Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Mi przypomina to cos, ale napisze w spoilerze

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
PENIS!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja majac radka 9550 gralem w SA w 1024x768 16 bit, te goolne ustawienia na high z AAx2.

Chodzilo super - zadnych zwolnien.

 

Przy takich samych ustawieniach na mojej obecnej karcie bylo duzo gorzej.

Pojawily sie wlasnie te cienie ktorych nie mialem na poprzedniej karcie. Zwalnialo czesto, do tego kiedy troche nadymilem samochodem to mialem z 10 fps (czego nie uswiadczylem na poprzedniej karcie) - i ogolnie to lipnie chodzilo raczej.

mialem identycznie na 6600gt po przesiadce z gecuba 9550xt :(

na 9800pro troche lepiej niz na 66gt, ale bez rewelki :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi Ci o gotowe paki z furami to bardzo mi przykro nie ma takich, a przynajmniej ja nie natknolem przeszukujac stronki o GTA SA.

 

Ale sam sobie zmajstrowalem takiego moda i jetem z tego powodu baaardzo zadowlonym czlowiekiem ;]

Screeny z Car Moda sa strone/dwie wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji z przywiązanym do maski samochodu kolesiem. Samochód nie może wyjechać z garażu (tak jakby w coś przywalił i mieli kołami w miejscu). Sytuacja powtarza się po wgraniu wcześniejszego save'a. Jest na to jakiś sposób? Wcześniej nie miałem takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji z przywiązanym do maski samochodu kolesiem. Samochód nie może wyjechać z garażu (tak jakby w coś przywalił i mieli kołami w miejscu). Sytuacja powtarza się po wgraniu wcześniejszego save'a. Jest na to jakiś sposób? Wcześniej nie miałem takiego problemu.

Już pisałem w tym temacie. Użyj szukajki. W poście pamiętam że padała nazwa misji. Pamiętam że jeden klawisz rozwiązuje problem.

 

...no nie .... dosłownie na poprzedniej stronie jest :-P

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam mały problem z GTA:SA... Kiedyś jak grę instalowałem pod WinXP to pammiętam że śmigała pięknie :D Ale od jakiegoś czasu pracuje na Win2k3 + SP1... i dziś chciałem sobie pograć w poczciwe GTA:SA, i po instalacji gdy uruchamiam gre widze tylko początkowe logo R*, następnie nie widze kompletnie nic na ekranie (czarny ekran), ale gdy kilka razy nacisne enter (oczywiście nie widząc nic na monitorze, jest tylko dzwięk) to wchodze do gry, ale ta strasznie szarpie (praktycznie chodzi tak powoli że nie da się w nią grać), i widać jak tekstury się przenikają (jak ide w jakąś strone, to widać np. to że za domem jedzie auto... takjakby dom był przezroczysty)... wie ktoś w czym może tkwić problem??

 

Z góry dzięki za pomoc... dodam jeszcze tylko że inne gry chodzą mi znakomicie, a owe GTA:SA zainstalowałem równierz na kompie siostry (bo myślałem że może się płyta instalacyjna uszkodziła), ale u niej pod WinXP wszystko ładnie chodzi :angry:

Edytowane przez koli84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnej wersji nie jestem w stanie podać ale mogę polecić instalkę starszych sterów (często taka zmiana rozwiązuje problemy przy starszych grach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam takie pytanie Gdzie w tej grze włacza się dzwiek EAX, HD advance ...... ? w opcjach audio nie moge znaleść

Niedawno zakupilem Audigy 4 i chciałbym cieszyć się tym "pieknym dzwiekiem w grach " jak to się mówi

 

chcialem jeszcze dodać ze przeinstalowałem na nowo gre i nic. :((

odpowiedzcie mi chociaz prosze czy w menu AUDIO znajduje sie opcja EAX ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma tego w opcjach, chociaż w poprzednich GTA było. Pamiętam, że na początku był ten problem u niektórych osób, że właśnie EAX nie działało i trzeba było podmienić plik w katalogu gry eax.dll bodajże na starszy lub nowszy, nie pamiętam już :). W każdym razie zajrzyj na początek tego tematu lub poszukaj na forach o San Andreas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki

 

na forach o GTA SA nie znalazłem wzmianki odnosnie tego problemu z EAX ale natrafilem na coś na jakims angielskim forum o GTA Sa ni i faktycznie bylo cos na temat podmiany pliku eax.dll na stary i tez tak zrobilem ale niestety nic to nie dalo :(

Ludzie jak to jest gdy właczacie gre odrazu macie dzwiek przestrzenny eax ?

czy ktos z was miał również problemy podobne do moich ?

Edytowane przez Thomas124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

wiec musze sie pożegnać z EAX w SA :( wczoraj wywalile gre wkurzylem sie ...

Rozumiem, ze jestes gluchoniemy i zamiast grac sluchasz gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niewidomy" miałoby w powyższym zdaniu "ciut" więcej sensu... :D

Co Ty tam wiesz, Sialala ma zawsze racje :lol2: do gry wcale nie jest potrzebny dziwek szczegolnie w GTA gdzie muzyka odgrywa dramatycznie mala role :D

 

EDIT

No przestrzenny nie ;]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

"Niewidomy" miałoby w powyższym zdaniu "ciut" więcej sensu... :D

hehe - masz mnie ;)

A co do Caleba - czy ja pisalem, ze muzyka nie jest wazna? Jednak powiedz: czy do tej gry KONIECZNY jest dzwiek przestrzenny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

bo masz pirata?

 

//

 

BTW, mam pytanie, czy w wersji konsolowej jadac sobie miastem zobaczymu napis "loading"?

Pentliczek, po prostu scinka byla, czy pojawil sie napis loading lub jakis inny?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

mi czasem się zdarzyło, poprostu konsola doczytuje z płytki

Napisu nie widzialem - czasami tekstury pojawialy sie na pustych bloczkach - na zasadzie: jade szybko, widze daleko jakies budynki, a tekstury na nich pojawiaja sie nagle gdy jestem niedaleko.

Napis "loading" pojawial sie wylacznie przy wchodzeniu/wychodzeniu do budynkow z tego co pamietam.

Zdarzaja sie tez czasami lekkie spadki FPS - podczas jakiegos duzego karambolu, gdy jest sporo samochodow, porozwalane slupy itp. Jednak ponizej 30 to raczej nie schodzi - dostrzega sie je, bo poza tym gra jest idealnie plynna.

Wiem, ze sporo osob narzekalo na framerate w GTA:SA na PS2 - jednak to ponoc przypadlosc "kopii bezpieczenstwa" - gra praktycznie caly czas mieli plytke doczytujac z niej bez przerwy, wiec pewnie jakosc wypalenia tejze ma tu spore znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...