Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nikt mi nie wspomniał, że Veronica Mars to taki zajebiaszczy serial? ;]

Na razie obejrzałem sobie pilota i jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veronica Mars jest imo taka sobie, takie niby w stylu nancy drew pare lat pozniej ;) (na plus mozna zaliczyc chlopaczka z Moonlight :) )

Widze, ze z powodu strajku na glodzie jestes i byle czym co srednie jest zaczynasz sie zadowalac ;)

Pamietaj, nie jestes sam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaczek z Moonlight, dziewczynka z heroes-jak zwykle, stare dziadki udają nastolatków ;]

 

Ale nie zgodzę się-ten serial to nie średniak :P

Jest tak fajnie młodzieżowy, dziewczynka udaje defektywa-jest ok, lubię takie klimaty ;]

 

I nie jestem na głodzie-mam gdzieś 100GB fajnych seriali do nadrobienia (nie licząc dextera, którego mi się w ogóle nie chce oglądać) [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Majkel ucieknie, upora się z firmą, a Sucre pójdzie do paki i w 4 sezonie będą próbowali go uwolnić :lol:

a w 6 sezonie linc wydziara sie na rożowo, trafia do wienszienia w polsce, skumja sie z rutkowski i rywinem i beda chciali s[ciach!]lic ale nie dadza rady bo w polsce nikt nie buduje według planów

Edytowane przez chedder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost S04E02 - umiarkowanie się rozkręca, jest przyjemność z oglądania, troszkę rzeczy zostaje wyjaśnionych. IMO wraca stary dobry Lost :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troche inne zdanie o nowym pb

Bieda, przynajmniej ja mam takie odczucie. Ale może po prostu jestem zbytnio zrażony do tego 3 sezonu.

Oglądnę jeszcze ten ostatni odcinek z ciekawości, ale już niczego dobrego się nawet nie spodziewam, bo uratować już nic nie może tego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe PB wymiata , niestety znowu strasznie namieszali- milion pincset komplikacji.

Chciałeś napisać ssie ;]

 

Dno odcinek. Nie ma to jak kombinować ile się da w przedostatnim odcinku serii... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 3x12 .... naprawdę dobry odcinek, mało mnie obchodzi innych zdanie ;] mi bardzo się podobał, jak narazie najlepszy z 3ciego sezonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 Day 7 dopiero w przyszłym roku <_<

 

Spełnia się najgorszy scenariusz dla widzów i fanów serialu "24" (Przez 24 godziny). Jest już niemal pewne, że po raz siódmy Jack'a Bauer'a w akcji zobaczymy dopiero w przyszłym roku!

Siódma seria miała mieć swoją premierę w zeszłym miesiącu. Plany stacji FOX pokrzyżował jednak strajk scenarzystów. Teraz gdy strajk zakończono, można było mieć nadzieję, że zobaczymy w końcu nowe odcinki w pierwszej połowie tego roku. Wątpliwości rozwiewają jednak sami twórcy serii.

 

- Pracujemy nad jak najlepszym scenariuszem dla serialu. Nie sądzę jednak, byśmy zobaczyli siódmy sezon przed styczniem 2009 - mówi David Fury, scenarzysta i producent serialu.

Źródło: http://showtv.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego co po niektórzy wymagają od BP, na siłę dopatrują się jakiś słabości i potem piszą że dno, jak dno to nie oglądaj. Każdy serial ma jakieś wady BP też, czasami jest lepszy odcinek, czasami gorszy. Jak dla mnie 13 odc był super, no może trochę znów zagmatwali wszystko ale i tak lubię ten serial.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o dr. House? :D Mnie ten serial wciągnął dość ostro, narazie jest 12 odcinków 4 sezonu, ale jeszcze są 3 pozostałe, więc jest co oglądać ;)

Wciągnąłem 3 sezony praktycznie naraz. Serial miodzio, ale aktualnie mi się już trochę znudził. Odcinek na tydzień jest w sam raz, szkoda że napisy wychodzą z tygodniowym opóźnieniem :lol2: .

 

BTW: Oglądasz seriale zaczynając od ostatniego sezonu :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial miodzio, ale aktualnie mi się już trochę znudził. Odcinek na tydzień jest w sam raz, szkoda że napisy wychodzą z tygodniowym opóźnieniem :lol2: .

Dlatego ja House'a oglądam sobie na tvp2. :) Raz w tygodniu po jednym odcinku :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...