Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Lost - jakiś taki nijaki w stosunku do poprzednich epizodów 4 sezonu. Tamte jakoś bardziej trzymały w napięciu, a ten mi się wydawał przez większość czasu po prostu nudny, IMO za dużo flashbacków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mają być nowe odc House MD :?:

Chyba kwiecień-maj.

 

 

Finał 4 sezonu SGA - genialny. Najbardziej "stargejtowy" odcinek czwartej serii...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Podróże w czasie, kosmiczna sieczka i "co by było gdyby..."

W zasadzie jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to efekty specjalne użyte w ostatniej scenie :lol:

 

Nic tylko czekać do wakacji na 5 serię :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał 4 sezonu SGA - genialny. Najbardziej "stargejtowy" odcinek czwartej serii...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Nic tylko czekać do wakacji na 5 serię :)

Nie wyszedł im w ogole ten budynek zrobiony na komputerze.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge polecić The IT Crowd (W Polsce: Technicy-magicy), serial świetny, angielskie poczucie humoru, tematyka powiązana ze światem IT (jak się można domyślec po tytule ;)). Warto obejrzeć, naprawdę. Jedyny minus to ilość odcinków, 2 sezony po 6 odcinków.

 

Technicy-magicy

Technicy-magicy (ang. The IT Crowd) - brytyjski serial telewizyjny, wyprodukowany i nadawany przez telewizję Channel 4 od lutego 2006 (w Polsce od października 2006). Jest utrzymany w typowo angielskim humorze. Akcja serialu toczy się w dziale IT jednej z wielkich korporacji, na którego czele staje świeżo zatrudniona Jen, kompletnie nieznająca się na informatyce. Jak mówi jej umiejętności kończą się na "wysyłaniu maili, odbieraniu maili, czytaniu maili, kasowaniu maili itd.". Niezbyt rozgarnięty szef uznaje te kwalifikacje za wystarczające. Podopiecznymi Jen są Roy i Moss, którzy najpierw ją podrywają, ale kiedy dowiadują się, że ma nimi kierować, próbują za wszelką cenę się jej pozbyć. Ona natomiast stara się zaskarbić ich sympatię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem dzisiejszą sesję filmową :

Jericho 2x04 - było troszkę akcji ale dla fanów pb gdzie co kilka minut mamy zwrot o 180 stopni to nadal będzie za mało ;)

Knight Rider - szczerze to nie sadziłem że będzie to tak dobry flm (nie serial bo głupio oceniać po pilocie) ubawiłem się jak dziecko kiedy oglądało się starego Nieustraszonego

aha no i obejrzałem pierwsze 6 odcinków Terminatora i musze powiedzieć że całkiem całkiem tylko Arniego i muzyki z T2 brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec w ktorym odcinku serialu Kyle XY bylo

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
konczylo sie tak ze ta laska XX skoczyla z wodospadu, to bylo zaraz po tym jak Kyle odnalazl Adama i staral sie z nim skontaktowac a w miedzy czasie XX ukradla mu wiedze, bylo przed dluzsza przerwa. 10-15 odcinek sadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec w ktorym odcinku serialu Kyle XY bylo

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
konczylo sie tak ze ta laska XX skoczyla z wodospadu, to bylo zaraz po tym jak Kyle odnalazl Adama i staral sie z nim skontaktowac a w miedzy czasie XX ukradla mu wiedze, bylo przed dluzsza przerwa. 10-15 odcinek sadze.
w 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

South Park S12E01

taki sredni, choc mozna posmiac z cartmana i kyle'a ;] 6/10

 

mam nadzieje ze sobie odbije to dzisiaj dobrym odcinkiem lostow ;]

 

chyba jednak tak sie nie stanie, bo shoty zapowiadaja nude jak w poprzednim

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem chory i nie miałem co oglądać postanowiłem dać drugą szanse Joeyowi, i jestem mile zaskoczony :D .

Z odcinka na odcinek jest coraz śmieszniej :) chodź daleko mu do FRIENDSów (chodź niektóre odcinki mogą z nimi konkurować ) to naprawdę warto obejrzeć ;) .

 

Szkoda że są tylko dwa sezony i z tego co czytałem to ostatnie odcinki są zrobione tak na "odwal się" :sad: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitbull s03e01 - fajny, szalu nie ma, ale fajnie znow zobaczyc te mordy :)

Zapowiada siei tak dobra seria :)

 

 

South Park S12E01

taki sredni, choc mozna posmiac z cartmana i kyle'a ;] 6/10

Ta średni ich pyskowki były niezłe :lol: A seria będize też udana :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Pewnie myśleli że są z tego statku, albo Ben im kazał.

Ciekawe co się stanie z Michaelem :unsure: .

 

Nowy odcinek Jericho też daje radę :) .

 

Skończyłem też oglądać Joeya i muszę powiedzieć, że od czasu Friendsów jeszcze tak się nie śmiałem :D .

Ehh.. żałuje że są tylko 2 sezony :sad: .

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka 6 odcinka Jericho zapowiada niezłą rozpierduchę a tu tylko jeden odcinek do końca został ;(

Wie ktoś czy będzie miał normalną długość 43 minuty czy będzie rozszerzony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...