Skocz do zawartości
lgolebio

4 Kości Po 256mb Hynix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu planuję zakup dodatkowych pamięci ram do komputera, gdyż przechodzenie pomiędzy wymagającymi aplikacjami stało się mordęgą.

Mam:

-zasilacz 330 W Tagan,

-płyta główna Gigabyte Ga-7nnxp,

-Athlon 2200+,

-dwie kości Hynix 2x256MB,

-DVD rom LG,

-2 dyski Twarde Samsung (SATA),

-Radeon 9600pro.

Czy do takiej konfiguracji można bez przeszkód dokupić jeszcze dwie kości po 256MB Hynixa?? Czy zasilacz wyrobi ?? Podkreślam, że nic nie kręcone. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście nie ulega dyskusji, że mam więcej miejsca, ale po pierwsze nie za bardzo opłaca mi się sprzedawać i potem znowu kupować, a po drugie nie planuje rozbudowy w przyszłosci, kruchy budżet :sad:. Po trzecie dalej nie wiem jaka opcja jest wydajniejsza?? <_<

 

quarantino Aha tak samo, ok napisałem i nie zauważyłem.....

Edytowane przez lgolebio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy kręcenie aż 4 kości będzie dobrym rozwiązaniem...ale mogę się mylić......

1494901[/snapback]

Być może to przypadek, ale potwierdzam jednak fakt że na low -endowych Geilach 400 MHz (niebieskie, 2,5-6-3-3) dwie kości x256 MB dochodziły mi do FSB 217 Mhz. Cztery takie same kości bez problemu dochodzą do 224 Mhz (timingi default). :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...