Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ja skończyłem dopiero czwarty sezon Lostów i zabierałem się właśnie za Terminatora. Pierwszy odcinek mi się nie spodobał, ale postanowiłem dać serialowi szansę, jestem na czwartym i zaczyna mnie powoli wciągać, ale nadal nie podoba mi się aktorka grająca Sarę, jakoś nie pasuje mi do pierwowzoru.

 

PB zdecydowanie lepszy niż sezon 3 i czekam na kolejne odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może KITT samolot ? :D

pick-upa nawet bym przełknął ale jak zobaczyłem te neony to krew zalewa

btw oglądał juz ktoś drugi odcinek ?

Odważyłem się obejrzeć i jest trochę lepiej niż poprzednio. Tzn dalej wszystko jest przebajerowane i na maxa efekciarskie, ale przynajmniej odcinek był o samochodach i [gluteus maximus]ch ;]

I efekty specjalne dalej bolą.

 

W Housie duet defektyw-Gregory jest mega zły. Scenarzyści mają coraz ciekawsze pomysły co do "głównego" wątku.

 

Natomiast w SGA kontynuują kopiowanie z innych s-f. Tym razem przeciwnikiem są klony Boba Fett'a :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow.

Do książek jakoś nie mogłem się do tej pory zebrać, pora nadrobić. Ciekawe czy serial będzie zrobiony z odpowiednim rozmachem.

 

Zgadzam się też z 1 komentarzem pod newsem - gdyby zrobili porządną ekranizację cyklu Układ Słoneczny Bena Bovy, byłby wypas.

 

PS. Już dostępny The Unit s2e2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, 4x7 to bardzo ciekawy odcinek ^^, PB na sezonie 4 ma się definitywnie skończyć więc niech kolejne odcinki będą równie dobre to miło będę wspominał ten serial {:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter e02

Myślałem że nie dadzą rady zrealizować tak ciekawej fabuły jak w poprzednich sezonach a tu miła niespodzianka , teraz może być tylko lepiej ;)

 

PB e07

Odcinek nawet dobry, jednakże ciekawy jestem co teraz będzie się działo w serialu (jakby nie patrzeć to dopiero 7 odcinek)

j/w scena z Sucre rządzi.... cytując basha takie rzeczy to tylko w filmach XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadałem nowy odcinek Knajtrajdera i powiem krótko - żenada.

Prawie wszyscy grają sztywno i bez wyczucia. Normalnie większe emocje wyrażają panie w reklamach dosi albo telezakupach mamgo.

Scenariusz jest wręcz absurdalny - jest mowa o supernowoczesnych rakietach, które to potem ledwo niszczą jakąś starą przyczepę kempingowa :lol:

Kitt jest przebajerowany - wszystko robi od niechcenia, nic nie stanowi dla niego problemu.

Standardowo, najfajniejsze postacie, to te drugoplanowe - duet Zoe/Billy.

Pilot miał potencjał...nie wiem jak oni to mogli zepsuć :|

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA 05x11

Jak chcą to potrafią zrobić ciekawy odcinek :)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."
Generalnie fajnie ze kurduple wróciły ale jakoś tak mogli by się bardziej wysilić i całkiem nową rasę dać.

Mogli by jeszcze też pokazać jak jedne wrota wybuchają na jakiejś planecie ale widać sianka już nie starczyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA 05x11

Jak chcą to potrafią zrobić ciekawy odcinek :)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."
Generalnie fajnie ze kurduple wróciły ale jakoś tak mogli by się bardziej wysilić i całkiem nową rasę dać.

Mogli by jeszcze też pokazać jak jedne wrota wybuchają na jakiejś planecie ale widać sianka już nie starczyło ;)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."
Kurduple-cyborgi, widzieliście te implanty na głowie i klacie. Co do wybuchu wrót, obejrzyj sobie końcówke SG-1, użyli tak bombki "Gate-buster", to dopiero było bum :lol2:
Co do samego odcinka, 5x10 był fajny, ale 5x11 skopał mi tyłek, świetny odcinek, dlaczego cały sezon nie mógł byc taki... jeżeli takie odcinki będą do końca, to aż żal, że w styczniu sie żegnamy z SGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

californication 2x2 - zdecydowanie odcinek nalezal do Charliego :lol:

californication 2x3 - troche mniej smiechu, ale w dalszym ciagu trzyma poziom.

 

dexter 2x2-3 - ciekawie sie rozwija watek, oglada sie to rownie dobrze, co poprzedniej sezony.

 

knight rider - jest jakie jest... coz... ze serial bedzie glupi, to wiadome bylo po pierwszym odcinku (to to w ogole nie ma podejscia do pilota). Attack Mode to tragedia (jak zobaczylem jeszcze diody na lusterkach, to nie wiedzialem czy smiac sie czy plakac - wczesniej ich nie zauwazylem). Ale za to nadrabiaja troche humorem. W cale sie nie zdziwie, jezeli zaprzestana dalsza produkcje tego serialu.

 

life - sezon 2 - tak samo dobry jak poprzedni

 

wczoraj zainteresowalem sie serialem "The Mentalist" i obejrzalem 2 odcinki. Calkiem ciekawie zrealizowany (o gosciu, ktory kiedys udawal medium, a obecnie pomaga policji w rozwiazywaniu spraw, glowny bohater od razu skojarzyl mi sie po czesci z Housem. Zobaczymy, jak to sie rozwinie dalej.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...