Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gra jest super, ale mam pewien problem i nie mam pojęcia jak sobie z nim poradzić, chyba tylko format mnie ratuje, ale i to nie jest pewne. Problem polega na tym, że gra nie chce mi sie włączyć, ładuje się intro a zarazz po tym wyskakuje błąd z gta sa.exe. Wcześniej uruchamiała sie bez problemu, ale po paru dniach wyskoczył w/w błąd. Za pierwszym razem pomogło przeinstalowanie gry i wszystko było dobrze aż tu znowu taki sam cios. Prosze poradźcie co mam zrobić bo instalowałem dzisiaj z 6 razy i dalej to samo.

PLZ

1569814[/snapback]

g4dz10r3k - ja tak miałem jak zmodyfikowałem coś w plikach, wgrywałem jakieś mody i inne duperele. ale skoro Ty przeinstalowałeś i jest tak samo to spróbuj z folderu GTA San Andreas User Files usunąć plik gta_sa SET.  Może to pomoże.

1570037[/snapback]

Prosze niech ktoś mi doradzi bo nic nie pomaga :?: :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) co daje zebranie wszystkich lub kolejnych 10 (jak to bylo w gta3 i VC gdzie za kazda 10 paczek  new spluwa) ostryg?

2) co daje zamalowanie wszystkich tagów?

3) co daje zrobienie tych zdjec do których jest mapka na 1str?

1571118[/snapback]

1. Zebranie 50 ostryg (czyli wszystkich) daje większą pojemność płuc, zwiększoną kondycję i sex-appeal.

2. 4 itemy w domku CJa: obrzyn, koktajl mołotova, uzi (albo tec-9) i AK-47.

3. 4 itemy koło garażu CJa i reszty "rodziny": snajperka, granaty, zapewne SMG i coś jeszcze (pewnie shotgun).

 

Zebranie wszystkich podków też daje 4 itemy w tym M4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co trzeba zrobić w tej 3 misji na swoim lotnisku co na teren wojskowy sie wchodzi i do podziemi trzeba wejsc?? wejsc wszedłem tylko niewiem co dalej jestem w tym miejscu co wskazuje kwadracik i nic. co trzeba zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak już chyba na wp pisali. Sprzedawcy zrezygnowali z zamówień ;) ale ma się pojawić poprawiona wersja, bez możliwości odblokowawnia tego ;) i oczywiście z nalepką 18 :>

 

pozdrawiam.

 

P.S. pewnie teraz nawet za gwałty będą winić GTA bo za strzelaniny to już nie raz było ;))

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ patrz jak ten koles strzela, nie mozna byc za blisko jak i za daleko pociagu bo albo bedzie walil w chmury (za wysoko) albo w pociag (za nisko)....

 

 

 

A mnie juz @!$#% bierze z ta szkola latania , hardcore od 3 "misji" (circle cos tam) :sad: :angry:

 

Jest jakis patent na to (w solucjach pisza ze trudne i wciskaj R3 i Lcos - ale ja nie mam pada psx'a :mrgreen: ) ? Moze jakis kod czy cus ? Nie chce brac nieswoich save'ow ;) Chce tylko przebrnac ta szkole latanie :mur: Mecze sie z tym drugi dzien... max to 63 %, za malo czasu.... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis patent na to (w solucjach pisza ze trudne i wciskaj R3 i Lcos - ale ja nie mam pada psx'a :mrgreen: )  ? Moze jakis kod czy cus ? Nie chce brac nieswoich save'ow ;) Chce tylko przebrnac ta szkole latanie  :mur: Mecze sie z tym drugi dzien... max to 63 %, za malo czasu....  :cry:

1573822[/snapback]

też miałem problem wlasnie z tym przelatywanem przez kółka, a są 2 takie zadania.

Udało mi się to przejść w ten sposób, że nie dawałem gazu na zakrętach, bo nie potrafiłem dobrzez skręcić. Dodawałem gazu jedynie na prostej.

W ten sposób te 2 zadanka zaliczyłem na brąz i srebro.

A najłatwiejsze i najlpesze wg mnie zadanie to skok ze spadochronu. 48 sek. za drugim podejsciem i złoto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady tego przejsc, moj rekord to cos kolo 1:30 szybciej nie dam rady......... lipa.

 

Ide oddac gre do sklepu moze mi zwroca kase ;) :mrgreen:

 

 

 

UPDATE:

Udalo sie 1:13 :mrgreen:

Teraz niestety znowu musze zrobic to samo plus wyladowac.... ech :/

Edytowane przez rcube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Zdaje sie, ze umiejetnosc jazdy samochodem rosnie najwolniej... samochodem jezdze 2x wiecej niz motorem, a wskaznik umiejetnosci na motorze jest o wieeeele wiekszy. Najlepiej wykonuj misje, jezdzi tlyk osmaochodem i ci urosnie ;). A tak w ogole po co to jest? Na motorze niby im wiekszy skill, tym mniejsza szansa na upadek itp... ale jakos roznicy nie widze. Chyba tylk odo tego, zeby sie na zawody dostac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi moze powiedziec gdzie jest ta pieprzona podkowa nr 50 z mapki w FAQ?? Bo tam gdzie jes zaznaczona to nie moge jej znalezc. Thx

1573978[/snapback]

zauwaz ze jest tam taki tunel (szara kreska) a podkowa idealnie na niej,

tak wiec nie suzkaj jej na powierzchni, ale wejdz do tunelu i tam bez zadnego

klopotu ja znajdziesz

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na motorze może nie widać różicy zwłaszcza jak walniesz w jakiś samochód jadąc z dużą predkością, ale za to większa umiejętność jazdy samochodem pozwala lepiej wchodzić w zakręty tzn. przy moim poziomie dość łatwo o wykręcenie bączka, sprawdzałem też save 100% i różnica jest na prawdę duża

 

p.s.

Mamy na forum źle ustawioną godzinę :)

Napisałem odpowiedź o 2 z minutami, a wg forum o 1 z minutami :)

Pozdrawiam

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAAA.. true dobrze jest zaliczanie "prawek" hehehe najwiecej miale problemu oczywiscie z lataniem jak wiekszosć, pewnie ale z przykrością stwuierdzam że zostały mi już tylko dwie misje,,,,, qrdeee tak to szybko zleciało, przedostatnia, mam pomóc cesarowi odbić jego dzielnice, noi :) final - > kill the corupcion caps, :)) yeahh . . noi co potem?? Pewnie czekanie i oczekiwanie na nowe gta tylko czy kiedyś wyjdzie na kompa ? hmmm obaiwam sie że niee .....ale badzmy dobrej mysli

ps. Pozdro for all players

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak nie wyjdzie na kompa? Chyba cos ci sie pomylilo. Jakby GTA noew nie wyszlo na kompa, to Rockstars by polowe zyskow stracilo z gry... ale zes dojebal teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajde te pojazdy???

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Do jakich pojazdów można przycepiać przyczepki?

A ten samolot brał chyba udiał w misji którego się goni motorem, wjeżdza sie i sie go wysadza, więc moze on byc zrobiony tylko do potrzeb tej misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samolot jest na lotnisku w Las Venturas. Od wjazdu na lotnikso trzeba jechać na lewo, do hangaru. Otworzą się wrota i będziesz mógł sobie polatać.

 

Dunerider (ten pod samolotem) zdobywasz wtedy, kiedy ukończysz konkurencję na stadionie w Las Venturas, a która polega na zbieraniu "kółek" przy pomocy Sancheza (trzeba mieć powyżej 30 pktów chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakich pojazdów można przycepiać przyczepki?

1576892[/snapback]

przyczepki można zaczepic do tych małych białych autek dostępnych na lotnisku. Tam tez należy szukac przyczepek :)

Co ciekawe, przyczepka po wywróceniu wybucha :blink:

Kosiarki osobiście nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie strony z modami do gry możecie mi polecić? Głównie zależy mi na prawdziwych pojazdach z czasów w których rozgrywa się akcja gry i ciuchach istniejących n prawdę marek.

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...