Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Co do cwiczen: zapewne zamiast machac ciezarami bawisz sie na biezni lub rowerku  :lol: Twoj gostek na pewno jest w stanie podniesc spory ciezar - tylko trzeba wiedziec jak. Wszystko bylo ladnie napisane jak pierwszy raz przyszedles na salke, trzeba bylo tylko przeczytac... Trzeba na zmiane przyciskac LMB i return.

 

Co do misji, to poczatkowe nie sa wcale trudne, moze poza kilkoma w stylu poscig na motorze czy pociag. Tylko tez trzeba czytac co jst do zrobienia, a nie slepo jechac 'za kwadratem' :D

 

Ja mam z koleii takie pytanie: jak przejsc misje z impreza na plazy ? :unsure: Pewnie to proste, ale nie  moge wymyslic... Podchodze do DJki, ona mowi mi zeby sobie potanczyl i co dalej?

1490795[/snapback]

trzeba bylo czytac :P

 

zartuje , naciskasz Y zeby odpowiedziec yes albo N na no , to to samo co z low riderami tyle ze tu dziala w s a d a nie klawiatura numeryczna

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwigalem jedynie sztange :) , a zeby zdjac koszulke to idziesz do domu , do garderoby i bierzesz remove item , i wybierasz co cj ma zdjac a okularki jak dobrze pamietam kupilem w sklepie sub urban , musisz go znalezc :P

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ak 47 wymiata szkoda ze nie da sie tego kupic w sklepie :/

1490711[/snapback]

znam jego lokacje w Los Santos ;] zawsze w tym samym miejscu ;] potem rzuce mapke jak jestes zainterere

 

a jak prysniesz wszystkie tagi na miescie to pojawi ci sie w domu ak47 i pare innych broni

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, a ja niemoge misji przejsc, zdalem 6-10 poczatkowych teraz stoje na poczatku, a wpisalem koda (jedyny moj) na to aby miec samolot, no i lecialem zwiedzic cala mapke, tak jak w recenzjach gadaja, ze tyle ta gra zajmuje poniewaz mapa jest tak ogromna, ze napewno nie zapamietasz jej tak jak w poprzednich czesciach ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie pograłem (od 17 do teraz non- stop :D) i muszę rzec- ta gra to POTĘGA!!! Niesamowice miodna, z świetnymi misjami i masą smaczków (partyjka bilarda, a w tle przygrywa Rage Against The Machine... REWELACJA!!!).

 

Grafika po ustawieniu wszystkiego na maxa + 1280x1024 z eye candies jest świetna (oprócz zbliżeń w filmikach)- zwiedzając prowincję (lasy, miasteczka rednecków ;)) o zach/wschodzie słońca można się w niej zakochać.

 

Dla mnie gra numer jeden tego roku. Ciężko będzie mi się od niej oderwać.

 

Moja gęba podczas gry wygląda cały czas w ten sposób-> :D

 

Zwyczajem hydro ;) wystawiam ocenę: 11/10.

 

Dzięki Rockstar!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja tam bede mowil i tak kazdy wie ze San Andreas jest kuul i wogle ;)

Co za klimat no i rowerki :P

Do domu juz wiem jak trafic :lol:

Na początku offkoz na siłke :D

mam juz wiecej jak w połowie ;]

Tego sie nie da opisac trzeba zagrac :wink: :rolleyes:

Jedno tylko mnie irutuje w menu jak cos kupuje itd silka kazdy wie o co hossi ;)

z przyzwyczajenia wciskam Enter ;] i mi za kazdym razem wychodzi a jak ustawie zeby cofanie bylo pod innym przyciskiem to znowu nie moge sie przyzwyczaic jak pojazdy kradne :lol:

==

Dobra ide spac zeby miec sily katowac Andreas'a ;]

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frame limiter w opcjach graficznych blokuje na 25fps ..

wylacz bedzie wiecej jesli ci sprzet wyrobi .

1490549[/snapback]

1. jak wylaczyc ten frame limiter i gdzie??

 

2. gdzie mozna dorwac spray do malowania grafiti ?? bo wymienilem go na gasnice i teraz kicha z grafiti

 

3.jak ustawic w grze aby w kazdym aucie byla ta sam stacja radiowa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie że lepiej ta gra wygląda na wysokiej rozdzielczości ale bez antyaliasingu ? Wydaje mi się ze aa niszczy tu pare fajnych efektów

 

Ktoś tam wczesniej pisał o wersji na ps2 a ktoś o tym że to odgrzany kotlet, a to nie prawda, bo wersja na pske jest wiele bardziej uboga, można dlugo wymieniac, przede wszystkim nie ma paru modeli samochodów, są nowe modele ludzi (młodzi harleyowcy itp) , na pc fury mają alu felgi, dużo wiekszy zasięg widzenia i ilość detali na budynkach o niebo większa, dodtkowa muza, serio można dlugo wymieniać ale nie o to chodzi, chodzi o to że Rockstar chcieli pctowcom naprawde dogodzić...

 

btw. gierka duzo latwiejsza niz na padzie, misje szybciutko popylają

 

btw2. jak wyłaczylem frame limiter to mi gra pszyśpieszała momentami za szybko chodzila, wiadomo o co chodzi, wystarczy nfsu wlaczyc na nowych kompach i jest to samo

Edytowane przez silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EH .. ZAPRYSKALEM 98 TAGÓW W MIESCIE ..

a 2 gdzies sie zgubily :)

 

p.s mam juz drugie miasto .. i wszystkie misje z 1 miastaskonczone, plus bronie ma maxa .. muscle i stamina tez .. tylko respect na 70% ..

do tego te nieszczesne 2 tagi .. ale znajde je jeszcze :) i bedzie darmowa bron w domku ;]

 

 

1. jak wylaczyc ten frame limiter i gdzie??

 

2. gdzie mozna dorwac spray do malowania grafiti ?? bo wymienilem go na gasnice i teraz kicha z grafiti

 

3.jak ustawic w grze aby w kazdym aucie byla ta sam stacja radiowa??

1490947[/snapback]

1. w opcjach DISPLAY/ADVANCED .. opcja FRAMELIMITER OFF

 

2. jak zrobisz misje z grafiti (tagami) to spawnuje ci sie spray w domu u góry w pokoju obok garderoby

 

3. wybrac se stacje jak wejdziesz do samochodu

 

 

UPDATE :]

nie ma jak zwerbowac paru ziomali ;]

Dołączona grafika

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie że lepiej ta gra wygląda na wysokiej rozdzielczości ale bez antyaliasingu ? Wydaje mi się ze aa niszczy tu pare fajnych efektów

 

Ktoś tam wczesniej pisał o wersji na ps2 a ktoś o tym że to odgrzany kotlet, a to nie prawda, bo wersja na pske jest wiele bardziej uboga, można dlugo wymieniac, przede wszystkim nie ma paru modeli samochodów, są nowe modele ludzi (młodzi harleyowcy itp) , na pc fury mają alu felgi, dużo wiekszy zasięg widzenia i ilość detali na budynkach o niebo większa, dodtkowa muza, serio można dlugo wymieniać ale nie o to chodzi, chodzi o to że Rockstar chcieli pctowcom naprawde dogodzić...

 

btw. gierka duzo latwiejsza niz na padzie, misje szybciutko popylają

 

btw2. jak wyłaczylem frame limiter to mi gra pszyśpieszała momentami za szybko chodzila, wiadomo o co chodzi, wystarczy nfsu wlaczyc na nowych kompach i jest to samo

1490951[/snapback]

 

dla mnie nie jest łatwiejsze sterowanie na klawierce niz na padzie, pad był w pełni analogowy a klawa niestety taka nie jest. na padzie gdy chciałem lekko skręcić to poprostu gałke lekko wychylałem, no i ta klawiszologia na padzie znacznie łatwiejsza i odrazu dostępna pod ręką.

 

nowe GTA to jednak ten sam odgrzewany kotlet co na ps2, co ciekawe nawet te same bugi pozostały, czasem rwąca animacja, załąmujące się tekstury, niby samochody nie pojawiają się nagle, ale kilka razy mnie to spotkalo. Gra jest doslownie identyczna jak na ps2, na plus grafika ma wyrzszą rozdziałke, poziomy ładuja się szybko ( chociaż na ps2 z dyskiem też mi się szybko ładowały), a tak to ta sama gra. no może poza bugami na pc, bo 70% wypowiedzi tu ma jakieś problemy o wywalanie do pulpitu, kaszaniącą się grafe itd. ale to normalka pewnie zaraz wyjdzie jakiś patch co u innych coś naprawi a moze pogorszy :)

 

ciekawe czemu wersja na pieca ma niższą ocene niż xboxowa? sprzedałem xboxa wiec na wlasne oczy się nie dowiem może o sterowanie chodzi...

 

 

 

można jakoś ustawić zeby skręcać samochodem i nie ustawiac myzką kamery, zeby ona sama się ustawiala jak w poprzednich częściach?

 

teraz mam tak, że jak jade samochodem to nie dosć ze mussze kierować samochodem na klawiaturze i do tego sterować myszką kamere bo inaczej jechać się nie da.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z posiadaczy NV 6xxx może powiedzieć na jakich sterach gra ? :/ bo u mnie coś dziwnie to chodzi ... :(. Zmieniając nawet detale na low, i rozdziałkę na najniższą nie widzę różnicy w chodzeni :o. A dystans mam na max i np. światło z lamp pojawia się dopiero jak jestem koło lampy ( na ziemi światło ). Cienie podobnie i reszta. wrrr. najbardziej mnie ta szybkość działania niepokoi :(.

 

pozdro

1490899[/snapback]

No ja mam gf6200 i na sterach 71.69 wyciagnalem:

1024x768x32 + very high details + max distance + AAX2 (ja widze baaardzo duza roznice). Fpslimiter no. Fps podskoczyly do 40-60 (plynnosc miodzio). Karta na standardowych ustawieniach, odblokowane potoczki. Ja uwazam ze gierca nie ma poteznych wymagac :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EH .. ZAPRYSKALEM 98 TAGÓW W MIESCIE ..

a 2 gdzies sie zgubily :)

 

p.s mam juz drugie miasto .. i wszystkie misje z 1 miastaskonczone, plus bronie ma maxa .. muscle i stamina tez .. tylko respect na 70% ..

do tego te nieszczesne 2 tagi .. ale znajde je jeszcze :) i bedzie darmowa bron w domku ;]

1. w opcjach DISPLAY/ADVANCED  .. opcja FRAMELIMITER OFF

 

2. jak zrobisz misje z grafiti (tagami) to spawnuje ci sie spray w domu u góry w pokoju obok garderoby

 

3. wybrac se stacje jak wejdziesz do samochodu

UPDATE :]

nie ma jak zwerbowac paru ziomali ;]

[img/]http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/banda_chaosu.jpg[/img]

1490973[/snapback]

To są twoji "podopieczni"?? :wink: :wink:

 

 

PS.Gre będe miał dopiero w poniedziałek/wtorek :sad:

 

Poprawione..

by mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm gram na 16bit, a nadal wszystko miga... przy 16bitach nie ma ma tych dodatkowych cieni nawet przy ustwieniu wszystkiego na maxa, a właśnie przez te cienie giera chodzi kiepsko(niezaleążnie od rozdziałki praktycznie tak samo). A tak w 16bit gram w 1280x1024 i jeszcze ujdzie, jest niewiele wolniej niż w vc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wypas według mnie najlepsza z serii GTA, wciąga niesamowicie więc szybko się nie znudzi :) Wie ktoś jak zapełnic sobie pasek Sex Appeal na stałe ? i skąd można wytrzasnąć kasę bez kodów

Edytowane przez MaRo2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do masy miesniowej.

 

Najpierw kolesia zrobcie na max muscle. Potem zero ruchu tylko fast food. Jak sie spasi ;] to wtedy idzcie na silownie. Na PS2 jak to robilem to efekt byl o wiele wiele lepszy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy będąc grubym ma się prze***ne czy da się grać? Bo w sumie to jak ktoś ma "słuszną" wagę to też może niźle "lutnąć" :). Jak już dorwę grę to może będę grubaskiem chodził....ale to pewnie będzie męczące (dla niego i dla mnie) bo jak tu przed gangolami uciec jak cię gonią :D.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---> WITAM <---

 

Pod TYM (ok.33 MB ) macie filmik nagrany przeze mnie :) Mam nadzieje że będzie się podobać :) W sumie nie ma w nim dużo ale pokazuje pare rzeczy :)

 

PS. Czy u Was tez jest taka sytuacja z BOUNSOWANIEM na tych mistrzostwach że jak raz zwale(czyli przyznadzą mi BADa) to potem nie moge wrócić tak aby znowu mi punktowali ?? Tzn u mnie jest tak że obojętnie za jaki hajs się założe to zawsze jak raz zwale to potem już nie liczą mi pnktów. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie jest łatwiejsze sterowanie na klawierce niz na padzie, pad był w pełni analogowy a klawa niestety taka nie jest. na padzie gdy chciałem lekko skręcić to poprostu gałke lekko wychylałem, no i ta klawiszologia na padzie znacznie łatwiejsza i odrazu dostępna pod ręką.

 

nowe GTA to jednak ten sam odgrzewany kotlet co na ps2, co ciekawe nawet te same bugi pozostały, czasem rwąca animacja, załąmujące się tekstury, niby samochody nie pojawiają się nagle, ale kilka razy mnie to spotkalo. Gra jest doslownie identyczna jak na ps2,  na plus grafika ma wyrzszą rozdziałke, poziomy  ładuja się szybko ( chociaż na ps2 z dyskiem też mi się szybko ładowały), a tak to ta sama gra. no może poza bugami na pc, bo 70% wypowiedzi tu ma jakieś problemy o wywalanie do pulpitu, kaszaniącą się grafe itd. ale to normalka pewnie zaraz wyjdzie jakiś patch co u innych coś naprawi a moze pogorszy :)

 

ciekawe czemu wersja na pieca ma niższą ocene niż xboxowa? sprzedałem xboxa wiec na wlasne oczy się nie dowiem może o sterowanie chodzi...

można jakoś ustawić zeby skręcać samochodem i nie ustawiac myzką kamery, zeby ona sama się ustawiala jak w poprzednich częściach?

 

teraz mam tak, że jak jade samochodem to nie dosć ze mussze kierować samochodem na klawiaturze i do tego sterować myszką kamere bo inaczej jechać się nie da.....

1490981[/snapback]

Nic dodać nic ując. Nie ma żadnych dodatkowych modeli, felg czy coś takiego, czego nie było na PS2. Zabieg identyczny jak przy 3, i VC. Przeszło pół roku czekania i tylko podbita grafa to all, no i sterowanie. IMO gorsze. I wg mnie właśnie to uwala punkty, że wersja PC jest najgorsza ze wszystkich (minimalnie, bo rozchodzi sie o dziesiętne punktów ale zawsze). Wersja PS2 jest lepsza od X-Boxowskiej co jest niby dziwne bo grafika jest wg wszystkich gorsza na PS2. W wiekszości serwisów PS2 jest najwyżej, potem X a PC na końcu.

Analogowe sterowanie naprawde miało wiele fajnych smaczków. Np wychylenie gałki lekko do przodu, to nasz nigga się tak powoli woził, troche bardziej to szedł szybciej, jeszcze, szybki marsz, motem trucht, motem bieg i na końcu sprint. Jak widać analogi dają samego chodzienia wiecej możliwości. Skręcanie samochodem to samo. Nie nawidze grać w żadną samochodówke na kompie bez kiery, właśnie przez digitalowe przyciski klawiatury. Nie wspominając już o dodawaniu gazu na analogowych przyciskach pada od PS2. Można lekko nacisnąć gaz, troche przyspieszyć albo walnąć do dechy. Inne patenty dochodzą z wózkami widłowymi, wozami strażackimi itp itd... Właśnie dlatego myśle, że wesja PC ma tych kilka setnych mniej, właśnie przez brak analogówych przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ktosiek500

 

bo to chyba tak jest że jak juz jdno zwalisz to musisz poczekać aż samochód przestanie sie bujać ( wtedy przeleci ci kilka strzałek ) i próbować od nowa aby samochód na nowo sie rozbujał. bo w tej misji nie chodzi tylko oto aby wciskać klawisze pokazujące sie na ekranie tylko trzeba go rozbujać w rytm muzyki :)

 

ps. ale sam dalej z tym walcze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ktosiek500

 

bo to chyba tak jest że jak juz jdno zwalisz to musisz poczekać aż samochód przestanie sie bujać  ( wtedy przeleci ci kilka strzałek ) i próbować od nowa aby samochód na nowo sie rozbujał. bo w tej misji nie chodzi tylko oto aby wciskać klawisze pokazujące sie na ekranie tylko trzeba go rozbujać w rytm muzyki :)

 

ps. ale sam dalej z tym walcze :P

1491107[/snapback]

OK :) Popróbuje niebawem :D Mam nadzieje że masz racje :] Ja to raz go tak rozbujałem że się przewrócił na dach :lol:

 

Mam nadzieje że FILMIK się komuś spodobał :]

Edytowane przez ktosiek500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze bardzo niewiele różnic w wersjach pc i ps2

 

na wielki plus wersji pc trzeba zaliczyc rozdzielczosc - tego najbardziej mi brakowalo na ps2.

za to w wersji na pc jak zwykle kuleje sterowanie. na szczescie mozna skonfigurowac sobie pada i grac jak na ps2, niestety wymaga to poswiecenia kiku chwil.

co do stabilnosci to u mnie wynik 1:1 - ps2 kilka razy mi sie wykrzaczyla jak gralem w gta. na pc mialem problem z przezroczystymi ludzmi.

i mam wrazenie ze na ps2 byl duzo lepszy dzwiek - na pc gadki brzmią troche jak przez telefon (moze dla tego wersja na pc zajmuje prawie 2 razy mniej niz ps2?) ale to moze byc wina mojej karty dzwiekowej.

 

krotko mowiac - gra wymiata bez wzgledu na platforme

 

ps. rockers widze ze wiesz wiecej o gtasa niz rockstar, bo wg nich te reczy o ktorych piszesz nie zmienily sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...