Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisze niczego nowego, ale Supernatural - pierwsza klasa! Było i śmieszno i straszno.

Wygląda na to że przechodzimy z ciemnej na jasna stronę mocy :wink:

 

House - jak na pierwszy odcinek serii, spodziewałem się czegoś lepszego.

 

Fringe - trzyma poziom jak na razie.

 

Terminator - jak dla mnie słabo...

 

 

Oglądał ktoś "Secret Diary Of A Call Girl ?

Edytowane przez oskarro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Hałza jeszcze - to było Devil May Cry ? :lol:

bardziej mi to wygląda na Ninja Gaiden ;)

 

House 05x01 - nie wiem czego niektórzy oczekiwali po tym odcinku ale ja nie mam nic jemu do zarzucenia - kontynuacja tego jak się zakończył 4 sezon i zamknięcie odcinka cliffhanger'em co Wilson zrobi tak naprawdę.

 

Supernatural 04x01 - Nie będę oryginalny i potwierdzę że świetne rozpoczęcie sezonu :D

 

Smallville 08x01 - w końcu po 4 (?) sezonach coś zaczęło się dziać z Clarkiem i jego nastawieniem do jego "przeznaczenia" - ile można siedzieć na farmie i biadolić jak to mu nie jest źle. Oby ten sezon okazał się ciekawszy od kilku poprzednich no i może Clark w końcu nauczy się latac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś "Secret Diary Of A Call Girl ?

Oglądał - jeżeli lubisz klimaty londyńskie i troche pieprzu :) to ci sie spodoba. Nic wielkiego, ale taki mily przerywnik. Czekam na drugi sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał - jeżeli lubisz klimaty londyńskie i troche pieprzu :) to ci sie spodoba. Nic wielkiego, ale taki mily przerywnik. Czekam na drugi sezon.

No ja pierwszą serię skończyłem...

Teraz druga leci, ze 3 odcinki juz chyba były.

Ale dobrze mówisz, ze to taki przerywnik, bo odcinki mają po 20 minut chyba :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weeds - 4-ty sezon jaki byl, taki byl - troche inny niz pozostale, ale imho jak najbardziej dobry - Shane przeagent, a Andy w dalszym ciagu potrafil rozbrajac :) Dzisiaj skonczylem i powiem, ze final...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
naprawde mnie zaskoczyl (wolalem to dac w spoiler, bo wiem, ze nawet taka podpowiedz czasem moze zepsuc wyczekiwanie koncowki).
No to czekamy na 5-ty sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB, 4 sezon, ciekawy IMO 100x lepszy od 3ciego ktory moim zdaniem byl totalnie nie trafiony, lanie wody i nic wiecej.

 

FlashPoint, obejrzalem 8 odcinkow, bardzo przyjemny serial, rozbudowana, ale nie przesadzona akcja, imo w sam raz do obejrzenia na dobranoc. jest juz 9ty odcinek. zobaczymy co bedzie dalej, mam nadzieje ze skonczy sie w pore i nie bedzie takiego przeciagania jak w przypadku innych seriali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flashpoint 1x09 - wlasnie skonczylem ogladac, bardzo dobry odcinek. Serial ogolnie trzyma dobry poziom od pierwszego odcinka. IMHO swietnie trafili z tematyka calego serialu.

 

@sesq:

jak by Cie interesowaly dalsze losy Joeya, to sprawdzsobie serial "Joey" (2 sezony).

Jedni lubia, inni nie trawia. Sam jeszcze nie widzialem, ale generalnie jeden "friends" to nie to samo co szostka - tego mozna byc pewnym.

 

 

//update:

Trzy tygodnie po zamówieniu przez kanadyjską stację CTV drugiego sezonu serialu "Flashpoint", kierownictwo kanału CBS również postanowiło dać zielone światło produkcji. Zamówiono 13 nowych epizodów.

Przypomnijmy, że obie stacje współpracują przy produkcji serialu.

Prace na planie mają zacząć się na początku przyszłego roku w Toronto. Nie podano dokładnej daty premiery nowego sezonu.

 

zrodlo: hatak.pl

no to czekamy :) Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flashpoint 1x09 - wlasnie skonczylem ogladac, bardzo dobry odcinek. Serial ogolnie trzyma dobry poziom od pierwszego odcinka. IMHO swietnie trafili z tematyka calego serialu.

 

@sesq:

jak by Cie interesowaly dalsze losy Joeya, to sprawdzsobie serial "Joey" (2 sezony).

Jedni lubia, inni nie trawia. Sam jeszcze nie widzialem, ale generalnie jeden "friends" to nie to samo co szostka - tego mozna byc pewnym.

ni emma ochoty ogladac tego, zakladam ze nie jest fajne. Na poczatku myslalem ze Joey jest najlepszym bohaterm ( głupkowaty i smieszny ) ale szybko zaczynało mnie to wkurzac, nie wytrzymałbym serialu o samym nim. Po za tym, moja depresja za kilka dni minie i nie mam zamiaru jej na nowo rozdrapywać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FlashPoint, obejrzalem 8 odcinkow, bardzo przyjemny serial, rozbudowana, ale nie przesadzona akcja, imo w sam raz do obejrzenia na dobranoc. jest juz 9ty odcinek. zobaczymy co bedzie dalej, mam nadzieje ze skonczy sie w pore i nie bedzie takiego przeciagania jak w przypadku innych seriali.

Tylko, że to nie jest serial, który się może przeciągnąć itp ;) To nie jest PB, gdzie mamy jeden główny wątek, który potem jest przeciągany przez parę sezonów, tutaj każdy odcinek jest o czym innym ;]

 

Tak więc info o planowanym drugim sezonie cieszy [;

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie jest to odcinek poświęcony wydarzeniom z poprzednich sezonów, jest kilka wywiadów i zapowiedzi czego można się spodziewać w trzecim sezonie

za chwilę mi się ściągnie to sam obadam..

 

hirołz też z dwoma odcinkami startuje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer SN 4x02 new_vampv.gif

http://www.youtube.com/watch?v=39zhI0QEZV8

 

Po świetnym sezonie 3, dostaniemy IMO genialny sezon 4 icon_mrgreen.gif

:mrgreen:

 

heroes 3x00 - wywiady z aktorami (Ali Larter, Dania Ramirez :rolleyes: B-) ), przypomnienie o co chodziło, przybliżenie postaci, no i kilka urywków z S3, m.in. pokazani nowi hirołsi (z niezłymi skill'ami ;))

 

aha i Claire + pociąg...ała :D

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x05

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ...
No cóż jak zwykle bajka itp. Sara i jej głupota jak zwykle wymiata. Gretchen tez zamiotła :D

PS. mała dawka możliwości shella za 20zł z rana :D

http://img2.vpx.pl/up/20080923/flux_szok2.jpg

Edytowane przez bociczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x5

w sumie kolejny dobry odcinek, niektóre rzeczy trochę naciągane ale ogólnie na zjadliwym poziomie ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hirołz - imho porządnie, choć do startu Supernaturala mu brakuje ;)...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123

choć nie wiem czy zabawa z czasem do dobry pomysł, scenarzyści mogą się pogubić :|

 

ale Sylar alchemik i wszystkomający Peter dają radę, podobnie jak Mohinder (póki mu skrzydła nie urosną czy coś w ten deseń ;)..btw to wiedziałem, że on tentego z Mayą;pzresztą od początku miałem jakąś dziwną słabość do tego serialu, cokolwiek by się nie działa...

 

to nagranie na którym chcieli złapać Sylara i roxuje xD ...no i Hiro&Ando i nawiązania do komiksów i nie tylko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...