Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

ARGH PLIZ HELP :(

 

Błagam pomocy, mam problem z uruchomieniem gta sa. Mam wszystko co trza (stery od gpu najnowsze i od karty dźwiękowej, WIn XP HE z sp1, Wymagania dalekie od minimalnych althon 2400+ 640 ram gf fx 5900xt).

 

Moj problem polega na tym, ze nie moze mi gra wejsc do menu :(. Znaczy mam to niby intro z napisami kto zrobił gre, mam loga rockstar i nvidia a potem jest już tylko logo GTA SA bardzo podobne do Vice City (znaczy takie komiksowe). To logo "zostaje" cały czas i nic sie nie dzieje :(. Gdy nacisne ENTER, Space lub ESC to zamiast widzec menu gra wylatuje mi do Windowsa :(.

 

Błagam pomocy. :evil: :evil:

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaaach ale ta gra jest wciągająca - dzisiaj się prawie cały dzień zasiedziałem, gdyby nie starzy, to bym z głodu umarł ;) Na początku niestety mi się nie spodobała, ale jak się już rozkręciło to było coraz lepiej. Fabuła jesty dobrze zrobiona, rzeczywiście chce się grać, a nie tylko jak najszybciej przejść weszystkie misje.

 

Jednak klimat Vice City był lepszy - ale to tylko kwestia gustu... Wszystko inne wydaje się lepsze - pojazdami steruje się ciekawiej - trudno powiedzieć, czy łatwiej - to zależy od samochodu, ale wreszcie można ładnie z ręcznym w zakręty wchodzić. Wydaje mi się, że motorami się teraz łatwiej jeździ.

 

Samo miasto jest znacznie bardziej żywe niż w poprzednich częściach, policja wreszcie czepia się też innych, ale fakt, że kiedy we mnie wiadą dostaje gwiazdkę jest trochę uciążliwy. Tak samo policja jak mnie zaczynają naparzać goście z innego gangu zamiast do nich strzelać, to ucieka, a jak ja zacznę strzelać, to już reaguje. Fajnym dodatkiem są reakcje kierowców na wypadki, chociaż w czasie misji trochę to przeszkadza.

 

Motyw rozwijania postaci i zmiany wyglądu fajny, ale ćwiczenie w siłowni jest nudne i psuje klawiaturę :) wybór ubrania zajmuje pół godziny, bo wybraną część widać dopiero, gdy Carl ją założy, a zakładanie też cośtam zajmuje - w ogóle kupowanie jest do niczego. Seksapil zależy głównie od samochodu jakim się jeździ - zwłaszcza na początku. Tunning też taki sobie, w sumie tylko nitro jest czymś ciekawym.

 

W każdym razie po trzech dniach jestem pod koniec wsi i jak narazie nie miałem większych problemów z misjami, chociaż czasem się jeszcze gubię w mieście, ale jest dobra mapa, więc jakoś sobie radzę.

 

 

UPDATE - uczę się latać - są na to jakieś kody? Nie no, ja wszystko rozumiem, ale to jest lekka przesada, a na klawiaturze to już nie mówie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich formułowiczów

Mam pytanie związane z przejmowaniem terytoriów w grze. W statystyce pisze że mam przejęte 54 (100%) terytoria i faktycznie cała mapka jest zielona, ale pisze też że 1 terytorium jest stracone, a następnie utrzymywane jest 53 i mój gang jako największy ma liczbę 53. Co się stało z tym jednym terytorium skoro na mapie jest wszystko zielone? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARGH PLIZ HELP :(

 

Błagam pomocy, mam problem z uruchomieniem gta sa. Mam wszystko co trza (stery od gpu najnowsze i od karty dźwiękowej, WIn XP HE z sp1, Wymagania dalekie od minimalnych althon 2400+ 640 ram gf fx 5900xt).

 

Moj problem polega na tym, ze nie moze mi gra wejsc do menu :(. Znaczy mam to niby intro z napisami kto zrobił gre, mam loga rockstar i nvidia a potem jest już tylko logo GTA SA bardzo podobne do Vice City (znaczy takie komiksowe). To logo "zostaje" cały czas i nic sie nie dzieje :(. Gdy nacisne ENTER, Space lub ESC to zamiast widzec menu gra wylatuje mi do Windowsa :(.

 

Błagam pomocy.

 

Nie po to kupuje gry zeby potem nie mogł grac. help :(

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc...

...mam z sa pewien problem :/ kupilem ostatnio radka 9500@9700 i chcialem pograc w "ludzkiej" rozdzielczosci (1024x768) na wysokich detalach... tymczasem okazuje sie, ze mam niemal stale 20fps... 640x480... ok. 20fps 1600x1200... ok. 18-20fps :/

Nie wiem... czy moj komputer jest juz dla tej gry za slaby? :blink: oczywiscie gram bez zadnych "wspomagan": fsaa i af :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc...

...mam z sa pewien problem :/ kupilem ostatnio radka 9500@9700 i chcialem pograc w "ludzkiej" rozdzielczosci (1024x768) na wysokich detalach... tymczasem okazuje sie, ze mam niemal stale 20fps... 640x480... ok. 20fps 1600x1200... ok. 18-20fps :/

Nie wiem... czy moj komputer jest juz dla tej gry za slaby?  :blink: oczywiscie gram bez zadnych "wspomagan": fsaa i af :(

1652934[/snapback]

Chyba za słaby - ja jadę na procku @ 2200Mhz i grafice też 9500@9700 i 340/309 (gpu/mem) i mam około 30 klatek w najgorszym momencie - 1024 bez AA i anizo...

 

BTW przeszedłem latanie - najgorsze było to krążenie samolotem, ale w końcu doszedłem do wprawy - no, na tyle, żeby kółko zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc...

...mam z sa pewien problem :/ kupilem ostatnio radka 9500@9700 i chcialem pograc w "ludzkiej" rozdzielczosci (1024x768) na wysokich detalach... tymczasem okazuje sie, ze mam niemal stale 20fps... 640x480... ok. 20fps 1600x1200... ok. 18-20fps :/

Nie wiem... czy moj komputer jest juz dla tej gry za slaby?  :blink: oczywiscie gram bez zadnych "wspomagan": fsaa i af :(

w opcjach jest cos takiego jak Frame Limiter, WYŁĄCZ, poza tym vsync tez daj na OFF w sterach do karty to bedzie wyswietlal max ile moze

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem z robieniem obrotów samochodem w miejscu o 360 stopni, gdyż jak wiem do tego potrzeba użyć jednocześnie klawiszy hamulec, gaz i skręt w lewo lub prawo, no i tutaj właśnie pojawia się mój problem, gdyż nie mogę zrobić kombunacji tych trzech klawiszy jednocześnie :cry: a jedynie dwa z nich (w różnej kombinacji). Kombinacje trzech innych przycisków działają np gaz, hamulec i np klakson czy cokolwiek innego oprucz skrętu. Nie wiem przez to jak mam przejść pierwsze zadanie w szkole jazdy.

 

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie.. w gta zdazaja sie rozne rzeczy.. ja mialem przyklad, iz samochod byl w glebie, tylko jego bagaznik wystawal, pobowalem do niego wsiasc, ale niestety nastąpiło.. cich pach i ojżałem:).... pulpit windowsa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW przeszedłem latanie - najgorsze było to krążenie samolotem, ale w końcu doszedłem do wprawy - no, na tyle, żeby kółko zrobić..

W Las Venturas czeka Cię jeszcze jedna "nieco" wnerwiająca misja z samolotem w roli głównej :))

 

Z lataniem się trochę niepopisali, jest zdecydowanie trudniejsze niż reszta gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lataniem się trochę niepopisali, jest zdecydowanie trudniejsze niż reszta gry...

1656383[/snapback]

Nie histeryzuj :P

 

Z lataniem jest tak, jak z jazdą na rowerze. Jak już się nauczysz, to pamiętasz to do końca życia. Samoloty - najlepszy środek transportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lataniem się trochę niepopisali, jest zdecydowanie trudniejsze niż reszta gry...

1656383[/snapback]

Jeśli uwarzasz że w tej grze latanie jest trudne to zagraj w Microsoft Flight Simulator 2004 B) :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Las Venturas czeka Cię jeszcze jedna "nieco" wnerwiająca misja z samolotem w roli głównej :))

1656383[/snapback]

Ta misja, gdzie trzeba przeskoczyć na inny samolot? :mur: Fajna była - jak tylko się skapnąłem, że jak pojawią się napisy żeby wlecieć w kółko, to trzeba zawrócić, bo jak się to zrobi później, to się nie dogoni samolotu, aha i trzeba być wyżej od samolotu, żeby lecąc w dół się rozpędzić i go dogonić - wtedy już jest łatwo, bo kółko jest dość duże.

 

Zresztą już przeszedłem - ostatnia misja była dość prosta, tylko ze szczelaniem w budynku miałem problem, ale pościg to łatwizna.

 

Najśmieszniejsze, że jedna z najgorszych misji dla mnie, to ta z hotelem, gdzie trzeba było samochód naszpikować narkotykami - już myślałem, że kompa rozwalę - niby banał, ale jak się ma pecha... Za pierwszym razem rozjechałem jednego z portierów, bo akurat wyskoczył z garażu jak tam wjeżdzałem. Za drugim wjechał we mnie jakiś rajdowiec z bocznej uliczki...

 

Albo ta gdzie trzeba było policyjne motory ukraść - po odstawieniu motoru jak chciałem ukraść jakiś samochód, żeby dojechać do następnego to zaraz wypadek, albo mnie rozjeżdżali, albo łykałem dwie gwiazdki - w ogóle to policji jest za dużo - nie można samochodu ukraść, żeby gwiazdki nie dostać...

 

Jak narazie błędów nie uświadczyłem - nie wiem co za wersje macie... Jest tylko pare głupich rozwiązań, przez które zawaliłem kilka misji, albo zginąłem:

- jak się wysiada z samochodu, to kamera wariuje - zaczynam iść i nagle zawracam w inną stronę - po wyjściu z zamochodu muszę chwilę odczekać, żeby się ustabilizowało

- w samolocie i helikopterze myszka steruje lotkami, a nie kamerą jak w samochodzie - może dla niektórych dobrze, ale ja steruje i tak klawiaturą

- nie wiem, czy jest taka możliwość, ale nie zauważyłem żeby się dało przeładować broń - tylko jak dojsdzie do 0

- jak gliny we mnie wjadą, to łykam gwiazdkę

- policjanci jak strzelają do nich członkowie przeciwnego gangu, to nie reagują, albo uciekają, a jak ja tylko zacznę celować, to od razu się mnie czepiają

- samochody zajeżdżają drogę, wydaje się że robią to specjalnie, bo czasem nawet ze skrajnego pasa potrafią zkręcić

 

Poza tym:

- motyw z dziewczynami jest bez sensu, w kółko to samo, a i tańczenie po kilku razach się nudzi, chociaż nagrody są w miarę ciekawe

- po cholere snapshoty, ostrygi, grafitti, paczki - i to takie ilości - przecież zbieranie tego jest totalnie nudne, a w każdej wersji dają tego coraz więcej

- kupowanie w sklepach jest uciążliwe, a ubrań jest bardzo mało, bo tak naprawdę wiekszość, to tylko różne kolory tego samego

- ceny są jakieś dziwne - fryzura za 500 a nawet 1000$, a i zarobki czasem są mizerne

 

Ale ogólnie gra jest niesamowicie rozbudowana, mapa jest olbrzymia w stosunku do poprzednich części, jeździ i lata się fajnie - pływanie niestety jest mało ciekawe, żeby jakiś sztormik chociaż... Wypadki na autostradzie są fajnym dodatkiem. Misje są w miarę proste, przynajmniej dla mnie, bo jeżdżenie nie sprawia mi trudności - gorzej strzelanie. Czasem tylko zdarzają się pewne irytujące przypadki, kiedy ktoś w nas wjedzie, policja się uczepi, albo inny gang ostrzela w trakcie trudnej misji, no i to zajeżdżanie drogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem: jestem w misji pier 69, gonię Rydera na motorówce, ale nie mogę do niego strzelić. Wypróbowałam już wszystie klawisze i nic...

1661409[/snapback]

Tam mi się bug zdarzył - to znaczy miałem sporo amunicji w SMG, a on po wejściu do motorówki mi na zwykłe uzi przełączył i miałem tam tylko kilka nabojów, jeśli nie zero w ogóle - nie pamiętam. Jeżeli też masz SMG, to kup sobie uzi i nałąduj amunicji - to nie musi być to, ale warto spróbować. Aha - no i strzela się jak w drive-by...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madafaka!!!! Pomocy!!

W misji The Meat Business wywala mnie kazdorazowo po zabisu ostatniego kolesia za kartonowymi pudłami. jesli mozecie to podeslijcie mi sejwa zaraz po tej misji...PLIZZZZZ.

Albo chociaz powiedzcie gdzie takiego sejwa mozna zassac.

 

THX

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ludzie... jak peirwszy raz pojawiamy sie w san Fierro, to mamy zadanie zebrac ekipe... no i podczas szukania mechanikow, jezdzi sobie taka furgonetka... o co z nia chcodzi? pozniej ona sien ie pojawia juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Consensus86

Zobaczyłem na jednym screenie, że można uprawiać seks z dziwkami. Co trzeba zrobić gdy już dziwka wsiądzie do twojego pojazdu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...