Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Obejrzalem nowego heroes. Mi serial już przestaje sie podobać, takie flaki z olejem, obejrze do końca 1 sezon i za 2 sie nie zabieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem nowego heroes. Mi serial już przestaje sie podobać, takie flaki z olejem, obejrze do końca 1 sezon i za 2 sie nie zabieram.

WTF ? moim zdaniem najlepszy odcinek serii, wypas. "Me too" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 3 dni obejrzałem cale Jericho

Po raz kolejny podtrzymuje teze ze jak ogladac takie seriale to tylko jednym cięgiem :D

Serialik wciągnął mnie bardzo i polecam

Niestety nie byłem tak wytrwały i Heroes'ow tez zacząłem oglądąć jeden po drugim i teraz

trzeba cierpliwie poczekać na dwa ostatnie (oglądam wersje asd) :-|

Oglądanie tego w naszej TV (4:3 + lektor + kilo reklam) to musi być dopiero przyjemność :huh:

 

Aa no i bardzo polecam polskiego Pitbull`a - chyba najleszy polski serial policyjny, jeszcze nie widziałem

na żadnym forum albo stronce złego zdania o nim - tym bardziej że można go oglądać "na legalu" przez itvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa no i bardzo polecam polskiego Pitbull`a - chyba najleszy polski serial policyjny, jeszcze nie widziałem

na żadnym forum albo stronce złego zdania o nim - tym bardziej że można go oglądać "na legalu" przez itvp.

Tak to prawda ale do Gliny to mu dużo brakuje. Jednak stoi na przyzwoitym poziomie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacja CBS poinformowała producentów swoich seriali o ich losie w przyszłym sezonie. Wieści niestety nie są szczęśliwe dla "Jericho". Początkowo ten postapokaliptyczny dramat uznany został za niespodziewanie duży sukces. Powróciwszy jednak na ekrany po długiej zimowej przerwie nie przyciągał już tak dużej liczby widzów przed telewizory, dlatego też szefowie stacji postanowili, że drugiego sezonu nie zamówią.

 

źródło: news.hatak.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie byłem tak wytrwały i Heroes'ow tez zacząłem oglądąć jeden po drugim i teraz

trzeba cierpliwie poczekać na dwa ostatnie (oglądam wersje asd) :-|

Oglądanie tego w naszej TV (4:3 + lektor + kilo reklam) to musi być dopiero przyjemność :huh:

TVP nie puszcza reklam podczas filmow :)

Ale fakt, ze lektora pewnie dadza jakies z rzyci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ogladanie serialu w wersji asd to też dopiero musi byc przyjemne - słaby dzwięk + beznadziejna kopia.

 

Juz nie dlugo wyjdą wszystkie odcinki 24. Na razie chyba 22 wyszły. Zacieram rączki :twisted: :gitarzysta2: .

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladanie serialu w wersji asd to też dopiero musi byc przyjemne - słaby dzwięk + beznadziejna kopia.

 

Juz nie dlugo wyjdą wszystkie odcinki 24. Na razie chyba 22 wyszły. Zacieram rączki :evil:.

ja tez:D

nowy heroes kosi jak nie wiem szykuje sie niezła walka w finale ;]

odc 10/10 bez 2 zdań

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie dlugo wyjdą wszystkie odcinki 24. Na razie chyba 22 wyszły. Zacieram rączki icon_evil.gif.

Dokładnie, 21 maja finał sezonu, czyli 6x23 i 6x24 :)

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon jest najgorszy ze wszystkich, cztery pierwsze odcinki zapowiadaly naprawde dobra historie, ale nastepne sa po prostu smieszne. No i jeszcze ta szwagierka i siostrzeniec Bauera...

Serial siegnal dna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon jest najgorszy ze wszystkich, cztery pierwsze odcinki zapowiadaly naprawde dobra historie, ale nastepne sa po prostu smieszne. No i jeszcze ta szwagierka i siostrzeniec Bauera...

Serial siegnal dna.

Imo nie jest gorszy od poprzednich. Pierwsza połowa sezonu była wyraźnie lepsza od drugiej, potem akcja stała się troche mniej ekscytująca, ale najnowsze odcinki (21 i 22) są już bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Siostrzeniec Bauera? :lol: O kur@#, już potrafie to sobie wyobrazić. Zobaczymy, nie dlugo sie za to zabieram wiec wystawie swoją opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale najnowsze odcinki (21 i 22) są już bardzo dobre.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

CTU zostalo zaatakowane zeby odbic stamtad gowniarza ktory i tak zostal by zaraz wypuszczony do domu i nikt by sie nim nie przejmowal. Dla mnie bez sensu, 22 odcinka jeszcze nie ogladalem bo mi sie po ostatnim po prostu nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacja CBS poinformowała producentów swoich seriali o ich losie w przyszłym sezonie. Wieści niestety nie są szczęśliwe dla "Jericho". Początkowo ten postapokaliptyczny dramat uznany został za niespodziewanie duży sukces. Powróciwszy jednak na ekrany po długiej zimowej przerwie nie przyciągał już tak dużej liczby widzów przed telewizory, dlatego też szefowie stacji postanowili, że drugiego sezonu nie zamówią.

 

źródło: news.hatak.pl

 

Przykro to słyszeć bo pierwszy sezon był niezły, szczegolnie na końcu akcja nabrała tempa. Ciekawe czy jest jeszcze jakaś szansa czy to już zamknięty temat. Akurat ten jeden serial musieli zdjac bo inny niby zakupili juz. Ja nie wiem ale ogladanie takie seriali jak CSi czy Num3ers ktore dostały nastepne sezony mnie nie bawi bo w sumie co odcinek to jak oddzielny film, jesli sa powiazania to jakies nieszczegolnie zarysowane. A Jericho to fajny temat, realizacja niczego sobie, caly sezon wciagnalem w kilka dni, nie moglem sie powstrzymac tak mnie ciekawilo co w nastepnych odcinku. Szkoda ze sie skonczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Nie Nie, nie uwierze w to ! Jericho ... moze jeszcze jakas szansa jest, przeciez zostawili to w takim stanie ze nic tylko na stryczek ich.

ehh no i nie dowiem sie nic wiecej o Hawkinise ... :(

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacja CBS poinformowała producentów swoich seriali o ich losie w przyszłym sezonie. Wieści niestety nie są szczęśliwe dla "Jericho". Początkowo ten postapokaliptyczny dramat uznany został za niespodziewanie duży sukces. Powróciwszy jednak na ekrany po długiej zimowej przerwie nie przyciągał już tak dużej liczby widzów przed telewizory, dlatego też szefowie stacji postanowili, że drugiego sezonu nie zamówią.

źródło: news.hatak.pl

:mur: :damage_wall: :mur: :damage_wall: :mur: :angry: :-| :mad:

Naprawdę szkoda... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost 3x21

taki fajny, mily odcinek. nie dzialo sie niewiadomo co, ale bardzo przyjemnie sie go ogladalo, tak jak i te flashbacki byly fajne. mozna wyczuc ze to taka cisza przed burza, tfu finalem sezonu ;] za tydzien powinno byc goraco. 2 godziny, 3 odcinki, jestem dobrej mysli :].

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

chyba sie Charlie nie nacieszył dlugo tym ze zyje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost 3x21

taki fajny, mily odcinek. nie dzialo sie niewiadomo co, ale bardzo przyjemnie sie go ogladalo, tak jak i te flashbacki byly fajne. mozna wyczuc ze to taka cisza przed burza, tfu finalem sezonu ;] za tydzien powinno byc goraco. 2 godziny, 3 odcinki, jestem dobrej mysli :].

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

chyba sie Charlie nie nacieszył dlugo tym ze zyje :D

jak nie trudno sie domyslec gdy Desmond
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
obudzi sie to popłynie tam gdzie Charlie ... spiac pewnie zobaczył "obrazy" z uwiezionym Charlie i go uwolni ;]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widzialem pierwszE dwa odcinki Heroes.

Taka fajna bujda na kolkach.

Wciaga to naprawde jak piszecie czy Wy wszystko lykacie ? (bez obrazy)

jak wyzej, tez widzialem 2 pierwsze ale mnie to nie kreci

za to Desperate Housewives jestem w polowie 3 sezonu :D

kazdy znajdzie w tym serialu cos dla siebie - jest humor, jest intryga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes - 2 pierwsze odcinki takie do obejrzenie jak sie nie ma co robic ale ogolnie to nuda troche, spodziewalem sie czegos fajniejszego, glowne postacie jacyś tacy sztuczni troche, nie bylo zadnego momentu w ktorym ten serial by mnie zaskoczył i jakies takie za bardzo przewidywalne wszystko jest jak na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes - 2 pierwsze odcinki takie do obejrzenie jak sie nie ma co robic ale ogolnie to nuda troche, spodziewalem sie czegos fajniejszego, glowne postacie jacyś tacy sztuczni troche, nie bylo zadnego momentu w ktorym ten serial by mnie zaskoczył i jakies takie za bardzo przewidywalne wszystko jest jak na razie

Rebel - w domu wszyscy zdrowi? Obejrzales dwa odcinki i chcesz zeby serial cie zaskakiwal?

I jeszcze Kaeres na dodatek - dlaczego ty to ogladasz, przeciez ty nie masz czasu na glupie seriale...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę Twin Peaks. Serial stary ale moim zdaniem jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy. W Niedzielę ok 00.30 rano. Można oglądać wiele razy a i tak potrafi czymś zaskoczyć. Niestety seriali takiej klasy już nie robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO z Lost się postarali bo coraz lepsze odcinki robią :)

I czekam z niecierpliwością na następny.

 

Co do Herosów.

Nie chciałem znów się wciągać w następny serial, ale chyba będę musiał, bo mnie te 2 odcinki trochę zaciekawiły. Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jericho pocieli ostro w ch... . Wpisalem sie do petycji, choc i tak pewnie kasa wygra i nie nakreca dalszej czesci. IMO beznadziejna polityka, jesli widzieli ze jest lipa, to niechby dokrecili 3-4 odcinki i zakonczyli jakos watki, a nie tak rozbebeszony temat pozostal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...