Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz przynajmniej bez żalu mogą skończyć całą tą farsę...

Jak przeczytałem, że scenarzyści mają zamiar "odmłodzić" obsadę stargate universe, to już w ogóle zwątpiłem -_- I po raz kolejny widzę przed oczami odcinek "200" z sg-1...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x15

 

Przedostatni odcinek przed przerwą do wiosny....

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "PB4x15"
Odcinek dość ciekawy najlepsza była szybka akcja z Bagwellem :D Co do Scylli ciekawe co z nią teraz będzie. Ten koleś co niósł ją w walizce odebrał telefon od jakieś kobiety ciekawe kto to??

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Dex 3x13"
Odcinek świetny. Pozbył się wszystkich problemów w tym odcinku. Ramona i Kinga. Zastanawia mnie tylko 1. Z tego co widziałem to przechylając stół upadł i złamał prawą rękę a na ślubie miał lewą w gipsie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Dex 3x13"

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo pomyślałem

+1

 

btw

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
W 5 sezonie Michael obmyśla plan ucieczki ze 'szpitala' ? :P

Californication - nie spodziewałem się takiego zakończenia, czekamy na na następny sezon :]

swoją drogą numeru z dzieckiem się akurat spodziewałem xD

 

lecimy z Dexterem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
W 5 sezonie Michael obmyśla plan ucieczki ze 'szpitala' ? :P

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - PB
5 sezonu nie będzie (już się o tym wypowiadali, ale kto ich tam wie :P)

Dex suuuper :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Trzeci sezon Dexa"
Czuje pewien nie dosyt po 3 sezonie Dextera. Postać skinera bardzo tandetna, Prado jako przyjaciel Dextera nawet, nawet... szkoda, że zakończenie tej znajomości było bardzo schematyczne. Po znakomitym 1 sezonie oraz bardzo dobrym drugim, trójka wypadła średnio by nie powiedzieć miernie. Niektóre sceny wołały o pomstę do nieba. Najbardziej dobiły mnie rozterki zimnego i nieczułego Dextera czy nadaje się na ojca ? To było wałkowane chyba przez 3 odcinki... Ostatni odcinek też niczego sobie ale i tak kocham ten serial. Mam nadzieje, że twórcy mają świadomość, że liczy się efekt końcowy a nie początkowy.

 

Z okazji nadchodzących świąt życzę Wam i sobie żeby 4 sezon kochanego Dextera był równie dobry co jedynka.

Californication

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
Koniec drugiego dobrego sezonu. Chyle czoło przed twórcami serialu. Oby więcej takich produkcji. Czekam na jesień 2009.

Heroes

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
W moich oczach serial tylko utraci na śmierci Sylara, zresztą za wiele już nie ma do stracenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA x19

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te odcinki stargate'a mają wszystko normalnie, czy znów brakuję muzyki/efektów/sensu (:lol:)? ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA x20

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA x20

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "'

hmmm, jednak mozna na koniec nakrecic całkiem dobry odcinek. Ciekawe tylko co zaprezentuja teraz w filmie.

 

 

No i fajnie ze na koniec wspomnieli Hammonda, a raczej aktora go grającego.

Tak, to rzeczywiście było fajne.

 

Ostatnie dwa odcinki były naprawdę dobre, ale i tak czegoś brakowało. O ile zabawa konwencją csi naprawdę mi się spodobała, o tyle końcowy odcinek pozostawia niedosyt. Bolały kolejne idiotyzmy

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "takie jak:"
niepilnowane wrota na hive-shipie, ożywianie Ronona, standardowe ratowanie świata w ostatniej sekundzie...
To wszystko było tak do bólu przewidywalne.

 

Szkoda, że atlantis nie dał rady utrzymać się tak długo jak sg-1, ale widać jak to wszystko się wypaliło. Najbardziej boli mnie to, że aktualnie nie ma ŻADNEGO innego serialu s-f. Zapomniany gatunek....-_-

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to rzeczywiście było fajne.

 

Ostatnie dwa odcinki były naprawdę dobre, ale i tak czegoś brakowało. O ile zabawa konwencją csi naprawdę mi się spodobała, o tyle końcowy odcinek pozostawia niedosyt. Bolały kolejne idiotyzmy

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "takie jak:"
niepilnowane wrota na hive-shipie, ożywianie Ronona, standardowe ratowanie świata w ostatniej sekundzie...
To wszystko było tak do bólu przewidywalne.

 

Szkoda, że atlantis nie dał rady utrzymać się tak długo jak sg-1, ale widać jak to wszystko się wypaliło. Najbardziej boli mnie to, że aktualnie nie ma ŻADNEGO innego serialu s-f. Zapomniany gatunek....-_-

 

Mam identyczne odczucia a zarazem ciesze się że to już koniec SGA, było fajnie ale sie wypaliło RIP. Pozostało tylko czekać na to co zaprezentuje 3 serial z uniwersum SG - mam dziwne przeczucie że nie powali nas na kolana :unsure:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
Rozczarował mnie troche "super" hive ship - miał być taki super, rozrastać się itd a tymczasem nawet jego wyglądu nie zmienili... z zewnątrz wyglądał jak zwykły, pospoliwy hive ship. Mogli by go chociaż troche powiekszyć albo kształt zmienić co by groźniej wyglądał <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mozecie polecic z seriali komediowych? ostatnio w ekspresowym tempie pochlonalem wszystkie odcinki how i met your mother i korzystajac z przerwy do 12 stycznia polknalbym cos jeszcze. myslalem nad big bang theory. californication odpuszczam na ferie

 

oglada ktos breaking bad?

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...