Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj oglądałem Family Guy sezon 6 pierwszy odcinek myślałem że pęknę ze śmiechu trzyma dalej poziom. :mrgreen:

Family Guy jest po prostu niezawodny. :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Red October standing by. :lol2:
Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów HEROES zawiadamiam, że pojawił się pierwszy odcinek drugiego sezonu.

 

Wczoraj zacząłem oglądać 24 pierwszy sezon i powiem, że mnie masakrycznie wciągnął. Jakoś byłem uprzedzony do tego serialu, ale w sumie nawet się cieszę patrząc na wizję 6 kolejnych sezonów do oglądnięcia :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB S3E02

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

EEE...lipa imho...

Mahone biega z Wistlerem (czy jak mu tam) a cała banda psychopatów się do niego podejść boi bo ma metrowy łom :blink:

Michael bawi się jak to FastlY zauważył w McGyver'a...skąd on wiedział gdzie ten ładunek wogóle umieścić ? (oglądałem bez napisów - przeoczyłem coś?)

No i Lincoln sobie idzie ulicą i jak zwykle hop siup nagle spotyka Sucre...

nie no naciągane to wszystko...eee....

Heroes S2E01

Pewno, że warto...

Heroes nadal imho trzyma ten sam poziom i oby tak dalej :]

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Chyba się Hiro zawiódł na swoim idolu :D
Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów HEROES zawiadamiam, że pojawił się pierwszy odcinek drugiego sezonu.

 

Wczoraj zacząłem oglądać 24 pierwszy sezon i powiem, że mnie masakrycznie wciągnął. Jakoś byłem uprzedzony do tego serialu, ale w sumie nawet się cieszę patrząc na wizję 6 kolejnych sezonów do oglądnięcia :damage_wall:

I tak ma być, przed tobą jeszcze najlepsze odcinki tego serialu, jak dla mnie to trzyma on poziom przez wszystkie sezony, nawet przez 6 (końcówka mocna).

 

PB jak już napisałem nie oglądam, na heroes szkoda mi czasu. Poczekam na 24 i losty [;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mogłem usiedzieć żeby dokończyć 2 odcinek PB powiało nim nudą :(

 

Aa to HIMYM pękałem ze śmiechu :D Barney mi brakowało :lol2:

 

A i jeszcze występował w tym odcinku Iglesias :lol:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB S3E02

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGJ

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Tam zaraz dno...po prostu się podenerwowałem bo się coraz bardziej na tym serialu zawodzę...

Z Michaelem przyznaję rację...w końcu inżynier...

A co do Sucre...łazi w biały dzień, autobusem się wozi...przecież na niego dalej dybią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może jakieś nowe seriale ? Z tego co widzę to jest ich parę: Aliens in America, Bionic Woman, Dirty Sexy Money, Chuck, Journeyman, K-Ville, Life, Moonlight, Reaper, The Company.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bionic Woman 1x01

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Oglądnąlem dzisiaj pierwszy odcinek i w sumie ciężko coś powiedzieć po odcinku pilotowym, bo za dużo czasu poświęcili na jej córkę i całe rozegranie akcji IMO. Serial w stylu Robocop/Superman itp czyli kobieta ma wymienione dwie nogi, rękę, oko i ucho na bioorgany, co czyni ją mocniejszą itp. Zobaczymy jak akcja rozwinie się w następnych odcinkach. Można obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może jakieś nowe seriale ? Z tego co widzę to jest ich parę: Aliens in America, Bionic Woman, Dirty Sexy Money, Chuck, Journeyman, K-Ville, Life, Moonlight, Reaper, The Company.

O bionic woman pisałem wcześniej. Serial zapowiada się świetnie zobaczymy jak będzie w kolejnych odcinkach.

 

Masters of since fiction....kolejny odcinek jest zawsze lepszy od poprzedniego. Co tu dużo pisać, to naprawdę masters. Zdecydowanie każdy miłośnik gatunku powinien zaliczyć ten miniserial. Teraz tylko czekać na 2 ostatnie odcinki....;]

 

Nowi heroesi?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ten ziomek z klasy Claire jest dobry i pewnie będzie jej chłopakiem i w ogóle żyli długo i szczęśliwie :lol2:

 

A tak w ogóle to:

Finally! Atlantis is back!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 2 odcinki 2 sezonu Dextera i podtrzymuje swoją opinię, ten serial to mistrzostwo świata :) Najlepszy serial jak widziały moje oczy ;].

Ja obejrzalem dopiero 5 odcinkow i z pewnoscia obejrze reszte, swietny serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyny serial który trzyma poziom to "24 godziny"

Trzecia seria Prisona to jak na razie to nie to co kiedyś. Po prostu zaczyna już wiać nudą.

Obejrzałem S2E1 Heroes i chyba już do niego nie powróce, tak samo jak w Prisonie, po prostu się już przejadł.

Lost'ów już chyba też nie obejrze, po prostu szkoda czasu.

Co mnie jeszcze ciekawi to nowe odcinki Jericho i Dextera. No ale do ich wydania jeszcze troche czasu zostało.

I czym tu wypełnić wewnętrzną pustkę, w te jakże pochmurne jesienne dni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEROES 02x02

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Pierwszy odcinek zdecydowanie lepszy, ale nie ma co narzekać. Wprawdzie mało akcji i trochę zawiało nudą, na plus to, że powoli wracają starzy bohaterowie, czyściciel i Peter. Co do wątku z Hiro wogóle mi się nie podoba, w pierwszej serii jego wątek był dużo ciekawszy, a teraz tak jakby na siłę. Powoli się rozkręca oby było tylko lepiej.

 

Prison Break 03x03

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nuda nuda nuda, po drugim odcinku liczyłem, że się rozkręci i to na dobre, ale w trzecim znowu przystopowali. Chyba nie za bardzo mieli pomysł, a że sezon to sezon i ponad 20 odcinków musi być zaczęła się robić telenowela. Fabuła cóż jakoś niespecjalnie mnie na razie rajcuje ten "rybak" i jego historia. Sarę pewnie zabiją skoro jej nie pokazują to chyba już jej nie zobaczymy do końca. Ogólnie liczyłem na przyspieszenie akcji, a tu przystanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb s03e03

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Co to ma być ? Gadanie o wszystkim i o niczym :blink:. W tym całym wiadrze pewnie będzie jakaś część ciała która z pewnością w następnych odcinkach okaże się czyjaś inna niż Sary czy LJa...
Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...