Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Hirosi - tutaj też powoli scenarzyści zaczynają przeginać, bo serial zaczyna przypominać mode na sutkens - wszyscy wszystkich znają, jakieś zwroty akcji rodem ze star warsów "piter, ajm jor vater"....bez kitu, jakieś 5latki dorwały się do scenariusza? Ciekawe kiedy pojawi się grubas z losta, który tak naprawdę jest 4 bliźniakiem i ma superśmoc przewidywania przeszłości :mur:

:lol:

Lepiej, ja czekam na grubasa z losta ktory na koncu obudzi sie na muszli z gazetka i okaze ze wszystko co widzielismy to byl jego kilkudziesieciominutowy sen :wink:

 

Supernatural - swietny odcinek, znowu.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam...zarząd firmy stwierdzi, że sobie nie dadzą rady i poproszą Dean'a o pomoc.. :lol:

 

z innej beczki..

Crusoe - nie powiem, po cichu oczekiwałem na ten serial, no i jestem po 1x01&02..

i w zasadzie to nie jest do końca to o czym marzyłem..powtórzę po części komentarz kogoś z filmweba, ale podobne skojarzenia mam :)

Mamy Robinsona, który wychowywał się u wujka McGyvera i z nudów bawi się na wyspie w inżyniera, Piętaszek - poliglota władający 12 językami po przeszkoleniu wojskowym i na dokładkę banda piratów, niestety 'prawie' jak Sparrow i spółka..

nie jest to może tak irytujące jak oglądanie Knight Rider'a, ale..liczyłem na coś bardziej trzymającego się oryginału..no i Sam Neill i Sean Bean - liczyłem na coś więcej niż tylko krótkie epizody w retrospekcjach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Californication - dosyć ciekawy serial na nudne popołudnia. Czasami można się pośmiać a czasem nie. Nic specjalnego się tam nie dzieje. Poza tym wszystkim jest bardzo sympatyczny i fajnie się go ogląda. David Duchovny gra świetnie.

Potwierdzam wczoraj obejrzałem 1 odcinek pierwszego sezonu... no i skończyłem na 6 ;) miły przyjemny nie nudzi no i lachony są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Dexter 3x05
Moim zdaniem fabuła związania z Miguelem bardzo ciekawie się zakręciła, choć z drugiej strony trochę niepokoi mnie fakt, że może to zniszczyć serial, pozbawić go tego czegoś. IMO za parę odcinków Dexter może pozbyć się swojego "przyjaciela". Tak czy inaczej Dexter zaczyna mieć jakieś uczucia w stosunku do dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to może tak irytujące jak oglądanie Knight Rider'a

Tak ogólnie, to najnowszy odcinek był już nawet niezły i niewiele mu brakowało do starej serii. Tylko ta gra aktorska i efekty... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 prosby o polecenie dobrych seriali:

1. Komedie lub sitcomy - humor mniej wiecej podobny do takich seriali jak: house, friends, how i met your mother, the big bang theory, my name is earl, californication, chuck.

Na samym dole posta podaje co juz widzialem.

2. Jakies dobre seriale z wyraznymi postaciami - juz tlumacze o co mi chodzi, przyklady: dexter, house, vic mackey z the shield, t-bag z prison break, dean z supernatural czy tez barnej z how i met your mother czy wolowitz z the big bang theory.

 

Bardzo prosze o pomoc, mam sporo wolnego czasu i chcialem wkoncu obejrzec jakis dobry serial, ostatnio trafilem na slabiutkie. (np. Dead like me).

Mysle sie zabierac za Sons of Anarchy, Worst Week, i The wire (ale 2 pierwsze dopiero zaczynaja).

 

Tu lista seriali, ktore juz widzialem: lost, prison break, heroes, dexter, house, 4400, supernatural, weeds, chuck, jericho, kyle xy, moonlight, how i met your mother, scrubs, californication, new amsterdam, friends, the id crowd, the shield, reaper, skins, greek, the bing bang theory, my name is earl, rome, nip/tuck, dead like me.

 

Z gory wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzieki za odpowiedz. Wlasnie przymierzalem sie do Life i kiedys do Desperate Housewives ale jakos nie zaczalem ogladac, sprawdze w takim razie. A o The Mentalist tez slyszalem i poczekam az bedzie caly sezon i wtedy ogladne.

 

Co do That 70' Show nie slyszalem, ale chetnie tez oblukam.

 

Jesli ktos jeszcze ma jakies propozycje to bardzo poprosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hałz 5x06

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
Dawno temu się z kumplem założyłem, że między Cuddy a Hałsem dojdzie do jakiegoś.. 'incydentu' :lol:...no i się doczekałem..:]..

Ogólnie podoba mi się 5 sezon, jest poważniej, ale..tak powinno być chyba, odejście od przypadków w stronę bohaterów serialu było imho dobrym posunięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House S05E06

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie ostatnio kilka odc. The Unit. I ? Chyba starość i zgnuśnienie nie pozwala mi na pozytywną reakcję na ten serial-wszak uchodzi za całkiem niezły.Ale do rzeczy.

Serial wyraźnie adresowany jest do ludzi ,którzy mniej lub bardziej interesują się wojskiem, niestety znajomość tematu bardzo przeszkadza w odbiorze The Unit.

IMHO temat został zmarnowany, powstał nijaki , zupełnie pozbawiony realizmu i dość nudny obraz.

Jeśli istotą serialu jest jakaś elitarna i tajna jednostka specjalna ,to można spodziewać się ,że budżet serialu pozwoli na zatrudnienie fachowców z branży (akurat tych w USA nie brakuje).Ale widać ,że producenci postanowili zaoszczędzić i zrobili obyczajowo przygodowy,pompatyczny serial, grający na uczuciach matek, których synowie są gdzieś w Afganistanie, czy Iraku(chyba taka jest grupa docelowa), chłopcom(murzyn do 14 lat) muszą wystarczyć ładne mundurki,fajna broń-a i to nie zawsze- i tyle...

Dlaczego się czepiam? Uwaga spoiler

Już w pierwszej części rozśmieszyła mnie akcja z samolotem ,gdzie zakładników odbija 3 kolesi(słownie trzech), z czego dwóch uzbrojonych w strzelby.No cóż, już nawet grający w CS wiedzą jak "precyzyjna" jest to broń, a tu tłum zakładników...ale od czego jest dowódca? No pewnie-przecież sam(!) pozabija pozostałych terro.Ale dowodca jest murzynem(ach ta porawność polityczna) więc daje radę.

Wspomne jeszcze o pozostałej części grupy, ktorzy dołaczają do składu wykonując skok HALO/HAHO ,tak jaby nie mogli być zwyczajnie dotarczeni śmigłowcem ...

W dalszych odcinkach mamy misję a Aganistanie, gdzie nasi dzielni wojacy lecą samotnie śmigłowcem HUEY (pierwsze co pomyślałem-już widzę, jak takim starym złomem lecą operatorzy, których wyszkolenie kosztuje kilka mln. dolarów), ale widać scenarzysta pomyślał podobnie i jeden z bohaterów takze wyraża swoje zdziwenie, ale dostaje uspakajającą odpowiedż w stylu "takie są najlepsze, najlepiej się sprawdzają " itp. bzdety.

Oczywiście lecą praktycznie sami, bez żadnego wsparcia .

Szkoda tylko ,że operacje specjalne są bardzo dobrze zabezpieczane , tzn. samoloty wielozadaniowe, śmigłowce szturmowe, ratownicze, AWACS,gunshipy(AC-130 Spookie)

 

Wiadomo ,że serial nie ma budzetu z gumy i nie ma mozliwości pokazanie tego wszystkiego, szkoda tylko ,że scenarzyści /producenci poszli na totalną łatwiznę.

Już nawet nie wspominam ,że takie jednostki działają min.w parach-a nie pojedyńczo, trzech lub pięciu , i nie ma mozliwości by jakiś operator biegał samopas jak w The Unit.

 

Także jeśli spodziwałeś się czegoś na miarę Call of Duty 4 na srebrnym ekranie, to na pewno się zawiedziesz.

Pif -paf, i na końcu wszyscy bohaterowie radośnie sobie żartują, dogryzając sobie nawzajem(schematyczne do bólu).

W 6 stopniowej skali ocen 3+

Pomysł niezły, ale nielogiczność i brak realizmu położył ten serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nijaki ten dzisiejszy odcinek heroesow. i przez to nie moge sie doczekac nastepnego odcinka. kurde lykalbym juz cala serie a nie takie cackanie sie co tydzien ;]

Heroes zapadają na chorobę która zabija każdy serial, prędzej czy później, a nazywa się to "za dużo odcinków"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też. Teraz jak będą mieli te zastrzyki to autorzy będą mogli robić praktycznie wszystko - zabijać, wskrzeszać, zabierać i dawać moce itd.

 

Prawdę mówiąc teraz oglądanie Heroes nie sprawia mi nawet 60% przyjemności w porównaniu z tym co było na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter E04

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « -
W połowie myślałem, że wyłączę, ciągłe przemyślenia czy będzie dobrym ojcem czy nie. Końcówka zaskoczyła mnie na maxa, a zapowiedź kolejnego odcinka robi wrażenie- współpraca Prado i Dexa.

Ciekawie jak to się wszystko potoczy w Dexterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ze beda kolejne dwa sezony dextera.... , ostatni odcinek e04 mozliwy

Sara Conor - e06 PORAZKA !! nie dziwie sie ze maja skonczyc ten serial , jak tak dalej pojdzie niedlugo przestane ogladac

Californication - trzyma poziom i dobrze

Hereoes - jeden z lepszych

 

Nie wiem czy wszyscy ogladaja lub wiedza o tych serialach bo mało piszecie o nich, ale chciałbym wam polecić Ekipe oraz Dirty Sexy Money

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernatural 4x07

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
Powrót do głównego wątku, ale mimo to nazwałbym odcinek przejściowym, nie za wiele się imho działo. Uriel mnie z lekka denerwuje, nie pasuje mi trochę ten aktor..ciekawi mnie natomiast to podejście Castiel'a - dylematów moralnych aniołów jeszcze nie było.. ;)

PB 4x09

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 321
Podobało mi się..w sumie nie spodziewałem się, że scenarzyści dadzą się pobawić Mahone'owi, myślałem, że się Sara złamie..tymczasem ładnie kolejnego wkurzającego mnie delikwenta skasował..pytanie tylko, co z Bellick'iem ?..nie wierzę, że go zginął..gdzieś wypłynąć musi :)..Gretchen zostanie w firmie, to raczej pewne - Self zamieszał z tym nagraniem odpowiednio.. :)

Crusoe 1x03 - śmieszne to miejscami, ale..dam mu szansę, lubię takie klimaty :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...