Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nasz agent FBI zaczyna się stresować. :lol: Chociaż pewnie i szybko dojdą do tego że wcale nie zginęli w tym samochodzie, a są nadal na wolności. Gorzej jednak że Bellick ich śledzi i ma do tego wspólnika... Holly Vallance faktycznie jest niezła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pryjson bryk ssie, dzisiaj 3 epizod battlestar galactica the resistance!! ;]]]]

Wyjdź prosze. ;)

 

No dzisiaj PB ale coś, że tak powiem ludzie się nie chcą podzielić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek PB wspanialy :rolleyes:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Szkoda Johna :/ Mogliby się pozbyc Tweenera jak jechali do tego motelu to liczylem ze to o niego chodzi. Tweener wiele nie wnosi do filmu, a Abruzzi to bandyta wiekszego formatu mogloby byc ciekawie z jego dalszym udzialem. Rozkreca się wątek z agentem Kellermanem, pewnie najdalej za 1-2 odcinki Michael będzie musial ratowac Sarę z rak "agenta". T-Bag jak zwykle ciekawie, choc ci policjanci powinni go rozpoznac :/
Edytowane przez mic_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb ehhh z odcinka na odcinek lepszy :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Szkoda ze Abruzzi nie zyje, swietna rola. Jak dla mnie mogliby bardziej rozwinac ten watek, chociaz z drugiej strony koles mial forse wtyki :D a naciaganie na sile fabuly ze niby chcialby zlapac scolfilda bez sensu by bylo.

btw

hrhrhhrhr ten rozowy dresik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rzeczy idealnych ;p

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Myślałem że T-Bag dopadnie Johna... :|...się przeliczyłem...

mogliby Tweenera zlikwidować bo imho najbardziej wkurzająca postać...

 

Myślałem że Bellick ich chce tylko przymknąć...teraz się jeszcze bardziej wkurzy :)

 

Jak zwykle się zapytam...gdzie jest Haywire ? :P...ciekawe kiedy się doczekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
mistrzowski dresik i tyle xD
zgadzam sie :D

szkoda, ze juz go raczej nie zobaczymy, a tym bardziej jego zawartosci ;)

Edytowane przez toolboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy PB rzeczywiscie syci.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jezeli juz wiecej nie zobaczymy rozowego dresika to nie ogladam juz tego!

Szkoda mi sie zrobilo Abruzziego, taka fajna postac, ale zginal godnie - jak na gangstera ;].

Ostatnie slowa Agetna FBI swiadcza o tym, ze on moze wiedziec o calym spisku i kto wie, moze jeszcze pomoze Scofieldowi zniknac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ja mysle ze watek z Holly jeszcze wroci, bo Michaela serce ruszy i pewnie chlopak bedzie ciagnal na dwa fronty ;] z jednej Sara, a z drugiej Nika:] Chociaz zdziwila mnie postawa Niki i to jej wyznanie ze ona go kochala, bo z tego co pamietam to Michael jej pomogl w zdobyciu zielonej karty i na tym wlasciwie sie to mialo skonczyc ... a nie zadne wychodzenie z milosci ani tym bardziej z powodu "ciasta w piekarniku" ;] ... a Bellick to mial zajebiscie jak ona sie wiła po nim :D tez bym tak chcial :D no i ten wypasny rozowy dresik mraauuuu ;]

watek z Abruzzim spieprzyli przeokropnie! A Fibonacciego musial kropnac, bo jakby zeznal wszystko, to mafie by pociagnal na dol i ktos by wydal Abruzziego ze ten siedzi w Sardynii.

Ten Tweener mnie wkurza i mam nadzieje ze Ta panna go wyda.

Ten Mahone wydaje mi sie ze nie wytrzyma psychicznie i cos zrobi.

Kellerman zaryl jak dzik o sosne :D

Z tym T-Bagiem to baja niezla. Ci gliniarze powinni go od razu rozpoznac. Zabil kolejnego kolesia i jak go zlapia to chyba wyladuje na krzesle :D

Wszyscy czekamy oczywiscie na to co sie dzieje z Haywire'em :D

@Pioorek

twoje ostanie zdanie ze spoilera -> moglbys tak bardziej zrozumiale bo nie kumam o so chozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzej

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Koledze zapewne chodzilo o slowa agenta: "You have no idea what you're in for", przetlumaczone w napisach pl jako "Nie masz pojecia w co wdepnales", moim zdaniem powinno byc "Nie masz pojecia co cie czeka". Wydaje sie, ze nie ma to bezposredniego zwiazku z afera polityczna, a raczej z ambicjami coraz bardziej nerwowego sledczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Mahone receives the results of the lab tests which proves that the blood from the crash site was that of a pig. Reminded of his previous failure to capture Oscar Shales, Mahone unleashes his fury on the picture of Michael and says ominously to it, "You have no idea what you're in for."

 

who the F is oscar shales? ;X

 

BTW. w październiku przerwa 3 tygodnie ;X no i na wikipedii są spoilery na 2 odcinki do przodu, nie polecam ;D

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak się zdenerwowałem jak Agent FBI dorwał Johna ,a później już wiedziałem co będzie... , że go zabiją po tym jak zaczął wspominać o Bogu i te jego gadki. Wiadome było że w takiej sytuacji bez wyjścia pozostaję mu tylko dać się zabić albo trafić do Fox River ,gdzie go ktoś i tak załatwi... Ja jak tu niektórzy też liczyłem że załatwi T-Baga..

 

Kellerman zaczął znów działać szpiegując Sarę ,zdobywając jej zaufanie co chyba mu się udało. Sprawa Bellicka mnie zaskoczyła :| Myślałem że dadzą o sobie znać znacznie później ,a tu już zaczęli ich ścigać co i tak w rezultacie zostali wykiwani przez Nike. Nie wierzę że tak szybko wypadną z gry. Pewnie się uwolnią i podejmą dalej pościg za kasa ;)

Co tu więcej pisać. Serial jest niesamowity ,ta wielowątkowość jest największym plusem i do tego dynamika. Cały czas coś się dzieję. 24 może mu dorównać ,ale żaden serial ,którego lubiłem oglądać (nawet X-Files ,SG-1 ) tak mnie nie wciągnął. W przypadku SG-1 ten serial mnie nudzi od 8 sezonu... Teraz 18 odcinek 2x05 ,a potem przerwa na 3 tygodnie :| Pozostaje czekać na Losta ,ale... Serial ssie od 2 sezonu i nie czekam specjalnie na kolejny sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...