Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Jericho to oglądałem to kiedyś na AXN i tak do 9 odcinka. Potem jakoś mi się znudził. Widzę jednak że popełniłem poważny błąd. Rozumiem że 1 sezon kończy się na 22 odcinkach ? Obejrzę sobie od początku cały sezon ,bo chyba warto.

 

 

Co do zagubionych

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Odcinek nawet dobry ,wątek z ojcem Johna ,w tym niespodziewany udział Sawyera ciekawy. W zasadzie to jeden z najciekawszych z 3 sezonu. Mit że samolot z nimi na pokładzie rozbił się gdzie indziej ,a oni niby zginęli. To teraz mam rozumieć że to albo sen ,albo wirtualna rzeczywistość ,inny wymiar ,albo są eksperymentem obcych... :lol: lub zginęli i ich duchy krążą po jakiejś wyspie na środku oceanu. Ten serial był naprawdę znakomity ,ale tylko w 1 sezonie. Teraz można pooglądać bez większych zachwytów.Od czasu do czasu trafia się odcinek całkiem dobry jak ten.
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest , że Lost to już się dawno zrobił niedorzeczny serial , ci którzy tworzą ten serial już dawno się zagubili i sami chyba nie wiedzą jak się skończy , ale imho mimo tego , że nie wiadomo co będzię w następnych odcinkach a może być wszystko , ostatnie parę odcinków trzyma poziom i napewno w porównaniu do drugiego sezonu się wyróżnia. Oglądam sobie Losta bez stresu i wielkich oczekiwań , że poziom z 1 serii będzie utrzymany , ale mimo wszystko według mnie bardzo przyjemnie się tą bajeczkę ogląda. Nie mam wygórowanych oczekiwań ad Losta, po prostu dobrze się bawię oglądając ten serial. Zresztą macie ciekawszą alternatywę? Heroes jakoś ostatnio mi nie wchodzi , aczkolwiek wiadomo o gustach się nie dyskutuję , o wiele pryjemniej mi się Losta oglądało niż ostatniego Heroes , który się powoli robi komiksem dla 15 latków. Pozatym gra aktorska w Heroes nie czuję chyba żadnej sympatii co do aktorów odtwarzających rolę w Heroes dla mnie są jacyś bezpłciowi i bez wyrazu , jakoś bardziej mi pasuję obsada i gra aktorów w Loście.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz rzecz gustu , bardziej bym ubolewał gdydby Sawyer w Loście zginął niż Hiro w Heroes, w Loście Jack , Kate , Hurley, Lock , para Japońców jest mi bliższa niż Hiro, bardziej wyrazista , bliska i mniej obojętna , zresztą pewnie to dlatego , że to 1 sezon Heroes a 3 Lost więc więcej z nimi obcowałem

Heroes , zresztą czy Hiro jest wyrazistą postacią dla mnie napewno nie

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Skylar-er zabił Petrielliego nie wiem wogóle mnie to nie ruszyło niby to przyszłość więc wszystko się zmnieni , ale nawet gydby się nie zmieniło :starszy Petrelli w tylu odcinkach odgrywał pierwszoplanowe rolę a dla mnie jest obojętny , Peter do niego czułem sympatię chyba największą to w przyszłości zrobili niego Thuga na wzór polski chama i buraka , Claire w pryszłosci zginie rusza was to bo mnie wogóle i jeszcze ta pseudo walka w ostatnim odcinku , czy twórcy serialu oczekują, że walka Petera z Sylerem która zapewne w ostatnim odcinku się odbędzie będzie tak fascynująca , że wszyscy z zapartym tchem będą czekać na nią . To moja opinia więc uszanujcie ją jest mi obojętny los bohaterów Heroes pomimo tego , że bardzo mi się na początku ten serial podobał , świetny pomysł , gorzej z realizacją . Nie czuję żadnej więzi z bohaterami Heroes , tzn ich losy w serialu są mi obojętne a w przypadku Losta czuję się bardziej związany z bohaterami
Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie i co w związku z tym ? Heroes jest komiksem sorry nie wiedziałem , że jest taki komiks , myślałem , że seriał Heroes nie powstał jako ekranizacja komiksu , a lat mam dużo więcej niż 15(jeżeli to coś zmienia , zresztą wiem Jin , że sam masz jeszcze mleko pod nosem , jeżeli uważasz , że Heroes to jest ok , twoje prawo ja uważam , że ten serial robi się beznadziejny i mnie nudzi po prostu i wyrażam swoją opinię , chyba , że nie wolno bo cenzura panuje)

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak heroesy to komiks to lost chyba jest dla dzieci w przedszkolu poza tym ja nie wiem ogladalem na tvp jakies 4 odcinki losta i poprostu nic mi sie nie podobalo totalnie nic co w nim takiego jest wspanialego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie nowy odc. heroes to beznadzieja nic nie wnosząca do serialu...

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lost byl kiedyś dobry, szczególnie pierwsze odcinki, wtedy to szok bambosza byl jednym słowem. Teraz oglada sie to przyjemnie ale nie wciaga jak kiedyś.

 

Co do Heroes, zgadzam sie w 100% z gnz, nowy odcinek suxował i serial pomału zaczyna mnie wkurzać.

 

Spoiler co do nowego odcinku losta:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Niezły nawet, to że są martwi jest całkiem możliwe, no ale przeciez wiele osób już tam zginęło na wyspie, więc jak - umarli drugi raz? :lol:

 

Poza tym "inni" werbowali ludzi z poza wysp i co, uśmiercali ich? Albo jak ta babka mogła się helikopterem do nich dostać? Z tego co wiem nie ma żadnych pasów lotniczych do piekła :lol:

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break sezon 3

:D

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Oczywiście Scofieldowi uda się uciec ;) Pomagać mu będą z zewnątrz Lincoln, Sara i Sucre. W "środku" będzie musiał współpracować z Mahone i przede wszystkim z Bellickiem by ten wyjawił gdzie znajduje się Maricruz. Mają na to co najwyżej dwa tygodnie (na trzy tygodnie miało starczyć jedzenia dla uwięzionej Maricruz a tydzień już minął. Przy okazji jakieś kolejne spiskowe teorie się pojawią, itp, itd ;)

 

BTW: w ostatnich momentach ostatniego odcinka, gdy Scofield wchodzi do twgo panamskiego więzienia czy tam nie było sponiewieranego Bellicka leżące u stóp jakiegoś czarnucha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha i tak w kolo macieju :D bedzie uciekal z wiezienia przez jeden sezon, drugi bedzie pokazywal jego przygody na zewnatrz po czym kolejny sezon bedzie jak znow trafi do paki itd itp. masakra, zniszcza serial. powinnien sie zakonczyc juz na 2 sezonie

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie lubie czegos takiego w serialach, tzn. 1 sezon (czasem 2 też) trzyma maxymalny poziom i jest świetny, a potem serial jest sponiewierany i zapomniany, bo wychodzą kolejne głupie sezony. Tak było z Lostami, jest z Prison Breakiem i będzie pewnie jeszcze z wieloma innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się na ludzi, którzy tworzą Prison break, bo będę się musiał z tym serialem męczyć jeszcze przynajmniej jeden sezon. Wydawało mi się, że nareszcie wszystko się pomyślnie skończy, a tu niestety klapa. Powiem szczerze, że bardziej podoba mi się Lost, tutaj chociaż coś się dzieje, a nie tak jak w PB, ciągle tylko uciekają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie pokazali klasy i nie zakonczyli tego serialu (calkiem niezlego) - marketing zawsze wygrywa. Inna saprawa ze chociaz troche sie z tym kryli a nie tak jak w przypadku losta gdzie stosunkowo wczesnie oglosili ile ma byc serii... :/

Dla odmiany sa seriale gdzie mimo sporego sukcesu autorzy potrafia powiedziec koniec, tak bylo w przypadku ROME, gdzie byly w prawdzie 2 serie (ale krotkie po ~10 odc) ale po 2giej definitywny koniec :)

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że teraz Lincoln będzie ratował Michaela i obmyśli plan ucieczki. Co prawda to prawda.. serial skończyć się powinien na 2 sezonie. Ba nawet w 1 można by to zakończyć.

niet lincoln jest za mało inteligentny;]

 

a odnosnie herosów to najfajniejsi są ando i hiro ;] i basta B-)

 

a odnosnie lostów to uważam że onisa na jakiejs promocji media mart a nie w czyśćcu bikos:

-co chwile ktos umiera

-jacyś badacze pod koniec 2 sezonu namiezyli desa

-michael sie wydostał z wysepki i pewnie sobie popija piwko w NY albo dzie indziej synkiem :huh:

IMO w 4 sezonie bedzie najbardziej rozbudowany wątek desa :unsure:

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że teraz Lincoln będzie ratował Michaela i obmyśli plan ucieczki.

Taa, kupi buldożer i zrówna całą Panamę z ziemią :)

Myślicie, że Ci co strzelali do Kellerman'a siedzącego w furgonetce mogli spudłować? Bo jak by nie było to moja ulubiona postać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, kupi buldożer i zrówna całą Panamę z ziemią :)

:lol:

 

Myślicie, że Ci co strzelali do Kellerman'a siedzącego w furgonetce mogli spudłować? Bo jak by nie było to moja ulubiona postać :)

Spudłować nie spudłowali, co najwyżej odbili Kellermana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost 3x19

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

No i chyba wyspa jest w innym wymiarze [;

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
There is no "wyspa" B-) [\spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Heroes 1x20 wyszedł taki "bonusowy" odcinek w stylu "co by było gdyby" - mi tam się to nawet podoba;] (Peter wygląda jak jakiś mroczny łowca głow z kosmosu :lol: , a płaszcz to chyba od Neo pozyczył;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie wydaje ze Kellermana odbili poza tym wkurzaja mnie na hataku z napisami do supernaturala widac maja gleboko w pupie ten serial

Napisy do SN pojawiają się z reguły wieczorem w niedzielę, albo w poniedziałek :) Czasami trochę później. Tutaj potrzeba cierpliwości [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...