Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze nie ma calych sezonow do pobrania bo troche sie zagapilem w niektorych serialach a jak sa to takie skoki ze zal :(

Jak nie ma jak są [; Trzeba wiedzieć gdzie szukać ;)

 

Veronica Mars

Trochę dziwny ostatni odcinek jak na zakończenie serii (mowa o 3x20) ;] Szkoda, że serial się skończył, fajnie się to oglądało jako umilacz wolnego czasu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o seriale typowo komediowe, to udalo mi sie zaliczyc juz dosyc dawno temu Friends.

W tej chwili zajalem sie ALF'em - jestem na poczatku 2 sezonu - jak dla mnie przyjemny serial. Kiedys go ogladalem w telepudle na plsacie zdaje sie, no ale teraz mozna spokojnie zo zobaczyc od poczatku do konca :)

W planach na razie chce jeszcze zobaczyc That 70s Show i Seinfeld.

 

Jezeli chodzi o seriale "na czasie" to zaliczylem caly Prison Break. Moje odczucia co do niego sa podobne z niektorymi tutaj opiniami - na poczatku zapowaidal sie naprawde dobrze, ogladalo sie po kilka odcinkow - ale im dalej, tym coraz slabiej... 2 sezon sie juz ogladalo tak od nie chcenia, zeby tylko wiedziec co tam znowu wymodza... Na wiesc o 3 sezonie zareagowalem w sumie neutralnie... Nie wykluczam, ze tez obejrze, ale to juz nie to samo jak pierwsze odcinki. W sumie mogli wszystko zakonczyc na pierwszym sezonie :)

 

Rownolegle zajalem sie takze Desperate Housewives - calosc zaliczona. Ten serial jak dla mnie miazdzy :) Naprawde bardzo dobry, juz sie nie moge doczekac na kolejny sezon - kazdy trzymal ten sam wysoki poziom. Ten serial naprawde potrafi grac na emocjach... Ten chyba najbardziej mnie wciagnal.

 

"Dexter" - kolejna imho dobra pozycja. Dla osob lubiacych filmy kryminalne. Mimo tego, iz jest dosyc przewidywalny, to naprawde dobrze sie go oglada, ciekawe spojrzenie na glowna postac serialu. Tez czekam na 2 sezon. Polecam :)

 

Wczoraj tez skonczylem ogladac "Surface" - musze stwierdzic, ze takze mi sie spodobal. Opowiada historie kilku osob, ktore proboja dowiedziec sie i w efekcie wyjawic tajemnice "Morskich Potworow" (w skrocie tak mozna by to ujac). Pierwsza polowa moze taka sobie, ciagle rozwijanie akcji, ale pozniej juz co raz lepiej.

 

W kolejce jeszcze mam "Grey's Anatomy", "24" i "Rome" - takze slyszalem/czytalem pozytywne opinie na temat tych seriali, zwlaszcza o tym drugim.

 

Hmm... troche sie uzbieralo, wiec nie przynudzam juz :)

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dzisaj ogladalem Herosow i nie ogladalem kilku wczesniejszych odcinkow i mam pare pytan:

1)ten taki zamkniety w tym pomieszczeniu co moze przejmowac dary co ta ziomowka chciala go zabic z darem persfazji jest zly czy dobry i o co wlasciwie z nim kaman

2)ojciec tej czyrliderki jest zly czy dobry?

3)ten murzyn co kasuje pamiec trzyma sztame z tym ojcem czyrliderki?

4)o co kaman z tym policjantem on tez ma dar

5)i jeszcze o co kaman z tym co uratowal ta czyrliderke i prawie sie wykrwawil

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

 

Ty tak na serio?

:blink:

Nawet jak Ci ktos to dokładnie stresci to i tak nie opłaca sie oglądac dalej nie oglądając wczesniejszych odcinków.

 

 

 

=============

 

4400 4x01 - początek troche słaby, ale pewnie dalej bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj ogladalem Herosow i nie ogladalem kilku wczesniejszych odcinkow i mam pare pytan:

Bys to chociaz w spojler wsadzil!

 

"ziomowka", "kaman" - ale jestes elo ziomal :D

Nie da sie normalnie pisac?

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałeś powyższe wypowiedzi "ziomalu"? I wpakuj tego swojego wypoconego powyższego posta w spoiler, niszczysz innym przyjemność z oglądania tego serialu tymi debilnymi pytaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Po rozmowie z Grobelem doszedlem do wniosku, ze mozna zaczynac taki temat [; . Dla wszystkich tych ktorzy chca porozmawiac o swoich ulubionych serialach, wymienic nimi, albo po prostu pochwalic sie swojo kolekcja =] . Zaczne od siebie i przedstawie co narazie mam:

Wszystkie odcinki:

24

Lost

Chappelle's Show

That 70's Show

Family Guy

Futurama

South Park

Sporo odcinkow 'Whose line is it anyway?'

Jestem w trakcie ogladania American Dad i 4 sezonu Family Guy, z niecierpliwoscia wyczekuje wrzesnia, czyli powrotu Lost'a i South Park'a. A jak z wami? Co ogladacie? Na co czekacie?

 

Miami Vice - serie od I do V

 

za co ??

 

za KLIMAT (!!!) oraz MUZę !!!!! + ciekawe historie, np. "Forgive Us Our Debts" z serii III - powala.

 

W związku z tym faktem życzyłbym sobie (i innym ma się rozumieć ;) ) , żeby w naszej kochanej Polsce ukazały się wszystkie serie od I do V na DVD. Mam nadzieję że doczekam tego wiekopomnego wydarzenia do 2012 r. ;)

 

Prócz tego serialiku w dalszej kolejności na podium są:

 

Robin z Sherwood - raczej tylko seria I z Michaelem Praedem - KLIMAT zabija ..... muza Clannad zresztą też (seria II z Jasonem Connerym - to już nie ta bajka niestety)

Glina - polski serial kryminalny z Jerzym Radziwiłłowiczem - naprawdę bardzo ciekawy, bardzo dobra gra aktorska, był emitowany w TVP2 swego czasu

X-Files - za całokształt ;)

 

Ostatnio mnie zabili serialem "Włatcy Móch" - coś jak South Park po PL - niezły czad :)

To by było na tyle, jak mi coś jeszcze wpełznie do łba to napisze.

Edytowane przez woland78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...