Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

No kurde :/. Ja słyszałem o jakimś podmienianiu textur albo załadowaniu ich odnowa. Pliz help.

 

Ponizej macie skrnina o co mi chodzi.

Dołączona grafika

Jak sie zbliże to textura jest ale w oddali jest czarna dziura jak na skrinie. Tak mam w paru miejscach głownie na wsi i wiaduktach :/. Wkurzające to jest. Help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Prosze o pomoc, zrobilem pewnego moda w gta i przez przypadek zapomnialem zrobic kompi zapasowej pewnego pliku i teraz gra mi sie wali, jak by ktos tak posłał plik który jest w folderze data, plik nazywa sie ''gta'' jest to plik DAT wazy ok 4KB, na maila ded12@op.pl, bede wdzieczny.

 

EDIT: ok problem naprawiony :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry ze post pod postem ale musiałem :/. Ponizej macie skrnina o co mi chodzi.

Jak sie zbliże to textura jest ale w oddali jest czarna dziura jak na skrinie. Tak mam w paru miejscach głownie na wsi i wiaduktach :/. Wkurzające to jest. Help.

Mi takie cos sie robilo jak kiedys mialem detale na low , ustaw odleglosc rysowania na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak rzeczywiście tak jest :/ wzialem na med i po wejściu do gry już tego nie było. Problem w tym ze mi fpsy spadają do 25 czesto a tutaj sie nie da grać przy tylu :/. Trudno zostaje przy low i min 50 fps. Dzieki za dobrą podpowiedz. Jak dostane 7600gs to bede grał na full ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za karta ;). Ma 3,5 roku 4/2 potoków (teoretycznie 8 praktycznie 4 :/). Poprostu na high mam min 25 fps a czesto mam srednie w granicach 25-35 a z takim fpsem w gta nie da sie grac ;). Wole min 50 i grać na low tylko te textury :?.

 

A tak btw jest może taka poprawka/mod który sprawia, że policja cie nie sciga jak zabijasz przestępców grajać policja (misja viligate czy jakos tak :P). Wkurza mnie ze jak zabijte troche przestepców to pojawia sie gwiazdka polici a potem jest coraz gorzej. Tego nie było w gta3 ale w vice city był ten bład :?. Jest jakiś mod na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za karta ;). Ma 3,5 roku 4/2 potoków (teoretycznie 8 praktycznie 4 :/). Poprostu na high mam min 25 fps a czesto mam srednie w granicach 25-35 a z takim fpsem w gta nie da sie grac ;). Wole min 50 i grać na low tylko te textury :?.

 

A tak btw jest może taka poprawka/mod który sprawia, że policja cie nie sciga jak zabijasz przestępców grajać policja (misja viligate czy jakos tak :P). Wkurza mnie ze jak zabijte troche przestepców to pojawia sie gwiazdka polici a potem jest coraz gorzej. Tego nie było w gta3 ale w vice city był ten bład :?. Jest jakiś mod na to ?

 

Sposób 1 Nie oszukuj , po to jest tak zeby było trudno ...

Najlepiej jedz do bazy wojskowej ( niedaleko lotniska , wjedz jakims autem ) w hangarze stoi czołg

Ukradnij go i jedz na lotnisko ...wysiądz i biegnij do zapisu ...

Gdy zapiszesz czołg bedize stał nadal a Ciebei nikt nie bedzie gonił...

Wcisnij 2 i zacznij niszczyc przestępców ....( najlepszy sposobna kase ..

ja zrobiłem chyba 41 poziom zarobiłem grubo ponad 300000 albo i wiecej ....

Czołgu nie mozna zniszczyc , wiec do 6 gwiazdki masz luz ...

Nie wjezdzaj nim w pozostajacy ogien na drodze i jak bedzie cie gonic wojsko to zapakuj go do garazu i zapisz ...

 

Sposób 2

Motor policyjny , troche ciezko ale 12 poziom zrobisz na 4 gwiazdkach wiec jest w miare znosnie , ale lepiej zrób to czołgiem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi tez sie nie chce wierzyc ze na sprzecie yuucOm gra sie tnie. A co do vigilante mission - to mozna jeszcze ja przejsc hunterem (ten wojskowy smiglowiec) , stoi rowniez w bazie kolo Verdant Meadows , kwestia tego ze trzeba go wyczuc , bo on lata troche "gorzej" niz reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YuucOm, włącz Anizo, z tego co pamiętam to to pomaga.

DOKŁADNIE. FAQ jest zrypane a wiecie dlaczego ;). BO poziomy low,med,high i v.high oprócz cieni itp wymuszają anzio.

low - nie ma anzio

med - 2x

high - 4x

v.high - 8x

 

Jak włacze anzio 4x to już tylko bardzo daleko widać braki w texturach ;D.

THX Scorpio

 

@Krzychu

ta gra mi sie nie tnie bo na ustawieniach 1024x768x32 high max draw distance mipmapping on mam min 25 fps (w jednym tylko miejscu) a srenio 40-27 fps w miescie. Problem w tym ze w gta nie da sie tak grać ;). Wole min 50fps i bez cieni :P. I pamietajcie ze w 3dmarku05 z nowymi shaderami mam kolo 1000 pkt :P.

 

@CyraxFX

nie chce oszykiwać. CHodzi o to ze jest to nierealne jak atakuje cie policja wtedy kiedy ty scigasz przestepce. W gta3 tak nie było a od vice city tak jest :/. Zabije 3-4 przestepców i mam gwiazdke :/.

 

EDIT.

Wymusiłem anzio 8x i jest git 45-60 Fps wiec da sie grać i textury all są. Wielie dzieki Scorpio :P

Warto było by dać do FAQ to ze anzio pomaga na znikajace textury ;).

 

Mam jeszcze jedno pytko:

Da sie podłaczyć przyczepe do tira ? jak tak to jak :P

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Jeżeli nie chcesz aby cie policja goniła wpisz kod

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Aezakmi
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
, co do tego czy da sie podłaczyc przyczepe do tira to da sie musiasz podjechac do niej i nacisnac przycisk ''2''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego czy da sie podłaczyc przyczepe do tira to da sie musiasz podjechac do niej i nacisnac przycisk ''2''.

Nie trzeba nic dusic , wystarczy ze podjedziesz tylem do niej i sama sie podczepi.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jest jeszcze kod asnaeb - jak chcesz zeby policja cie przestala gonic kiedy masz kilka gwiazdek , ale nie czituj to psuje cala gre.
Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu nie chodzi mi o cziti bo viligate przeszedłem juz danowo ale chciałem pograć jak to w realu :/. czita nie wpisze bo mi staty popsuje. NIci ze 150 lvl viligate pod rzad jak to było w gta3 ;d.

 

Co do przyczepy to mis sie sama nie przyłacza :/. Może złą biore. Gdzie jest jakaś taka doczepialna ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przyczepy to mis sie sama nie przyłacza :/. Może złą biore. Gdzie jest jakaś taka doczepialna ?

Stoja w Los Santos kolo Unity Station (bardziej w strone ganton) , znajdz w poblizu na mapie warsztat dla samochodow pay`n`spray i ta sama ulica jedz w dol do torow , tam jest drewniany plot i taka zatoczka w ulicy , zawsze stoja dwie pryczepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoja w Los Santos kolo Unity Station (bardziej w strone ganton) , znajdz w poblizu na mapie warsztat dla samochodow pay`n`spray i ta sama ulica jedz w dol do torow , tam jest drewniany plot i taka zatoczka w ulicy , zawsze stoja dwie pryczepy.

Hm właśnie tych próbowałem. Mam podjechać tirem czy tą białą cieżarówką ? bo ani tym ani tym nie brało mi naczepy :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm właśnie tych próbowałem. Mam podjechać tirem czy tą białą cieżarówką ? bo ani tym ani tym nie brało mi naczepy :P.

Nie wiem i jakie ci chodzi , wez samochod ktory sie nazywa Linerrunner / tanker / roadtrain - do tych ciezarowek mozna podlaczyc przyczepy , no i musisz trafic , tj rowno z przyczepa celowac przy cofaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm

Z tego co pamiętam to w GTA:3 policja też cie ścigała podczas robienia Viligante mission... Tylko, ze nie byli tak nachalni jak w gta;vc & sa ;] No chyba, że ja miałem jakąś inną wersję :S [nie miałem PL]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu nie chodzi mi o cziti bo viligate przeszedłem juz danowo ale chciałem pograć jak to w realu :/. czita nie wpisze bo mi staty popsuje. NIci ze 150 lvl viligate pod rzad jak to było w gta3 ;d.

Dlaczego nici ? Jedyne z czym jest problem to głód. Ale jak wysiądziesz z czołgu to masz 60 sekund aby coś zjeść i kontynuować misję. Te gwiazdki nie lecą aż tak szybko. O ile pamiętam najłatwiej zarobić gwiazdki strzelając, więc gdy tylko rozjeżdżamy czołgiem auta ściganych, to jest łatwiej. Edytowane przez Złodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nici ? Jedyne z czym jest problem to głód. Ale jak wysiądziesz z czołgu to masz 60 sekund aby coś zjeść i kontynuować misję. Te gwiazdki nie lecą aż tak szybko. O ile pamiętam najłatwiej zarobić gwiazdki strzelając, więc gdy tylko rozjeżdżamy czołgiem auta ściganych, to jest łatwiej.

150 miłem wózkiem a tutaj sie nie da :/. CZołgiem jest za łatwo i nie jest to efektowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YuucOm, a próbowałeś wykonywać misję vigilante przy pomocy Huntera (Apache 64H)? Przy pomocy tego helikoptera jest łatwiej wykonać vigilante niż przy pomocy czołgu.

A probowaliscie wykonywac te misje czolgiem na lotnisku?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YuucOm, a próbowałeś wykonywać misję vigilante przy pomocy Huntera (Apache 64H)? Przy pomocy tego helikoptera jest łatwiej wykonać vigilante niż przy pomocy czołgu.

nie jeszcze. Vigilante już "przeszedłem" ale zawsze lubiłem w gta 3d grać samochodem dla zabawy (pościgi itp :P)

Z tym anizox8 to prawda. Gra przyspiesza ale albo mi sie wydaje albo po prostu obniza detale znajdujace sie najblizej (np. trawa) ?

Chyba też obniża. Przynajmniej nie mam już znikających textur :D.

 

Btw wiecie może jak sie dowiedzieć w gta:sa który jest aktualnie dzien tygodnia itp ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby polatać Hunterem to trzeba wszystkie misje w szkole latania zaliczyć na złoto czy gdzieś go można znaleźć ? Bo nie widziałem w bazie jakoś nigdy, ani nigdzie indziej.

 

Dzień tygodnia - chyba ustawienie "action" w foot controls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Za płynność tej gry powinien ktoś oberwać ;/ Gra chodzi tak samo na ustawieniach low bez AA jak i na High z 4X AA i maksymalnym dystansem widoku. Mam Geforca 6800GS 128MB/128Bit Sterowniki 84.56. Gra z frame limiterem chodzi płynnie 25FPS niezależnia jakie ustawienia jednak podczas strzelanin spada do 17FPS. Sprzęt do P4 2.4Ghz 2x256Ramu i karta jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Na radku 9550 gralem w to na 1024x768 16 bit, aax2, widocznosc max, detale high i w ogole nie zwalnialo - plynniutko. Kupilem gf6600, teraz 7600 i gra chodzi gorzej bo doszlo pare nowych efektow ktore zzeraja fpsy. W tym problem chyba ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na radku 9550 gralem w to na 1024x768 16 bit, aax2, widocznosc max, detale high i w ogole nie zwalnialo - plynniutko. Kupilem gf6600, teraz 7600 i gra chodzi gorzej bo doszlo pare nowych efektow ktore zzeraja fpsy. W tym problem chyba ;]

Jakie to "dodatkowe efekty"? W ogole nie zwalnialo?? - polec sobie w chmury , obojetnie jaki sprzet mocny czy slaby - bedzie cielo jak cholera.

 

@Jestemnoobem

 

Wylacz frame limiter. Pozatym 512Ram na ta gre przy 1024x768 to dosyc malo , ja mam 768 i co chwile mam doczytywanie z HD jak jade szybko autem i skakanie gry przez to.

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to git z tym tygodniem. A teraz powiedzcie mi gdzie stoi (w miejscu) w Los santos mountain bike ?. Rzadko go spotykam a dużo fajniej nim sie jeździ niż na bmxie.

MTB:

1. W Palomino Creek na polnoc od LS na wsi Red County.

2.W BlueBerry w Redcounty.

3. Czasami stoi w Vinewood przy jakiejs rezydencji w polnocnym LS , ale nie jestem pewien.

4 Na Mt. Chiliad stoi jeden oraz pod nia od strony Angel Pine.

5. trzy stoja w back`o`beyond obok autostrady ,odrazu za wyjazdem z tunelu skrecic w prawo jadac w strone SF.

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...