Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
W sumie troche dziwne, lazili po tej wyspie, plywal lodkami i nie widzieli ze jest jeszcze jakas? Poza tym, to w sumie nic nie zmienia... co z tego ze oni sobie siedza na innej wyspie.

BTW: w nowym odcinku chyba desmond gadal z jakims rozbitkiem (bral od niego kije od golfa) - moze zaczynaja pokazywac kolejne postacie... bo nie przypominam sobie zeby w ogole byl jakis dialog z innymi rozbitkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 4 odcinki "Heroes", po pierwszym nie miałem ochoty włączać drugiego, ale jakoś go włączyłem i w nim akcja w końcu zaczęła się rozwijać. Ogólnie po tych czterech seansach serial mi się podoba :). A tak w ogóle ile jest odcinków "Heroes" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odcinek lostow byl nawet nawet.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
mam nadzieje ze w III serii bedziemy czesciej widziec Desmonda :] gosc jest zaje2bisty ;]

ogladnalem jeszcze promo piatego i ...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak Eko zginie to serial strasznie na tym straci. jak dla mnie to on jest jedna z najciekawszych postaci w tym serialu. a tak poza tym to ciekawe co sie bedzie dzialo z Charliem, Claire i Aaronem, bo Boone na lotnisku powiedzial Lockowi, ze "im nic nie grozi, przynajmniej narazie" wiec pozniej cos moze byc na rzeczy

 

no a South Park jest szyderczy ;D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a zwlaszcza Notorious B.I.G :D
Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Czegoś tu nie rozumiem. Skoro othersi mieszkają na innej wyspie ,to by wyjaśniało fakt że dotąd nie odkryli ich osiedla ,ale jak niby nie zauważyli innej wyspy. Przecież jak Henry pokazał i było widać że odległość od jednej wyspy to rzut beretem. Gołym okiem ja widać. Do tego Desmond rozmawiał z jakimś rozbitkiem ,którego wcześniej nie wdziałem... Troszkę to się kupy nie trzyma ,jak to że Sawyer waży niby 80 KG. Dalej nie wiadomo o co chodzi z tym "uwięzieniem" na wyspie. Niby są odcięci od świata bo pole magnetyczne wytworzyło jakby pole ,które odbija wszelkie fale radiowe etc. Do tego magnes przyciąga i nie pozwala się żadną łodzią wydostać z wyspy. Dalej nic nie wiadomo o tych szczepionkach. Na co one konkretnie są.

 

PB za to nadal trzyma poziom. T-Bag zaskoczył wszystkich. To samo ta akcja z 5K$ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Devil

jaka akcja z 5000 $ ?

Źle się wyraziłem.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Chodziło mi o te 5000 $ ,które mieli i kupili za to auta. Wcześniej jakoś nie zwróciłem uwagi że coś zabrał Michael z tych pieniędzy. Myślałem że wszystko zgarnął T-Bag
Widać nieuważnie oglądałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem 4 odcinki Jericho i musze powiedziec ze "film" sie coraz bardziej rozkreca. Tylko pod jednym wzgledem bylem zawiedziony, myslalem ze zrealizuja jakos ciekawie sam motyw wybuchu itp a tu taka skromna namiasta eksplozji. Serial zaczyna mi przypominac fallouta 1/2, a te gry kocham ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po nowym BSG juz ;]

Troszczke szkoda ze obyło sie dzisiaj bez sieczki z viperami w roli głównej, ale odcinek i tak ciekawy :)

Jak wyzej

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dobrze, że Gaeta sie wybronił, bo szkoda by go było. Ale nie wiem czy sie przygladaliście, ale Galactica nieźle poobijana jest. Ciekawe ile jeszcze walk przetrwa nim ją do końca zniszczą, bo teraz to dziura przy dziurze, aż dziw ze jeszcze lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie oczekiwałem teraz wodotrysków po takim odcinku jak czwarty. Było to takie oczyszczenie załogi, zebranie sie do kupy, pozbycie sie problemów (likwidacja agentury? :lol:). Mysle ze bedzie jeszcze kilka takich odcinków jak "Exodus"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj tzn jutro jest PB , ja cię jak się cieszę , nareszcie , widzę , że wielu z was tu gloryfikuje i w pozytywnym świetle bsg prezentuje , warto to oglądac ? przyjmijmy taka wersję wydarzeń , że nie lubisz stargatów , star treków i innego sci fi tematu , czy mimo wszystko można polubic ten serial , moze jakis nie fan star klimatów mi powie warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna ogladać BSG, jak się nie widziało pilota, a właściwie dwóch odcinków pilotowych.

 

No chyba, że streszczenie na początku każdego odcinka wystarcza do połapania się w fabule ;)

 

btw: wie ktoś kiedy bedzie emitowany 6 odcinek z 3 serii :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkArrow - tez czekam na heroes [;

 

BTW: jezeli ktos ma numer Hydra na gg to lepiej niech nie patrzy na jego status. ja przez przypadek go zobaczylem i nie mam juz po co ogladac nowego pb :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...