Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dla odmiany od wszystkich lostow ,prison break, 24,CSI Las Vegas ,My Name is Earl itd... zalatwilem sobie 2 sezony Futuramy. Jak ktos nie wie co to zapraszam do lekturki :) Bajeczka wymiata. Duuzo lepsza od simpsonow ,ktore juz mi sie przejadly po 9 sezonie...

bardzo dziekuje ! kocham simpsonow wiec z checia sobie obejze ! :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś z Was South Park? Ostatnio pokazują na MTV stare odcinki z pierwszego sezonu [ a niedawno powstał dziesiąty sezon ]. Tym, którzy nie znają czwórki ośmio-latków z South Park i ich przygód, mogę szczerze polecić ten 'serial' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiem, że macie już dosyć 'ahów i ehów' na temat Prison'a ale to siła wyższa :D i napiszę znów "ahy" bo obejrzałem kolejne odcinki ;d Ten serial to MISTRZOSTWO ŚWIATA. Zauważcie że aktorzy którzy grają takie role gdzie pojawiają się tylko na chwilę, są wyśmienici. Pomijając głównych bohaterów, więźniów T-Bag, Abrucci... no fenomenalnie dobrani i grają tak przekonywująco że mała bania. Szacunek dla nich :=) A pomyśleć że to aktor i rzeczywiście taki nie jest, aż trudno uwierzyć... Scenariusz w każdym odcinku jest wyśmienity, jak ktoś już pisał trzyma napięcie od początku do końca (; cudo. Widać że chcieli stworzyć coś niesamowitego dopieszczając każdy szczegół za co im chwała.... do tego jeszcze ta genialnie dobrana muza. Prison niszczy lost'a i całą resztę :=) Oby tylko nie zrobili z niego tasiemca pod publikę, niech się skończy tak jak przewidzieli nic na siłę. Chyba długooo nie zobaczymy już nic lepszego od Prison'a :P bo jest on niemal idealny....

 

W telewizji polskiej za 4 lata może poleci :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiem, że macie już dosyć 'ahów i ehów' na temat Prison'a ale to siła wyższa :D i napiszę znów "ahy" bo obejrzałem kolejne odcinki ;d Ten serial to MISTRZOSTWO ŚWIATA. Zauważcie że aktorzy którzy grają takie role gdzie pojawiają się tylko na chwilę, są wyśmienici. Pomijając głównych bohaterów, więźniów T-Bag, Abrucci... no fenomenalnie dobrani i grają tak przekonywująco że mała bania. Szacunek dla nich :=) A pomyśleć że to aktor i rzeczywiście taki nie jest, aż trudno uwierzyć... Scenariusz w każdym odcinku jest wyśmienity, jak ktoś już pisał trzyma napięcie od początku do końca (; cudo. Widać że chcieli stworzyć coś niesamowitego dopieszczając każdy szczegół za co im chwała.... do tego jeszcze ta genialnie dobrana muza. Prison niszczy lost'a i całą resztę :=) Oby tylko nie zrobili z niego tasiemca pod publikę, niech się skończy tak jak przewidzieli nic na siłę. Chyba długooo nie zobaczymy już nic lepszego od Prison'a :P bo jest on niemal idealny....

 

W telewizji polskiej za 4 lata może poleci :D

pierwszy raz w życiu ci przyznaje racje ojejku :) ja już zasysam 21 odcinek :wink:

ale losty dla mnie fajniejsze ale nieznacznie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został 1 odcinek do konca PB i raczej jest pewne ze nie zdążą rozwiklac wszystkich zagadek i problemow. To przesądza ze 2 sezon będzie. Ja tam się nie martwię. W koncu nie jest powiedziane ze dobry serial = krotki serial ;]

A odcinek 21 rzeczywiscie zgodnie z oczekiwaniami miażdży. Co więcej - kolejny czyli ostatni musi byc jeszcze lepszy :D Ale się bedzie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem Prison Break i...

 

Ostatnie 5 minut tak trzymalo w napieciu ze omalo nie spadlem z krzesla...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Juz myslalem ze po tym jak Bellick zdjal tasme z pyska i zaczal wolac Help bedzie koniec... potem jak ten gruby zaczal przechodzic po kablu (czy co to bylo?) i nagle sie zerwal myslalem ze tez juz koniec, bo Michaelowi zostalo z jakies pol metra do muru. No i jak znalezli wczesniej naczelnika i wlaczyli alarm... Normalnie przez chwile bylem pewien ze ich wszystkich zlapia. Teraz pytanie co z samolotem jest za maly by pomiescic tyle osob. Jak wyraznie Abruzzi powedzial przez telefon ze sa tylko 3 bilety...
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem Prison Break i...

 

Ostatnie 5 minut tak trzymalo w napieciu ze omalo nie spadlem z krzesla...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Juz myslalem ze po tym jak Bellick zdjal tasme z pyska i zaczal wolac Help bedzie koniec... potem jak ten gruby zaczal przechodzic po kablu (czy co to bylo?) i nagle sie zerwal myslalem ze tez juz koniec, bo Michaelowi zostalo z jakies pol metra do muru. No i jak znalezli wczesniej naczelnika i wlaczyli alarm... Normalnie przez chwile bylem pewien ze ich wszystkich zlapia. Teraz pytanie co z samolotem jest za maly by pomiescic tyle osob. Jak wyraznie Abruzzi powedzial przez telefon ze sa tylko 3 bilety...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ja jestem wogóle ciekawy czy ktokolwiek wsiądzie do tego samolotu, podejrzewam, że na lotnisku będzie niezła akcja, pozatym kilka osób słyszało, gdziej DB Cooper schował 5 mln $ i pewnie będzie chciało się do nich dobrać, no ale czekamy do poniedziałku.....może dostalibysmy jakiś PRISON BREAK SPECIAL EDITION :D np. dwugodziny odcinek :D

 

BTW. Dzisiaj chyba będzie nowy Lost prawda ?? ciekawe co tam u Michael'a.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie by bylo jakby ostatni odcinek mial 2 godzinki :D Tez mi sie wydaje ze bedzie mala jadka na lotnisku i o te 5mln$ napewno bede sie klucic. Powinni sie podzielic po rowno i tyle, to i tak duzo kasy ale pewnie kazdy bedzie chcial ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> wszystkio dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

serial jest zajebisty - oby zajebiscie sie tez skonczył ;]

 

jedyne czego bym nie chcial to rozwiazań w 2 sezonie :/

niech se robia 2 sezon jak chca ale IMO z nowa fabuła... po czesci zwiazana z 1 sezonem i nawiazujaca oczywiscie do niego. Ale niech nie trzymaja w napieciu juz dluzej fanow i zakończa 1 odsłone ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem oglądać LOSTa 2x21

 

ogólnie mówiąc: serial jest naprawde DEBILNY :? głupota, bezsens i nuda aż z niego wypływają strumieniami :?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Libby zmarła...więć nie dowiemy się dlaczego była w psychiatryku :?

 

Eko i John odkryli nowy bunkier, nic w nim ciekawego nie ma, tylko znowu jakas tasma..o Michaelu nic nie bylo :?

 

eee tam naprawde..oby się producentom noga powinęła w 3 ssezonie i serial miał marna oglądalność..tego im zycze z całego serca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Nie przesadzaj,nie powiesz mi chyba,ze odcinki 2x20 albo 2x17 byly zle.Co do tego to ogladne go dopiero z gotowymi napisami czyli zaraz :D

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie podniecający sie lostem chyba nie ogladają w tv nic innego oprócz wieczorynki , i nie mają porównania do innnych seriali na tle których lost imho szrotem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszni sa ludzie, ktorzy ogladaja Losta i po kazdym odcinku mowia jaki to on jest cienki i nudny. Nie podoba ci sie jeden z drugim to nie ogladaj, a nie z kazdym pojawieniem sie nowego odcinka biadolicie jak stare baby. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lost bedzie canceled jak tak dalej pojdzie. Nowy bunkier wow, znowu tasma. Ostatnie odcinki Prison Break, 24, Smallville sa doskonale a lost.. jak to lost. Nuda.

:lol2:

To ktos jeszcze oglada smallville? Bo myslalem ze moja siostra tylko.

Bajka i telenowela w jednym.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Smieszni sa ludzie, ktorzy ogladaja Losta i po kazdym odcinku mowia jaki to on jest cienki i nudny. Nie podoba ci sie jeden z drugim to nie ogladaj, a nie z kazdym pojawieniem sie nowego odcinka biadolicie jak stare baby. <_<

Oni chyba nie wiedza o co chodzi w tym filmie,nie przetlumaczysz im tego.

IMO o klase lepszy od Losta (jak nie dwie...).

Tu masz przyklad tego co oni ogladaja - wiec sam widzisz.Nie warto

Dla mnie jak kazdy odcinek tak i ten wnosi sporo do serialu.Co prawda nie wiele nowego wiemy,ale widac,ze zbliza sie wielki final.Poza tym w necie jest glosno od tego,ze zakonczenie drugiego sezonu to prawdziwe arcydzielo i zaskoczylo by najbardziej przewidywalna osobe.Juz zacieram raczki.ZOstal tylko 1 odcinek a potem wielki 2-godzinny final :D

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz przyklad tego co oni ogladaja - wiec sam widzisz.Nie warto

Gratuluje otwartego umyslu.

 

Co do Losta - zaczyna mnie powoli wkurzac dorabianie glebokiej filozofii do kazdego wydarzenia bardziej wiekopomnego od zjedzenia mango. Dobrze, ze ten sezon sie powoli konczy, starczy mi rozpedu na ogladanie. Nad trzecim powaznie sie bede zastanawial.

 

Do tych co widzieli ep21:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZOstal tylko 1 odcinek a potem wielki 2-godzinny final

Chyba dwa odcinki 2x22 i 2x23, przecież ostatni epizod drugiego sezonu to 2x24 LOST REVELATION.

 

Na tv.com jest takie info na temat LOST'a :

 

2x21 - ? - 5/10/2006

2x22 - Three Minutes - 5/17/2006

2x23 - Live Together, Die Alone - 5/24/2006

2x24 - Lost: Revelation - 1/11/2006 (świetnie finał sezonu będzie w listopadzie)

 

Jak coś pomyliłem to niech mnie ktoś poprawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca 2 sezonu jeszcze 2 odc Lostow:

2x22 - "Three Minutes" 17 maja, 2006

2x23 - "Live Together, Die Alone" - 1,5 godz. finał sezonu 24 maja, 2006

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destination Lost

Narrated in a linear fashion and culminating from the pieces of the back stories told over multiple episodes in the series, "Destination Lost" focuses on the flashbacks of a core of characters -- illustrating who they were and what they were doing before the crash, and how the island has changed their lives, for better or worse. In addition, the island itself will be explored - culled from events that have taken place - which may reveal some of its secrets that might have been missed upon first viewing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

To ktos jeszcze oglada smallville? Bo myslalem ze moja siostra tylko.

Bajka i telenowela w jednym.

Wiesz, zaloz sobie z hydrem wlasne forum, pasujecie do siebie LOL ROFTLF STUF MADAFAKA YOUŁ ELO

 

Chyba nawet nie widziales jednego odcinka, albo jestes naprawde ograniczony i nie rozumiesz serialu.

gratz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...