Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do kogoś kto orientuje się w Multi w gta;sa. Jest może już MTA:SA ? Ale nie chodzi mi o wyścigi tylko o coś pokroju MTA:VS (przy tym można było siedzieć i siedzieć i się nie nudziło ;) ) Bo ściganie się w SA jest imo głupie ;]

Pozdro

MTA:SA jeszcze nie ma , sciagnij sobie sa-mp www.sa-mp.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krzychu7

Miałem i mi się gra wywalała jak ją włączałem :mur: Także ta wersja odpada ...

A zainstalowales patcha na multi? Pozatym jak masz jakies mody to bedzie wywalalo (chociaz nie zawsze).

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem czyste SA, specjalnie instalowane żeby pograć na multi... Wrzuciłem to multi - gra wywalała... Wrzuciłem patch 1.1 i multi - gra wywalała. Dałem sobie spokój :) Czekam na MTA:SA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że jestem na razie w Los Santos :P wiem o karcie pilota ale nie mam jak zrobić a i czołgu też nie mam.

Licencję pilota możesz zrobić już w Los Santos. Wystarczy odpowiednio dużo wylatać (odrzutowiec stoi na lotnisku) i dostaniesz licencję. Szkoła latania i tak będzie konieczna ale będziesz mógł wjeżdżać na lotnisko przez główne wejście, a nie skakać przez płot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Licencję pilota możesz zrobić już w Los Santos. Wystarczy odpowiednio dużo wylatać (odrzutowiec stoi na lotnisku) i dostaniesz licencję. Szkoła latania i tak będzie konieczna ale będziesz mógł wjeżdżać na lotnisko przez główne wejście, a nie skakać przez płot :)

Dobra już sobie poradziłem ale ale...nie ma długiego paska Armoru Bo w levelu 12 wysadziło wszystko łącznie z kryminalistami i moim skuterem policyjnym wyświtlił się napis misja ukończona i zostało odliczanie czasu żebym wsiadł do radiowozu ale nie mogłęm wsiąśc no i pojawił się ten czerwony napis. Jednak w Stats pjest napisane, że aromr 150. Czy armor pasek się wydłuża tak jak pasek życia po misji z karetką czy nie?

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już sobie poradziłem ale ale...nie ma długiego paska Armoru Bo w levelu 12 wysadziło wszystko łącznie z kryminalistami i moim skuterem policyjnym wyświtlił się napis misja ukończona i zostało odliczanie czasu żebym wsiadł do radiowozu ale nie mogłęm wsiąśc no i pojawił się ten czerwony napis. Jednak w Stats pjest napisane, że aromr 150. Czy armor pasek się wydłuża tak jak pasek życia po misji z karetką czy nie?

Nie, pasek pancerza 150% zostaje z taka sama dlugoscia jak 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu mnie uprzedził, no ale ;] Specialnie dla ciebie włączyłem gta, kupiłem armor i zrobiłem screena ;] (mam 100% passed także więcej tego nie może być niż na obrazku)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytka:

 

1. Jak sie robi snapshoty ? bo znajduje tony aparatów w SF ale nie wiem gdzie celować obiektyw :/

 

2. Dobija mnie polica (tak jak w vice city). Misje viligante już dawno przeszedłem ale przescie mnie nie interesujowało. Chciałem sobie głownie pogonić "złych" motorem albo wózkiem. Problem w tym ze po zabiciu ok 3 "złych" pojawaia sie gwiazdka a potem niedaleko 2. Przy ok 8 lvl mam juz 5 i musze wracać to PnS i tak w kółko :/. Jest jakiś mod ( nie czit ), który sprawia że policia nie atakuje mnie jak zabijam przestępców (poprosu to sie nie kumuluje na gwiazdke - tak jak np zabijanie kolesi z obcego gangu) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytka:

 

1. Jak sie robi snapshoty ? bo znajduje tony aparatów w SF ale nie wiem gdzie celować obiektyw :/

Do snapshotow sa specjalne miejsca , np jakas sciana , przez obiektyw widzisz takie niebieskie koleczka , musisz wtedy zrobic zdjecia. Najczescie jtam gdzie jest aparat , to gdzies w poblizu jest snapshot , tu masz mapke ze wszystkimi miejscami:

 

mapka

 

2. Dobija mnie polica (tak jak w vice city). Misje viligante już dawno przeszedłem ale

[ciach]

jak np zabijanie kolesi z obcego gangu) ?

Popatrz za trainerami na sieci , sa rozne z wieloma funkcjami.

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki nie oblokam bo chce miec czyste staty ;) (chociaz nikt tego i tak nie zobaczy) a thx za info.

 

Co do policji to nie ma może takiego moda co sprawia ze wszyscy przestepcy gonieni w vivigante są tylko członkami różnych gangów ? wtedy gliny by nie zwracały uwagi na zabijanie ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki nie oblokam bo chce miec czyste staty ;) (chociaz nikt tego i tak nie zobaczy) a thx za info.

 

Co do policji to nie ma może takiego moda co sprawia ze wszyscy przestepcy gonieni w vivigante są tylko członkami różnych gangów ? wtedy gliny by nie zwracały uwagi na zabijanie ich.

Jak zabijasz członków innych gangów, to policja i tak zaczyna Cię ścigać. Gwiazdek tylko nie przybywa gdy zabijasz w ramach wojny gangów, o terytorium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki nie oblokam bo chce miec czyste staty ;) (chociaz nikt tego i tak nie zobaczy) a thx za info.

 

Co do policji to nie ma może takiego moda co sprawia ze wszyscy przestepcy gonieni w vivigante są tylko członkami różnych gangów ? wtedy gliny by nie zwracały uwagi na zabijanie ich.

To naprawde bedziesz mial problem z znalezieniem wszystkich snapshotow , ja znalazlem okolo 75% i reszte sie przyznam pomoglem sobie ta mapka.

 

#

Tak jak @zlodziej napisal policja cie nie sciga tylko w czasie wojny gangow , popatrz na stronie www.gtainside.com tam jest pelno modow , po lewej masz download-suche (szukajka ;-) , musisz sobie poszukac , moze jednak cos znajdziesz co cie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ja to mam farta nie powiem przeszedłem szkołe jazdy za pierwszym razem wszystkie złote i gra się zawiesiła nie zdążyłem zapisać :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytko. Otóż latałem sobie trosze maverikiem i jakimiś samolotami i mam pilot rank: ace a flying skill na 0 :blink:. Co jest ? Po za tym nie mam dostepu do lotnisk (tylko skokiem sie da) :/. Trza najpierw miec licencje pilota ? jak tak to gdzie ją zdobyć (pewnie w LV) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytko. Otóż latałem sobie trosze maverikiem i jakimiś samolotami i mam pilot rank: ace a flying skill na 0 :blink:. Co jest ? Po za tym nie mam dostepu do lotnisk (tylko skokiem sie da) :/. Trza najpierw miec licencje pilota ? jak tak to gdzie ją zdobyć (pewnie w LV) ?

Licencje pilota robisz na starym lotnisku w werdant meadows w LV , po jakiejs misji u Toreno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A ja mam problem napęd DVD umarł gra wgrana bez muzyki i na NOCD jak chce <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> misje to się zacina gra.

 

Jeszcze jedno jestem w san Fierro nie skończyłem jeszcze misji dla Pimpa i dla Wooziego. Jak moge zarabiać hajs? Na okradaniu domów dośc mało. Nie moge misji zacząć bo tak jak pisze wyżej.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem napęd DVD umarł gra wgrana bez muzyki i na NOCD jak chce <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> misje to się zacina gra.

Wylacz w opcjach radio.

Jeszcze jedno jestem w san Fierro nie skończyłem jeszcze misji dla Pimpa i dla Wooziego. Jak moge zarabiać hajs? Na okradaniu domów dośc mało. Nie moge misji zacząć bo tak jak pisze wyżej.

Taxowka -> ale tez malo z tego kasy

Misje policyjne -> jak ci sie chce ;)

Wyscigami (o ile juz masz je odblokowane)

A no i mozesz jeszcze misjami pobocznymi , w SF jest sklep ZERO (na zachod od placu budowy)

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Wylacz w opcjach radio.

 

Taxowka -> ale tez malo z tego kasy

Misje policyjne -> jak ci sie chce ;)

Wyscigami (o ile juz masz je odblokowane)

A no i mozesz jeszcze misjami pobocznymi , w SF jest sklep ZERO (na zachod od placu budowy)

Misje policyjne już robiłem drugi raz nie chce. Zero zrobiłem... chyba jade do los santos zabijać dilerów :razz: Jeden diller ma ponad 2k przy sobie a jak wiadomo rodzą się w nie skończoność.

 

Radio nic nie daje zacina się na cut scence wyskakuje napis i czarno tak samo jak chce kupić dom chyba nie może odtworzyć tego dźwięku przy zakupie i dialogów z cutscenek nie morze bo nie ma skąd ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio nic nie daje zacina się na cut scence wyskakuje napis i czarno tak samo jak chce kupić dom chyba nie może odtworzyć tego dźwięku przy zakupie i dialogów z cutscenek nie morze bo nie ma skąd ;/

Hmm w sumie to dzwieki do cut-scenek to raczej gra na dysku powinna przechowywac. A sprobuj wylaczyc calkowicie dzwiek w grze przed misja a pozniej wlacz go spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylacz w opcjach radio.

 

Taxowka -> ale tez malo z tego kasy

Misje policyjne -> jak ci sie chce ;)

Wyscigami (o ile juz masz je odblokowane)

A no i mozesz jeszcze misjami pobocznymi , w SF jest sklep ZERO (na zachod od placu budowy)

Jeszcze są misje kurierskie, rowerem w Los Santos i motocyklem w San Fierro. W Las Venturas też, ale mówisz, że jesteś wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo najwiecej mamony jest za oddawanie wózków na "skup" czyli tzw wishlist. NIestety oodkryje sie to dopiero pod koniec mijsi w SF.

No te misje to taki lekki klimacik 60sekund :)

 

Sa jeszcze trucker mission , czyli rozwozenie towarow ciezarowka , na tym mozna duzo kasiorki zarobic , MTB MT Chiliad Challange - wyscigi rowerami po mt chilliad i chyba BMX Chalange w Skateparku w Glen Park LS. Jeszcze sa biathlony (dobrze to nazwalem? :-P ) to sa te wyscigi w plywaniu , pozniej bieg i rewerek. Takie wyscigi sa dwa w SA , jeden kolo latarni w LS (Verona Beach) a drugi w Palomino Creek kolo mola , tam gdzie stoi wozek inwalidzki - sa one dostepne w niedziele po godzinie 13 chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba działa, tylko nie wiem jak z dziękiem. Jakie masz distro ? :P

 

@Krzychu7

tak btw te zbieranie samochodów od zawsze było zajebiste ale tutaj troche przegieli z kasą :? (za dużo sie dostaje za każdy wózek :? - przynajmniej w kasynie można troche luźniej stawiać :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CJ i biatlon ? To byłoby ciekawe. Karabin już ma ale na nartach to ja go nie widzę :lol:

Pływanie, rower i bieg to jest triatlon.

Ehh , jednak pomylilem :)

 

Kurde , znalazlem fajny mod enterable trams , dzieki ktoremu mozna wsiadac do tramwajow w SF , wgralem go , wlaczam SA iii.... na ladowaniu sie gry zacinka -zepsulem sobie gre i nawet jak podmienie pliki oryginalne z backupu to i tak nie dziala , bawil sie ktos tym modem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...