Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam ! Ha a jeszcze jak pomyśleć, że jest tego chyba z 52 odcinki to od razu człowiekowi tak miło na sercu robi :).

Żebyś sie tylko nie przejechał na 3 serii, IMO są tam tylko ze dwie naprawde dobre akcje. Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście po kilku pierwszych odcinkach 3 sezonu BSG dałem sobie spokój z całym serialem. Mówicie że później jest lepiej?

Dobre odcinki 3 serii konczą sie na 5/6. Dalej jest już IMO tylko gorzej. Za to 1 i 2 seria to jest zupełnie inny serial, pełen akcji, dynamizmu i co najważniejsze - zero przynudzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście po kilku pierwszych odcinkach 3 sezonu BSG dałem sobie spokój z całym serialem. Mówicie że później jest lepiej?

Nie później. Wcześniej :) kończę właśnie pierwszą serię i serial jest świetny. Nie przynudza (no może poza jednym wątkiem). Zaskakuje. Nic tylko oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nieee, najnowszy odcinek PB jest gwozdziem do trumny calego tego sezonu. Po prostu zal.pl i smiech na sali.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak postrach Panamy, General Zavala dal sie zaciukac jednej babie :lol2: Co najsmiejszniejsze, wzial ze soba jednego zolnierzyka i pojechali szukac chlopczyka. Co prawda general mogl nie wyczuwac zagrozenia ze strony jednej "nauczycielki" gdyby nie fakt ze widzial (czy tez sie dowiedzial) z jakim uporem probowali ich wydostac z wiezienia (helikoptery z uzbrojonymi ludzmi) i nie zabezpieczyl sie odpowiednia liczba ludzi przy tej wycieczce po prostu osmiesza caly ten sezon :mur: Szkoda gadac.....
Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carson masz racje..Najlepszy milicjant w calej Panamie,extra spryciarz a tu dup.Mnie tez rozczarował.Chyba najgorszy odcinek z całego PB.Końcówka jak zwykla zainteresowała ale i tak [gluteus maximus]

Edytowane przez Spiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Scena z tym generałem była tak naciągana ,że szkoda słów. Scenarzyści już sami się w tym gubią. Powinien ją eskortować większą grupą. I co to teraz ona ma rządzić Soną :D ? Nooo ludzie. Do tego scena z tym czarnym .którego tak nie lubi T-Bag. Noo ludzie ile to można ciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Widze, że każdy ma zastrzeżenia do tej akcji...i każdy ma 100% racje!

Uwielbiam ten serial, ale coraz bardziej mnie rozczarowywuje.

 

Bo przecież Susan to nie mały biedny Lechero ;P

Edytowane przez Dudek89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem pierwszy sezon house'a.

Ogólnie to dwa ostatnie odcinki trzymały poziom, ale spodziewałem się czegoś mocniejszego na koniec serii :)

 

BTW

Po sieci grasuję już drugi odcinek serialu terminator. Można obadać ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie podobał śmieszna walka, fajne zwroty akcji ;] a że troche naciagane to sie zgodze ale trzeba przyznac że generalnie cały serial jest naciągany.

dla mnie jako zapełniacz luki supernatural/lost/smallville wypadł ok ;]

ale to tylko moja skromna opinia

 

jericho - hmmm myślałem że bedzie inaczej w 2 sezonie pozyjemy zobaczymy

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborG obejrzałem pierwszy i wykonanie na poziomie wg. mnie. Dla fanów fajna gratka ,a innym też się spodoba jak chociaż trochę lubią SF.

No mi też sie podobał pierwszy odcinek a drugi jest podobno o wiele ciekawszy :)

 

Pilot w sierpniu, drugi odcinek w styczniu - fajna przerwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator jest ok. Fajne uzupełnienie filmów. Jak ktoś lubił filmy to serial mu podejdzie.

Brakuje trochę Arniego :lol:

Ale za to nowy terminator to fajna bladzia :lol2:

 

SGA ogólnie odcinek na plus, ale bez rewelacji...

I nawet głupich dialogów zabrakło :(

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

No chyba że zaliczyć do tego rozmowę Lorne'a z Teylą...:blink:

Jak ja nienawidzę nakreślania na siłę relacji między postaciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi odcinek Sarah Connor Chronicles jest OK. Dobrze że scenariusz jest powiązany z filmem. Ale Arniego i Lindy Hamilton brakuje jak cholera. Podobnie jak muzyki z filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 3x9

w sumie odcinek nie byłby zły gdyby nie

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
końcówka, śmieszne jest to ze generał jedzie do 'dziupli' bandziorów w towarzystwie jednego ziomka, kiedy przy samym pojmaniu kobity było ich kilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie popieram opinie poprzednika dotyczącą Prisona.

 

To było wręcz śmieszne, niewiarygodne całkowicie.

 

Poza tym odcinek dosyć dobry w moim mniemaniu ;)

 

A na Jericho czasu nie znalazłem... chcę obejrzeć 3 po kolei, potrzeba na to czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek PB, dla mnie nędzny tfu może nie nędzny ale na takim samym poziomie co większość 3 serii.

Całe szczęście że zacząłem kilka fajnych seriali i mam co oglądać.

Co do Jericho, to nie wiem, zaopatruję się od nowa w 1 sezon imam zamiar oglądnąć jeszcze raz całość bo niestety moja pamięc je4st ulotna i pozapominałem już trochę.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator mnie pozytywnie zaskoczył. Myślałem, że będzie kaszana, a tu jednak nie - jest ok. Szkoda tylko, że ma takie dziury w fabule.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Przemieszczanie się w czasie jest kompletnie niespójne - nie mogą przenieść sprzętu, ale rozwalony terminator się przenosi bez problemu (czacha i ciało bez powłoki).

 

A poza tym... HOUSE! Przez tydzień obejrzałem wszystko (coś koło 80 odcinków jest) i ani jeden nie był słaby. Ani jeden! Jak mi się skończyły to czułem pustkę. :) Genialny serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...