Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu7 co Ty za glupoty gadasz z tym doczytywaniem przy 512mb ramu ? :) ja gram na sprzecie (sygnatura) z 512 mb ramu i nie mam czegos takiego. serio, czesto robie sobie poscigi (szybka jazda fura) i nie mam kompletnie zadnego doczytywania, od czasu do czasu sie zdarzy ze cos doczyta ale to jest naprawde sporadycznie. gram w rozdzialce 1024... detale wysokie, zasieg max i fps limiter off. nie mam nawet prawa na nic narzekac. warto czasami poswiecic godzinke na przeinstalowanie zasyfionego paromiesiecznego systemu ktory powoduje ze komp dziala na 50% swoich mozliwosci ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ja bym ten fakt raczej wiązał z tym, że masz radka z podpisu na których to GTA śmiga najlepiej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w 1024x768 Anizo x8 albo AAx4 very high , limiter off , max rysowanie swiata , i jak zapieprzam pojazdem to widac ze czasami nie nadaza dogrywac i mam przyciecia , mimo ze mam w miare szybki dysk , w burscie mam 135MB. Mam takie jedno miejsce w LS gdzie jak pojade to fps mi spada czasem nawet do 10 , nie wiem czemu tak zawsze w tej dziwlnicy Willowfield kolo emmeta gdzie lezy spluwa na tej slepej uliczce gdzie mozna kupic dom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee sorki , juz chyba wiem czemu mi tak doczytuje , zapomnialem ze mam podmienione full gablot na inne , bardziej skomplikowane ,stad te doczytywanie i wieksze wchlanianie pamieci :rolleyes:

 

A jak macie z chmurami? bo zawsze mi sie w nich gra mocno scina ,tj duzego spadku fps nie mam , ale widac szarpanie gry. :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie pamietam, duzo nie latalem ale pewnie tez wolno tam mi chodzilo.

Np. na radku 9800 nie bedzie cieni rzucanych przez lampy i jakies inne bajery, nie pamietam juz. A wiadomo, jak sie jedzie przez miasto to pelno lamp stoi, i na prawde tutaj gra mi na 6600 chodzila o wiele lipniej niz na radku 9550, na ktorym nie bylo cieni.

A troche szkoda, bo chcialem sobie pograc ale framerate byl strasznie wkurzajacy.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam, duzo nie latalem ale pewnie tez wolno tam mi chodzilo.

Np. na radku 9800 nie bedzie cieni rzucanych przez lampy i jakies inne bajery, nie pamietam juz. A wiadomo, jak sie jedzie przez miasto to pelno lamp stoi, i na prawde tutaj gra mi na 6600 chodzila o wiele lipniej niz na radku 9550, na ktorym nie bylo cieni.

A troche szkoda, bo chcialem sobie pograc ale framerate byl strasznie wkurzajacy.

Ja posiadam 9800 i cienie drzew/lamp mam już na medium, co przy dużym zagęszczeniu rzeczywiście powoduje niemiłosierny spadek FPS. Ale różne tweaki/ustawienia pomogły :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTB:

1. W Palomino Creek na polnoc od LS na wsi Red County.

2.W BlueBerry w Redcounty.

3. Czasami stoi w Vinewood przy jakiejs rezydencji w polnocnym LS , ale nie jestem pewien.

4 Na Mt. Chiliad stoi jeden oraz pod nia od strony Angel Pine.

5. trzy stoja w back`o`beyond obok autostrady ,odrazu za wyjazdem z tunelu skrecic w prawo jadac w strone SF.

Tylko vinewood jest z los santos a tam rzadko stoi ;), ale i tak thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko vinewood jest z los santos a tam rzadko stoi ;), ale i tak thx.

Wiem podalem najblizsze okolice LS gdzie ten bike jest bankowo zawsze , poniewaz nie bylem pewien czy ten MTB stoi w vinewood :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam ludzi do scigania się na moim serwerze:

2paq MTA:SA Race Server PL

Kontakt na GG: 5203323

 

mod do pobrania z tej strony, zmodyfikowany* handling.cfg dostępny tutaj

 

tak ja pisze u samej góry, interesuje mnie ściganie się!!

 

*) zmiany dokonane w pliku: spowolnilem to co wg. mnie powinno jezdzic wolniej, przyspieszylem to co powinno wg. mnie jezdzic szybciej - popracowałem też czasem nad prowadzeniem

to czy pobierzesz ten plik czy nie, nieobchodzi mnie :P twoja sprawa, ja go uzywam i Ci co graja stale ze mna

należy jednak pamiętać o zapisaniu orginalnego pliku, gdyż na niektórych serwerach z włączonym anto-cheat wymagany jest orginalny plik

Edytowane przez acp___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTB rządzi. Spokojnie miałem ponad 5000 foot weelie (ponad 190 sec ;d).

 

Ej mam mały problem. Jestem sobie przejazdem w San fiero. W Doherty (naprzeciwko mieszkania które da sie kupić) jest Driving School. W srodku jest babka :P, które nie wiem do czego jest ale ma co chwile jakieś prośby. Najpier byłem dla niej za chudy a teraz nie mam stylu :/. O co jej chodzi ? bo przebierałem sie we wszystko, usuwałem tatuaże i nic. Help i w ogole do czego jest ta pani ? ;)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTB rządzi. Spokojnie miałem ponad 5000 foot weelie (ponad 190 sec ;d).

 

Ej mam mały problem. Jestem sobie przejazdem w San fiero. W Doherty (naprzeciwko mieszkania które da sie kupić) jest Driving School. W srodku jest babka :P, które nie wiem do czego jest ale ma co chwile jakieś prośby. Najpier byłem dla niej za chudy a teraz nie mam stylu :/. O co jej chodzi ? bo przebierałem sie we wszystko, usuwałem tatuaże i nic. Help i w ogole do czego jest ta pani ? ;)

Ta pani , chyba Helen (o ile dobrze pamietam) jest dodatkowo w grze , moze byc twoja laska , ale nie jest to potrzebne do fabuly , zeby ja poderwac musisz miec duzy poziom sexapilu - najlepiej zaloz garniaka , ktorego dostales (o ile dostales) od tej laski w LS ktora w jednej misji trzeba bylo wyciagnac z plonacej chaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pani , chyba Helen (o ile dobrze pamietam) jest dodatkowo w grze , moze byc twoja laska , ale nie jest to potrzebne do fabuly , zeby ja poderwac musisz miec duzy poziom sexapilu - najlepiej zaloz garniaka , ktorego dostales (o ile dostales) od tej laski w LS ktora w jednej misji trzeba bylo wyciagnac z plonacej chaty.

garniaka mam od denice. Malo sexapilu mi dodaje ;). Jakiś taki sredni mam (raczej prawie zerowy bez garniaka). Da sie go jakoś zwieszyć ? :D

 

A tak btw to można pojeździć w tej driving school czy nie ? bo na tym "parkingu" pusto jest i nie ma zadnego wózka ani osoby u której można błoby sobie pojeźcić. Myślałem ze ta lala bedzie właśnie instruktorką :P. Chyba sie przemyslałem :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ale ty masz problemy... omg zamiast zadawac glupie pytania to sprawdzaj dokladnie... nie pamietam juz czy trzeba podejsc do jakiegos monitorka, czy do jakiejs osoby zeby rozpoczal sie kurs...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garniaka mam od denice. Malo sexapilu mi dodaje ;). Jakiś taki sredni mam (raczej prawie zerowy bez garniaka). Da sie go jakoś zwieszyć ? :D

U mnie jest polowa sexapilu , mam garniaka , fryz elvisa (za 1000$ :) :) i jakies konkretne papcie , nie wiem co mozna zrobic zeby bylo wiecej sexapilu.

 

A tak btw to można pojeździć w tej driving school czy nie ? bo na tym "parkingu" pusto jest i nie ma zadnego wózka ani osoby u której można błoby sobie pojeźcić. Myślałem ze ta lala bedzie właśnie instruktorką :P. Chyba sie przemyslałem :lol:.

Tam masz czerwone koleczko wejdz w nie i pogadasz z tym kolesiem pozniej podejdz do telewizora i bedziesz mogl rozpoczac kurs jazdy.

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam tego kóleczka ;(. Sprawdzałem nie raz. Kurcze.

 

EDIT

 

PRzed chwilą jeszcze raz patrzyłem i nie ma :/. W tym pomieszczeniu są tylko 2 osoby (panna i koles który z nia rozmiawia). Może nie moge iśc do driving school bo mam driving skill na fulla ? :P

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garniaka mam od denice. Malo sexapilu mi dodaje ;). Jakiś taki sredni mam (raczej prawie zerowy bez garniaka). Da sie go jakoś zwieszyć ? :D

 

A tak btw to można pojeździć w tej driving school czy nie ? bo na tym "parkingu" pusto jest i nie ma zadnego wózka ani osoby u której można błoby sobie pojeźcić. Myślałem ze ta lala bedzie właśnie instruktorką :P. Chyba sie przemyslałem :lol:.

Seksapil - ubranie, tatuaże, fryzura i przede wszystkim samochód z którego wysiadasz zanim się zbyt daleko od niego nie oddalisz.

 

Jak nie ma tego czerwonego kółka, to wyjdź z budynku i wejdź jeszcze raz, ale to dziwne że zniknęło... A z lalą możesz się umawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Moze jakas misje masz czy cos ze nie ma koleczka. Bo wlasciwie szkolka jazdy to jakby misja jest, a wiadomo ze nie mozesz rozpoczac nowej jezeli jakas juz trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak musi do ciebie zadzwonic jeden koles z warsztatu (tego twojego na starej stacji benzynowej) on dzwoni po jakies misji i mowi ze duzo samochodow kasujesz i przyda ci sie szkola jazdy i od tego momentu masz mozliwosc "ksztalcenia sie" :-). Jeszcze mi sie przypomnialo ze jak sie zbierze wszystkie ostrygi to sexapil jest stale na 50% do tego garniak , fryz , drogi zegarek i extra kapcie i masz 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A Właśnie miałem pytać o te ostrygi :D

 

A tak pozatym to właśnie 3 razy próbowałem zrobić Vigilante Mission i 2 razy samochody nagle pojawiły się na lotnisku gdzie nie miałem jak wjechać ;/ Do Vigilante używam motocyklu i TEC9. Chociaż ostatnio w 10 levelu jakiś koleś ściągnął mnie 3 strzałami z shotguna ;/ Może jakieś wskazówki co do vigilante :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Właśnie miałem pytać o te ostrygi :D

 

A tak pozatym to właśnie 3 razy próbowałem zrobić Vigilante Mission i 2 razy samochody nagle pojawiły się na lotnisku gdzie nie miałem jak wjechać ;/ Do Vigilante używam motocyklu i TEC9. Chociaż ostatnio w 10 levelu jakiś koleś ściągnął mnie 3 strzałami z shotguna ;/ Może jakieś wskazówki co do vigilante :P?

Ja polecam czolgiem ,jest bardzo latwo a na lotnisko nie mogles wjechac bo nie miales licencji pilota zapewne , zrob sobie szkole latania. Jak zaliczysz szkole na zloto to na lotnisku verdant meadows bedzie stal smiglowiec hunter - nim tez sie dobrze przechodzi misje vigilante.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ja polecam czolgiem ,jest bardzo latwo a na lotnisko nie mogles wjechac bo nie miales licencji pilota zapewne , zrob sobie szkole latania. Jak zaliczysz szkole na zloto to na lotnisku verdant meadows bedzie stal smiglowiec hunter - nim tez sie dobrze przechodzi misje vigilante.

Zapomniałem dodać, że jestem na razie w Los Santos :P wiem o karcie pilota ale nie mam jak zrobić a i czołgu też nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt qrde niezagra w MTA:SA?? :cry:

Załozyłem serwer: 2paq MTA:SA Race Server PL - niejest czynny 24h na dobe, ale jak ktoś sie odezwie na GG to włączam i gram ...

Kontakt na GG: 5203323

... zapraszam

 

ZASADY na 2paq MTA:SA Race Server PL:

1) Tylko wyścigi

2) Nietolerowanie chamstwa na torze

3) Zmodyfikowany* handling.cfg dostępny tutaj

 

*) zmiany dokonane w pliku: poprawiłem prowadzenie i niektóre parametry szybki wozów (tak by zachować odpowienią proporcję i nie popsuć zabawy), ciężkie pojazdy i gruchoty - spowolniłem (proporcje zachowane). Polecam ten plik dla tych co lubia sobie bokami pochodzić trochę, samochodziki są trudniejsze do opanowania - ale ładniej driftują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee ja tam wole sa-mp ,kiedys rumble bylo super.

 

@yuucOm: faktycznie pojechalem do Palomino Creek i tym razem nie bylo tego mtb , a stal na podjezdzie pod domem w poludniowej czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do kogoś kto orientuje się w Multi w gta;sa. Jest może już MTA:SA ? Ale nie chodzi mi o wyścigi tylko o coś pokroju MTA:VS (przy tym można było siedzieć i siedzieć i się nie nudziło ;) ) Bo ściganie się w SA jest imo głupie ;]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...