Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm :- ) gierka jest piekna ale troche sie zawiodłem :- ( grafika jak grafika w tej grze sie liczy grywalnosc ale ona mi tnie z aax4 i aniso x 8 + 1024+3/4 widko,doysc czesto spadaja sie spadki ponizej 25 fps :- ( oki ide grac !! :- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem, a mianowicie, gdzie wkleic swoje pisoenki, ay miec te swoje w radiu? W katalogach od gry nigdzie takiego nie ma, a w moich dokumetach jest folder GTA, i do muzyki, lecz jak nawet tam wkleje te piosenki, to w radiu w grze leci zupelnie cos innego :blink: takie oryginalne z gry ;/ moze inna nazw radia? jaka jest nazwa radio do swoich mp3, jaki jest katalog do mp3? dzieki za pomoc!

1490353[/snapback]

Gdzie masz wsadzać mp3? Czytaj na poprzednich stronach...

No dobra, jestem miły:

C:\Documents and Settings\xxx\Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files\User Tracks

Ofcors xxx jest zalezne od kazdego usera.. ;]

A jeżeli chcesz je usłyszeć w radiu zmień stacje radiową aż dojdzie do User Tracks (czy coś w tym stylu - nie pamietam bo za bardzo jestem grą przejety.. ;] )

Ofcors wcześniej musisz wejść do OPTIONS -> AUDIO OPTIONS i tam jak sie nie myle jest zakładka radio...

W niej wszystko ustawiesz...

Mozesz puscic swoje mp3 same lub tez wplesc je w audcyje - czyli prawdzie radio gta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!! poczebuje pare porad

1. jak kupić broń ? magazynki ? na mapie mam taki pistolet ale tam jade i ni ewiem gdzie wjesc by cos kupic

2. jak to jest z awansowaniem w skillu broni/jazdy ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!! poczebuje pare porad

1. jak kupić broń ? magazynki ? na mapie mam taki pistolet ale tam jade i ni ewiem gdzie wjesc by cos kupic

2. jak to jest z awansowaniem w skillu broni/jazdy ????

1490521[/snapback]

 

1. bron najlepiej znaleźć mnowstow jej na mapie .. albo kupic w AMMONATION

2. w miare jak strzelasz/jezdzisz samo rosnie

 

 

 

p.s: ak47 rulez ... 4 life my nyggas .. wojny gangów mam obecnie .. wymiatam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jeden gratis, "wycinek" :wink: z "official guide", bardzo dokładna mapa w formacie png pierwszego miasta wraz z opisem ciekawszych obiektów B)

 

GTA-San_Andreas_Official_Guide_kucyk_site3

 

powiem szczerze, że ten cały official guide ssie, jest tam dosłownie wszystko, opisy wszystkich możliwych rzeczy, miejsc skrytek, nie wiem czy ktokolwiek z was domyślił się, że trzeba zdjęcia obiektów robić, aby ukończyć grę w 100%, jak zobaczyłem jakie jeszcze bronie, samoloty, pojazdy itp na mnie czekają to masakra :blink:

jak mi się będzie chciało to zeskanuje całą książke i podlinkuje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomozcie mam pytanie , po zainstalowaniu podczas gry gdy mierze liczbe klatek Frapsem bez wzgledu na jakosc detali low czy very hight (gram oczywiscie na mxa) ciagle mam 25klatek i czasami 19 co jest grane??? moze cos w programie zle ustawilem??

 

Ps: na moim configu powinno byc chyba wiecej klatej prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomozcie mam pytanie , po zainstalowaniu podczas gry gdy mierze liczbe klatek Frapsem bez wzgledu na jakosc detali low czy very hight (gram oczywiscie na mxa) ciagle mam 25klatek i czasami 19 co jest grane??? moze cos w programie zle ustawilem??

 

Ps: na moim configu powinno byc chyba wiecej klatej prawda??

1490547[/snapback]

frame limiter w opcjach graficznych blokuje na 25fps ..

wylacz bedzie wiecej jesli ci sprzet wyrobi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW wlasnie wracam po 3 godzinnym graniu :lol: ale ten koles na silowni mnie denerwuje ;/ bo co chwile mi gada zebym wieszke muskylu sobie probil, to ja wkurzam podchodze do kolesia i bum sie z nim bije, ale ta ciota zawsze przegrywa :P i to ma byc trener :>? ale jak narazie staj sie coraz szerszy i coraz biedniejszy nie mam nawet na jedzenie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) tak w pliku popcycle.dat można zmieniać liczbę samochodów jednocześnie pojawiających się na ekranie. Na konsoli PS2 liczbą tą było 10, co na PC standardowo autorzy zwiększyli do 18. Następnie, w pliku timecyc.dat regulować można draw distance i widoczność podczas mgły. Dzięki technologii MipMap wyeliminowane ma zostać migotanie tekstur. Frame limiter ogranicza ilość wyświetlanych klatek na sekundę do 25, jednak po wyłączeniu tej opcji na dobrej klasy sprzęcie możemy osiągnąć nawet i 50. (...)

 

źródło: www.gry.wp.pl

 

 

 

może się komus przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Przejrzalem watek, ale odpowiedzi nie znalazlem. W opcjach wyboru sterowania, przy definiowaniu klawiszy, nie moge ustawic NUM5 (bez wzgledu na status klawiatury numerycznej) pozostale NUMy natomiast dzialaja. Przy wciskaniu NUM5 slysze tlyko dzwiek bledu i gra czeka dalej na klawisz. Ma ktos podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin.mb było juz kilka razy ale dzięki ;)

 

co do mojego bohatera to juz na sam początek nabiłem mu muskuły na maksa i tera obwoże sie z gołą klatą po dzielni :D

 

ale mam już problem na początku.. jak sie steruje tym wózkiem w konkursie lowrider'ów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW wlasnie wracam po 3 godzinnym graniu :lol: ale ten koles na silowni mnie denerwuje ;/ bo co chwile mi gada zebym wieszke muskylu sobie probil, to ja wkurzam podchodze do kolesia i bum sie z nim bije, ale ta ciota zawsze przegrywa :P i to ma byc trener :>? ale jak narazie staj sie coraz szerszy i coraz biedniejszy nie mam nawet na jedzenie ;]

1490565[/snapback]

Ee to kiepściutko ja go już na ringu rozwaliłem z 5 razy ;) Koleś jest słaby. ALe paru ciekawych comb się już nauczyłem. Aktualnie jestem na misji z low-riderami. Rzeźnia jest. Nitro sobie nawet można wstawić (szkoda że kosztuje 2000S :zonk:). Mam male problem z ta misja - jakies strzalki wyskakuja, a co bym nie zrobił to pisze mi 'missed' czy 'too late'. Jak przejść? :angry: Co ciekawe mam 0 tłuszczu, to dobrze? Od czasu do czasu coś tam zjem (za to codziennie jestem na silce). Patrze moj nigga już trochę szeroki, ale jednak musze troche przytyć.

 

 

Graficzka mi sie bardzo podoba, wyciagnalem 1024x768x32 high detaILS + max distanse + AA2 i gra mi nawet nie piardnie na stałym FPS 25. (sprobuje nieglugo wylaczyc fpslimitera).

 

Kurde jak latwo jakos kase zarobić? Oprocz misji i rozwałki :grin: Bo mi by se przydala.

 

A i na koniec jak u was z sexapilem? Ja poprowiłem fryzurke i ubranko , i mi wskoczył na połowę miernika. Przydaloby sie jakas paniusie wyrwac;) (LINK!) :razz:

 

ale mam już problem na początku.. jak sie steruje tym wózkiem w konkursie lowrider'ów ?

dokladnie na tym samym stanalem... Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w konkursie lowriderów numeryczną się gra, było juz tu o tym

 

jak strzałka najedzie na to kółko to klikacie odpowiedni klawisz

 

tylko problem jest przy strzałkach ukośnych, trzeba umiejętnie np. lewo i góra równocześnie wcisnąć

 

Gram w tą grę od paru dni. I wykryłem już błąd, mianowicie nie mam dźwięku auta w którym jade, oraz nie słysze rozmów.

1490617[/snapback]

takie krzaki są przy ustwieniu w sterownikach karty systemu 5.1, trzeba ponoć na stereo przestawić

 

druga możliwość to gra nie zainstalowana na FULL

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterujecie numeryczną, jak w środku kółka jest strzałka np. w prawno to przyduszacie na numerycznej klawisz "6" i lecicie, musicie się wstrzelić tak, aby było centralnie w środku, 2-3 razy i przejdziecie z kilkukrotną przewagą pkt B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOKALDNIE u mnie też wyskakuje sammo do pulpitu,  co jakiś czas, wiec niewiem co sie dzieje, napenwo nie przez stery bo mam  najn.. ((nieraz po odpaleniu gierki all jest ok a czasem wychodzi )) aha i po wrzucenieu kawałkoów do user tracks ... nic sie nie dzieje !!!!!!!!!!!!

1490301[/snapback]

W moim przypadku po sprawdzeniu logów wyszło na to, że zwisy powodują stery od dźwiękówki (pisał też chyba o tym Chaos). Kiedy korzystałem z wersji 'Audigy 2 series Beta driver with OpenAL support' GTA notorycznie się wieszało. Pomogła dopiero zmiana na drivery dostępne z web update (w sumie jedyne jakie oficjalnie wspiera producent dla serii value).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z GTA SA ... mianowicie nie dziala mi myszka jak wlacze gre <_< mam mx510 i gdy sie poruszam myszka to obraz stoi , w menu mysz sie porusza ale nie działa gdy chce kliknąć :/ mialem ten sam błąd w Vice City gdy sprawdzalem na drugim systemie to gra dziala normalnie ale nie chce mi sie co chwila zmieniac sys zeby sobie pograc :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieniadze sie latwo zdobywa mordujac dilerow narkotykow , tzn nie wiem czy oni sa na poczatku gry bo ich nie widzialem ale latwo ich zauwazyc , jeden gosc jest w szarej bluzie z kapturem drugi to czarny z kajdanami i skully na glowie , mozna ich latwo rozpoznac bo ludzie do nich leca i kupuja dragi :) , ale jak juz masz dostep do sklepow z bronia to powinni juz byc , jeden diler ma 4000 kasy albo i lepiej czasami , zabawa zaczyna sie jak sie zdobywa terytoria wrogich gangow , a oni chca je odbic , zdobylem juz jakies 70% terytorium ballas , polecam kupic 100 granatow albo wiecej kamizelke i nikt nam nie podskoczy

 

okradanie dilerow to dla mnei najlepszy sposob :) najszybszy i dosyc duzo kasy jest , gdzies w miescie jest firma ktora trudni sie hazardem itp , mozna tez okradac domy

na razie mam ponad 80.000 , 2 dilerow i masz prawie 10.000 , ak 47 wymiata szkoda ze nie da sie tego kupic w sklepie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 czerwca była premiera :)

Ja dziś zacząłem grać i po jakiś 4-5 godzinkach muszę przyznać, że SA jest równie miodne co VC :D Najlepszy jest ten sugestywny klimacik... :wink:

Jedyna wada jaką narazie poznałem, to wymagania, które są niestety dość wysokie... O graniu z detalami ustawionymi jak w VC mogę zapomnieć... Jutro spróbuję coś jeszcze pokombinować ze sterami. Probował ktoś już może na różnych? Które są najwydajniejsze dla R9550xt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a ja cwicze kolesiem na silce i cwicze i tylko mi tej "energii" :lol: cos na "S" :P nie wiem etrz jak sie nazwywa, ale dzieki temu szybciej i dluzej biegam, ale muskul nie moge mu zrobc wiekszych ;/ kurcze, cwicze i cwicze, a on nawet tego jednego ciezarka nie moze podnniesc, a misje :| hmmm, nie moge przejsc u 3 kolesi ;/ u ktorych mam zlecenia ;/ cos mi nie idze, za trudne, a w ogole mnie wkurza, ze jestem szeroki jak bertka, chudziutki, szybki, ale slaby :( nie moge tych pudzianowskich bicepsow osiagnac :lol: jak to zrobiliscie, ze on silny i ma bicepsy wielkie, bo ja jezdze tylko na rowerku, biegam po ulicy, bije sie z kolesiami, i w ogole fajnie, ale on dalej nie chce miec wiekszych tych swoich bicepsow :( pomoc :wink: eeehhh :angry: juz sa kody ... ;/ ale sie zastanaiwam, tam jest na wszystko, ale moze chociaz sobie wpisze, na kase, aby miec na tatuaze, jedzenie i fryzjera, bo wydalem nie wiem gdzie, nie moge misji przejsc, a omoja postac zawsze glodna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

7 czerwca była premiera :)

Ja dziś zacząłem grać i po jakiś 4-5 godzinkach muszę przyznać, że SA jest równie miodne co VC :D Najlepszy jest ten sugestywny klimacik... :wink:

Jedyna wada jaką narazie poznałem, to wymagania, które są niestety dość wysokie... O graniu z detalami ustawionymi jak w VC mogę zapomnieć... Jutro spróbuję coś jeszcze pokombinować ze sterami. Probował ktoś już może  na różnych? Które są najwydajniejsze dla R9550xt

1490736[/snapback]

Dziobak - catalisty 5.6 zwiekszaja podobno wydajnosc o x %.Ja tam nie zauwazylem,ale podobno tak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a ja cwicze kolesiem na silce i cwicze i tylko mi tej "energii" :lol: cos na "S" :P nie wiem etrz jak sie nazwywa, ale dzieki temu szybciej i dluzej biegam, ale muskul nie moge mu zrobc wiekszych ;/ kurcze, cwicze i cwicze, a on nawet tego jednego ciezarka nie moze podnniesc, a misje :| hmmm, nie moge przejsc u 3 kolesi ;/ u ktorych mam zlecenia ;/ cos mi nie idze, za trudne, a w ogole mnie wkurza, ze jestem szeroki jak bertka, chudziutki, szybki, ale slaby :( nie moge tych pudzianowskich bicepsow osiagnac :lol: jak to zrobiliscie, ze on silny i ma bicepsy wielkie, bo ja jezdze tylko na rowerku, biegam po ulicy, bije sie z kolesiami, i w ogole fajnie, ale on dalej nie chce miec wiekszych tych swoich bicepsow :( pomoc :wink: eeehhh :angry: juz sa kody ... ;/ ale sie zastanaiwam, tam jest na wszystko, ale moze chociaz sobie wpisze, na kase, aby miec na tatuaze, jedzenie i fryzjera, bo wydalem nie wiem gdzie, nie moge misji przejsc, a omoja postac zawsze glodna ;]

1490739[/snapback]

Co do cwiczen: zapewne zamiast machac ciezarami bawisz sie na biezni lub rowerku :lol: Twoj gostek na pewno jest w stanie podniesc spory ciezar - tylko trzeba wiedziec jak. Wszystko bylo ladnie napisane jak pierwszy raz przyszedles na salke, trzeba bylo tylko przeczytac... Trzeba na zmiane przyciskac LMB i return.

 

Co do misji, to poczatkowe nie sa wcale trudne, moze poza kilkoma w stylu poscig na motorze czy pociag. Tylko tez trzeba czytac co jst do zrobienia, a nie slepo jechac 'za kwadratem' :D

 

Ja mam z koleii takie pytanie: jak przejsc misje z impreza na plazy ? :unsure: Pewnie to proste, ale nie moge wymyslic... Podchodze do DJki, ona mowi mi zeby sobie potanczyl i co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...