Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

BSG

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

gdyby odcinek byl bez wbudowanego trailera, dalbym mu 4/10

jako ze jest trailer daje 7+/10 :D

bsg

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wbudowany trailer?? w orenji nie było nawet intra :D no chyba ze jakis inny relase. Rewelką ten odcinek nie był, ale był zaskakujący. Rak prezydentowej(troche to naciagane), jakas muzyczka ktora słyszał saul, wystapienie lee. Jak ma byc dramat to własnie taki. Teraz tylko w finale final five, mała rzeźnia z cwelami i... nie wiem :D , ale jak nie bedzie killera tak jak w 1 i 2 sezonie to nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Prison break, odczucia po obezeniu odcinkow 2x14-2x17 oraz ogolnie sezonu 2:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

-michael glupi idiota, jest taki super inteligenty, madry i zajebisty, jak zwykle wpadl na super pomysl, bardzo odwazny, zeby zadzwonic do telewizji i powiedziec gdzie jest, i oczywiscie znowu udaje im sie uciec, mimo ze caly swiat wiedzial gdzie jest

-linc, glupi idiota, nikomu nie ufa, ma waty co chwile, i dogryza kazdemu, co za debil, niech siedzi cicho i slucha brata co mu pomaga zyciem

-ten kam, czy jak mu tam japończyk, glupi idiota, gada przez ta sluchawke w uchu jak debil, lazac po pustym pokoju albo siedzac ze splecionymi rekami, nie wiem po co mu to, pozatym ma usmiech jak jakis palant, w dodatku nie pasuje ze jest japonczykiem w dodatku z taka twarza

a wiec baaardzo fajny ten prison break, superrrr sezon 2 jest o wiele lepszy od pierwszego bo jest nowszy i wiecej ludzi umiera/odpada. Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejzalem 15 odcinek jericho i musze powiedziec ze sierial bardzo fajny. Kiedy nastepny odcinek?? A jakie polecacie jeszcze fajne seriale oprocz losta, pb, jericho, dextera,herosow ??

Sleeper Cell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy BSG 2x20 - ostatni odcinek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

pierwsze 35min odcinka:

dno, dno, dno, dno, dno i metr mulu.

czyli "znowu zaczynamy bawic sie w lost i robimy odcinek ktory mozna opisac przy pomocy jednego zdania"

ostatnie 5min odcinka:

lipa, lipa i lipa. nic sie nie wyjasnia, chca zeby ludzie napalili sie na nastepny sezon, ale im nie wyszlo, to co ujawnili wiedzialem lub podejrzewalem juz wczesniej.

oceny:

-pierwsze 35min: -200/10 (minus 200 w skali od 0 do 10)

-ostatnie 5min: 3/10 (plus trzy w skali 0-10)

lacznie: 2/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni.

 

edit

 

BSG?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj nowe PB hurra święto , myślałem , że po 2 tygodniowej przerwie Heroes powrócą a tu kupa. Ja po raz 3 oglądam 2 sezon PB(pierwszy z 5 razy oglądałem) i cały czas mam kisiel w majtkach , 2 sezon imho jest równie dobry co 1. Niektóre momenty tego serialu , doprowadzają mnie do orgazmu np rozmowa sary z psychologiem , rozmowa z Michałkiem jak nie pozwolił umrzeć typowi , który mu samolot załatwiał , czy choćby teraz w 2 sezonie 7 odcinku rozmowa Sucre z policjantką , która myśli m że jest zabójcą , gwałcicielem i jego response she is having my baby leże, czy choćby decyzja Tweenera by nie zdradzac ziomków takich smaczków jest mnóstwo i za to kocham ten serial. Link fakt trochę sztywny i nie zawsze mi się podoba jego gra aktorska , ale jak się PB skończy chyba się powieszę. Tymczasem idę się stasować myśląc o nowym PB , a żeby nie było off-topu to nowy Dexter 27 października , ktoś się pytał , pa

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dla ciebie dla mnie to sens życia , ostatnio zrobiłem sobie dwie koszulki z z nadrukiem michałka facjaty i zamierzam sobie wielgaśne PB na plecach wytatułować a teraz cicho bo przed chwilą powiesili gubernatora zabili a teraz Sucre z Michałkiem kase zakosił i T-Bag ich w T-wuja zrobił. Sikam w łózko z podniety :lol2:

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądajacie nowe PB jak dla mnie wreszcie się coś ruszyło powiem nieskromnie , że rozjebał mnie ten odcinek powiem więcej to jest chyba najlepszy odcinek 2 serii rewelacja , mniej się spodziewałem , Panama , Meksyk nudy Pudy , ale ten odcinek rządzi, sie dzieje, jak takie mają wychodzić odcinki to ja chromolę , chce i siedem sezonów a i koncówka K skówka się ruszyła coś zrobiła , miód

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...