Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy lost syci ;]

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Ciekawa anomalia podczas podróży z/na wyspę ;] Może właśnie po to istniał ten magnes, żeby temu zapobiegać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko nie wiadomo co dalej z tym serialem bo FOX'a nie zadowala oglądalność....

3 marca beda odcinki 8 i 9 nadane po sobie wydluzone do 1h kazdy - final sezonu :( w ramowce foxa nowych seriali nie ma juz terminatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Lost wymiata :)

 

Chyba najlepszy odcinek.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mam nadzieje że Desmond już wrócił na dobre ;)
Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktor grajacy sawyer'a twierdzi żekażdy nasepny odcinek bedzie lepszy jak to prawda mamy nastepce prisona :wink:

 

z tego tygodnia poza lostami warto wspomnieć chyba tylko o Sarah conor. odcinek fajny i powoli zaczyna sie zakręcac akcja z Cameron ciekawe co z tego wyniknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:

Ogląda/oglądał ktoś Millennium z 1996r ? Warto się tym zainteresować? Mam pierwszy sezon oglądnąłem pierwszy odcinek i sam nie wiem co sądzić o tym serialu. Rozkręci się tak jak np. Supernatural co do którego na początku też byłem zniechęcony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA -> Jak zwykle mogło by byc duzo lepiej.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA -> Jak zwykle mogło by byc duzo lepiej.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Ale jest szansa na ozywienie Carsona :ploom:

 

Z drugiej strony do tej pory z takiej komory całkiem zywy i w krótkim czasie wyszedł tylko O'Neill...

4 sezon jest robiony na "odwal się" z małymi przebłyskami.

Ten odcinek zdecydowanie nei był tym małym przebłyskiem.

Nudy, nudy...

I te dialogi w stylu:

"nie martwcie sie, ludzie z Grejt Atlantis mnie szukają, nie traćcie nadziei" :huh:

Jedyny plus tego odcinka to

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Powrót Corsona. Chociaż było do przewidzenia...prawie umarł :lol:

Nie tego się spodziewałem, zwłaszcza że scenarzyści obiecywali że powróci "ten prawdziwy" Carson. Jak zwykle [ciach!]o z tego wyszło....

 

Jak to są odcinki finałowe, to ja sie boje kolejnego sezonu :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

3 marca beda odcinki 8 i 9 nadane po sobie wydluzone do 1h kazdy - final sezonu :( w ramowce foxa nowych seriali nie ma juz terminatora.

No to super :(

 

Zaczął się robić naprawdę świetny serial a FOX go kończy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sa od rana te odcinki, z tym ze nie sa 1h, ale normalnie 42min.

Niestety widac ze jest to posklejane z kawalkow ktore sa krecone jednak pod wiecej odcinkow - bardziej rozlozona w czasie fabule, co nie wypada najlepiej. (narazie ogladalem ep8).

 

A co do zakonczenia serialu to nie byl bym tego pewien. Wg roznych rankingow o tym traktujacych, to tscc mial i tak duzo lepsze wyniki niz sporo innych seriali kontynuowanych pozniej jeszcze nawet przez kilka serii - wiec czesc osob twierdzi ze mozna byc spokojnym o kontynuacje.

 

Te odcinki ktore powstaly sa wynikiem strajku, gdzie najpierw mialo byc tam 24, potem ze wzgledu na strajk fox zamowil 13, ale do strajku udalo im sie nakrecic tyle co jest. Wiec nie jest to spowodowane rezygnacja z serialu czy czyms w tym rodzaju. No i przewidujac problemy teraz sporo ekip kreci final na poczatku, zeby w razie problemow jakos w miare spojnie zakonczyc serie w wersji skroconej.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie Stargate: the ark of truth...

Flm trzymał poziom ostatniego sezonu sg-1, oglądało sie całkiem znośnie ale czegoś brakowało.

Przynajmniej skończyli wątek Ori...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Odnicnki 8 i 9 Terminatora jakieś takie dziwne. Jakby wyrwane z kontekstu i zrobione na szybciora, jak najmniejszym kosztem. Od razu widać że coś jest nie tak z serialem.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te odcinki ktore powstaly sa wynikiem strajku, gdzie najpierw mialo byc tam 24, potem ze wzgledu na strajk fox zamowil 13, ale do strajku udalo im sie nakrecic tyle co jest. Wiec nie jest to spowodowane rezygnacja z serialu czy czyms w tym rodzaju. No i przewidujac problemy teraz sporo ekip kreci final na poczatku, zeby w razie problemow jakos w miare spojnie zakonczyc serie w wersji skroconej.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Obejrzalem calosc, tzn 9 epizod.. Generalnie cienki, najslabszy punt to walka zlego terminatora z fbi, zapowiadala sie masakra conajmniej jak z t1 jak arnold atakuje posterunek policji, a tutaj nie bylo widac pojedynczego wystrzalu, kamera w basenie i spadajacy antyterrorysci do wody.. to chyba najtaniej nakrecony szturm jaki dalo sie zrobic :lol:

Podobno te brakujące 4 odcinki dostaniemy jako rozpoczęcie 2 sezonu (o ile go dostaniemy :lol: )...

Szkoda by było gdyby serial się tak skończył-końcówkę oglądało się całkiem przyjemnie (mimo odczucia że poskładali to chyba po pijaku )

 

I odczep się od tej sceny!! :P

Była super;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho 02x04

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

OMG .... koncowka mnie zmiotla, wogole sie tego nie spodiewalem. Oby Mia przezyla, bo jest jedna z lepszych postaci tego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SG1 i skrzynka prawdy :)

 

Powinni byli to dac jako 21 i 22 odcinek. Wtedy efekt był by wiele lepszy. A tak powstał całkiem dobry film którego nie ma po co oglądac ktoś kto nie oglądał ponad 200 odcinków SG1 :lol:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw probowalem zaczac SG1, ale nie moge sie przez to przebic :( To i tak dosc nowy serial w porownaniu np do pierwszych odcinkow startreka, ale naprawde ciezko sie oglada MacGyvera, gdzie chyba 9/10 epizodow pokazuje jakis slabo rozwiniety swiat/wioske w lesie. A ogladac od srodka tez bez sensu bo sie nie zlapie roznych nawiazan itd.

Z takich starszych seriali s-f ogladalem troche sliders i tam scenarzysci mieli duzo wieksze mozliwosci, bo sporo 'swiatow' w jakich rozgrywaly sie odcinki roznilo sie tylko jakims specyficznym szczegolem. A nie ze za kazdym razem inni ludzie lasu z troche inaczej doklejonymi uszami :wink: Nie chce sie narazac fanom sg, ale naprawde probowalem to ogladac, film nawet mi sie podobal - ale serial przynajmniej pierwsza seria jest niestrawna dla mnie :/

 

Za to supernatural jest im dalej tym lepszy, pierwsze odcinki moga nie porwac ale potem jest juz tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza seria sg to takie wprowadzenie. W kolejnych na kazdej planecie mówią juz po angielsku* :lol: i pojawiają sie ciekawsze planety.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy olno mi tu pisac w takiej sprawie, jesli nie to prosze o info na PW od moderatora to usune czesc posta.

 

Czy ma ktos wszystkie serie House MD ? I byl by sklonny nagrac i przeslac ?

 

-------------------

 

Stargate The Ark Of Truth - imho przyjemnie sie ogladalo, 7/10

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy olno mi tu pisac w takiej sprawie, jesli nie to prosze o info na PW od moderatora to usune czesc posta.

 

Czy ma ktos wszystkie serie House MD ? I byl by sklonny nagrac i przeslac ?

 

-------------------

 

Stargate The Ark Of Truth - imho przyjemnie sie ogladalo, 7/10

 

Pozdrawiam

Ja mam.

 

Ja mam takie pytanko: gdzie można dostac napisy do pierwszego sezonu House MD. Na napisy24 są tylko do 10 odcinka.

napiprojekt. Jak nie znajdziesz to napisz mogę Ci przesłać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...