Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to niestety jest. Zaczynając od GTA:3 kończąc na GTA:SA. Zawsze jak sie jedzie 1 autkiem to mijamy nonstop takie same autka :) Ale to ma 1 plus, jak się rozbijemy to mamy zaraz obok idento auto :]

BTW: @Krzys_op nie pisze sie 2 postów pod rząd !! Używaj Opcji EDYCJA

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mi sie nie podoba w KAzdej serii GTA i SAN ANDREAS rowniez nic z tym nie zrobili

mianowicie kiedy szukam jakiegos samochodu i nie moge nigdzie go znależć, nagle sie pojawia i jak do niego wsiadam widze juz 3 takie same obok.

pozatym jak sie jedzie jednym typem auta czesto pojawiaja sie takie same samochody jakby jezdzily grupami

 

Czy ktos zna na to jakies lekarstwo zeby samochody pojawialy sie bardziej losowo?

Ta niestety może to być bardzo wkurzające. Często po podmianie jakiegoś autka za inne, szukamy go by zobaczyć jak wygląda. Można tak szukać kilka godzin, a jak go znajdziemy to nagle wszyscy mają takie ;). Dziwnie rozwiązali tą losowość pojawianych się aut. Podobnie ma się sprawa "znikających samochodów"; gdy miniemy jakiś samochód jadący z naprzeciwka, często po spojrzeniu w tył już go nie ma lub jest już jakiś inny. Niestety nie ma jak na razie lekarstwana to. Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W misji Fender Ketchup napotkałem dziwny problem: kiedy trwał jeszcze film i samochód z przywiązanym człowiekiem którym kierował CJ dobijał do zamkniętych drzwi garażu , gra ulegała praktycznie zablokowaniu ..... rozwiązałem to naciskając przycisk odpowiedzialny za sprint.

 

Jak szybko zarabiać pieniądze: w kasynie ( np. four dragons ) idziemy do ruletki gdzie możemy postawić 1 mln ( najpierw trzeba rozwinąć umiejętności na mniejszych sumach ) .... stawiamy np. na czerwone i mam 50% szansy podwojenia 1 mln - tu kończą się problemy z pieniędzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech chyba zaczne grać w tych kasynach :D Chociaż mam kupe kasy i mi w sumie więcej nie potrzeba, ale dla samej zabawy :wink: Na początek polecam straż pożarną, za końcowe pożary można niezłą kase natrzepać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście wiedzieli jak długo nalicza takie sumy .... 35 mln to chyba rekord.

 

WYGRAŁEM !!! :P

 

.... aż się zera wygranej nie zmieściły w tabelce po lewej .... he he he

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, instalowalem u kumpla GTA:SA na konfigu: Radeon 9550XT, Procek Pentium 4 1.4GHz , 512MB RAM i po zainstalowaniu gra niemilosiernie tnie bezwzgledu na rodzaj poziomu detali, sterowniki najnowsze instalowal i nadal to samo, pomozcie, jestem otwarty na wszelkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz gotowego moda z furami - glownie amerykanskie krazowniki i te sprawy ale wazy ponad 1GB bo caly plik gta3 trza by wrzucic a to jest raczej niewykonalne.

Ale dla ciekawych moge wrzucic skriny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie wrzuce skriny to sobie zobaczycie co to warte :[]

Nie mam co prawda narazie DvD-Rw ale w najblizszym czasie sie to zmieni wiec jakby ktos baardzo chial to czemu nie...

Dodam tylko ze nie moge juz patrzec na zwykle gta z kolckami zamiast samochbodow hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma moda, ktory zmienia wszystkie fury na raz a nie po jednej, bo nie chce mi sie tyle bawic. Do vice city sie ssalo modern moda, wrzucali i gra.

1gb to strasznie duzo jak na dzisiejsze czasy... dema gier sa nieraz wieksze. ;] Moge ssac nawet 5gb, ale chce miec wszystko w jednym pliku. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zainstalowalem sobie GTA:SA - wlaczam gre a tu wszystko takie jakby zielone :| dym z kol itp byl zielony. Przeinstalowalem stery do grafiki i to samo ;/ co moze byc? patrzylem na googlach ale nic nie bylo na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zainstalowalem sobie GTA:SA - wlaczam gre a tu wszystko takie jakby zielone :| dym z kol itp byl zielony. Przeinstalowalem stery do grafiki i to samo ;/ co moze byc? patrzylem na googlach ale nic nie bylo na ten temat.

Daj na 32 bit, na 16 bit mialem to samo co Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma moda, ktory zmienia wszystkie fury na raz a nie po jednej, bo nie chce mi sie tyle bawic. Do vice city sie ssalo modern moda, wrzucali i gra.

1gb to strasznie duzo jak na dzisiejsze czasy... dema gier sa nieraz wieksze. ;] Moge ssac nawet 5gb, ale chce miec wszystko w jednym pliku. ;]

Czasami warto się pomęczyć, bo efekt będze taki, jaki będzesz chciał żeby był. Poza tym te gotowe mody mają wiele błędów i często sprawiają więcej problemów, niż przyjemności z ich używania. Coś o tym wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubogie tekstury. Ktos dawal jakis czas temu w tym temacie screena z jakas beta, taki mod by sie przydal, ktory zmienia furki na najnowsze sztuki ;]

Widzisz, nie chcialem wbijac do tej gry samych super nowych bryk pokroju Diablo/Carrery GT/BmwM6/Murcielago/Vanquisha etc. bo zabiloby to jej klimat, dlatego skupilem sie na takim dobraniu pojazdow zeby odpowiednio pasowaly do czasu w grze - bodajze 96r (?) - w duzej mierze sa to amerykanskie fury do tego topowe samochody polowy lat 90 tych no i oczywisie klasyki ;] bo akurat wg mnie najlepiej pasuja do klimatu.

 

Poprostu wyszedlem z zalozenia, ze gra w GTA SA w ktorej tak istotnym elementem jakim jest samochod, tymi "kartonami" jest mocno zubozona, sa poprostu obrzydliwe (nie wszystkie), do tego nieudolnie nasladuja oryginaly ;]. I tak sobie szukalem wszelkich ciekawych pojazdow, gta skonczylem mase czasu temu ale nadal szukalem nowych fur i przy okazji sluchalem muzyki ktora niezmiernie lubie RadioX/KDST/KJAH/Bounce i tak modzik rosl az zmienilem 90% pojazdow w grze zanim sie obejrzalem.

No to teraz chce dokonczyc skoro juz zaczolem ;] pelna lista zmian juz prawie gotowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Wlasnie wrocilem od -Caleb-'a i mam mod'a juz wgranego ;> Zaraz bede testowal ;] Jak jest ktos chetny to moge zgrac na dvd za kilka dni, bo jedzie do mnie nagrywarka dvd, albo wpadac z dyskiem i nagramy, okolice wawy ;> Pozdrawiam ;> Walcie na priv ;*

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie ustawienia jeśli chodzi o grafikę w SA?

Mam pewien problem i nie wiem czy dotyczy to tylko mnie, mianowicie mogę grać z efektami na max + aa4x i gra ładnie śmiga, czasem nie chodzi za szybko w chmurach kiedy latam, ale da się przeżyć. Masakra zaczyna się dopiero koło domu CJ'a. Zdązyłem zauważyć, że to przez cienie które są rzucane przez druty wiszące nisko w powietrzu itp. w innych częściach miasta nie ma problemu bo nie ma aż tylu cieni. da się coś zrobić żeby było lepiej? Cienie wyłączają się pryz ustawieniach na low, ale troche mi te ustawienia nie pasują bo tylko w tej cześci miasta jest taka kiszka.

 

p.s.

 

Nie piszcie proszę żeby po prostu unikać tego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mi zawsze na starszej karcie graficznej zwalniało w innym miejscu - przy Ammunation na południe od domu CJ'a, ale nie koło jego domu - więc może to nie wina zbyt wypasionych ustawień (duża (?) rozdzielczość, AA) tylko sterowników do karty graficznej czy fragmentacji dysku. Ale to takie gdybanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hehe, ja majac radka 9550 gralem w SA w 1024x768 16 bit, te goolne ustawienia na high z AAx2.

Chodzilo super - zadnych zwolnien.

 

Przy takich samych ustawieniach na mojej obecnej karcie bylo duzo gorzej.

Pojawily sie wlasnie te cienie ktorych nie mialem na poprzedniej karcie. Zwalnialo czesto, do tego kiedy troche nadymilem samochodem to mialem z 10 fps (czego nie uswiadczylem na poprzedniej karcie) - i ogolnie to lipnie chodzilo raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem pewny, że to przez cienie. Tam gdzie są duze budynki albo ich nie ma to analogiczbie jest jeden duży cień albo wcale. A koło domu CJ i może jeszcze w kilku innych miejscach jest dużo rzeczy, które rzucają cień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ja tez jestem pewien, bo na poprzedniej karcie nie mialem ich w OGOLE i to one obciazaja tak ostro karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...