie się coś wali.I dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jakas misje gralem gdzie trzeba bylo 4 motore policyjne ukrasc i na ciezarowke wjechac..jak wjechalem 3 motorkiem na ciezarowek (ktora jechala pod mostem), to wszystkie motorki zostaly w miejscu a truck pojechal dalej.. pozniej nie dalem rady zejsc z tego motorka :blink: :-|

filmik (2,2mb): http://anti-freez.net/remek/gtasabug.wmv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis sobie z nudow potestowalem jak gra chodzi na 32 i 16 bitow i ku mojemu zdziwiniu roznice w plynnosci sa gdy mamy effects ustawione na very high (ta opcja odpowiada za cienie) jesli damy na low to spokojnie mozna grac na 32 a plynnosc taka sama w porownaniu z 16 a grafika ladniejsza.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

...sorry, że tutaj piszę, ale niemogłem znaleźć w poradniku (:/).

Czy ktoś mógłby mi napisać, którym się wystrzeliwuje pociski w misji N.O.E w (chyba) San Fierro u tego Toreno'a????Tzn. gdy jestem nad pierwszym tym ze tak powiem checkpointem(kółkiem czerwonym) trzeba coś przycisnąć...właśnie ...co??

Odpowiadajcie na mejla kamil_1234@o2.pl albo na GG# 3796781.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mordę coś mi się chyba z grą zwaliło (mam orginal pozczyony od kumpla) bo nie dośc ze ten Cesar nie chce wsiasć to nikt nie chce wsiadac,dziewcyzna tez nie. :blink:

 

--------------------- Tu nastąpiło łączenie postów. Następnym razem skorzystaj z opcji EDYTUJ // Crosis

 

Przeisntsalowlem gre jescze raz i jest dobrze,(wtedy nie chcialem bo nie mialem plyty ale znowu ją mam)Eh jakis bug widac sie wdarl,no nic,trudno,ale dzięki za chęc pomocy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boooooże ..... Widzisz i nie grzmisz :evil: Zobacz co jest na pisane na 1 STRONIE TEMATU !!!

 

@To_MeKs - nie ma sensu. Gdyby to był stały użytkownik forum, to można sadzić procenty, a jak koleś dopiero co się zarejestrował, to go to nie będzie obchodzić wogóle.

 

@Gosu - to maila juz nie podawać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oki BLANTMEN, ale trzeba cos wymyslic na takich ludzi bo jak czytam to mi sie nie dobrze robi polska narod tępy czy jak!!! :blink: popierwsze NIE UMIECIE CZYTAC!!!!! A po drugie SZUKAC!!! :mur: :mur: :mur: Niektore tematy powinny byc nie dostepne dla początkujacych uzytkownikow dla mnie rozwniez chociaz jak sadze nie smiece duperelami owego tematu.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...