Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się tam podobały dwa nowe odcinki BP, ciągle coś się działo, trzymały w napięciu, dla mnie to dwa najlepsze odcinki z wszystkich dotychczasowych odcinków w 3 serii. :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb 3x7 OMG :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ten trzeci sezon podoba mi sie coraz bardziej...jeszcze kilka odcinkow i bedziemy miec komedie pelna geba :D Michael chyba robi magistra...z ucieczek z wiezien. No i mamy nastepnego na pokladzie, chociaz jego waga raczej wyklucza ucieczke po drabinie z przescieradel :lol: I teraz kilka pytan: Dlaczego straznik dopiero po tak dlugim czasie zauwazyl ze drugiego nie ma na sasiedniej wiezyczce? Jakim cudem Sucre zdazyl wyprzedzic furgonetke i jeszcze im zajechac droge? Dlaczego z tej furgonetki wyskoczylo tyle ludzi (chyba jakies skrypty sie posypaly :lol:), myslalem ze byla tam tylko babka, kierowca i syn Lincolna. No i najciekawsze, dlaczego po znalezieniu "drabiny" wiszacej z okna straz ruszyla do budynku zamiast wszczac poszukiwania na pobliskim terenie? Przeciez bylo domniemanie ze ktos uciekl. Dla mnie to sie robi coraz mniej sensowne.

 

ps. ok, co do osob w furgonetce, zgadza sie liczba, zmylily mnie dwa strzaly ktore lincoln oddal do jednej osoby

 

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 03x06,07

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Sucre - jakies lesne drogi itp...

Straznik - zajety byl tym radiem, no i ten niby blysk...

 

wszystkie historie mozna tlumaczyc tym, ze ucieczka dzieje sie na zywo, nie jak w FR planowane miesiacami

 

i tak na koniec: serial stracil to cos, ale z przyzwyczajenia, sentymentu, no i ciekawosci ogladam go nadal, tak jak pewnie reszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę z wami śmieszni jesteście czego wy oczekujecie od PB dokumentu , opartego na faktach gdzie wszystko musi się zawsze zgadzać :mur: . Na siłe się czepiacie , że strażnik to a lina tamto , normalnie tragedia moda na czepianie się PB w pełni. Z tria heroes , dexter i PB to imho PB trzyma klase a reszta to dno a jakoś nikt nie jedzie po Heroes i Dexterze.

 

Carson Poland

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
To nie były prześcieradła tylko liny,może strażnik nie zauważył bo go oślepiało odbicie słońca od tej blachy , może Sucre wyprzedził furgonetke bo szybciej jechał np drogą równoległą , z furgonetki wyskoczyły trzy osoby ślepyś , jak sucre rozmawiał z Michaelem mówił , że są 3 + lj , śmieszny jesteś bo się na siłę czepiasz
Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mow za siebie, dla mnie z tej trojki to pb sie najgorzej trzyma (chyba juz wisi) i ogladam go tak jak FastlY, tylko z sentymentu.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Powaznie? myslalem ze to przescieradla :damage_wall: omg
Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb 3x7 OMG :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ten trzeci sezon podoba mi sie coraz bardziej...jeszcze kilka odcinkow i bedziemy miec komedie pelna geba :D Michael chyba robi magistra...z ucieczek z wiezien. No i mamy nastepnego na pokladzie, chociaz jego waga raczej wyklucza ucieczke po drabinie z przescieradel :lol: I teraz kilka pytan: Dlaczego straznik dopiero po tak dlugim czasie zauwazyl ze drugiego nie ma na sasiedniej wiezyczce? Jakim cudem Sucre zdazyl wyprzedzic furgonetke i jeszcze im zajechac droge? Dlaczego z tej furgonetki wyskoczylo tyle ludzi (chyba jakies skrypty sie posypaly :lol:), myslalem ze byla tam tylko babka, kierowca i syn Lincolna. No i najciekawsze, dlaczego po znalezieniu "drabiny" wiszacej z okna straz ruszyla do budynku zamiast wszczac poszukiwania na pobliskim terenie? Przeciez bylo domniemanie ze ktos uciekl. Dla mnie to sie robi coraz mniej sensowne.

 

ps. ok, co do osob w furgonetce, zgadza sie liczba, zmylily mnie dwa strzaly ktore lincoln oddal do jednej osoby

 

 

Mow za siebie, dla mnie z tej trojki to pb sie najgorzej trzyma (chyba juz wisi) i ogladam go tak jak FastlY, tylko z sentymentu.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Powaznie? myslalem ze to przescieradla :damage_wall: omg

Mówie za siebie , a za kogo mam mówić :) Ciesze się , że oglądasz z sentymentu , sentyment to fajna sprawa, ale jak masz się nieudolnie czepiać to weź się czep , przyczep do czegoś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz, propoagujesz piractwo ;]

 

Ja PB polubilem od pierwszego odcinka, jednak odstawilem w pewnym momencie.

Niebawem zamierzam wrocic, jak juz skoncze Grey's Anatomy.

Serial jest/byl swietnie zrealizowany, to ze w pewnych momentach niezbyt realny, to juz druga sprawa.

Takie sa juz dobre seriale, a PB jest chyba najlepszym jaki w zyciu dane mi bylo ogladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wszyscy komentuja PB a gdzie BSG ???

 

Pare dni temu pojawil sie film BSG Razor (cos kolo 1,5h zabawy), w ktorym mamy opowowiedziana historie Pegasusa i jego zalogi. Taki wstep do nowego sezonu i wyjasnienie kilku watkow. Jak dla mnie naprawde swietny i trzymajacy klimat.

Edytowane przez Shantillas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wszyscy komentuja PB a gdzie BSG ???

 

Pare dni temu pojawil sie film BSG Razor (cos kolo 1,5h zabawy), w ktorym mamy opowowiedziana historie Pegasusa i jego zalogi. Taki wstep do nowego sezonu i wyjasnienie kilku watkow. Jak dla mnie naprawde swietny i trzymajacy klimat.

Ja właśnie jestem po seansie. BSG wróciło! Szkoda że na tak krótko, bo już wiadomo że 4 sezon będzie nie dość że nudniejszy od 3, to jeszcze wróci dopiero w kwietniu :lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj, to moze być coś nudniejszego od 3 sezonu BSG? :lol: (oczywiscie nie licze tu odc. 4 i 5)

 

U mnie na dysku leży i czeka SGA 4x6 i jakoś nie mam zapału sie za to zabrać...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ciekawe kiedy Dedal i Apollo dostaną nową broń, którą ludzie dostali od Asgardu w ostatnim odcinku SG-1, stateczki byłby "troszke" potężniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaa wszyscy jadą po PB bo zaczeli robić sobie chyba jaja z widzów. Ostatnie dwa odcinki wmiare ok, ale i tak irytowało mnie kilka sytuacji.. i gdzie te emocje gdzie to napięcie... Dlaczego nie jadą po Dexterze? Bo nie ma powodu żeby po nim jechać. Raz na jakiś czas trafi się sytuacja mniej przemyślana a tak serial jest zrobiony idealnie wręcz do perfekcji.

Ja od jakiegoś czasu pb zostawiam na koniec. Jak oglądnę heroes dextera i supernatural to lookam prison breaka... Nie mówię że nie będę dalej oglądał bo będę ale bez wyczekiwania i mocno zawiedzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj, to moze być coś nudniejszego od 3 sezonu BSG? :lol: (oczywiscie nie licze tu odc. 4 i 5)

 

U mnie na dysku leży i czeka SGA 4x6 i jakoś nie mam zapału sie za to zabrać...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ciekawe kiedy Dedal i Apollo dostaną nową broń, którą ludzie dostali od Asgardu w ostatnim odcinku SG-1, stateczki byłby "troszke" potężniejsze
Z tego co wczytałem to 4 sezon=historia o młodym Adamie(z pilota zmienia się w prawnika, odsuwa się od prezydent itd...). Jak dla mnie to niezłe bzdury będą;]

 

A co do sga to

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

apollo i dedal pojawią się dopiero w 04x11(Be All My Sins Remember'd). Ale raczej nie liczyłbym na jakieś tajne bronie itd :lol:

 

I oglądaj 6 odcinek a nie marudzisz;] Klimatyczny zapychacz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla was jest przewidywalne to chyba jesteście jasnowidzami, zwroty akcji i do końca nie było wiadomo co się stanie.

A do czego tu trzeba być jasnowidzem?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i były przewidywalne niektóre akcje w nowych odcinkach PB.Może i były naciągane, ale jakoś nadal oglądam ten serial. 3 Sezon i Sona to zwykłe przedłużenie na siłę serialu ,ale dość ciekawe. Wątek z Firmą powinien się skończyć nawet na 1 sezonie wg. mnie

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wiedziałem ,że nie uciekną ,bo to chybaby zabiło ten serial raz na zawsze .W Sonie może wiele się zdarzyć i scenarzyści mają wolną rękę w wymyślaniu różnych sytuacji,zwrotów. Odcinki 6 i 7 były całkiem dobre. Wiemy już że Lechero stracił szacunek w więzieniu. Możliwe też że T-Bag ,będzie chciał się wprosić na jego miejsce. Albo ten partner Lechera, którego T-Bag chciał wrobić podrzucając sygnet na miejsce zabójstwa tego gościa. Co mnie najbardziej rozśmieszyło to scena (byłą imo denna) z Tą babką ,która przetrzymuje LJ'a i Sarę,bo wątpię,że ją zabili. IMO zdjęcie to FAKE. Może nasza pani się obawiać ,że Michaelowi może mniej zależeć na synu brata niż na Sarze i w pewnym momencie użyję jej by go zmusić, gdy ten zwątpi. Serial się troszkę bardziej rozkręcił. W każdym razie nie nudziłem się oglądając nowe odcinki ,mimo tego naciągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera nowych sezonów 24 i Lost przesunięta :?

 

Jeśli strajk scenarzystów seriali amerykańskich przedłuży się do końca roku istnieje zagrożenie, że stacja ABC zablokuje emisję ukończonych 8 odcinków 4. sezonu "Zagubionych", aż do 2009 roku.

 

Kolejny sezon "Zagubionych" miał rozpocząć się w lutym. Sytuacja jednak ulegnie prawdopodobnie zmianie. Tak bardzo wyczekiwane przez fanów nowe odcinki mają się pojawić się dopiero za ponad rok.

 

Serial miałby być emitowany bez przerwy od stycznia do maja, zaś sezon liczyłby 24 odcinki: 8 z 4.sezonu i 16 zupełnie nowych.

 

Damon Lindelof i Carlton Cuse nie kryją rozczarowania:- To tak jakby przerwać czytanie opowieści o Harrym Potterze i odłożyć na dluższy czas książkę. Napisaliśmy zakończenie 8 odcinka, ale to zakończenie pewnego rozdziału, nie całości.- mówi Cuse.

 

-To będzie dla widzów tylko frustrujące, gdy nie zobaczą drugiej połowy nowej serii - dodaje.

 

film.wp.pl

Kanał FOX postanowił poczekać z emisją premiery 7 sezonu serialu 24 godziny do momentu nakręcenia wszystkich odcinków.

 

Jak widać Jack Bauer może przez 6 lat ochraniać USA przed terroryzmem, jednak jeśli chodzi o strajk scenarzystów jest on bezsilny. Na skutek akcji protestacyjnej stacja FOX podjęła decyzję o przesunięciu premiery nowej serii, która planowo miała się odbyć 13 i 14 stycznia.

 

Produkcja nowych odcinków serialu Kiefera Sutherlanda znajduje się obecnie na poziomie 8 epizodu, do którego zdjęcia zakończą się na dniach. Następnie zostanie ona przerwana na nieznany nikomu czas.

 

Mając do dyspozycji tylko te odcinki, czyli tylko jedną trzecia sezonu kanał FOX postanowił przesunąć emisję 24 godzin na czas nieokreślony. Władze stacji nie chcą bowiem przerywać akcji w połowie i co gorsza na nieokreślony czas.

 

film.wp.pl

I jeszcze jedno ....

 

Nowa data premiery nie jest znana.

Mówi się nawet o wrześniu 2008 lub styczniu 2009, ponieważ Fox chce, aby siódmy sezon 24 był emitowany regularnie co tydzień bez żadnych przerw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc "24" cała 7 seria będzie do obejrzenia dopiero w połowie 2009, inaczej niż w całości tego oglądać nie zamierzam.

Lubię "24" za to, że każda seria to inny temat, tylko poboczne wątki mają powiązanie z poprzednimi seriami. Można obejrzeć te 24 odcinki z zakończeniem w ostatnim odcinku i za spokojem czekać na kolejną serię.

Do rozpoczęcia oglądanie "Lost" zniechęcają mnie właśnie wypowiedzi, z których wynika, że z upływem czasu tylko komplikują i przeciągają co się da.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 2x07
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nowy odcinek to po prostu majstersztyk! Dexter myśli w stary, dobry sposób i jest to ukazane po prostu genialnie. Sposób w jaki załatwił Doakes'a zasługuje na nagrodę, a kiedy mu walnął z byka to myślałem że spadnę z krzesła :lol: Widać także, że ma już jakieś podejrzenia w stosunku do Lily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi Lily przypomina M.Jacksona? :lol: (z twarzy oczywiscie).

Odcinek bardzo fajny ale wg mnie:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Doakes powinien sie zorientowac ze cos jest nie tak, kiedy przez prawie dobe nie mogl "zlamac" podejrzanego o morderstwo. Zwlaszcza ze jego pewnosc co do winy kolesia opierala sie tylko i wylacznie na domniemaniu Dextera. A przeciez wiadomo, ze nie przepadaja za soba. Poza tym odcinek bardzo dobry...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera nowych sezonów 24 i Lost przesunięta :?

I jeszcze jedno ....

Możliwe że przez ten strajk urwie się nam 2 sezon hirosów!

Info

 

A po za tym zapowiada się kolejny fajny serial :

Info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten serial ( Dexter) mnie cały czas zaskakuje :D Od pierwszej minuty do końca nie można sie nudzić, ba nie można nawet wzroku oderwać.

 

Nawet jakoś nie che mi się prisona oglądać,, Michael mi się jakoś wyjątkowo znudził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 3x08

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Hehehe, nawet siłą nie udało im się wydostać Whistlera :lol: Ale motyw z wyrzuceniem Micheala z Sony i tak miażdży wszystko :) "You cause to many problems here in Sona. So maybe you shouldn't be here in Sona" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem 1szy sezon byl najlepszy, drugi jeszcze trzymal poziom, 3ci, ktory lekko po[gluteus maximus]dl - za duzo watkow sie urodzilo, w sumie mniej lub bardziej potrzebnych.

Ostatni odcinek 3go sezonu mnie rozczarowal, w sumie sama koncowka, nie tak samo pr0 jak w 1szym i 2gim... ; |

 

Ogolnie w skali: 8-/10

 

Jeszcze nie mialem mozliwosci ogladania zadnego odcinka z 4ej odslony, ale juz blizej niz dalej jestem tego faktu ;]

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...