Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

co wym mówcie? sa zjada to cukierkowe vice city na śniadanie super muza , klimat, bryki, słownictwo oprócz strategii i rpg i jest to jedyna gra od 2 lat w którą gram i która przejdę do końca ale to nieważne w sumie vice city się może schować juz gta3 zjadało vc a tego z muzą to juz nie jazre muza rządzi wymiata, piękna nastrojowa szerokie spectrum do wyboru od country poprzez zajebisty hip-hop do rocka

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chcialem zapytać sie was co o tym sądzicie.Pisałem już kiedyś na forum że na karcie nie kreconej tej z podpisu podcas grania i co mnei zaskoczyło !! bez wzgledu w jakiej rozdzielczości mam max 24 fps średnio tak 18 jest.

ale podkrecilem karte z 400/600 @ 500/720 ATI tray tolem i ilosc klatek wogole nic a nic nei wzrosłą ani o 1 !! czy to normalne mozna jakoś zaradzić temu ??

W 3dmarku jest różnica po podkreceniu w punktach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nargil Cieniami sie roznia. Gdzies wczesniej bylo porownanie ze screenami. Wystarczy poszukac.

 

@feluś No nie powiedzial bym ze 3 miazdzy Vice. Vice ma przwage nad 3 m.in. w kwestji pojazdow (mozliwosc bezproblemowego latania samolotami, w 3 byl jeden samolot ale co z tego jesli sie nim latac normalnie nie dalo?).

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się pytam tak co chwila.

 

Ale jestem przed misją w San Fiero od chyba Wu Zi Mu jak dobrze pamiętam misja nazywa się chyba "Amphibia Asoult" no wyskakuje mi komunikat że aby ukończyć tą misję muszę zrobićwięcej praktyki na w\odzie czy pod wodą (underwater) czyli co mam cały czas pływać po morzu? Bo już pół godziny śmigam a efektów nie widać

 

Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klejne pytanie ktore mozna dodac do F.A.Q. :]

 

muszisz miec co najmniej 30% pojemnosci ploc (Lung Capicy czy jakos tak ;])

 

Na stronie gta.pl ukazala sie informacja ze powstaje mod ktory laczy GTA 3 Vice City I San Andreas. fajnie wyglada mapka tych miast Dołączona grafika

Mod ukonczony jest juz podobno w 20%

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chcialem zapytać sie was co o tym sądzicie.Pisałem już kiedyś na forum że na karcie nie kreconej tej z podpisu podcas grania i co mnei zaskoczyło !! bez wzgledu w jakiej rozdzielczości mam max 24 fps średnio tak 18 jest.

1551239[/snapback]

eh, w opcjach jest opcja FRAME LIMITER ( czy cos podobnego ) wylacz to, jak to jest wlaczone to jest ogranieczenie do 25 FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod zapowiada sie obiecujaco, mam nadzieje ze misje z 3 i VC tez beda. Bedzie mozna grac w 3 gry naraz :) Zapowiada sie dopiero hicior. Mam nadzieje ze tez beda tamtejsze pojazdy, bo niektore byly naprawde fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja cie pizgam ale zarabiscie

ciekawe tylko jak rozwiaza watki fabularne. tzn czy to po prostu bedzie miejsce gdzie mozesz sobie jezdzic czy moze caly projekt ma na celu polaczenie tych 3 gier. moze wtedy dadza ingame menu na questy, albo bedzie mozna sobie robic questy jak sie komu podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy w gta san andreas da sie myć w myjniach samochodowych bryki bo we wszystkich recenzjach pisze ze tak ale ja takiego czegos w grze nie uświadczyłem???????

Edytowane przez michau123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mogli by dac ich troche wiecej bo jest ich jeszcze mniej niz w Vice :/

1550983[/snapback]

:lol: żartujesz ? misje główne w Vice potrafiłem skończyć w jeden wieczór (17:00 - 3:00 ) a ukończenie głównej fabuły w SA zajeło mi 3 dni od 9:00 do 3:00 :lol: Zresztą proszę wejdź na stronę gta z solucjami i policz ilość misji mi wyszło tak +/-

 

San Andreas : 86 misji

Vice City : 58 misji

 

Zresztą te w SA są o wiele dłuższe ... wiem co mówię bo fabułę główną Vice przeszedłem 8 razy SA kończe drugi raz ... i mam porównanie.

 

EDIT : nie mówię nawet o misjach pobocznych i dodatkowych bo tam to Vice by ostro przegrało ...

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myjnia powiadasz ? Wlasnie to sprawdzilem na dwoch myjniach w Los Santos i nic takiego mi sie nie udalo. Mozliwe ze sa jakies myjnie ktore taka usluge pozwalaja zrobic ale nie wiem ktore. Trzeba by poszukac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja cie pizgam ale zarabiscie

ciekawe tylko jak rozwiaza watki fabularne. tzn czy to po prostu bedzie miejsce gdzie mozesz sobie jezdzic czy moze caly projekt ma na celu polaczenie tych 3 gier. moze wtedy dadza ingame menu na questy, albo bedzie mozna sobie robic questy jak sie komu podoba :)

1551367[/snapback]

Raczej wątpie aby można było wykonywać jakiekolwiek misje z Vice City czy GTA3. Do VC też były dodatkowe mapy i nie zmieniało to nic w kwestii misji. Samochodów też jak sądze nie będzie wiecej bo gra ma jakąś swoją ograniczoną "pojemność" aut. Nigdy nie mozna było dodawać nowych samochodów tylko zastępować stare nowymi. Poza tym gdy wrzuciło się zbyt dużo nowych fur to gra potrafiła się wywalić lub często występował efekt niedogrania tekstur itp. Więc myślę że ten mod będzie umożliwiał po prostu przejechanie się do Vice City czy Liberty. Tak czy inaczej czekam na niego i trzymam kciuki za autorów.

 

Do tych, którym San Andreas nie sprawiło żadnego problemu i podkreślających to na każdym kroku: Jesteście masterplayers! Najlepsi na świecie w GTA i gratuluje Wam umiejętności. Chyba na to niektórzy czekali piszac jakie to GTA było łatwe. Pisać to sobie kazdy może, a chciałbym zobaczyć jak przechodzą niektóre rzeczy za tym góra drugim podejściem.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych, którym San Andreas nie sprawiło żadnego problemu i podkreślających to na każdym kroku: Jesteście masterplayers! Najlepsi na świecie w GTA i gratuluje Wam umiejętności. Chyba na to niektórzy czekali piszac jakie to GTA było łatwe. Pisać to sobie kazdy może, a chciałbym zobaczyć jak przechodzą niektóre rzeczy za tym góra drugim podejściem.

Pozdro.

1551471[/snapback]

jakbyś grał od 14lat to tez odszczekałbys to co napisałes.....

po prostu z łatwoscią przewiduje to co zaplanowali twórcy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś grał od 14lat to tez odszczekałbys to co napisałes.....

Gram może od 10 lat chociaż uważam, że jest to żadnym wyznacznikiem umiejetności. Ktoś może być znacznie lepszy mając PC zaledwie rok.

po prostu z łatwoscią przewiduje to co zaplanowali twórcy....

Tzn, że przewidujesz, że np. za chwile będziesz musiał kogoś zastrzelić, a zaraz potem będziesz jechał samochodem na czas. Fajnie, masz zadatki na wróżkę, ale umiejetność przewidywania tego co przygotowali autorzy nijak ma się do tego jak łatwo będzie mi wykonać to czy tamto. Z resztą nie musisz niczego przewidywać. W każdym poradniku możesz przeczytać co Cie czeka.

Nie będę się tu wdawał w dyskusje ani niczego odszczekiwał bo nie jestem psem. Pogratulowałem masterom bo chyba tego oczekuje każdy ostentacyjnie podkreślający łatwość z jaką przeszedł gre w świetle tylu postów wielu ludzi mówiących o problemach z misjami. A, że nie wierze komuś kto stwierdzi, że z łatwością przeszedł NRG500, czy chilliad chalange, czy szkółki na złota, ostatnią misję, znalazł podkowy, ostrygi, tagi bez poradników, ostatnią misję Trucking, bloodring i wiele innych to moja sprawa.

Zazwyczaj tak jest, że jak już przejdzie się grę to nagle zapomina się jak rzucało się mięsem przy tej czy innej misji. Na pewno było kilka misji które wydawały Ci się nie do przejścia po paru pierwszych próbach. Po przejściu już tak się nie mysli.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, że nie wierze komuś kto stwierdzi, że z łatwością przeszedł NRG500, czy chilliad chalange, czy szkółki na złota, ostatnią misję, znalazł podkowy, ostrygi, tagi bez poradników, ostatnią misję Trucking, bloodring i wiele innych to moja sprawa..

1551802[/snapback]

nonono :angry: ja wszystkie tagi znalazłem sam i nie twierdzę że gra jest łatwa, choć bardzo ciekawa. Więc jednak można :P

 

PS Co w bloodring było trudnego? :lol:

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz, a ja to akurat mam "na raz" :D Rozpędzasz się, wyskakujesz i w powietrzu obracasz się o 90 stopni w lewo lub prawo. Jeżeli zrobisz to dobrze to lądujesz obydwoma kołami na górze. Wg mnie dwa checkpointy są za daleko/za wysoko nad ziemią i nijak nie można ich sięgnąć. Masz jakiś chytry sposób na nie?

1548607[/snapback]

Dzieki za rade. Dawno podchodzilem do tej misji i juz dokladnie nie pamietam. Mysle jednak, ze jesli masz cycling skill na max, to wystarczy dobrze sie rozpedzic (naciskajac szybko W) i w odpowiednim momencie wyskoczyc tzw. bunny hopem (domyslnie ctrl).

pewnie uzywam kodów , trainerów i jestem gangsta  :mur:  :mur:  :mur:

nei wiem jak do tak lamersko prostej gry mozna uzywac kodów...

ostatnia misja byla straaaasznie prosta i nie zasługuje nawet na miano ostatniej misji.

 

no i cholernie nudne zdobywanie terenów.... kto to wymyslił powinien sie zmażyć....

1550952[/snapback]

well played o_O? Przykre, ale w VC ostatnia misja z zabiciem Lance'a tez byla bardzo prosta = do zrobienia za 1szym podejsciem. Misji jest chyba wiecej niz w VC. W SA ~90, w poprzedniej edycji afaik bylo ich troche ponad 70, choc reki sobie uciac nie dam :). Muzyka - fakt, w VC byla lepsza, ale moze to dlatego, ze tamte klimaty bardziej do mnie trafily. Jednak nie mozna powiedziec o tej z SA, ze jest do kitu. OMG, przeciez K-JAH gra bardzo fajnie. Poza tym komentarze DJki z Radia X ownuja :D. "That was Danzig - I slept with whole band" :DDDDDDDD. Edytowane przez Phantom_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, pomocy potrzeba pomóżcie :-P Jestem po szkole latania i misji dirt bike dagger czy coś takiego (ściągnełem sava z netu) bo strasznie mnie wku zirytowała ta szkoła i pokazuje mi coś co wygląda jak kwiatek pojechałem tam jest tam tama znalazłem kwiatek przy pomniku i co dalej mam robić?thx

 

edit - no prosze powiedzcie co i jak taka tama wielka więc misja zapewne charakterystyczna po szkole latania nie moge w poradniku tego znaleźć ani nie wiem co mam robić zebrałem jakiś kwiatek spod pomnika i nie wiem co dalej

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade. Dawno podchodzilem do tej misji i juz dokladnie nie pamietam. Mysle jednak, ze jesli masz cycling skill na max, to wystarczy dobrze sie rozpedzic (naciskajac szybko W) i w odpowiednim momencie wyskoczyc tzw. bunny hopem (domyslnie ctrl).

1551975[/snapback]

o tym "bunny hopie" nie wiedziałem :blink: :blink: :blink:

no i teraz mam już z górki, thx :)

 

jak ja lubie to forum :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj skończyłem główny wątek i nie chce mi sie grać dalej... nie wiem macie cierpliwość zrobić 100% :D może kiedys wróce do tej gry... a teraz czekam na gta 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś przesłać save z ukończoną szkołą latania bo kur***y dostaję :angry:

 

Adres: saleen@o2.pl

1552691[/snapback]

 

ja się meczyłem 2 godziny ale przeszedłem :lol: :lol: :lol: w[ciach!]iałe* się ale jakoś poszło, mówię Ci popróbuj, bedziesz miał satysfakcje że sam to przeszedłeś, samoloty są łatwe, najgorsze było to z helikopterem co trza byłó strzelac w te ciężarówki, a spadachron to sama przyjemność :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie wiedziałeś, że ctrl-em na rowerze się skacze :?: :blink:

1552362[/snapback]

no nie wiedziałem :) choć czytam ten wątek od początku to umknęło mi to gdzieś :mur: i tyle :P

 

za to teraz mogę powiedzieć że bmx challange to najłatwiejsza misja z tych pobocznych :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja jak mam teraz calkiem spory skill rowerowy, o spokojnie moge nad samochodami skakac (tzn zachacze o samochod, ale bezproblemowo przjade po dachu :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...