Skocz do zawartości
Nick126

Rozbudowa Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym rozbudować mój komputer i nie wiem co dokupic. Mam 1000 zł[moze da sie wiecej]. Myślałem nad kupnem graficznej i mobo.

Czy moglibyście cos doradzic przy glównej, bo grafa to GF6600GT. Za ok. 2-3 mies. chce kupic całego kompa i przełożyc tą grafe i mobo do niego, więc chciałbym zeby to bylo cos dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na mobo obslugujacej PCI-E wejda AGP ? ;/ [tak sie tylko pytam]

A nie dało by sie cos zrobic zeby pasowało pod tego i pózniej do nowego? Najbardziej zależy mi na graficzej...

Ten nowy komp to bedzie: Athlon 64 3800+ , 420W chieftec, 1024 RAM i jakis twardziel ok.120-160 GB [i oczywiscie GF6600GT i mobo]

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie hybrydowe płyty głuwne na rynku... ale jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego... a co darzysz uczuciem swojego TI300 ?

ja bym poczekał , sprzedał stare części i poszedł w s939, sprzetu nie masz jeszcze aż takiego złego, parę miechów wytrzymasz a wkładanie 6600 do tego co masz nie porozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick126 -> karta na PCI-e nijak nie weijdze w AGP. znaczy jest taka szitna przejściówka, ale nikt nie traktuje jej powaznie bo nie zmiesci sie do zadnej obudowy :]

przyszedl taki okres w dziedzinie sprzetu komputerowego, ze producenci promuja przejscie na nowe platformy, niekompatybilne ze starym sprzetem

 

athlon 3800+ to nie bedzie chyba jakorzystniejszy wybor. jezeli przejzysz topici w tym dziale to zobaczysz, ze polecany jest venice 3000+ na mobo DFI (do mnie wlasnie przyjechal taki zestawik godzine temu :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pohh ale to są już inne ceny, jak on sprzeda starego złoma to bedzie mozę miał (jak dobrze pujdzie ) 2000 - 2400, więc za cholere nie bedzie go stać na high enda jakiego ty sobie żeś zafundował. Ja bym proponował jeżeli nie chce pci - e kupić DFI lanparty nforce 3 250gb , staniała już do rozsądnej ceny, kupić grafe na agp i jakiegoś athlona 64 i po sprawie komp jak marzenie. Tak wiem że twoja propozycja jest bardziej przyszłościowa ale problemem jest zawsze kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak... PCI-E chcę i mysle ze wybiore tego 6600GT... a ile kosztuje ten 3000+ i co to jest? Athlon 64 ?

Mówicie ze dostane jakies 1500 zł za mojego komp :o to bede miec 2500zł... jak dobrze pójdzie, a w sierpniu ur. wiec sie kasa sypnie i bedzie moze ok. 3000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venice 3000+ to athlon 64 i kosztuje oem ok 550,-, do tego AF64 za 70,- da razem 620,-. DFI na nf4 kosztuje 540,-, a gf6600gt z 700,- co razem daje1860, ramy ze 400 to juz 2260, dysk ok 300,- nagrywara DVD ok 200,-to bedzie 2760,-. zostaje ok 240 zeta na zasilke i bude, zeby zmiescic sie w 3000,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc za cholere nie bedzie go stać na high enda jakiego ty sobie żeś zafundował[/qutoe]

ale czemu mnie nie bedzie stac? przeciez ten 3800 jest drozszy nic 3000...

Nagrywaka DVD odpada bo niedawno kupiłem LiteOn SOHW-1633S.

Co to jest ten AF64, bo DFI na nf4 to chyba mobo, wez podaj całe nazwy, jak mozesz...

Dzieki

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz 2500 zł i chcesz qpić athlona 3800 , mobo , karte , zasiłke , bude ,pamięci i dysk , gdzie sam procesor kosztuje 1700 zł ? Jesteś niepoważny człowieku .

Anyway , za swój komputer weźmiesz pzy dużym szczęściu i naiwnym kupcu 1000 zł.

Edytowane przez salaciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz 2500 zł i chcesz qpić athlona 3800 , mobo , karte , zasiłke , bude ,pamięci i dysk , gdzie sam procesor kosztuje 1700 zł ? Jesteś niepoważny człowieku .

Anyway , za swój komputer weźmiesz pzy dużym szczęściu i naiwnym kupcu 1000 zł.

1497680[/snapback]

Hmm, ja go zrozumiałem tak że teraz ma kase na grafe i mobo, i chce je kupić, a pozniej to on kupi sobie inny komp, a mobo i grafe przelozy do nowego sprzetu. Czyli później kase będzie mial !

 

Za tego kompa co masz to dostaniesz 600-700zł !! Nie licz na 1500zł, chyba że byś znalazł naiwniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no przestańcie mu prać beret, nick126 sprawdź czy pod twoją płyte wejdzie jakiś pentium 4 powiedzmy 2,8 , dokup 512 ramuw, tą karte grafiki jaką chcesz , tego 6600 i jazda . Masz kompa jak się patrzy, i jeszcze sprzedaj stare klamoty , cos też za nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...