Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzi mi o to czy jest nitro bo juz jest ale czy to juz koniec misji taksówki ? bo przypomne ze rozwiozlem 44 pasazerów a nie 50 jak gdzies czytalem

jeeeeeeeez, masz nitro, napisalo Ci ze skonczyles, czego jeszcze potrzbujesz zeby uwierzyc ze misje jest wykonana ? Chuck Norris ma Ci to powiedziec ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

nie chodzi mi o to czy jest nitro bo juz jest ale czy to juz koniec misji taksówki ? bo przypomne ze rozwiozlem 44 pasazerów a nie 50 jak gdzies czytalem

A ja przypomne, ze instrukcja obslugi mowi: status kazdej misji jest w Opcjach. Wejdz do opcji i sobie sprawdz. Klopoty z czytaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary oswiec mnie i powiedz gdzie mam w opcjach status kazdej misji bo chyba jestem slepy albo ci sie cos pomylilo :blink: jesli chodzi ci o statystyki to mam tam tylko podane ilu ludzi uratowalm ile pozarów ugasilem i tak dalej. ale nie ma czy misja jest wykonana ,wiec cos ci sie pokielbasilo : :wink: :rolleyes: :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tej instrukcji na oczy ale grałem w grę. W opcjach nie ma statusu ukończenia misji. W statystykach też nie - jest ilość rozwiezionych pasażerów i zarobiona kasa. Co do nitro, to jak już ktoś napisał, wsiądź do taksówki i sprawdź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje pierwsz i ostatnie 5 mapek zrobione do modu MTA SA.

Wielokrotnie testowane :D - wszystko OK

5 mapek zapewnia zabawę na ponad 1h :D

Czysty wyścig :D

Jak narazie szpilam tylko po LANie.

Jak ktoś ma zewnętrzne IP i pasują mu moje mapki niech da znać na GG: 5203323

Chętnie zagram (mój brat sie tesz dołaczy) - więc conajmniej trójkącik się utworzy.

Edytowane przez acp___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Moze na mnie trzeba brac poparawke, bo ja gram w to w wersji na PS2.

Az jak wroce do domu to kukne (jak nie zapomne) i moze zapodam fotke z instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Mam pytanie: Jest moze mod do San Andreas który kawałek miasta podmienia na miasto Liberty City (znane z GTA3)??

 

Proszę o link jesli jest taki mod :D

Na PS2 jest specjalny sposob, zeby dostac sie do Liberty City - potrzebny jest jet pack i dostep do ktorejs misji, ale juz nie pamietam jak to lecialo (gralem w to ponad rok temu)

Ogolnie Liberty City BARDZO rozczarowuje - szczegolnie pod wzgledem wielkosci.

W ogole w wersji PS2 (PC pewnie tak samo) jest mnostwo secretow - typu burdele, drug-housy (mozna kupic prochy), kluby z rozneglizowanymi panienkami itp. Jak znajde czas i motywacje to powrzucam troche z jakiegos starego Powerstation - tam sa podane sposoby jak gdzie dotrzec wraz z fotkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam krotkie pytanko. otoz na 9800pro mam ciagle resety TYLKO w tej grze, w zadnej innej. wejde do gry i po paru-kilkunastu minutach gry samoczynny resecik... zasilka to fortron350w wiec powinien wyrabiac, chlodzenie wyrabia...

 

slyszalem ze niektore osoby tez mialy podobne problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie brzmi: czy wiecie dlaczego nie chodzi mi GTA SA moj komp to 3.06ghz 512 RAM SiS661FX??

a moj kolega to wróżka i mi powiedział,że jego kolega ma tak samo, i pomogło wiesz co? podanie dokładnie o co chodzi.

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

klikam na ikone gry, wlacza sie pojawiaja sie te jakies filmiki rockstara i jak sie zaczyny ladowac do wylacza

1. Masz orginał?

2. Wgrałeś patche?

3. Sterowiniki itd masz nowe?

4. Inne gry chodzą dobrze?

5. WWW.GOOGLE.COM trudno obsługiwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie brzmi: czy wiecie dlaczego nie chodzi mi GTA SA moj komp to 3.06ghz 512 RAM SiS661FX??

Komputer z supermarketu?

 

Na zintegrowanych grafikach po prostu nie da się grać. Jesli nawet SA by Ci odpaliło, to wydajność byłaby katastrofalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem leży w tym, że w waszych kompach praktycznie nie ma karty graficznej. Cytuję specyfikacje waszych układów:

 

"Rdzeń graficzny SiS Real256E oparty jest na architekturze SiS315 zodnej z DirectX 7 i zawiera 2 potoki renderujące z 2 TMU na potok. Rdzeń jest taktowany zegarem 200MHz i może pracować z 32-64MB buforem ramek, wykorzystując architekturę SMA. Real256E jest wyposażony w 333MHz RAMDAC, wyjście telewizyjne NTSC/PAL TV-Out i złącze Digital Interface."

 

A San Andreas wymaga min. karty obsługującej DirectX 8. No i na tak słabej konfiguracji i tak byście sobie nie pograli nawet na minimalnych detalach pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

mam takiego samego kompa jak gelo1992 ale chodza mi gry z wyzszymi wymaganiami np torino 2006, czy worms forts, a san andreas tez nie . gdzie moze lezec problem??

Byc moze w tym, ze te gry z "wyzszymi wymaganiami" maja te wymagania znacznie nizsze? Problem tkwi w karcie graficznej, jak macie to napisane powyzej. Zakup karty graficznej (tutaj nawet GF4200 dostepny pewnie za grosze wystarczy) rozwiaze wasze problemy. Nie na zawsze, ale zawsze na jakis czas. Ale zanim kupicie karte graficzna, sprawdzcie jakie macie zlacze w kompie: AGP czy PCI-E, zeby nie kupic czegos, co bedzie potem lezec i sie kurzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

San Andreas działa na GF MX, więc nie musi być karta obsługująca dx8, niemniej SIS 315 jest mało popularna i twórcy gry mogli nie wziąć jej pod uwagę.

Ale nie rozumiesz, ze tu nie chodzi o jakis konkretny model karty, tylko o jej zgodnosc z pewnymi standardami? To nie sa czasy DOSa, gdzie w takim DukeNukem 3D mozna bylo odpalic rozdzielczosc nawet 1280x1024, ale trzeba bylo zainstalowac wczesniej jakiegos Vesa2.0 ktory rozpoznawal dana karte graficzna.

Karta albo obsluguje dane biblioteki z DirectX albo nie. Cala filozofia. Ta karta do DX7 wiec GTA:SA nie ruszy. Jedyne rozwiazanie: zakup karty graficznej. Moze byc malo popularna, byle byla zgodna z tymi minimalnymi wymaganiami gry, ktore mowia o zgodnosci z ktoryms tam DirectX i obsluga hardware'owa T&L.

BTW: minimalne wymagania gier sa podane na pudelku od gry i mozna to sprawdzic zanim sie gre zakupi, zeby uniknac rozczarowan i smiecenia na Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sialala

Dobrze myślisz, jednak praktyka mówi co innego:

- GF4 MX - dx7, T&L, działa gta sa

-SIS 315 -dx7, T&L, nie działa- może problem w takim razie nie jest w karcie?

 

Inny przykład: Brothers In Arms: w readme jest napisane, że może nie działać na niektórych laptopowych odpowiednikach kart i tak jest rzeczywiście: na Acerze z FX5200 nie poszło (sterowniki najnowsze), a na desktopie FX5200 idzie, więc z tą zgodnością sprzętową nie zawsze jest, jak w teorii...

 

Edit:

Uważam, że problem z sis 315 + gta może też leżeć w olaniu przez sisa sterowników.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...