Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Pb 4x09

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"

Odcinek całkiem niezły. Ciekawi mnie czy Michaela uśmiercą pod koniec serialu bo w tym odcinku był w bardzo złej kondycji. Co do Bellicka to raczej po chłopie, a szkoda bo lubiłem tą postać, a co do Gretchen to raczej będzie drążyć firmę od środka bo raczej pomagać im nie będzie przynajmniej takie mam wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nowy pb "rzondzi", zwlaszcza kilka naciaganych i glupich akcji, np takich jak

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "to"
akcja z podpora, przeciez trzeba byc idiota zeby myslec (tak wiem to tylko serial) ze jak podlaza podpore pod rure w taki sposob to beda mogli ja swobodnie przesunac do konca, no mozg sie lasuje zwlaszcza ze michalek to inzynier. A nastepnie ta wielka i smieszna firma ktorej siedziba jest prawie zawsze pusta
W ogole to wszystko jest tak naciagane ze szok, szukaja jakiegos artefaktu do ktorego droga jest wyjeta niczym z tomb ridera. Jedyne co powoduje ze ten serial mnie jeszcze od siebie nie odpycha to dobra strona techniczna i ciekawa gra aktorow ale niektore pomysly scenarzystow wolaja o pomste do nieba. 4 sezon imo nawet nie dorasta do piet "nowemu dexterowi", tutaj przynajmniej oglada sie to zaciekawieniem i nie wybucham smiechem przez idiotyczne pomysly ludzi odpowiedzialnych za fabule bo tutaj po prostu nie ma miejsca na takie akcje. Mimo iz nie ma tu idealnych planow 5cio letnich (jak w pb) to wszsytko zgrabnie trzyma sie calosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy PB 4x9 spoko odcinek, a cały sezon będę oceniał jak się zakończy, jak narazie oglądając z przymrożeniem oka jest ciekawie.

 

za to dexter mnie czasem lub często nudzi więc regularnie tego nie oglądam... ot tyle na temat jeśli chodzi o gusta.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 3x06

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
Współpraca Dextera i Prado zapowiada się bardzo ciekawie, ale coś mi się wydaje, że ta przyjaźń skończy się bardzo tragicznie, szczególnie dla pana prokuratora. Tym bardziej, że Prado ma jakieś swoje mroczne tajemnicy za które będzie musiał odpokutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter s03e06 -

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
jeden ze slabszych odcinkow, w ogole to brakuje mi przeklinajacego sierzanta, za to mamy watek milosny nowego z agentka FBI pracujaca w obyczajowce (prostytutka undercover) ? :blink:
Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter s03e06 - jeden ze slabszych odcinkow, w ogole to brakuje mi przeklinajacego sierzanta, za to mamy watek milosny nowego z agentka FBI pracujaca w obyczajowce (prostytutka undercover) ? :blink:

a o takim wynalazku jak spoiler to słyszał? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o takim wynalazku jak spoiler to słyszał? :angry:

a słyszałem... :blink: powiedz no ktora to czesc wypowiedz chialbys zebym wyspoilerowal ? Ta, w ktorej uwazam ze odcinek jest słabszy ? czy ta ze brakuje mi postaci z poprzedniego sezonu ? nie znajduje nic co zdradzaloby fabule tego odcinka no ale na wszelki wypadek...

 

Prison Break - dobry odcinek

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
troche szkoda klawisza...
Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje w którym odcinku Pogromców Mitów był mit o energooszczędności żarówek? Włączali tam i wyłączali żarówki, aby sprawdzić czy przy włączaniu biorą więcej prądu, porównywali energooszczędne z normalnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje w którym odcinku Pogromców Mitów był mit o energooszczędności żarówek? Włączali tam i wyłączali żarówki, aby sprawdzić czy przy włączaniu biorą więcej prądu, porównywali energooszczędne z normalnymi.

Wyszło na to, że wyłączanie jest oszczędniejsze - w każdym przypadku.

 

S04E26 - ostatni odcinek sezonu roku 2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernatural 4x08.

Czegoś takiego się nie spodziewałem...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "asdw"
Motyw z misiem - MIAZGA!!

Nie wiem co biorą scenarzyści, ale rozwaliło mnie to.

Mina Deana i Sama - bezcenna ;d

"Life is meaningless.

Signed Teddy Bear."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes - taki powrot...mi sie bardzo podobał :)

PB - rowniez ciekawy , naciegane to wszystko ale niech bedzie

Sara Conor - no cos sie ruszylo wreszcie , trzyma poziom ostatniego dobrego odcinka

Zaraz zabieram sie za dextera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB - rowniez ciekawy , naciegane to wszystko ale niech bedzie

Szlag mnie trafia...

Czy wy oglądacie to za karę?

Może i być ze 100 sezonów do usranej śmierci,i tak będę oglądał.

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Californication nowy jak zwykle na poziomie. Uwielbiam ten serial. A w tym odcinku akcja z Damianem rozlozyla mnie na lopatki :D

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."
spojrzenie i "skrzywdziles ja?" :ploom:
Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odcinek był tak nudny, że szkoda gadać... Jakieś tam przypomnienia z przesłości, kto, co, z kim i po co - bleeeee...

Dużo się wyjaśniło, wręcz bardzo dużo. Hero - ciekawy przypadek gościa "save the world". Myslę, że wojna pomiędzy obozami będzie w 4 sezonie (chyba ostatnim).

 

 

Californication dopiero zaczałęm oglądać - Duchovny rozwala...

 

Co do PB - ciekawe, jest dynamiczna akcja, ale nie czuć "mięty" pomiędzy Scolfildem młodszym, a Sarą - i to jakoś zabija ten serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...