Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

To moze na filmy sie przerzuc? Jesli rozumiesz bez napisow murzyna z "16 blocks" (ten film z brucem willisem) to znaczy ze nie jest z Toba zle. Seriale - hmm moze Star Trek nowszy jakis (DS9 albo VGR), jezyk troche bardziej skomplikowany niz friendsi, ale nie kazdy lubi te klimaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dobra i mniej dobra wiadomosc dla fanow Oficera. Dobra to taka, ze w drugiej polowie wrzesnia bedzie emitowany w TVP serial Oficerowie (kontynuacja Oficera). Mniej dobra jest taka, ze Kruszon i Grand nie beda juz glownymi bohaterami i pojawia sie nowe osobistosci np. Cezary Pazura i duzo nowych watkow. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem oglądać Firefly, serial jest rewelacyjny, czasem dramatyczny, czasem zabawny, świetne dowcipne dialogi, każdy następny odcinek wydawał mi się ciekawszy.

Śmiało mogę dać mu ocenę 9/10, seriale które mogą z nim konkurować mogę policzyć na palcach jednej ręki - Bez skazy (Nip/Tuck) i Prison Break.

Jeżeli ktoś widział film Serenity (nakręcony na podstawie Firefly), to proszę się nie sugerować bo serial jest dużo lepszy, choć film też mi się podobał.

 

Mam też już za sobą dwa sezony BSG, pilot i pierwszych pięć odcinków było raczej nudnych ale potem serial zaczął się rozkręcać i z dużym zaciekawieniem go śledziłem, moja ocena mocne 8/10, czekam na sezon 3.

 

Teraz biorę się za Thief, widziałem już pilota i zapowiada się nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wyraznie i czysto mowia w wiekszosci startrekach. Poza tym jak obejrzysz ze 20 odcinkow to bedziesz rozumiec na pewno. Niestety jest troche ciezkiego slownictwa z zakresu fizyki :)

Z zakresu techniki tez ;]

 

Mam też już za sobą dwa sezony BSG, pilot i pierwszych pięć odcinków było raczej nudnych ale potem serial zaczął się rozkręcać i z dużym zaciekawieniem go śledziłem, moja ocena mocne 8/10, czekam na sezon 3.

Sa gusta....;]

Wg mnie całośc jest niesamowita, i nie widzialem tam zadnego nudnego odcinka. Tzn za 5 razem pilot rzeczywiscie zrobil sie ciutke nudny :lol:

 

 

Za mna juz 2 sezon SG1. Szkoda ze zaopatruje sie w odcinki dluzej niz ogladam , ale trudno ;]

Richard Dean Anderson gra genialnie w tym serialu, widac ze swietnie sie bawil przy kreceniu.

Do tej pory niedopobicia jest odcinek 1969, hipisi i dialogi w stylu:

"Jack: Captain James T Kirk, of the Starship Enterprise.

Thornbird: Your dog tags say otherwise.

Jack: They're lying.

......

Jack: I'll be honest with you, Bob. My name's not Kirk. It's Skywalker. Luke Skywalker."

 

Szkoda ze pozniej ekipa sie zmienia, to nigdy nie wplywalo dobrze na sam serial, vide x-files ktorego 9sezon jest po prostu gniotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory niedopobicia jest odcinek 1969, hipisi i dialogi w stylu:

Jak chcesz zabawne dialogi to polecam Farscape... John mowi czasami swietnie ;) pozostali tez. Np. Z Aeron Sun, ktora nie byla nigdy na ziemi. Ok okradniemy ich jak Bonny i Clyde. Jak kto? Co ty nie masz telewizora w domu ? Sa tez nawiazania do serialu. Raz sie przedstawil jakiejs rasie jako bodajze Jean-Luc Piccard :rolleyes:

BTW to na sezon 10 SG1 slaby jest;/ denerwuje mnie to troszke. Ostatnie odcinki sa kiepskie i wtorne.

Cholera nie mam co ogladac juz z seriali i chyba sie wezme od nowa za TNG i VOY. Patrzac na czasy i liczby odcinkow to ja z rok czasu z zycia mam wyjete przez seriale SCFI.

 

leborg i zobacz to :) http://www.youtube.com/watch?v=VACKo9ka-bo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol:

 

 

Farescape na pewno obejrze. W niedalekiej przyszlosci...;>

To ze sg1 bedzie sie powtarzal bylo do przewidzenia, vide trek ktory niektore odcinki ma wtorne do bolu. Dlatego bsg zrobil na mnie takie wrazenie, jezeli bylem czegos pewny, fabula toczyla sie inaczej...oby wiecej takich seriali.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi z czego to wywnioskowales?

 

z niczego :-P po prostu spodziewałem sie kontunuacji bo w sumie w polowie serial urwany ale nie szukalem jeszcze żadnego info na temat tego czy bedzie dalej czy nie a jesli nie bedzie to szkoda bo w sumie wciagnął mnie troche

 

A co do seriali to ogladałem ostatnio pilot The nine. Ciekawie sie zapowiada. W banku jest napad i 9 nieznających się pomiędzy sobą osob jest właśnie w tym banku. Po napadzie akcja przenosi sie do przodu chyba 52 godziny ale nie wiadomo co sie stało w banku a widać tylko konsekwencje tego i życie własnie tych osób. Pewnie w nastepnych odcinkach bedzie opisywane w jakiś retrospekcjach co sie stało i w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emocje sięgają zenitu przed jutrzejszą premierą nowego sezonu PB :D jeeeeeeeeeeeeeee [;

no właśnie to chciałem napisać :) Juz nie mogę się doczekać. tylko, że boje się iż 1 odcinek będzie denny. Tzn. 3/4 odcinka jakichś refleksji, opowiadania co było etc. i dopiero pod koniec troche akcji :? Oby nie było tak, ale taka zagrywka jest dość częsta w serialach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. 3/4 odcinka jakichś refleksji, opowiadania co było etc. i dopiero pod koniec troche akcji

Jak to przeczytałem to przypomniało mi sie jak momentami krytykowaliśmy LOST ;) Praktycznie taki sam opis.

 

 

BTW. Czekam niecierpliwie na 2 sezon PB :D Mam nadzieję, że pierwszy odcinek obejdzie się bez większych retrospekcji i tym podobnych tematów.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to że jestem pesymistą, ale myślę że pierwszy odcinek zaskoczy nas bardzo niepozytywnie. Zapewne uda im się jakimś cudownym sposobem uciec z sytuacji bez wyjścia. Obym się mylił, bo 1 sezon oglądałem cały czas z otwartą gębą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8:00 PM, ale chyba na FOXie, a nie ABC.

Oczywiście że na fox'ie. www.fox.com

 

Ja już odliczam godziny. To powinna być 2 nad ranem naszego czasu.Mam nadzieję ,że to nie będzie jakiś preview/podsumowanie sezonu 1 etc. tylko normalny odcinek 2x01 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladalem zwiastuna, ale cos mi sie czuje, że ich znów zgarną i będą ponownie probowac ucieczki.

To byloby co najmniej dziwne :P Aczkolwiek jest taka mozliwosc, ale wtedy bedzie to juz zupelnie nierealistyczne, bo sadze ze bylych uciekinierow by tak pozamykali ze by juz na 100% nie uciekli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byloby co najmniej dziwne :P Aczkolwiek jest taka mozliwosc, ale wtedy bedzie to juz zupelnie nierealistyczne, bo sadze ze bylych uciekinierow by tak pozamykali ze by juz na 100% nie uciekli :D

Nie ma takiej opcji. Co wy trailerów nie oglądacie :> ?

 

Z tego co widać na trailerach będą uciekać cały 2gi sezon :P Ale na 100% będzie ciekawie

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
nie zapominajmy, że to nie jest M jak Miłość czy Na Wspólnej :lol:

 

Będe miał 2x1 za ok 2 godziny ale jak znam życie to napisy będą dopiero wieczorem albo jutro <_< I trzeba będzie skupić mózgownice i bez napisów oglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz po seansie :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Odcinek trzyma poziom pierwszego sezonu, ale czy tak bedzie dalej? O to mam spore obawy. W kazdym razie szkoda ze Veronica zeszła z tego swiata. Wkurza wątek T-Baga. No sorry koles nie mialby szans szalec po lesie z obciętą ręką. W ostatnim odcinku psy juz go prawie mialy i na pewno nie zgubiłyby tropu. Ale to dobrze ze T-Bag nadal gra, bez niego to nie byłoby to samo. Oprocz Abruzziego zostałyby same aniołki (Michael, Linc, C-Note, Sucre - to wszystko niemal święci ludzie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...