Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

FAQ

CO to jest ? O co chodzi z tym?

1537552[/snapback]

F.A.Q. to skrot z angielskiego Frequently Asked Questions, czyli

Najczesciej Zadawane Pytanie (i odpowiedzi do nich)

jesli chodzi o ten temat to sa to najczestsze problemy zwiazane

z gra i rady jak je rozwiazac,

wiec jesli masz jakis problem to wpierw zajrzyj tam, bo

prawdobodobnie (jesli jestes niedoswiadczony) znajdzie

sie tam na nie odpowiedz,

pozdro

 

Nie mozna tak od razu na kogos najezdzac, bo jak poczatkujacy

internauta moze sie pokapowac co to znaczy jak wszycy mu takim

skrotem (F.A.Q.) zarzucaja.

Teraz bedzie wiedzial, i skoncza sie takie pytania (mam nadzieje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLANTMEN- Nie już nie musisz podawać,uporałem się z tym i prawdopodobnie u Ciebie było by wszystko dobrze,a u mnie znowu lipa,bo mi się coś z grą zwaliło,ale już jest ok,w kazdym razie dzięki za oferte pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja mam pytanie ? nie moge zrobić kolejnej misiji u pana "W" - japońca, mówi że mam za małe doświadczenie z wodą, w wodze :) ale to nic nie daje probowalem juz pływać, nurkować, jezdzic łodziami i nic , jedynie spada mi wytrzymałośc stamina ?? Jeżeli miał ktoś taki problem a pewnie nie jeden z was to rzućcie jakąś podpowiedż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JORDAN 22 najlepiej zeby zwiekszyc pojemnosc pluc to pozbierac sobie troche ostryg na pierwszej stronie masz link do mapy gdzie co i jak.

pozdro

 

edit

bede dobry i Ci dam http://www.zenithar.republika.pl/gta/oysters.gif milego zbierania i nie idz na latwizne plynąc na powierzchni a potem nura lepiej plywac pod woda caly czas szybciej lung Ci sie zwiekszy

pozdro

Edytowane przez To_MeKs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was to gta chodzi bo mnie cos trafi :mur: na 512 ramcu czasami doczyta np. jak stajce zmieniam na ulamek sekundy i to wkurza abo jak za szybko sie obroce to tez :mur: system mam tydzien czysty jak perelka i gram bez zadnych programow z tle co jest <_< defragmentacja troche pomogla ale nie do konca jakby chcial a moze to winna pliku wymiany bo nie mam osobnej partycji na to tylko z system na jednej.?? Pomoglo by zrobienie osobnej ?!

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mordę coś mi się chyba z grą zwaliło (mam orginal pozczyony od kumpla) bo nie dośc ze ten Cesar nie chce wsiasć to nikt nie chce wsiadac,dziewcyzna tez nie.  :blink:

Tak sie denerwujesz ze ktos nie czyta FAQ a tym czasem na pierwszej stronie tego watku widnieje info ze to skad ktos ma gre interesuje modkow tyle co zeszloroczny snieg :lol:

 

------------------------

 

 

 

Jest jakis patch do tej gry ktory by spowodowal zeby kamerka podczas jazdy jakims autem na zakretach trzymala sie tylu auta ? Nie pamietam juz czy bylo tak w gta3 czy VC lub mafii tzn. podczas kazdego zakretu kamerka jest opozniona i tylko wcisniecie na szybko q lub korekta myszka poprawia sprawe. Nie tak dawno gralem w nfs'a:u2 i troche ciezko sie przestawic - kazdy zakret bierze sie jakby w slepo :)

Edytowane przez rcube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm i co z tego?Co to ma do rzeczy?Nie napisalem tego przeciez zeby moderatorzy wiedizeli,tylko padlo pytanie czy mam orginal,więc odpowiedzilaem.Nie rozumiem o co masz "pretensje " :)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rcube:

 

No niestety w SA zmienili styl trzymania sie kamery podczas jazdy samochodem. Gdy nie ruszasz mysza to po chwili bodajze 2-3 sec kamera sie cetruje za autem. Ale wg mnie ten motyw obracania kamera podczas jazdy jest zdecydowanie nie tyle co wygodniejszy ale i praktyczny. Jak by byl taki sam w nowej czesci nie obrazil bym sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis patch do tej gry ktory by spowodowal zeby kamerka podczas jazdy jakims autem na zakretach trzymala sie tylu auta ?

1538427[/snapback]

Przeszkadza to, ja radze sobie w ten sposób, że szybko wciskam klawisze Q+E; kamera obraca się do tyłu a potem centruje do przodu. Tak jest szybciej niz czekać aż sama się wyprostuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas pomagam sobie myszą. Denerwuje mnie jednak to, ze kamera wraca sama do swojego polozenia. Lubie, kiedy kamera jest troche wyzej. Zwieksza to widocznosc, szczegolnie na zjazdach i podjazdach, kiedy wczesniej widze i moge szybciej zareagowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Ma ktos moze save z misji w Las Venturas jak trzeba wskoczyc na inny samolot lub wczsniejsza. Save stracilem przez siostre ktora skasowala go. Jakby ktos mial to prosze o wyslanie na adres glazek2@wp.pl . z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exportowalem samochody. Z trzech list zostało mi tylko jedno auto i nie moge go nigdzie znaleźć. Nazywa się Euros. Ktos wie co to moze być? W poradniku szukałem, ale albo ślepy jestem, albo tego tam nie ma. Szukam opisu jak auto wygląda, albo gdzie mam go szukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fipa

Coś słabo szukałeś :? W pierwszym poście jest spis linków, a w nich export/import - lokalizacja samochodów. Podpowiem, Euros jest w Las Venturas, chyba koło sfinksa, ale nie dam głowy. W każdym razie na tej mapce jest zaznaczona lokalizacja tego pojazdu.

 

Update

Zredagowałem FAQ w pierwszym poście. Myślę, że będzie teraz łatwiej znaleźć informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas pomagam sobie myszą. Denerwuje mnie jednak to, ze kamera wraca sama do swojego polozenia. Lubie, kiedy kamera jest troche wyzej. Zwieksza to widocznosc, szczegolnie na zjazdach i podjazdach, kiedy wczesniej widze i moge szybciej zareagowac.

1538671[/snapback]

ja podczas jazdy na wzniesienia używam czasami W (u mnie gazem jest strząłka w górę) przy większej prędkości jest to złe bo się trzęsie kamera niewiadomo czego.

 

co do prostowania to także naciskam Q E, szybko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fipa

Coś słabo szukałeś  :? W pierwszym poście jest spis linków, a w nich export/import - lokalizacja samochodów. Podpowiem, Euros jest w Las Venturas, chyba koło sfinksa, ale nie dam głowy. W każdym razie na tej mapce jest zaznaczona lokalizacja tego pojazdu.

1539005[/snapback]

Dzieki, dzieki. Szczerze szukałem, patrzylem w poradniku z wp.pl, a tam na mapce nie ma tego samochodu (ktory jest oznaczony numerkiem 26).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exportowalem samochody. Z trzech list zostało mi tylko jedno auto i nie moge go nigdzie znaleźć. Nazywa się Euros. Ktos wie co to moze być? W poradniku szukałem, ale albo ślepy jestem, albo tego tam nie ma. Szukam opisu jak auto wygląda, albo gdzie mam go szukac.

1538997[/snapback]

tak wygląda euros http://www.g-unleashed.com/files/16_vehicle_euros.jpg

jest w las venturas jak już napisano, a dodam że widziałem go również w san fierro koło salonu samochodowego na północnym wschodzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie umie przejść 1 zadania w szkole latania :/ kiedy naciskam ciagle 9 to silnik w samolocie chodzi wolniej i spadam, nie wiem tez po co jest klawisz 2 i po co są żółte kółka na mapie, wzbiłem się w powietrze ;leciałem ciągle prosto ale nie zostało zaliczone zadania ciagle jest wszedzie 0% :/ może mi ktos to wszystko wytłumaczyć i wyjaśnij jaki jest cel tego zadania, na filmiku sie wzbija, leci i koniec a jak tak tez robie i nic :/

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin nie dobijaj :]

 

te kółka aż piszczą, żeby przez nie przelecieć.

9 - to nie F22 że 9 nadawaleś większy ciag silnika

2 - zamyka podwozie

 

dziwne ze zaszeldes tak daleko skoro nie znasz angielskiego.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki już sie nauczyłem, po starcie wciskałem 2 na kl. numerycznej a trzeba na zwykłej dlatego nic sie nie dzialo i nie chciał mi się wzbić do góry samolot oraz nie pojawiły się te żółte kręgi przez które trzeba przelecieć a z tymi żółtymi kółkami to mi chodzi na radarze sa takie i to nie są te przez które się przelatuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce uruchomic GTA:SA to musze prawym przyciskiem na ikonke ----> uruchom jako ----> administrator. Włacza mi się gra ale nie moge save'ować ani puszczać swojej muzy Co jest grane ?? Zrobiło mi się tak po podłączeniu nowej karty graficznej [ ATI RADEON 9550 ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie może ktoś który guzik default odpowiada za namierzanie rakietami

nie moge przez to przejsc misji gdzie trzeba zestrzelić 3 samoloty i rozwalić łudki

(z łudkami nie ma problemu ale z samolotami jest juz gorzej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...