Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam się cholernie podoba , fajna zmiana klimatu i ogólnie jest dobrze. IMHO PB roxuje a nie saxuje. Jak kogoś męczy oglądanie niech nie ogląda ja tam z niecierpliwością czekam na nowe odcinki i śmiem twierdzić , że 3 sezon będzie super , zresztą jak 2 poprzednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne te więzienie w sensie tego co się tam dzieje...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Np. bellicka sprali od razu tak że koleś nie wie jak się nazywa, a Michael chodzi sobie jak nigdy nic po całym terenie i co najwyżej ktoś się na niego tylko krzywo spojrzy... a za taką gębę pięknisia w tego typu więzieniu za jajca by go powiesili pewnie. Do tego ten motyw z porwaniem Sary i LJ'a, beznadziejne...

 

Albo samo to że Firma chciała zabić Scofielda, właściwie cały 2 sezon się w okół tego kręcił, a tu nagle okazało się że to wszystko było ukartowane i tak naprawdę to Michael jest im bardzo potrzebny - jednym słowem jest "useful" jakby to Halama powiedział :lol:.

 

Do tego wiecznie ta sama mina Scofielda zaczyna działać mi już na nerwy... a motyw z Bellickiem rozśmiesza mnie niesamowicie, ani to za serce nie chwyta, ani to fajne, jedynie pośmiać się można :lol:.

Porównywanie sezonu 3 do 1 jest nie na miejscu... bo pierwszy bił na głowę wszystko. A tak ludzie popsioczyli na nudnawy drugi sezon, no to dali trzeci podobny do pierwszego (podobny!), spodoba się to wszystkim, potem znowu coś innego zaserwują, a 5 sezon znów w więzieniu i zbudzi się szum wśród fanów, czyli będzie wielki powrót do korzeni... i w ten sposób Fox ma zapewnioną oglądalność na dluuugi czas.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Bellick jest na takiej pozycji w więzieniu bo był strażnikiem więziennym a takich łagodnie nie traktują. Wieści szybko się rozchodzą, więc IMO to nic dziwnego. O Michealu też wszyscy wiedzieli że to gwiazda CNN :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB - IMHO nowy odcinek jest imba, już nie mogę się doczekać wtorku :) .

 

4400 - serial świetny, tylko dlaczego tak mało odcinków ? <_<

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ciekawe jaką umiejętność będzie miał Tom :unsure: :) .

 

Nie mam ostatnio co robić w domu więc postanowiłem nadrobić oglądanie seriali. Na pierwszy ogień poszła Eureka (agent federalny musi strzec porządku w najbardziej skrywanym przez rząd miasteczku) i Greek (coś w stylu Wiecznego Studenta).

Obydwa seriale świetne :D .

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4400 - serial świetny, tylko dlaczego tak mało odcinków ? <_<

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ciekawe jaką umiejętność będzie miał Tom :unsure: :) .
Pewnie, będzie miał tego skilla, który się przyśnił Collierowi w 1 odcinku :wink:

 

Nie mam ostatnio co robić w domu więc postanowiłem nadrobić oglądanie seriali. Na pierwszy ogień poszła Eureka (agent federalny musi strzec porządku w najbardziej skrywanym przez rząd miasteczku) i Greek (coś w stylu Wiecznego Studenta).

Obydwa seriale świetne :D .

Polecam!

Trzeba będzie się temu przyglądnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4400 - serial świetny, tylko dlaczego tak mało odcinków ? <_<

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz oglądam My name is Eal i nawet mi się podoba. Obczaję pierwszy odcinek Greek.

Wracając do PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Więzienie federalne Sona podobno naprawdę istnieje/istniało i panowały tam podobne warunki jak w serialu.

Belick jest poniewierany za to ze byl straznikiem, ale i za swój charakter, co juz moglismy zobaczyc w scenie z piciem z kałuży:)

Michael pewnie wzbudza respect tym czego dokonał, nawet ten boos miał jakieś obawy mówiąc o tych,,autografach".

Generalnie klimat tego nowego więzienia może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz oglądam My name is Eal i nawet mi się podoba.

W sobotę na tvp2 ma lecieć pierwszy odcinek.

Flash gordon skończy się na pierwszym sezonie...i nic dziwnego, dla mnie skończył sie na pilocie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pioorek

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A już przesadzasz ;p ;) Trzeba teraz podejść już z większym luzem do PB :] No i akurat to co napisałeś odnośnie że niby odwrócili kota ogonem i próbują okłamać widza, iż wszystko było ukartowane cały czas, to nie jest prawda, bo przecież jasno z 2 sezonu a zwłaszcza jego końcówki wynikało że 'nagle' jak się Micheal znalazł w Panamie i złapała go miejscowa policja to Krzysztof Jarzyna całej tej Firmy powiedział, że w sumie im to na rękę i go wykorzystają do 'czegoś' (już wiadomo do czego), więc z pewnością nie było to ukartowane (w samej końcówce zdecydowali że go nie zabiją). Szukacie przekłamań serialu już na siłę tak żeby napisać coś bee o PB ;) jak w żadnym innym serialu.
Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może trochę przesadzam ale jednak już się nasyciłem tym serialem i dalsza zabawa w ucieczkę z więzienia jakoś mnie nie pociąga ;). Ale może jeszcze kilka odcinków sobie zapuszczę.

 

Poza tym

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
W drugim sezonie wymordowano znaczą część moich ulubionych bohaterów... a pozostawiono jakieś ochłapy.
Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Do tego w tym odcinku co wymieniłeś miał jakąś aktówkę podpisaną właśnie Sona. Pewnie chodziło o tego zamurowanego gościa. Firma nie ma tam władzy ,więc Michael był wręcz idealnym narzędziem do zrealizowania ich planów. Możliwe że pod koniec kręcenia 2 sezonu, mieli już scenariusz na sezon 3. Co chyba wydaje się być oczywiste.

 

To więzienie wg. mnie odświeży ten serial. Cały czas będą się starać trzymać widza w napięciu. Więzienie i "klimat" jaki tam panuje nadaje się do tego idealnie. Takie więzienia w Środkowej czy Południowej Ameryce często są tzw więzieniami bez strażników . Nie ma ich wewnątrz. A więzniowie są skazani na siebie i aby zjeść czy żyć, to muszą jakoś na siebie zarobić.

 

Jak dla mnie sezon zapowiada się dobrze.

 

Piórek mało domyślny jesteś. (bez urazy ;) ) To że go nie ruszają ,bo mają pewien respect. W tym ich światku oni się interesują różnymi ludźmi.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 4 sezonie nie mogac wrócic do stanów i uciekając z panamy poleca do azji i trafią do chinskiego więzienia, nastepnie w piątym uciekną na północ i trafią na sybierie ;)

 

 

Pierwszy odcinek był bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w 6 przyleca do Polski i nie uda im sie uciec :D oczywiscie jak wybierzecie PIS <lol>

no kurcze ja teraz zaczalem ogladac troszku anime i jako fan dextera zapuscilem sobie Death note (troche podobny motyw do Dextera bo koles tez eliminuje przestepcow polecam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne te więzienie w sensie tego co się tam dzieje...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Np. bellicka sprali od razu tak że koleś nie wie jak się nazywa, a Michael chodzi sobie jak nigdy nic po całym terenie i co najwyżej ktoś się na niego tylko krzywo spojrzy... a za taką gębę pięknisia w tego typu więzieniu za jajca by go powiesili pewnie. Do tego ten motyw z porwaniem Sary i LJ'a, beznadziejne...

 

Albo samo to że Firma chciała zabić Scofielda, właściwie cały 2 sezon się w okół tego kręcił, a tu nagle okazało się że to wszystko było ukartowane i tak naprawdę to Michael jest im bardzo potrzebny - jednym słowem jest "useful" jakby to Halama powiedział :lol:.

 

Do tego wiecznie ta sama mina Scofielda zaczyna działać mi już na nerwy... a motyw z Bellickiem rozśmiesza mnie niesamowicie, ani to za serce nie chwyta, ani to fajne, jedynie pośmiać się można :lol:.

Porównywanie sezonu 3 do 1 jest nie na miejscu... bo pierwszy bił na głowę wszystko. A tak ludzie popsioczyli na nudnawy drugi sezon, no to dali trzeci podobny do pierwszego (podobny!), spodoba się to wszystkim, potem znowu coś innego zaserwują, a 5 sezon znów w więzieniu i zbudzi się szum wśród fanów, czyli będzie wielki powrót do korzeni... i w ten sposób Fox ma zapewnioną oglądalność na dluuugi czas.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Bo Bellick jest z natury taki, że do wszystkich coś ma i wydaje mu się, że wszędzie rządzi. Poza tym, jak już ktoś wspomniał jest byłym strażnikiem więziennym. Michael natomiast, jest nastawiony pokojowo do wszystkiego co żyje i nie żyje a ponadto jest tą 'gwiazdą CNN' więc ma sławę byłego najbardziej poszukiwanego człowieka w USA przez co ma jako taki respekt.

 

Naprawdę części osób nie rozumiem, oglądają każdy odcinek jakiegoś serialu, chyba tylko po to by wejść na PPC i zmieszać go z błotem. Rozumiem film, można trafić na jakąś kaszanę, ale w przypadku seriali to jak mi się nie podoba po 5-10 odcinkach to go dalej nie oglądam.

 

@Pioorek

Tego nie pisałem o Tobie, chodziło mi o kilka osób z tego topicu (nie pamiętam nicków a szukać mi się dokładnie nie chcę).

Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 sezon PB podobały mi się bardzo. Trzeci już nie, więc sobie odpuszczam. Kto tu mówi o 5-10 odcinkach? Nie wiem o co ci chodzi, ^goku^.

 

Devil, za samą twarz Michaela by tam zmasakrowano, co z tego że jest "gwiazdą CNN", jeżeli jest to najgorsze z najgorszych więzien na świecie to tak na prawdę jest to mały szczegół w całym tym światku więziennym. Pfff, respekt mieli by czuć wobec niego, dobre.

 

EOT

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niepotrzebnie podnosicie sobie ciśnienie. ;) Nie lepiej poczekać jeszcze ze 2-3 tygodnie, zamiast oceniać od razu cały sezon na podstawie 1 odcinka?

 

Mi osobiście ep01 nie przypadł do gustu, ale nie skreślam przez to Prisona. Poczekamy, zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 sezon PB podobały mi się bardzo. Trzeci już nie, więc sobie odpuszczam. Kto tu mówi o 5-10 odcinkach? Nie wiem o co ci chodzi, ^goku^.

 

Devil, za samą twarz Michaela by tam zmasakrowano, co z tego że jest "gwiazdą CNN", jeżeli jest to najgorsze z najgorszych więzien na świecie to tak na prawdę jest to mały szczegół w całym tym światku więziennym. Pfff, respekt mieli by czuć wobec niego, dobre.

 

EOT

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
To jeszcze się możesz zdziwić. Myślisz, że jak mu się uda wydostać tego gościa? Jak każdy będzie latał z kosą w gaciach i chciał mu poderżnąć gardełko pod tą jego śliczną buzią ? Ten murzyn co ma władzę w więzieniu będzie musiał go jakoś tolerować ,albo Michael znajdzie sobie w jakiś sposób ochroniarzy. Sam Mahone raczej mu nie wystarczy ,a Firma nic więcej chyba nie może zrobić...

 

EOT

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A ta firma to jest tez smiech na sali. Potrafili sobie podstawic prezydenta USA, a nie potrafia sami wydostac jednego czlowieka z wiezenia w kraju w ktorym raczej prawo nie stoi na wysokim poziomie (ciekawe jak trudno tam kogos przekupic). I to jeszcze w sumie z wiezienia gdzie nie ma nawet straznikow... :(

To wiezenie tez wydaje mi sie malo realistyczne (akurat jakikolwiek cywilizowany kraj na swiecie by tolerowal brak kontroli nad taka placowka). Wyjeli to centralnie z komputerowego Riddicka. ;]

 

Jak widac pierwszy odcinek srednio mi sie spodobal. Licze, ze w tej lokacji serial potrwa tak z 3-4 odcinki a reszta bedzie jednak sie dziala na zewnatrz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A ta firma to jest tez smiech na sali. Potrafili sobie podstawic prezydenta USA, a nie potrafia sami wydostac jednego czlowieka z wiezenia w kraju w ktorym raczej prawo nie stoi na wysokim poziomie (ciekawe jak trudno tam kogos przekupic). I to jeszcze w sumie z wiezienia gdzie nie ma nawet straznikow... :(

To wiezenie tez wydaje mi sie malo realistyczne (akurat jakikolwiek cywilizowany kraj na swiecie by tolerowal brak kontroli nad taka placowka). Wyjeli to centralnie z komputerowego Riddicka. ;]

 

Jak widac pierwszy odcinek srednio mi sie spodobal. Licze, ze w tej lokacji serial potrwa tak z 3-4 odcinki a reszta bedzie jednak sie dziala na zewnatrz...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Heh, tez mnie to zastanawia. Tez mi ostro strzezone "wiezienie", kilku jopkow na wiezyczkach z karabinami a firma nie moze sobie z nimi poradzic zeby wydostac swojego czlowieka z tego syfu. Jakos do pilnowania prezydenta (teoretycznie usmierconego) uzbrojonych ludzi im nie brakowalo. Jak sie zaczniesz blizej zastanawiac nad polowa drugiego sezou i pierwszym odcinkiem to ma sie wrazenie ze to wszystko jest strasznie naciagane i wymyslane "na poczekaniu", imo. Najbardziej bedzie mi brakowalo postaci Kellermana i Abruzziego, ich poczynania ogladalo mi sie najfajniej.
Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Heh, tez mnie to zastanawia. Tez mi ostro strzezone "wiezienie", kilku jopkow na wiezyczkach z karabinami a firma nie moze sobie z nimi poradzic zeby wydostac swojego czlowieka z tego syfu. Jakos do pilnowania prezydenta (teoretycznie usmierconego) uzbrojonych ludzi im nie brakowalo. Jak sie zaczniesz blizej zastanawiac nad polowa drugiego sezou i pierwszym odcinkiem to ma sie wrazenie ze to wszystko jest strasznie naciagane i wymyslane "na poczekaniu", imo. Najbardziej bedzie mi brakowalo postaci Kellermana i Abruzziego, ich poczynania ogladalo mi sie najfajniej.

Mam podobnie zdanie na ten temat. Ponaciągali wszystko ostro, a ludzie piszą że mamy wielki powrót Prison Break'a. Rozumiem że się to niektórym podoba ale ja bardzo jestem zawiedziony i niestety moja przygoda z tym serialem właśnie się skończyła.

 

Kiedy następny sezon 24?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem 6 sezon 24.

 

KOSMOS! Nie wiem jak oni to robią, ale ten serial trzyma nadal poziom. Cos niesamowitego. Końcówka ciekawa, nie wiem też co wymyślą w następnym sezonie. Poza tym nie rozumiem narzekań na season 6, jak dla mnie na pewno nie był on najgorszy.

 

Do stycznia nie wiem jak wytrzymam... będzie ciężko ale jakoś dam radę.

 

To się nazywa DOBRY serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...