Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

LPC ;] no uratowałeś honor forum All Bundy ;] hyhy a zapomnieliści o Ziemia Ostatnie Starcie ;], Mc Gyver ;] Allo Allo !, 40 latek wiadomo ;], Porucznik Colombo ;), Skrzydła !;]. Jak sobie coś przypomne napisze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z polskich:

Alternatywy 4

Zmiennicy

Ekstradycja

ostatnio Oficer

 

Z zagranicznych:

Kompania Braci

Ostry Dyżur

X-Files

Millenium - czemu nikt o tym serialu nie wspomniał :blink: Dla mnie bomba.

 

Pewnie jest jeszcze masa innych, o których zapomniałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakby na jakimś niekodowanym programie chcieli puścić wszystkie serie Stargate to by było dobrze...

1496524[/snapback]

 

Ano widzisz ;] Wyslij mi tuner tv poczta to ci nagram ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie:

- Alternatywy 4,

- Zmiennicy,

- Ekstradycja,

- Buła i spóła ;] ,

- Szpital na perypetiach ;] ,

 

Zagraniczne:

- Jaś Fasola,

- Świat według Bundych (Married with children :? ),

- Drużyna A,

- I wszyscy razm,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspomiał o FASTLANE, czyli po polsku "Gliniarze bez odznak".

Świetne fury, świetna muzyka i akcje...o pannach już nie wpsomnę :D . PO z aytm to alternatywy, teraz to na wspólnej( :wink: ) czterej pancerni. Jaś fasola, drużyna a, z archiwum x, ekstradycja, mcgyver( prze gość :wink: ), kompania braci( za niedług w tvn- mam na dvd :razz: ) do tego jeszcze jak mi się przypomni to powiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wspominając anime/kreskówek typu Family guy, Southpark, Simpsons czy Futurama to będzie:

 

- Lost,

- Stargate SG1,

- Stargate Atlantis,

- Battlestar Galactica (nie, nie ta nowa - ta stara była przesycąca ;]] ),

- Startreki TNG i Voyager. Enterprise'a nie mogłem przetrawić ;]

- Babylon 5 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All Bundy roxx  :D

1496500[/snapback]

My to wiemy :-P :-P :-P

 

BTW z seriali to Family Guy, that's 70 show, Joey

 

a ten serial o ufokach to chyba nie chodziło o pierwszą fale tylko o Mroczne niebo (to o tych cois ie w gardło wpieprzały)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio skończyłem wszystkich "Przyjaciół" i chociaż im dalsza seria tym mniej śmiesznie to i tak dla mnie to No. 1.

 

A tak jeszcze co do seriali to posiada ktoś "Trzecią planetę od Słońca"? Szukam tego ale polscy dystrybutorzy nie pokusili się o wydanie a humor w tym serialu kładzie mnie na łopatki. Jakby ktos miał chciał się wymienić np na Friends (albo jakoś się odwdzięczę) to proszę o kontakt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos moze "Po tamtej stronie"? Kiedys leciało na TVP1 poźno w nocy. Niektore epizody były genialne ;)

1496285[/snapback]

Nie mam ale też oglądałem chyba wszystkie - to te serialiki z morałem na koncu ;)

 

Millenium[/b] - czemu nikt o tym serialu nie wspomniał :blink: Dla mnie bomba.

1496563[/snapback]

Kurcze - zapomniałem o tym! Widziałem bardzo dużo odcinków - ale wszytskie to chyba nie ;)

 

A jeśli już mam napisać co chętnie ogladalem to(z zagranicznych, bo standardem np. jest "Świat według Kiepskich" :D):

-Roswell

-Z Archiwum X

-Millenium

-Pierwsza fala

-Sztorm stulecia (miniserial)

-7 days (nie rogalik :D To o podróży w czasie - polski tytuł mi z głowy wyleciał teraz)

-Po tamtej stronie

 

Jak sobie coś przypomne to dodam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ale też oglądałem chyba wszystkie - to te serialiki z morałem na koncu ;)

Kurcze - zapomniałem o tym! Widziałem bardzo dużo odcinków - ale wszytskie to chyba nie ;)

 

A jeśli już mam napisać co chętnie ogladalem to(z zagranicznych, bo standardem np. jest "Świat według Kiepskich" :D):

-Roswell

-Z Archiwum X

-Millenium

-Pierwsza fala

-Sztorm stulecia (miniserial)

-7 days (nie rogalik :D To o podróży w czasie - polski tytuł mi z głowy wyleciał teraz)

-Po tamtej stronie

 

Jak sobie coś przypomne to dodam :)

1497168[/snapback]

7-days=misja w czasie.... fajny serial, tylko jak zwykle nie puścili wszystkich odcinków...polska tv sux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie fajne seriale swego czasu byly na RTL 7. Dokladnie nie pamietam nazwy ale byla to grupa ludzi ktorzy przemieszczali sie miedzy wymiarami z nadzieja ze w koncu trafia do swojego wymiaru [;

 

A przewaznie czyt. regularnie ogladam

 

- Stargate SG1

- Carnivale

- Huff (swietny serial)

 

A jak mi sie trafi to lubie tez Simpsons oraz Tajemnice Smallville.

 

Ah Jezioro Marzen to jest to [;

 

Hmm, a Spongebob :lol: :lol: moj faworyt.

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem mozliwe ze byl to Sliders. Najlepszy odcinek jaki byl to ze trafili do wymiaru gdzie byly same baby, a chlopow gdzies to jakis osrodkow przewozili, a ze kazda chciala miec dziecko to gowny bohater mial co robic... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gliniarz i prokurator - raz bolała mnie głowa i zacząłem oglądać serialik, bo właśnie lecial (8 wieczorem). Gdy się skończył, to głowa już mnie nie bolala :)

 

Crime Story, Kojak, Świat wg Bundy-ch - hehe, stare ale jare..

 

Jezioro marzeń - mniam :)

 

Kiedy i na czym leci FastLine? Widziałem kiedyś raz i nawet niezłe. Tylko nie mówcie, że Polsat.. bo moja naziemna antena łapie tylko kanały z Norwegii - cały czas śnieg pada :) A Cyfra nie daje Polsatu.

 

Btw: Fastline kojarzy mi się z VIP, nie wiem dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...