Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób zajmujacych sie na powaznie tv-show'ami :lol:

Ktoś wchłonął całego doctora who? Bo z tego co wiem na tvp leci przedostatnia seria. A ja naprawde świetnie bawie sie ogladając ten serial, dlatego powoli zaczynam sie interesowac starszymi seriami. No i moje pytanie brzmi, czy warto? Jest lepiej, gorzej?

 

Btw po 2 odcinku jericho jestem jak najbardziej na tak;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leborg: kiedy dają powtórki, możesz mi powiedzieć? Bo przegapiłem niestety, a nie mogę znaleźć nic na stronie AXN...

 

OMG lol, już mam :D

Ślepota...

Edytowane przez jacoleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Glina_%28serial%29

 

Wyszlo tylko 12 odcinkow - ale za to jakich. Pasikowskiemu wyszedl ten serial, a sam Radziwilowicz w szmirach nie gra. Do tego ten watek glosnej zbrodni, warto obejrzec. Polecam [;

 

Zreszta muzyka tez jest swietna.

 

Poczytaj sobie komentarze na filmbwebie, widac innym tez sie podoba

http://glina.filmweb.pl/

http://www.filmweb.pl/forum/1110541/Glina.html

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No cos tam mialo byc nawet gadalem o tym z Braciakiem (gral Bonifacego w Glinie) bo to moj sasiad :lol: ale chyba jednak nie krecono jeszcze nic, tvp sie nie odzywa wiec nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po 10,5 odcinkach jericho jak najbardziej na tak (plyytka zostala u cioci i nie moge dokonczyc ogladac :( odnosnie skazynego na śmierć ŻENADA z przetlumaczeniem do teog czekac tyle jeden tydzien na kazdy odcinek jak w necie tyle jest a jak bedzie taki dubbing jak w bsg to porazka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Ja oglądnąłem na utube dzisiaj 'Włatcuw móch' i musze powiedzieć, że jest to niezły konkurent dla SP :D IMO bije south park na głowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądnąłem na utube dzisiaj 'Włatcuw móch' i musze powiedzieć, że jest to niezły konkurent dla SP :D IMO bije south park na głowe :D

To ci powiem że mało wiesz o SP, fakt 10 sezon to sp dno ale władca to żenada. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bsg mmorpg? oO

Sie bedzie działo, chociaz ja czekam na star treka online...;> Szkuda że projekt stargate online poszedl w piach.

 

Bejdełej, zacheciliscie mnie do herosow, wszystkie dotychczasowe epki juz na mnie czekaja.

Jericho 1x03 misiowe ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bsg mmorpg? oO

Sie bedzie działo, chociaz ja czekam na star treka online...;> Szkuda że projekt stargate online poszedl w piach.

:banana: :banana: :banana:

 

to się chyba na nowy temat do działy GRY nadaje.

 

jesli i ten projekt pojdzie do piachu, to ja juz przygotuje wyprawe na siedzibe vivendi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glina po pierwszym odcinku tak się wciągłem że chciałem więcej. Szkoda że tylko było 12 odcinków.

 

Naprawdę serial wart oglądnięcia. Polecam.

 

Dzięki kolego. :wink:

 

 

edit:

 

Literówka :mur:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja dostalem niespodziewany prezent na swieta od brata. Zestaw 4 plyt dvd w boxowym pudelku z glina w srodku [; ;].

O cos takiego: http://allegro.pl/item153182052_glina_4dvd.html

To dopiero jeden obejrzales? "Szkoda ze było 12 odcinkow' - to brzmi jakbys juz all obejrzal [;. W kazdym razie zgadzam sie, serial wymiata.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Dzisiaj zaczynam Jericho ew. kolejne odcinki Włatcy móch :) A jak sie wkurze to znowu będe grał w bf2 do 4 rano oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma co ostatnio ogladac.

Polecam mini serial The Lost Room. 3 odcniki po 1,20h. Naprawde warto.

Chyba sie wezme od nowa za babylon5 ogladanie.

Jestem uzalezniony od seriali ;)

btw nie ma ktos czasem do sprzedania jakis seriali na dvd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale nie 2 strony tylko z 5 postow ;)

 

news wydawal mi sie swiezy, a na tej stronie nic nie bylo o tym wspomniane to dalem, a ze nie sledze tego tematu na biezaco ze wzgledu na przerwy w emisji seriali stad moja gafa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

w Swieta obejrzalem sobie ponownie Daleko od szosy - z pelna odpowiedzialnoscia polecam kazdemu - zaczyna sie od komedii (siepanie czestuja, na rzadanie raz mozna), a konczy prawdziwym dramatem z genialnie odtworzonymi realiami tamtych czasow. pouczajacy serial - mimo, ze krotki (raptem 7 odcinkow wraz z poltoragodzinnym pilotem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie zgadzam sie, serial wymiata.

Jak nie wydadzą gliny 2 to się potne. :lol2: A tak na serio to żałuje że wcześniej nie obejrzałem tego filmu a dopiero teraz. :wink:

 

Gra aktorska Radziłowicza i Stuhr'a genialna.

 

Jedna wada jaką możną się przyczepić do filmów tego typu to że pilicja pije podczas słuzby <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

E tam pije, zwroc uwage ile oni pala ;]]]]

Na ktorym jestes odcinku?

 

Co do gliny 2 to nie wiem, chyba nie bedzie co mnie dziwi bo serial mial olbrzymia ogladalnosc ale widac ludzie wola oficerow.

 

Co do Michaela z PB - 180 IQ on ma? To nie jakis zart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam żart...1/4 populacji PPC ma wyższe i się nie chwali ;p

 

a serio...w końcu mózg musiał zagrać mózg ;]

 

Ale szczerze mówiąc...oglądać 42 minuty seriale przedzielone ~18 minutami reklam...blee nie dla mnie...

 

ja się na 4400 nastawiam...nie oglądałem, a przynajmniej w tvp reklam nie ma...

 

no i czekam na wznowienie PB i Heroes ;]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Axn ogladalem 1-wszy odcinek Medium i musze przyznac ze bardzo przypadl mi do gustu. Bardzo dobrze zrobiony, porzadna aktorka w roli głownej. Do Jericho nie moge sie przekonac, chyba mam juz dosc seriali, które bazuja na jednej intrydze i ciagna sie przez kilka sezonow. Z reguly przez caly odcinek niewiele sie dzieje i dopiero w koncowce zawiazuje sie akcja, ktora na tyle zainteresuje widza aby ten obejrzal nastepny odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się na 4400 nastawiam...nie oglądałem, a przynajmniej w tvp reklam nie ma...

Były i są B-) widocznie nie możesz trafić. :wink:

 

@Pioorek

 

Juz obejrzałem all B-) i chce więcej :razz:

 

Co do Oficerów jak ma być Trzeci oficer taki jak Oficerowie to ja dziekuje :mur: a te 3 zakończenia to porażka. :mur:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Co do Oficerow:

kamilo23 - byl taki motyw, ze wlasnie widzowie wybierali zakonczenie? Bo cos mi sie o uszy obilo, jezeli tak to jest to chyba jakis mega kicz ;s.

 

Co do gliny - sam bym sobie wiecej obejrzal :/. Te 12 odcinkow to stanowczo za malo. Ale, koncowka jest taka, ze

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dostaja wezwanie o zabojstwie i koniec. Chodzi o to, ze chcieli pokazac, ze praca policjanta nigdy sie nie konczy i caly czas cos musza robic. Niby chodzilo o to, ale z drugiej strony ofiara z tego zlecenia koncowego miala wbity noz w brzuch - a to moglo byc nawiazanie do zabojstwa tej Nany Petru. Czyli konczy sie tak, ze moga nakrecic spokojnie ciag dalszy... ale cos go nie widac, a serial ma z 1.5 roku jak nie wiecej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...