Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

To ze Peter przezyl bylo przewidywalne bo takie mialobyc.

 

A walka z Sylar'em to porazka, to ze stal odwrocony, to ze nie padl na ziemie jak te szkla wirowaly i to ze Sylar padl jak nie zywy po ataku Mohindera :lol:.

 

Odcinek nabral strasznego rozpędu, od razu na dziendobry dowiadujemy sie o nowych mocach innych postaci, zaraz Claire sie spotyka z ojcem, Bennet ucieka z ekipą (tez naciagane... tylu ich tam pilnowalo a ci latali sobie po calym budynku jak chcieli). Ogolnie to wszystko przewrocilo sie do gory nogami, poprzednie odcinki napędzały się pomalu, a tutaj to caly czas cos sie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w żadnym innym wątku nie ma tylu spoilerów :lol2:

 

Prison Break sezon 1 i 2

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Początkowo zarzekałem się, że oglądać będę tylko na Polsacie. Ale się złamałem :D obejrzałem już cały 1 sezon i zacząłem 2 ....

 

Jakoś ten 2 sezon jest bardziej naciągany niż pierwszy. Nie wiem czemu ;) IMHO zaczynają się takie bzdury jak nie przymierzając w Lost2 ;) (tylko kilka odcinków wytrzymałem)

 

A już jak T-Bag'owi obchlastaną dłoń przyszywa weterynarz ..... :lol2: A ten cały czas przytomny ..... I prawie dłonią rusza od razu po tym zabiegu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

PB sezon 2 [;

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Przeciez T-Bag powiedzial ze jest niezwykly [;. Mi sie 2 sezon podobal bardziej poza koncowymi odcinkami.

 

Nowy lost - calkiem ciekawy, szczegolnie koncowka.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drive has been impounded.

 

Multiple sources confirm that Fox has axed the Tim Minear creation after less than three weeks on the air. I'll go out on a limb and say the show's crappy ratings were to blame. House encores will take over its Monday/8 pm time slot.

 

There is one piece of good news: I'm hearing the final two unaired Drive eps may get burned off on consecutive Fridays in May.

 

UPDATE: Fox now says the final two Drives will air this summer, specific date TBA.

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho 1x20

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Yeaah kopie w zad pozadnie :D Kacja ruszyla pelna para, mamy wojne :)

 

 

Lost 3x18

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

ahh nie spodziewalem sie tego po Loscie - zaszkoczyli mnie jak najbardziej pozytywanie :D

 

"It's not possible, they have found this plane. There was no survivers, they'r was all dead" - kopie w dupe :D

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez evocati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja widzialem dextera 4 odcinki z bratem, nie ciagnie mnie dalel, w ogole mi sie nie podoba ten serial, pomysl fajny, wykonanie tez ale jak dla mnie jest bez duszy i z bratem sie nie wciagnalem jakoś.

 

Ostatni lost dal rade, ale koncówka tylko - a jutro właśnie heroes :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 2x22

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Powróce tu do spekulacji, jakie prowadziliście 2 strony wcześniej.

Piszecie, że firma ma jakiegoś swojego człowieka w tym więzieniu, i że ta osoba ucieknie ze Scofieldem.

A ja na to inaczej jednak patrze.

Ten asystent generała powiedział "On ucieknie, przecież ma to we krwi" na co generał "Przecież tego od niego chcemy".

Osobiście dla mnie tu chodzi o tą krew ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes 1x20

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Super odcinek i jak zawsze za krótki. Miałem nadzieję zobaczyć więcej walki Peter vs Sylar. Claire fajnie wygląda z nowymi włosami a Peter z tą blizną :) No i szkoda że Claire ginie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientującej się ktoś z was kiedy na AXN zacznie lecieć od nowa Jericho znaczy od pierwszego odcinka ;-) to bym sobie zaczął oglądać. Bo teraz już tam jest 16 odcinek, a jak mówicie że to ciekawe to bym sobie pooglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes 1x20

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jaki ten Peter w przyszłości męski z tą blizną :lol:. Ogólnie jak dla mnie był to najlepszy odcinek, szkoda tylko, że autorzy serialu strasznie unikają ukazywania walki pomiędzy "heroes'ami" :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes 1x20

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Super odcinek i jak zawsze za krótki. Miałem nadzieję zobaczyć więcej walki Peter vs Sylar. Claire fajnie wygląda z nowymi włosami a Peter z tą blizną :) No i szkoda że Claire ginie...
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Claire ginie w przyszłości, także teraz będzie sobie jeszcze żyła ;)

 

Walka Ogień vs Lód mogła być ciekawa, faktycznie, szkoda, że tego nie pokazali :unsure: No ale co się odwlecze to nie uciecze ;) Jeszcze 2 odcinki do końca sezonu [;

 

Heroes 1x20

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
bo pewnie pokaza ostateczna i zajedwabista walke pod koniec sezonu :)
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Hiro vs Peter :lol: :lol: :wink:

 

Jak dla mnie jeden z najlepszych odcinków Heroes :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Lost cholernie mi się podoba, niezła schiza w tym odcinku , po prostu świetny a szczególnie końcówka . Wiecie może ile ma byc sezonów Losta? Mogliby zakonczyc wszystkie watki w 3 sezonie a dalej sobie mogą robić ile chcą jeżeli będą takie odcinki jak dzisiejszy to ja poproszę 10 sezonów bo imo świetnie się to ogląda.

 

lost

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ciekawe o co chodzi gdy Jack mówi Juliet , że Kate nie jest gotowa , kurcze czy Jack wie , że są martwi (jezeli sa martwi) i dlatego informacja o telefonie nie zrobila na nich wrazenia , bo wiedzą , że nie moga i tak wyspy opuścić, moze ta cała wyspa to jakis czysciec jest gdzie sie muszą rozliczyc z przeszłością aby trafić do nieba lol tak sobie wymyśliłem. Teorie to można tworzyć i tworzyć , ale nie mogę się doczekać wyjaśnienia ocb.

 

trailer nowego losta

 

edit http://www.dailymotion.com/relevance/searc...lost-3x20-promo odzyskałem zajawkę na Losta może dlatego , żę PB się skończył , Heroes jakoś bardziej mi się na pocątku podobał , oglądam , ale bez rewelacji jak dla mnie

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heroes 1x20

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
OMG jak ten Peter sie wozi, porusza się jak jakiś dres z osiedla.

Wyglada na to, że przyszlosc nie jest za ciekawa, zobaczymy jak to dalej sie potoczy wszystko.

 

Za chwile biore sie za losta [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho 1x21

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Kopie w zad i to porzadnie :D akcja pelna geba, szkoda tylko ze zaraz koniec sezony i bedzie pewnie przerwa :( Jeszcze zaden serial mnie tak nie wciagnal :D

 

Lost 3x19

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Lost zaczyna odzyskiwac poziom, odcinek dobry :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez evocati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho 1x21 No dla mnie 10 na 10

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
akcja na maksa zaczalem sie zastanawiac kiedy bedzie ostateczne rozwiazanie kwestii New Bern atomowka co sie beda chlopcy meczyc to oni zostali najechani i z czolgiem mogliby jakas akcje zrobic, a akcja ze zbawicielem Jonahem nudna sie robi co by nie mieli problemow to Jonah przybedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...