Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Pentium 4 3 Giga

512 Ram

GeForce FX 5500

 

Z tym Frag Limiter to sorry, ale się spieszyłem :)

Choć jak zaczne już grać, to taki frag limiter by się przydał :P Bo inaczej poziom populacji spadnie :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Moze sprobuj zainstalowac nowe stery? Do kart graf.

Nowe jakies ze strony nvidi. Wiele osob mialo problem z tymi texturami, ale to chyba na radkach.

 

Czytales pierwsza strone tego tematu?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuj zainstalowac nowe stery? Do kart graf.

Nowe jakies ze strony nvidi. Wiele osob mialo problem z tymi texturami, ale to chyba na radkach.

 

Czytales pierwsza strone tego tematu?

Tak czytałem...

Ale nic nie pomogło z tego co próbowałem.

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Tak mniej więcej wygląda mój problem...

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

EDIT: Okej, udało mi się :)

Ściągnąłem nowe sterowniki i problem znikł :)

Sorki za zamieszanie i dzięki za odzew.

Edytowane przez Nath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z grą san andreas. Jakich ustawień bym nie dał, zawsze

plynnosc nie przekracza 35(nawet 800x600 wszystko off). Co jest?? Moze to wina sterow do karty dzwiekowej??

Sprzet w podpisie.

WYLACZ FrameLimiter i VSync

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No format warto walnac wg mnie...

I nie wiem o co ci chodzi z tymi fpsami, ja mialem 30 non toper i gra chodzila plynnie (jak mowie ze plynnie to max plynnosci), moze poprostu nagrales sie w q3 gdzie miales ciagle 150 fps i nagle zdziwnie ze tak malo w SA... wg mnie masz plynna gre tylko moze masz jakies skrzywienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc mam problem z GTA san andreas. Już mi sie troche znudziło więc zainstalowałem kilka nowych samochodów programem "MOD installer" i podczas kilkuminutowego grania wychodzi mi do windy i wyskakuje mi raport błędów że gta_sa.exe zostanie zamknięta. Nie wiem co zrobic. Nowych sterów do karty dźwiękowej (C-media AC 97) raczej nie zainstaluje (sprawdzałem nie ma). Pomocy!!!!!!!

Sorki! Już naprwaiłem

Edytowane przez Eddy_Ziutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja dopiero od niedawna gram (ok. 7% ukończenia). Już poznałem znaczenie wszystkich klawiszy sterujących oprócz tego "mouse look" w sterowaniu pojazdami. Kiedy jadę i to nacisnę to nic się nie zmienia. A szkoda, bo generalnie jakoś trudno mi się przyzwyczaić do tego że po wzięciu zakrętu muszę myszką ustawiać widzenie na wprost. Choć czasem to się przydaje ... ale jeżdżenie samochodem nie sprawia mi już takiej przyjemności jak kiedyś, pewnie także dlatego że wygląd samochodów tak na oko nie polepszył się w stosunku do Vice City, nawet czasem wydaje mi się że są brzydsze. Do czego służy ten przycisk "mouse look", jeśli on jest używany w jakiś późniejszych misjach to nie piszcie szczegółów bo chcę mieć niespodziankę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik z tą grą. Mój komp: Semp 2500+, mobo z VIA KT600, 512 MB DDR I Radzzio 9800 Pro.

 

Otóż jak załącze gre i np.: ide sobie albo jade samochodem to ze ścian budynków i przerw między teksturami widze migając kropeczki w jednym ciągu. Na Catalystach 5.6 chyba tego problemu nie miałem ale błędy od VPU Recovera były więc zmieniłem stery na OMEGI 2.6.75a. Na poprzedniej grafice tj. GF FX 5700 LE było ok. Grałem na detalach low i anty-aliasingu 1, na 1024x768 32 bit. Teraz na Radku mam problem coraz większy jak polepsze grafike poniewaz te migające kropki są w większej ilości i gram podobnie jak na dużo wolniejszym GF.

 

Na wszelkie dostępne opcje zmienialem w ustawieniach gry opcje do grafiki i nic, dlatego sądze ze to co cos ze sterownikami jest do ustawienia, tylko co??

 

p.s. grę przeinstalowywałem :-P

Edytowane przez Adrian eS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś san andreas prosze jakos przeslijcie bo niemoge swojego zainstalować

:mur:

 

Poczta pantoflowa czy golebiem ? :mur:

 

Adrian eS. sprobuj na jakis nowszych sterach 6.1 ( np. XG WarCat 6.1). Wylacz VPU recovery na probe; ew. zainstaluj jakies starsze stery (najlepiej 4.12). Sam mialem podobne problemy ,dochodzilo do tego jeszcze ze wywalalo do windy w czasie gry i tak mialem na roznych sterownikach m. in. 5.1. Musisz pokombinowac.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heski, spróbuj na ALLEGRO, tam jak im zapłacisz to napewno Ci wyślą, do tego ładnie zapakowane. Skoro nie możesz swojego zainstalować to może napisz dlaczego a nie od razu chcesz nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o maj... dawno tu nie zagladalem, niestety... ostatnio wgrywalem sobie nowe autka ktore wymagaja podmiany pliku vehicle.txd (nowe rejestracje, swiatla lepsze itp) i zaczelo mi sie tak dziac ze gra w obojetnie jakim momencie calkowicie sie wiesza, nie ma przy tym zadnych dzwiekow z windowsa, jest poprpsru jeden wielki freeze z ktorego nie da sie nawet wyjsc przez alt+tab, alt+f4, ctrl+alt+del, pomaga reset, sprawdzalem juz pare razy auta ktore modowalem, zmienialem spowrotem nawet vehicle.txd ale nic to nie daje ;o chyba bede musial zrobic reinstall gry i od nowa powrzucac auta... ale polecam zajefajny progs (jesli ktos o nim nie wspominal to ja wspomne) nazywa sie GTA Parking SA 1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje R.I.P. że tak się dzieje jak zrobisz coś źle z wgrywanym samochodem (przynajmniej ja tak miałem) i gdy dojeżdżasz do miejsca gdzie dane (wgrane) auto się znajduje następuje zwiecha kompa. Tak myśle, jedynym sposobem żeby to naprawić trzeba było zrobić reinstall gierki lub robić kopie zapasowe plików przed każdym wgranym modem.

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje R.I.P. że tak się dzieje jak zrobisz coś źle z wgrywanym samochodem (przynajmniej ja tak miałem) i gdy dojeżdżasz do miejsca gdzie dane (wgrane) auto się znajduje następuje zwiecha kompa. Tak myśle, jedynym sposobem żeby to naprawić trzeba było zrobić reinstall gierki lub robić kopie zapasowe plików przed każdym wgranym modem.

...to dziwne, u mnie jest inaczej - jeżeli jakiś podstawiany samochód jest spartolony, to gra po prostu go nie ładuje , jeżeli mam ten samochód zamknięty w garażu, to po prostu blokuje mi ten garaż - nie chce otworzyć - miłe zaskoczenie po vice, który automatycznie się sypał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli jest zle wgrany pojazd, to tak jak mowi KHOT gra sie wyjepapuje ;o przy ladowaniu save, ale to nie znaczy ze sie nie zgadzam z Toba Massimo.. gra np zawiesila mi sie w momencie bycia na wiezowcu w Los Santos jak chcialem wejsc do smiglowca ;ooo no nic dzis zobacze jeszcze czy mozna cos naprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie misji taxówkarza . Ilu trzeba pasazerów rozwiesc zeby zaliczyć misje ?? Rozwiozlem 44 i wyskoczylo mi ze misja taxówki zakonczona i ze w kazdym taxi jest nitro od tej pory , ale jezdzilem dalej bo nimy 50 czytalem ze trzeba rozwiesc i pech chcial ze wioząc ostatniego pasazera policja uszkodzila wóz i dachowalem :D Teraz nie wiem czy jezdzic od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mi to da ze wsiade ? chodzi mi o to czy po otrzymaniu informacji ze misja taxówi zostala wykonana i ze w kazdej taxówce jest nitro misja taksówkarza jest wykonana i juz nie musze jezdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...