Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam zebrac ta obrecz na duzej rampie w BMX challenge? Ni cholery nie moge sie tam dostac tym rowerkiem. Thx

1588229[/snapback]

rzeczywiscie ciezko sie tam dostac, a czas ucieka ;p mnie rowniez nie wychodzilo ale idzie to zrobic, trzeba troche pocwiczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem kiedy jade do rzezni z tym gosciem do kiedy zabijam ostatniego goscia to mi sie gram wyłacza. niewiecie o co chodzi??

1584901[/snapback]

Miałem to samo - (miałem zainstalowane spolszcenie do GTA moze to była jego wina ?) w kazdym bądz razie odinstalowałem i zainstalowałem grę jeszcze raz i pomogło :blink: (bez spolszczenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam inny problem - mianowice nie moge przejść misji u Kena Rosneberg - tej w której trzeba przejąć samolot w powietrzu -tj. wziąć samolot z lotniska i przelecieć przez okrąg nad samolotem "zabójców" w powietrzu. Za chol.... nie moge przeleciec przez ten okrąg :mur: a samolotu nie mogę dogonić tą cesną - doradzie coś bo juz mnie nerwica bieze.... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, jaki wczoraj mialem motyw.

Zapuscilem sobie wczoraj GTA - po 2 tygodniowej chyba juz przewie.

I tak sobie jade po miescie wykonujac jakas misje (jedna z poczatkowych jeszcze bo malo gram) a tu nagle przede mna jakies wybuchy sie pojawiaja, samochody sie rozjezdzaja, dymu tyle, ze nie widac co sie dzieje i podjezdzam a tu zonk.

Jakis samolot sie rozbil !

Se mysle, albo to byla specjalna wstawka albo tak sobie GTA lozuje jakies motywy i zapodaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam inny problem - mianowice nie moge przejść misji u Kena Rosneberg - tej w której trzeba przejąć samolot w powietrzu -tj.  wziąć samolot z lotniska i przelecieć przez okrąg nad samolotem "zabójców" w powietrzu. Za chol.... nie moge przeleciec przez ten okrąg :mur:  a samolotu nie mogę dogonić tą cesną - doradzie coś bo juz mnie nerwica bieze....  :mur:

1589315[/snapback]

Jak zobaczysz ten samolot przed soba to momentalnie zrob nawrot i wtedy spokojnie go dogonisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował w misji Saint Mark's Bistro (tej w Liberty City) wpisać kod na jetpacka i wydostać się za ogrodzenie na miasto? :D

Ja już jestem daleko po tej misji, a dopiero teraz mi przyszło to do głowy :)

Na mur nie da rady się wydrapać - jest za wysoko - ale może uda się go pokanać z pomocą jetpacka...

Może by ktoś, kto jest przed tą misją spróbował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdanie swoje ma i moze sie wypowiedziec.

A do tego nie poparte zadnymi przemysleniami czyli jakis tam bełkot. :)

1590526[/snapback]

Ok, chcesz przemyslenia. Bardzo proszę. Żaden bełkot... Więc tak:

1) Nie podoba mi się klimat, za bardzo jakiś taki powiedziałbym ,,kozacki i dresiarski", koleś rznie takiego cwaniaka, cały czas powtarzają się słowa typu ,,motherfucker" (poprawiłem, thx) i tak bez końca... głupie wyzwiska, w ogóle koleś który podkładał głosy zrobił to sztucznie, dialogi w ogóle są jak dla mnie bardzo sztuczno brzmiące

2) Mamy rok 2005 a nie 2003, engine graficzny jest jak na dzisiejsze czasy z du.py, w ogóle wymagania tej parszywej oprawy są mocno przesadzone a gra nawet na mocnym sprzęcie potrafi nieźle przyciąć

3) Gra potrafi się wysypać do windy i wyczyniać inne cuda

4) Zanikają dźwięki z wyłączonym framelimiterem, co jakiś czas się kaszanią(u mnie, u kolegi na Audigy 2 też się knociły)

5) W ogóle prowadzenie pojazdów to jedna wielka porażka, mało efektownie się jeździ

6) Siłownia + fryzjer + tatuaże + ciuchy + żarcie + rozpierducha = kaszana na maxa

JEDYNYM jak dla mnie plusem tej dość kiepskiej w moim przekonaniu gry jest muzyka. Oczywiście to są moje argumenty, nie wszyscy muszą się ze mną zgadzać. Mam prawo do wyrażania własnych opinii. Polska - wolny kraj.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Kwestia gustu. Jedni lubią takie klimaty inni nie. BTW: powinno być "motherfucker".

Ad 2. Nie każdy żyje głównie grafiką ;) A na poważnie - mało jest dzisiaj gier, w których engine jest zoptymalizowany - prawie wszystko "robi się" pod nowy sprzęt. Zgadzam się jednak z tym co napisałeś. Panowie z Rockstar chyba tylko przenieśli tą grę z konsoli na PCta :|

Ad 3. Faktycznie raz mnie "wywaliło" do windy ;)

Ad 4. U mnie wszystko ok. Mam Soundstorma. Zalecam zapoznanie się z FAQ na pierwszej stronie.

Ad 5. Może i mało efektownie, ale w końcu to nie jest symulator, tylko gra akcji. Czepiasz się na siłę ;)

Ad 6. Ta "kaszana" wielu osobom się podoba. Z ciuchami jest istotny problem, gdyż można było lepiej rozwiązać zmianę stroju (teraz trwa to za długo). Do tego jeszcze dochodzi tuning, którego jest za mało (tylko wygląd, nitro i farba, a gdzie zwiększanie mocy silnika i inne sprawy :?:).

 

Trzeba było od razu takiego posta napisać, wtedy nikt by Ci nie zarzucił, że bełkoczesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne gusta... Ja tam dalej zostaje przy mojej trójcy czyli CoD (wraz z UO), BF 2 i... PES 4. I tych gier się trzymam, reszta się praktycznie nie liczy.

1592985[/snapback]

skoro licza sie dla Ciebie tylko te 3 gry to po co sie wypowiadasz na temat innych gier ktorych nie lubisz/nie podobaja Ci sie ?? wchodzisz do kazdego watku o innej grze i piszesz tam, ze Ci sie ta gra nie podoba bo masz tylko 'swoja trójce' ?? Nie interesuje Cie ta gra to nie wchodz i tyle, ten temat jest DOKLADNIE o jednej grze wiec napewno wiesz czy Ci sie podoba czy nie. Nie rozumie takich ludzi, gadanie dla czystego gadania...

 

PS. nie ma pamieci 'KingstonE' jest Kingston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jak zdobyć Helene chodzi mi o ta co jest na dachu amunittion.Powiedziała mi ze jestem za bardzo napakowany to straciłem mięśnie teraz mam 0 i tłuszczy mam 0 i jestem chudy jak patyk :).Ale jak do niej podchodze to mi mówie żebym coś "impress style dude" coś takiego mi mówi,wiec ubrałem sie w najdroższe ciuchy ze sklepu ZIP w San Fierro i mam fryzure Cornow za 550$.Mógłby mi ktoś pomóc ja zdobyc,może napiście mi dokładne nazwy ciuchów i gdzie moge je kupić i fryzy o i dodam ze jestem jeszcze wytatuowany ale to chyba nie ma wpływu.OK to prosze o pomoc z góry dzieki. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc ja zdobyc,może napiście mi dokładne nazwy ciuchów i gdzie moge je kupić i fryzy o i dodam ze jestem jeszcze wytatuowany ale to chyba nie ma wpływu.OK to prosze o pomoc z góry dzieki.  :-P

1595257[/snapback]

Ze mną się umówiła jak miałem ok 20% mięśni. ubranie chyba nie ma znaczenia bo akurat byłem w samych spodenkach po konkursie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli ciuch i fryz nie ma znaczenia ??Musze mieć 20% mieścni tak ? ok spróbuje. :)

 

nie działa z tymi 20% mięsni mam tyle i nic dalej mówie coś o impress style czy coś w tym stylu :sad: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jak zdobyć Helene chodzi mi o ta co jest na dachu amunittion.Powiedziała mi ze jestem za bardzo napakowany to straciłem mięśnie teraz mam 0 i tłuszczy mam 0 i jestem chudy jak patyk :).Ale jak do niej podchodze to mi mówie żebym coś "impress style dude" coś takiego mi mówi,wiec ubrałem sie w najdroższe ciuchy ze sklepu ZIP w San Fierro i mam fryzure Cornow za 550$.Mógłby mi ktoś pomóc ja zdobyc,może napiście mi dokładne nazwy ciuchów i gdzie moge je kupić i fryzy o i dodam ze jestem jeszcze wytatuowany ale to chyba nie ma wpływu.OK to prosze o pomoc z góry dzieki.  :-P

1595257[/snapback]

A możesz mi napisać jk traciłeś mięśnie?

ja chciałem to zrobić, ale nie wiem jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...