Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Panie daruj. Weeds to telenowelka o pani z przedmiescia ktorej maz umarl a ona jako, ze nic w zyciu robic nie potrafi zaczyna sprzedawac trawke zeby utrzymac siebie i swoje dzieci. Najsmieszniejsz jest to, ze opisuja to jako "serial komediowy" :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako że jakoś tu hydro2 sie tu nie wypowiada (nie wiem czy ma bana jeszcze czy nie :P ) to napisze "w jego imieniu" czym mi się "pochwalił" wczoraj. Otóż panowie i panie okazuje się że..................................................................PRISON BREAK jest lepszy(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) od LOSTa !!!!!!!!!!!!!!!!!! taki podpis ma hydro na GG oraz właśnie mi mówił że obejrzał całość praktycznie jednym tchem i mu sie zaje... podoba :)

 

jednak można zmienić poglądy kolegi hydro :P trzeba tylko troche czasu :) hehheheheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest porządna wiadomość :)...no bo ile można czekać :]

 

chociaż boję się żeby nie sp....zepsuli serialu...ale odpukać ;)

 

a że obecnie nie mam co oglądać to pewnie odświeżę sobie klimaty 2WŚ...Kompania Braci znaczy się :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pouszukuje soundtracka z PB :D, jezeli w ogole takowy istnieje, bo sam juz sie troche naszukalem, no ale coz trzeba i tu sprobowac

Mnie udało się tylko znaleźć tzw. opening theme, czyli ta muzyczke, która leci na początku kazdego odcinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pouszukuje soundtracka z PB :D, jezeli w ogole takowy istnieje, bo sam juz sie troche naszukalem, no ale coz trzeba i tu sprobowac

Ja znalazłem takie coś

http://rapidshare.de/files/14519454/Prison..._Music.rar.html

 

Z forum :

http://prison-break.pl/forum/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na następny sezon Lost'a i Prison Break szukałem czegoś nowego i trafiłem na.... Blade The Series

 

Oglądał ktoś z was pilotowy odcinek?

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na następny sezon Lost'a i Prison Break szukałem czegoś nowego i trafiłem na.... Blade The Series

 

Oglądał ktoś z was pilotowy odcinek?

 

Oglądałem to cudo :wink: Straszna porażka - ciekawe po ilu odcinkach zdecydują się zdjąć go z anteny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już skonczyłem ogladac Battlestara....:( Serial jest po prostu niesamowity i łamie wszelki mozliwe niepisane prawa srebrnego ekranu ^^ Szkoda ze na kolejne odcinki trzeba tyle czekac.

Polecam ten serial kazdemu , kto chce obejrzec troche "inne" kino ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , byłem ogromnym fanem losta obejrzałem 2 serie w kilka dni i myslałem , że to najlepszy serial jaki widziałem . Skończyłem dziś oglądać Prison Break 1 serie , powiem tylem miażdzy i masakruje Losta nie ma porównanie Prison Break to istne dzieło sztuki coś wspaniałego . Mam takie pytanko

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
czy ta śliczna Pani doktor , przeżyje? Bo pod koniec 1 serii przedawkowała . Bardzo ją polubiłem w związku z tym to pytanko . Wczoraj skonczyłem PB znowu sobie obejrze to jest po prostu piękne dzieło sztuki.
Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
gdzies widzialem jakies zdjecia z planu drugiej seri i pani doktor byla na jednej z fotek ;] wiec chyba przezyje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam ,że podobnie jak hydro ogladałem na raz Pb tylko ze nie do końca bo od 1-20 a potem co tydz:D

a co do Lostów to aktorom sie w głowach poprzewracało a reżyserzy robią drugą mode na sukces :mur: :mur:

24 hours muci:D

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

obejazalem najpierw Priosn breka i serial genialny jest , teraz skonczylem losta oba sezony i po poczatkowej nudzie -pierwszysch kilka odcinow serial sie rozkrecil i uwazam go za minimalnie gorzy od prisona . moze ktos polecic jeszcze jakies dobre serial warte obejrzenia?

 

co mozecie powiedziec o 24 ?

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

robot, gline se obejrzyj :lol: na serio. Polski serial, niezla obsada (Jerzy Radziwilowicz gra glowna role [swoja droga wspanialy aktor, gra glownie w kinie francuskim]), mlody Sthur, czy jak to sie pisze, Gonera - rowniez zagral swietnie az sie zdziwilem...) - ogladajac ten serial myslalem sobie, ze aktorow mamy dobrych, ale chyba rezyserow i innych do [gluteus maximus]...

 

Serial ma tylko 12 odcinkow, ale jest po poprostu fpyte i wszystkie losty bije na glowe :lol:, najlepszy polski serial ;). Wlasciwie nie wiem czemu tak malo osob sie nim zainteresowalo... no i zapomnialbym o muzyce ;] - rowniez super.

BTW, ten serial zostal wyrezyserowany przez Pasikowskiego ;]

 

PS. Wczoraj widzialem Oficera w TV, ten serial to chyba jakis zart, kiepski :|

http://www.film.gildia.pl/filmy/glina/recenzja

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

a co z innych naprawde dobrych mozecie polecic , narazie czekam na 1 sezon 24 i zobacze czy wciagnie , a jak nie to chyba tylko weeds pozostaje...no chyba ze beda jakies propozycje

 

glina raczej odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Moze napisz cos wiecej... odpada, bo polski? oO

Zalatw sobie 2 pierwsze odcinki, obejrzyj i jak ci sie spodoba to bedziesz ogladal dalej... nic stracic nie mozesz, a moze sie spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Glina mi sie spodobal. Czasem aktorstwo nie takie ale ja akurat lubie tego typu seriale. Ostatnio ogladalem CSI: NY ale jakos do Las Vegas sie przywiazalem :P Teraz bede mogl obejrzec serial 'Oficer" bo jakos go przeoczylem, a podobno niezly ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z innych naprawde dobrych mozecie polecic , narazie czekam na 1 sezon 24 i zobacze czy wciagnie

Zacznij od drugiego... Drugi jest taki że się go ogląda ciurkiem... Kumpel obejrzał kiedyś 16 odcinków pod rząd :lol2: Pierwszy jest taki sobie, mocno średni. 2, 1, 3 i nic więcej - prawidłowa kolejność ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam sobie Prison Break (jestem po 15 odcinkach) i mam szczerze mowiac mieszane uczucia. POmysl na fabule pierwszorzedny i pierwsze odcinki byly rewelacyjne, ale jak dla mnie im dalej tym gorzej (psuc sie zaczal tak gdzies na 10. odcinku) - restza w spojlerze.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Ostateczna ocene wydam po obejrzeniu calosci, ale jak z poczatku ogladalem ten serial z duzym zainteresowaniem, to teraz lapie sie na tym, ze zerkam jak dlugo jeszcze do konca odcinka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...